Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7691) claire78 válasza Pro Koryak (#7690) üzenetére


claire78
senior tag

"A médiaállományok támogatása során jól teljesített, csak egy-két fájl akadt, amely áthághatatlan akadályok elé állította, és ez egyben azt is jelenti, hogy jó pár 4K és HDR videóval gond nélkül megbirkózott."

Talán magasra teszem a lécet, de pl. a Popcornnál én azt szoktam meg, hogy nincs olyan fájl évek óta, ami egyetlen egyszer is megakadt volna. Továbbá androidon én még nem láttam jó minőséget. De ez azóta már lehet változott.
Egy szónak is száz a vége, röviden össze is foglalnám: kb. 100E Ft-ot lennék hajlandó kiadni egy olyan lejátszóért, amit működésben, képminőségben hozza a Popcorn színvonalát és HDR képes.
Megjegyzem, nem vagyok maradéktalanul elégedett a Popcorn szoftvertámogatottságával, most már sok éve, semmi újdonságot nem sikerült fejleszteniük. Nem gondolok nagy dolgokra, pl: nem látott film szűrő a Jukeboxban. Ha lenne ilyen lejátszó, akkor elgondolkoznék a 910 cseréjén.

Belső lejátszó:
"Az UMS átvinné, de a beèpített lejátszó nem támogatja a formátumot. Gondolom dlna kliens az az UMS.
Valszeg atmos-os hanggal vannak a filmek, az nekem okozott problémát. 48fps 1080p anyag semmegy belső lejátszóval.
Nézd meg esetleg usb-ról megy-e..."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.