Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) #21329600 válasza anrb (#9200) üzenetére


#21329600
törölt tag

Nem, a legtöbb esetben elég lenne nekem ritkább mintavétellel is, nyilván ha ez opcionális, tehát futásnál meg állítható sűrű mintavételre, az nekem tökéletesen megfelel. Nézegettem most Polar oldalát, de nem derült ki számomra melyik óráik tud ilyet, és melyik nem. A legolcsóbb talán az M200, az úgy tűnik nem, de az M430 mintha tudna.

Szerk.:
Most látom, hogy a Polar oldalán konkrétan ez a funkció az:
"GPS Power save mode (Energiatakarékos GPS-üzemmód)"

[ Szerkesztve ]

(#9202) anrb válasza #21329600 (#9201) üzenetére


anrb
aktív tag

Nekem M430-asom van, ezen harminc órát ír a gyártó üzemidőre a percenkénti mintavétel esetére. A V800-nál 13 helyett 50 óra az üzemidő, a Sony chipes órákon nincs ilyen funkció - Ignite/Vantage M/Vantage V (17/30/40 óra a másodperces mintavétellel az üzemidő).
Igazából bármelyik Sony chipes órával jó üzemidőt kapsz (pl. Garmin Forerunner 245, Suunto 5). Ezek már inkább 100e körül vannak.

[ Szerkesztve ]

(#9203) #32577792 válasza Memmaao (#9195) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ez a reklámozás, hirdetés nem egyértelmű, van olyan fórumtárs, aki pofátlanul, aláírásban, profilban egy komplett hirdetést nyomat. Automata és nem autómata egyébként, ha már helyesírásnál tartunk..

(#9204) Memmaao válasza #32577792 (#9203) üzenetére


Memmaao
addikt

Samsung billentyűzet, automatikusan lecserélte az autómata szót hosszú ó-ra . A hogy szót higy-ra szokta, és helyett es . Van baja. De ez nem nyelvtan óra, meg nem szépírás verseny. Hirdetni aláírásban ha jól tudom, lehet.

My name is Bond, James... Dean.

(#9205) #32577792 válasza Memmaao (#9204) üzenetére


#32577792
törölt tag

Elég erőteljesen okítva volt, bár engem is zavar.
Aláírásban komplett cégnév, adatlapon tevékenységi kör, ajánlgatás a szolgáltatásra.. Nekem ez nem férne bele.

-----------------

Már kezdtem magam rábeszélni a hüvely w2-re, de amit írt mondtok róla...

[ Szerkesztve ]

(#9206) Memmaao válasza #32577792 (#9205) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem volt hw 1, a legnagyobb baja az volt, higy android wear. Nekem ami bevált, az a withings hr sport meg a garmin instinct. Illetve van egy pebble time round

My name is Bond, James... Dean.

(#9207) Badboys válasza gyeniko (#9194) üzenetére


Badboys
őstag

Nagyon okos vagy mindig tiszteltem az ilyen arcokat. Talán jártál iskolába? Hol is az a hiba had tudjam meg.

(#9208) Badboys válasza Memmaao (#9195) üzenetére


Badboys
őstag

Nem hasonlítottam hozzá. Csupán jeleztem,hogy az óra ott kezdődik és végződik. Az összehasonlítás az,ha egymás mellé téve a paramétereiket próbálom össze hozni valahogy. Nem hirdettem,de miért nem azokat oktatod akik konkrétan az alá írásukban hirdetik az eladó portékát. Az igaz,hogy nem is mutatja,de nem is kell naponta töltögetni. A telefon is meg felel arra célra. Szerintem inkább nézd át amit írtál és maradj csendben. :R

(#9209) gyeniko válasza Badboys (#9207) üzenetére


gyeniko
őstag

Igen, jártam, nem is egybe! :DD
Parancsolj: "...annyi fáradtságot sem veszel..." Helyesen: "...annyi fáradságot sem veszel..." Forrás
"...vissza olvass." Helyesen: "visszaolvass." Forrás: Forrás

Az aktuális hozzászólásodból pedig: "...had tudjam meg." Helyesen: "...hadd tudjam meg!" Forrás

A szóköz, vessző és mondat végi írásjel hibákat nagyvonalúan "átléptem".

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#9210) Memmaao válasza Badboys (#9208) üzenetére


Memmaao
addikt

De akkor mit keresel egy okosóra topikban? Az okosóra annyival több egy automata óránál, hogy a telefonod meghosszítása. Nekem rengeteg helyzetben jól jön, ahol a telefont nem tudom elővenni. Amióta van okosórám, a tag heuer a forgatón van. Nagyon könnyű megszokni, ha kihasználod. Ha neked felesleges, ez a fórum is felesleges.

My name is Bond, James... Dean.

(#9211) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Yo!

Használtan 30 ezer forint körül keresek olyan okosórát, ami tud úszásprogramot is, ennek megfelelően vízálló és lehetőleg kör számlapos, tehát fit kartötők kizárva. Jól sejtem, hogy szinte a Xiaomi Stratos az egyetlen ami valóban szóba jöhet?

(#9212) flaca1 válasza nyisziati (#9197) üzenetére


flaca1
csendes tag

Köszi! Akkor majd lesz valami! :W

(#9213) nyisziati válasza flaca1 (#9212) üzenetére


nyisziati
veterán

Tudom, kiábrándító. De ez kb. az összes noname kínai óráról elmondható. Én egyszer PC-ről próbáltam USB csatin keresztül tölteni, úgy leakadt, hogy be se bírtam kapcsolni. Kidobtam. Fél éves volt.

(#9214) masssza29


masssza29
csendes tag

Keresek okosórát. Folyamatos pulzus mérés 24 órában, üzenetek hívások jelzése, sport lehetőségek, jó telefonos szoftver ios re, 4-5 nap üzemelés. Most huawei band 2pro van azt váltanék. 40e ig keresek

(#9215) xkoti válasza masssza29 (#9214) üzenetére


xkoti
senior tag

Szerintem egyébként egy régebbi apple watch neked ajánlott használtan már ki lehet fogni egy 2-es szériát.
Mondjuk még én se jutottam dűlőre, hogy milyet vegyek de egyre erősebben hajlok a 3-as széria felé ami még megfizethető számomra természetesen azt is használtan.

KO

(#9216) adman


adman
tag

sziasztok, okosórát vagy vmi hasonlót keresek, a szempontok:
- mutassa az időt
- legyen benne kihangosító
- víz/porálló, ütésálló
- sokáig bírja az akksi
- ne legyen nagy és fekete (nőnek lenne)
- megfizethető legyen
női lovasnak lenne, akinek az egyik kezében sör van, a másikban kantár, és közben szeretne telefonálni :)
köszi!

(#9217) atike válasza adman (#9216) üzenetére


atike
nagyúr

"női lovasnak lenne, akinek az egyik kezében sör van, a másikban kantár, "

Wow! :)

(#9218) energomatt válasza atike (#9217) üzenetére


energomatt
senior tag

A legjobb, mégis ez: "- mutassa az időt"

(#9219) anrb válasza adman (#9216) üzenetére


anrb
aktív tag

BT headset telefonhoz, komolyan. A kívánalmak ütik egymást (kis méret vs hosszú akkuidő, minden álló vs telefonálásra használható).

(#9220) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

Melyik droidos óra tud ekg-t is? Létezik ilyen ~50 ezer ft körül :F

Psn ID: sefter_hun

(#9221) szebe válasza Sefter (#9220) üzenetére


szebe
őstag

Withings Move ECG

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9222) Sefter válasza szebe (#9221) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi!
Ez ajánlott/használható kategória?

Psn ID: sefter_hun

(#9223) dzsi23 válasza Sefter (#9222) üzenetére


dzsi23
addikt

Azért ajánlotta, mert nem ajánlott... :N [link1] [link2] [link3]

[ Szerkesztve ]

(#9224) Sefter válasza dzsi23 (#9223) üzenetére


Sefter
veterán

ok, csak nem ismertem a márkát.. :B
Köszi mindkettőtöknek !

Psn ID: sefter_hun

(#9225) BB0401


BB0401
aktív tag

Sziasztok.

Van egy Asus Zenwatch 2-m amire telepítettem az Asteroid OS-t, de mivel a Bluetooth nem működött azzal, úgy döntöttem, visszatérek Wear OS-re. Kikapcsoltam az Asteroid OS-t, beléptem a recovery-be, letöltöttem Windowsra az órához való rendszerfájlokat, azonban nem sikerült ezeket telepítenem ADB-vel.
Jelenleg az óra villódzik, és ezt mutatja:

Mit tudnék tenni ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#9226) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Van egy Samsung galaxy watch 805-ös esim okosórám igaz nincs a sim funkció használatban, de láttam, hogy képes NFC-re az óra és szeretnék ezzel fizetni. Hogyan tudom ezt beállítani hogy működjön, hol kell megadni a kártya adatokat?

(#9227) szebe válasza SPeti1984 (#9226) üzenetére


szebe
őstag

Nem vagyok benne biztos, hogy az működni fog itthon.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9228) SPeti1984 válasza szebe (#9227) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Kszönöm.

(#9229) Djuree


Djuree
félisten

üdv!

akinek van garmin fenix 5 attól kérdezném hogy azon android oprendszer van?
lehet rá telepítgetni mindent?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9230) Memmaao válasza Djuree (#9229) üzenetére


Memmaao
addikt

A Garmin nem gyárt Android órát. Cinnect IQ van hozzá, jó sok appal. De alapvetően zárt op rendszer

My name is Bond, James... Dean.

(#9231) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Samsung vagy Huawei okosórában van esetleg olyan funkció (akár telepített app formájában is) ami futás közben ha egy bizonyos gombot lenyomok x-szer vagy 3mp ig tartom (tehát valamilyen formában), küld egy SMS-t a GPS kordínátával egy előre megadott telefonszámra?

Céleszköz is megfelel valami Garmin vagy Polár is megfelel, ha van olyan...

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#9232) Rover623 válasza Cold5 (#9231) üzenetére


Rover623
félisten

Tehát pl. az egyes Samsung órákba beépített SOS funkcióra gondolsz? :)

primus inter pares

(#9233) Cold5 válasza Rover623 (#9232) üzenetére


Cold5
senior tag

Gondolom akkor igen, én ios fronton mozgok de van egy P30 Pro másod telefonom, amit elég ritkán használok.

Ez a funkció benne van a legújabb okosórűiban is? Galaxy Watch Active2?

Huawei telefonnal megy ez a funkció?

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#9234) Cold5 válasza Cold5 (#9233) üzenetére


Cold5
senior tag

Most beszéltem a Samsung Chat-el, ők még azt se tudják, hogy van ilyen funkció az órában...

"Köszönöm, ezt az oldalt ellenőriztem én is, régiónként illetve szoftververziónként eltérhet a készülékek felépítése valamint a funkciók elérhetősége, így néhány esetben nem ugyanazok a funkciók érhetőek el a magyar piacra szánt termékeknél, mint más régióra szánt készülékek esetén."

Azt írták utánanéznek!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#9235) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok e, kérdésem az lenne, hogy milyen órát javasoltok ami futáshoz, és esetleg kondihoz is jó lenne. Előre is köszi.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9236) energomatt válasza DonMedve (#9235) üzenetére


energomatt
senior tag

Vagy egy ötezer, vagy egy negyvenezer, vagy egy nyolcvanezer Forintosat, de semmiképpen sem az ezek közöttieket, mert akkor túl sokfélét kellene leírni. Vagy kerek számlaposat, vagy négyzet alakút, vagy vízhatlant, vagy cseppállót, vagy wifiset vagy wifi nélkülit, vagy sim kártyásat vagy annélkülit, vagy zenelejátszásra is alkalmasat, vagy .... ............

(#9237) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Érdeklődnék Alfawise Watch 6 óráról mi a vélemény?

Árban ennyi amit még kiadnék érte.

üdv
szabi

(#9238) -szabi-


-szabi-
őstag

Szóba jöhet még NO.1 DT98 szintén 40$ áron.

Bármelyikkel van tapasztalat?

(#9239) DonMedve válasza energomatt (#9236) üzenetére


DonMedve
addikt

Igazad van bocsánat, csak abból indultam ki, hoggy az olyan ami a súlyzós edzést is követi nem túl sok van. Keret 100-150K, úgy gondolom ezért az árért már talán lehet korrekt órát kapni(remélem). Ami lényeg, pulzusmérés minél pontosabb, GPS, mint mondtam nagy segítség lenne súlyzós edzések sem okoznának neki nehézséget. Ez a lényeg ezen felül a többi csak extra a számomra. :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9240) szebe válasza -szabi- (#9237) üzenetére


szebe
őstag

Ezek valahol a kétpálcás kínai szutyok és az ipari hulladék szintjén mozognak.
Ennyiért a normálisabb okoskarkötők mennek, "óra" pedig ott kezdődik, hogy 20k-ért Bip.

Milyen felhasználásra lenne?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9241) energomatt válasza DonMedve (#9239) üzenetére


energomatt
senior tag

(#9242) anrb válasza DonMedve (#9239) üzenetére


anrb
aktív tag

Pontos pulzusméréshez mellkaspánt (esetleg karpánt) kell. Minden eszköz, ami ezt támogatja, már jó lehet. Szvsz Garminnal nagyon nem lőhetsz mellé. A magyar Google első oldalon listázza a megbízható boltokat, ahol más márkák termékei is kaphatóak.

(#9243) -szabi- válasza szebe (#9240) üzenetére


-szabi-
őstag

Sport közbeni adatrögzítés érdekel ami később felhasználható.
Közben legyen hagyományos kinézete, mindennapi viseletre.
20$ alatti árú készülékeket kizártam, de 40$ fölé sem akarok menni.

(#9244) Memmaao válasza DonMedve (#9239) üzenetére


Memmaao
addikt

Ebben az ár szegmensben Garmin , Suunto, polar jön szóba. Én Garmin instinct órát használok, teljes megelégedéssel.

My name is Bond, James... Dean.

(#9245) anrb válasza Memmaao (#9244) üzenetére


anrb
aktív tag

Azt hittem, a bal egyesben ülsz. Így több a meló és kevesebb a szórakozás :)

(#9246) DonMedve


DonMedve
addikt

Köszönöm a válaszokat. Én is az instinctet néztem ki, csak mondom rákérdek hátha van jobb alternatíva. Mégegyszer köszönöm.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9247) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Ma megjött a Huawei Watch GT 2 órám, amit kicsit gyorsabban rendeltem meg, mint kellett volna. Ugyanis csak pár videoba néztem bele, amiből elsőre sajnos nem derült ki, hogy nem Android Wear OS van rajta, hanem Huawei Lite OS. Így nincsen rajta Play Store és kb. arra jó, amit out of the box tud.
Egyébként nagyon szép, jó a bőr szíj (barnát vettem), könnyű és az alatt a fél óra alatt, amíg anyáztam meg tovább mélyítettem a barátságomat Google úrral, 2%-ot esett csak az akku töltöttsége. Mivel visszaküldöm, nem teszteltem.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9248) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Tanácsaitokat kérném okosóra vásárlásban. Feleségemnek vennék majd karácsonyra. iPhone XR telója van. Bár én nem vagyok (eddig nem voltam) Apple párti, de ez az XR, illetve az istyle-ban tapasztalt kiszolgálás, vevő-központúság, a rendszer gördülékenysége, és az ökoszisztéma az elismerem, lenyűgözött (lehet hogy a P20 Pro után nekem is almás telóm lesz). Emiatt az Apple Watch a fő kiszemelt. A lényeg igazából az lenne, hogy az értesítéseket megjelenítse, meg mondjuk az NFC-s fizetés is jó lenne. Ami miatt aggódom, az a méret. Kicsi, vékony csuklója van, szóval lehet, hogy a kisebb, 38 mm-es Series 3 lenne a legideálisabb. A Series 4 bár többet tud, már fölöslegesen drága. Lehet, hogy a méret miatti aggodalmam alaptalan, mert megmértem a rendes karóráját, ami van neki, az is ilyen téglalap alakú, és olyan 44-45 mm körül van. Series 3 38mm-es 70.000, 42mm-es 80.000. Na de mivel az ár sem mellékes, itt van még két versenyző, a Xiaomi Amazfit GTS 45.000-ért, ill. a most megjelenő Mi Watch, de az meg ki tudja, mikor lesz itthon kapható. Na meg nem tudom, az NFC-jük egyáltalán használható-e Apple Pay-el. Ár/érték, akku idő szempontjából mindenképp a Xiaomik felé hajlok, de a probléma mentesség, gördülékenység miatt meg a Series 3 felé.

(#9249) szebe válasza Gabesz87 (#9248) üzenetére


szebe
őstag

GTS-t nem ajánlanám jó szívvel, túl drága szerintem a tudásához képest.
Mi Watch meg mire ideér, lesz annyi, mint egy s3 Apple Watch.

Mivel ezek többnyire wearOS-t futtatnak, ezért az NFC fizetés (Google Pay) "csak" Revolut és táraival működnek, hazai bank egyelőre nem támogatja (pletykálják, hogy jövőre beindul, de fix dátum nincs).

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9250) Djuree


Djuree
félisten

adott garmin fenix 3 hr de a gyari weather widget nem frissul.
nalatok jo?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.