Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25401) Tim82 válasza TexT-BoY (#25400) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja vagy úgy. Ha tényleg igazad van, akkor mákod van. De majd kiderül.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25402) pohár


pohár
félisten

Nah most van a TV2-n a Jöttünk, láttunk, visszamennénk Amerikás része :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25403) Bubu79 válasza TexT-BoY (#25382) üzenetére


Bubu79
addikt

11 forintért telefonálok bármelyik hálózatba, bármikor - akkor most nekem hosszabb a szerszámom? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25404) TexT-BoY válasza Bubu79 (#25403) üzenetére


TexT-BoY
addikt

:K határozottan, de ne nekem fitoktasd, amugy melyik szolgáltató és milyen csomag? nekem is kell:D ezekszerint a GAP nem elég jó:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25405) fokukac válasza Bubu79 (#25403) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ezentúl csak Rocco-nak szólítunk... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25406) Bubu79 válasza TexT-BoY (#25404) üzenetére


Bubu79
addikt

T-mobil - Partner3 vállalati kedvezmény van a papíron, TeleMátrix kedvezménnyel ( csoporton belül ingyenes ).

Qkac: ám legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25407) Timocicu válasza bolondember (#25396) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én nem csak egytől, többtől is. Elég idegesítő! :(((

Szép estét Mindenkinek!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#25408) Algieba válasza TexT-BoY (#25377) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az E51 tényleg cool. Mindent tud, és telefonnak is remek.

Ha meg tényleg csak telefon kell, az F3 az igazi.

Bár nekem telefonnak a W200 is teljesen jó.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25409) Bubu79 válasza Timocicu (#25407) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked is szépet ;)

Cirka 4 hónapja fel sem néztem MSN-re - akkor éppen holmi pár kB-os zip fájlokat akartak rámtukmálni ékes angolsággal olyan ismerőseim, akik egy szót nem beszélnek angolul, mondván, hogy nekem tetszős fényképek vannak benne ugyan tőccsem má' le ;]

Jó ez a sok felhasználó - hiába fotozgatják a hibákat lelkesen picipuháék, mindig akad egy láma user, aki bedől a marhaságoknak :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25410) Timocicu válasza Bubu79 (#25409) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Cirka 4 hónapja fel sem néztem MSN-re

veszem észre ;]

Én még az ismerősöknél is rákérdezek, hogy mi az amit linkel, még beszélgetés közben is. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#25411) Bubu79 válasza Timocicu (#25410) üzenetére


Bubu79
addikt

Elnézést a bocsánatért :B

Amint azt ma már említettem kicsit amúgy is gatyába kéne ráznom a gépemet, mert egyrész három éves rajta a rendszer ( ami még nem lenne baj ), másrészt hozzá képest egy csiga száguldó időgép :DDD

Majd egyszer - talán... :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25412) TexT-BoY válasza Algieba (#25408) üzenetére


TexT-BoY
addikt

w200am volt de a savanyuság elégette a billentyü panelt, amugy pedig nagyon nem szerettem, gagyi kijelző, sok térerő kimaradás. F3 nagyon fapad?!

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25413) pohár


pohár
félisten

Skacok kell valakinek Sensation White live stream linkje?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25414) TexT-BoY válasza pohár (#25413) üzenetére


TexT-BoY
addikt

keeel adjad adjad

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#25415) pohár válasza TexT-BoY (#25414) üzenetére


pohár
félisten

http://stream01.platform02.true.nl/dt

Winamp-ba told be :K

Most a Muzzaik van, ááá nagyon állatok, most tették be a The Beatthiefs - Dub Be Bad-et :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25416) Algieba válasza TexT-BoY (#25412) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

F3-nál fapadabb nincs. :) De telefonnak tökéletes.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25417) ludsimon


ludsimon
veterán

Hali!

Ismertek Jómunkásember rangú illetőt?
Mert én még 1-el se találkoztam. :N

undefined

(#25418) pohár válasza ludsimon (#25417) üzenetére


pohár
félisten

Pl Gorneck az az :D

Gorneck23 a nickje ha jól emlékszem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25419) ludsimon válasza pohár (#25418) üzenetére


ludsimon
veterán

LOL. :))

Itt van. :Y :Y :Y

undefined

(#25420) pohár válasza ludsimon (#25419) üzenetére


pohár
félisten

Mondtam :K

Kicsit vereti neki a csávó :D
Régebben írt az Éjszakaiba, onnan "ismerem" :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25421) ludsimon válasza pohár (#25420) üzenetére


ludsimon
veterán

Ügyes. :C

Na maradok itt, gyűjtöm a pontokat a senior tag-ra, már meguntam a fanatikus-t. ;] ;]

undefined

(#25422) Tim82 válasza ludsimon (#25421) üzenetére


Tim82
nagyúr

Újabban pontozás van? IQ-ra nem adnak? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25423) ludsimon válasza Tim82 (#25422) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor a hsz-eket gyűjtöm na. :DDD

undefined

(#25424) Bubu79 válasza Tim82 (#25422) üzenetére


Bubu79
addikt

Degonoooosz ;] :DDD

Neked is jót Pisztillus :)

Aludni kéne, de egyszerűen nem megy. Éjszakás műszak utánvalahogy nem az igazi az alvókám :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25425) Pisztillus válasza ludsimon (#25421) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó estét!

Én egész jól elvagyok ezzel a fantasztikus tagsággal... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25426) ludsimon válasza Tim82 (#25422) üzenetére


ludsimon
veterán

De azért szívesen megnézném mennyi pontot kapnál ha az IQ számítana. ;]

undefined

(#25427) ludsimon válasza Pisztillus (#25425) üzenetére


ludsimon
veterán

Jó estét!

Én is el vagyok, csak valahogy most megállt a dolog. :DDD
Eddig 2 hét alatt jött a következő rang. :))

undefined

(#25428) Bubu79 válasza ludsimon (#25426) üzenetére


Bubu79
addikt

Elnézve azt, hogy nem használod a szerkesztés gombot sem, azt hiszem magasan többet, mint te :P

#25429: Így nem leszel hosszú életű - amit művelni próbálsz az flood-olás - szerintem sasolj utána ennek az alapelvekben, meg az öt perces tételnek is, ami a hsz-ekre vonatkozik...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25429) ludsimon válasza Bubu79 (#25428) üzenetére


ludsimon
veterán

Mondom, hogy fejlődni akarok. :DD

undefined

(#25430) Pisztillus válasza ludsimon (#25427) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na igen, de ahogy nő a rang, úgy nő az eléréséhez szükséges hsz-ek száma (és a reg. óta eltelt idő is számít.), így én is elleszek még egy darabig. De nem ez számít, jó a társaság, jókat dumálunk, ez épp elég. :K
Arra mondjuk kíváncsi vagyok, ki lesz a következő "Jómunkásember"...

Szia, Bubu!

Legalább holnap is meló, vagy azért hagynak pihenni is?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25431) Tim82 válasza ludsimon (#25426) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne becsülj alá, már rég félisten lennék. Te meg kvázi-tag. ;]

(ÉKE, nem hagyhattam ki. :DDD )

Pisztillus: nekem van egy-két tippem, de ahhoz az kell, hogy a Jogos mod-topikban elkövetett hsz.-ek súlyozottak legyenek. :))

Bubu: pü-re holnap, ma "nem kattintok rá" :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25432) ludsimon válasza Pisztillus (#25430) üzenetére


ludsimon
veterán

Hány Jómunkásember van összesen?


Tim82:

Na, azért azt megnézném. :DD :P

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25433) Bubu79 válasza Tim82 (#25431) üzenetére


Bubu79
addikt

Kár a gőzért - úgy nézem átment write only-ba ;]

A pü meg ráér ;)

Pisztillus: Meló holnap is - délután :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25434) Pisztillus válasza ludsimon (#25432) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én úgy tudom, hogy Gorneck23 személyében egy. De majd max. valamelyik modi, vagy házigazda kijavít, ha mégsem így van.

Bubu: Az nem jó hír, legalább hétvégén hagyhatnának békén. (Persze mindezt úgy, hogy dupla bért adnak. :D ) Na jó, kiveszem a kezem a biliből...

Algieba: Én meg milyen messze vagyok ettől... De egyszer mindennek eljön az ideje! :K

Tim: Tippem az nekem is van, időnként meglesem, hogy alakul az előmenetel... :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25435) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

8 nap múlva lesz 4 éves a regisztrációm, de még kb. 300 szakmai hsz. hiányzik az őstagsághoz.
Ez tavaly kicsit felidegesített... Mára kinőttem a rang dilit.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#25436) ludsimon válasza Algieba (#25435) üzenetére


ludsimon
veterán

Majd én is kinövöm, ha senior tag leszek. :))

undefined

(#25437) Bubu79 válasza Pisztillus (#25434) üzenetére


Bubu79
addikt

A tökéletes munkarendet már régen kitaláltuk :D

Napi két óra meló, négyszer ennyiért, egy héten maximum három alkalommal - csak hogy ne mondhassák azt, telhetetlenek vagyunk ;]

A két órába természetesen beleszámít egy egyórás ebédszünet is :DDD

Háddevau - lehet, hogy megfejtettem kire gondoltok? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25438) Pisztillus válasza Bubu79 (#25437) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ezzel tökéletesen egyetértek! :K

Tim: Ezzel is! :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25439) Tim82 válasza ludsimon (#25432) üzenetére


Tim82
nagyúr

Intelligenciámat már az bizonyítja, hogy az ON topic kivételével csak akkor szólok hozzá valamihez, ha tényleg szükségét érzem - ennek köszönhetően kb. fél éve nem léptem rangot. :P ;)

Akkor regisztráltam - és már akkor régóta olvasgattam a PH!-t. Szerinted a regisztráció egyenes arányban áll az érettséggel? :P

Bubu: egy zseni vagy, de ezt én mindig is tudtam. :DD Na jó, befejezem a genyó mode-t. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25440) ludsimon válasza Tim82 (#25439) üzenetére


ludsimon
veterán

Büszke lehetsz magadra. :D

De még mindig 705 napja regisztráltál. :P
Pisis vagy hozzám képest. :DD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25441) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Szép jó estét mindenkinek!

Ma annyit ettem, hogy szerintem egy ideig kajára se fogok tudni nézni! Délbe bográcsozás Gulyásleves, estefelé szalonnasütés volt a program.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25442) Csyppa válasza Tim82 (#25439) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én meg kb 1 éve nem léptem rangot.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#25443) ludsimon válasza RoyalFlush (#25441) üzenetére


ludsimon
veterán

Csáó!

Jó, hogy mondod, megyek én is kajálni. :))

undefined

(#25444) Bubu79 válasza Tim82 (#25439) üzenetére


Bubu79
addikt

Nos ezzel nem is szállnék vitába - megcsókolhatod a lábam porát ( egyebet nem említenék, mert még zokon veszed :DDD ) ;]

A regisztráció még a pénisz hosszával is egyenes arányban áll - legalább annyira, mint a milyen autót vezetsz, mennyire hosszú az orrod és mennyit fizetsz percenként a telefonodra, mint azt ma már körbejártuk ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25445) Tim82 válasza Bubu79 (#25444) üzenetére


Tim82
nagyúr

/nyalizás on

Leborulok nagyságod előtt. :))

/nyalizás off

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25446) Pisztillus válasza RoyalFlush (#25441) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kedves egészségedre! Egy jó bográcsgulyás - hmmm... az isteni tud lenni.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25447) bolondember válasza ludsimon (#25436) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

okés, megértettük, h fejlődni szeretnél meg kevesled a mostani rangod.

kitárgyaltuk.

tovább léphetnénk?

köszönöm.

ui.: ez nem szakmai totyik, itt nem fejlődsz.

mod.: @25444 - akkor is nekem van a legnagyobb. Autóm. IS. ;] :U

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25448) Tim82 válasza bolondember (#25447) üzenetére


Tim82
nagyúr

Olyan kegyetlen vagy szegénnyel. :U :O ( ;] )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25449) Bubu79 válasza bolondember (#25447) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha most azt mondanám, hogy mutimeg, azzal félreérthető helyzetbe hoznám mindkettőnket - ugye? :DDD

Tim #25445: Helyes, itt egy dal nemcsak Neked :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25450) ludsimon válasza bolondember (#25447) üzenetére


ludsimon
veterán

Pedig bizony itt is lehet fejődni. :W
4 hsz, 1 szakmaival ér fel.

De OK, továbblépünk.

Tud valaki valamilyen mostani jó horror filmet estére?

[ Szerkesztve ]

undefined

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.