Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) tknof1871 válasza kakuk.tamas (#7800) üzenetére


tknof1871
őstag

Ennyit az angolomról + szövegértés.
Szóval van saját oldaluk, arrowsmartwatch.com. facebook oldal, youtube csatorna. 4-5 hónapja semmit se tettek fel. Ezek most csődbe mentek mielőtt egyet is eladtak volna?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7802) Bozsana


Bozsana
tag

Sziasztok! Okos kiegeszitot keresnek, ami mer pulzust, esetleg mast is, lepest,tavolsagot,es ertesiteseket mutat. Androidos feluletre. Ha lehet 20e alatt. Valami huawei v honor aktivitasmero?

(#7803) b4zsi- válasza Bozsana (#7802) üzenetére


b4zsi-
őstag

Xiaomi AmazFit Bip [link]
Lassan érkezik már a 2. generáció [link]

[ Szerkesztve ]

(#7804) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Wear OS-re (Ticwatch Pro) itthon hogyan tudok rávarázsolni Google Pay-t? Revolut van, de ha kell lesz Monese is.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#7805) nutfile válasza VeryByte (#7804) üzenetére


nutfile
aktív tag

revoluton jelenleg csak random kivalsztott felhasznalok tesztelhetik. monese EUR számla nem jo, csak GBP-shez van g-pay
nekem ugy sikerult feltenni, h a telon vpn-nel Angliába kerültem, akkor a telon fizetesi modkent hozza tudtam adni a monese contactless-t is. órán wifi kikapcsolva, igy netet a telon keresztul éri el és lehet telepiteni a g-payt az órára is.
még csak 2-3x használtam, ugy tűnik, h utana is csak vpn-nel mukodik

(#7806) -Bagira- válasza varázsgömb (#7797) üzenetére


-Bagira-
tag

Jól választottál. Használd egészséggel!
Ugye milyen durván jobb a kijelzője mint bármi másnak? Kár hogy nem 1,4"es.
Majd kíváncsi lennék nálad hány napot bír az akksija, persze mellékleve a használati szokásokat.

(#7807) TOZ válasza nutfile (#7805) üzenetére


TOZ
addikt

Pay enabler app az órára és öröm bodogtag. Ha amúgy a kártyáddal megy a gpay

(#7808) tknof1871 válasza vilmose33 (#7799) üzenetére


tknof1871
őstag

forum.xda-developers.com-on van fóruma. Vannak akik megkapták. Valaki feltette a képeket amit az órával csinált:
https://www.dropbox.com/sh/4sx0h941iu360rf/AADKsq3k16tDm_7kU6PlrMkQa?dl=0
A videója kegyetlen rossz. Nem olyan mint a reklámban volt.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7809) nutfile válasza TOZ (#7807) üzenetére


nutfile
aktív tag

ahogy irtam, kozel sem ilyen egyszeru.
pay enabler ki lett nyirva a wear joparral ezelotti frissitesekor...
TicWatch Pro-n sem megy

(#7810) varázsgömb válasza -Bagira- (#7806) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Köszönöm!
Valóban döbbenet ez a super amoled kijelző. Erős napsütésben is tökéletesen látható. A betűméret állítása is remek, mert a legnagyobb méretnél ha nem is tisztán, de látom a szöveget, és olvasó szemüveg nélkül is el tudom olvasni.
Még ismerkedem vele, de már most látom, hogy magasan veri a Lem6-ot tudásban, pl.ezekben:
Híváskor a nevet is, de a fényképet is berakja a háttérben.
Zene hallgatásakor, pl. SoundCloud-nál nem csak vezérelni lehet a zenét, hanem a borító képet is berakja háttérnek, látom hogy éppen mi szól.
Üzeneteknél, emaileknél nem csak a küldő nevét látom, hanem el is tudom olvasni a tartalmat, (ez nekem aranyat ér, mert sok levelet, üzenetet kapok), sőt szükség esetén gyorsválaszt is tudok adni az óráról, nem kell elővenni a telót.

Rengeteg beállítási lehetőség, funkció van, sokszorosa a Lem6-nak.Egész hétvégén dolgozom, majd folyamatosan "lakom be", ahogy lesz egy kis időm foglalkozni vele.

Az akkuról csak annyit, hogy hétvégén kevesebb jelzés és hívás jön, de a Lem6 akkor is lemerült estére, és tölteni kellett. Tegnap a Galaxy Watch 2 kora reggeltől késő estig 24 %.-ot merült. Majd leesett az állam, amikor megláttam.
Eddig full happy vagyok, várakozásomon felül teljesít ez az óra.
Egyetlen üröm van csak az örömben, de az nem az óra hibája. A TréMobilnál nem lehet feltöltő kártyával aktiválni az esim-et, csak előfizetéssel.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7811) TOZ válasza nutfile (#7809) üzenetére


TOZ
addikt

Megkovetlek. Tényleg nem megy már. Mondjuk nem sokat használtam, de működött az előző Wear verzióval. Sorry vagyok.

(#7812) VeryByte válasza nutfile (#7805) üzenetére


VeryByte
őstag

Köszi!

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#7813) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Vettem egy olcsó fitness karkötőt ami kamerás, 30 USD volt az ára. Tesztelni akartam mennyire tudnám használni a fényképezés és filmezés funkciót csuklón hordva az eszközt.

(A pár napja említett Arrow - Smartwatch with 360 Rotating HD Camera
hozta meg az érdeklődést már sok sok hónappal ezelőtt. Az egy nagy motiváció volt. Valami olyat megvenni lenne a végcél. Egy óra ami kiterjeszti az okostelefont, kb mint valami periféria, de SIM kártyás is ergo telefonnak is jó kamerás karóra.)

Ez a kamerás fitness karkötő néha olyan videókat készít amiket nem lehet lejátszani. Pl. Potplayer azt írja:
“Hiba történt a lejátszás indításakor
Nem lehet lejátszani a médiafájlt
Nem sikerült elérni a video/audio adatot”

Ennek mi az oka? Egy 30 USD-os eszköz ilyen megbízhatatlan? Vagy kifogtam egy selejtet? Aliexpress-ről van.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#7814) varázsgömb válasza -Bagira- (#7806) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Kb. 3 napot fog kibírni a Galaxy Watch 2.

24 óra alatt 30%-ot merül.
Ebből éjszaka 5%-ot, amikor a telón ki van kapcsolva mindenfajta szinkronizáció, és a bluetooth is.

Nappal 25%-ot merül úgy, hogy ki van kapcsolva a wifi,nfc, és az eSim még nem aktív. Bluetooth folyamatos, értesítések jönnek reggeltől estig; hívások, email, viber, sms és egyebek.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7815) $tavros válasza varázsgömb (#7814) üzenetére


$tavros
kezdő

Galaxy Watch 2 nem létezik.
Javítani kéne az aláírásod is.
A Stratos 2-t is sokan helytelenül használják.
Stratos = Pace 2.

Say "what" again! Say "what" again. I dare you! I double-dare you, mother****er! :D

(#7816) varázsgömb válasza $tavros (#7815) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Akkor engem jól átvertek, mert ezért a "nem létező" óráért egy valag pénzt elkértek...🤔 De akkor mi van a kezemen? 🤔🤔

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7817) $tavros válasza varázsgömb (#7816) üzenetére


$tavros
kezdő

Te itt hol látsz 2-est? :F
Persze egyszerűbb mellébeszélni, mint beismerni, hogy tévedtünk.
Mert igazából nem vert át senki, csak nem tudod, hogy mit vettél.

[ Szerkesztve ]

Say "what" again! Say "what" again. I dare you! I double-dare you, mother****er! :D

(#7818) varázsgömb válasza $tavros (#7817) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Hát ott éppen nem, de itt igen...

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7819) Cyborg válasza varázsgömb (#7818) üzenetére


Cyborg
őstag

Az valószínűleg augusztusban fog megjelenni a cikk szerint.
Neked valszeg csak Galaxy watch esim-ed van.

(#7826) varázsgömb válasza Cyborg (#7825) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

:R

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7827) vilmose33 válasza varázsgömb (#7824) üzenetére


vilmose33
őstag

Viszont van egy remek okosórád, grat hozzá.

A jövő most van

(#7828) szabosasito válasza varázsgömb (#7826) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Csak azt nem értem mi a francot számít az a nyavalyás 2-es a Galaxy Watch után, miért kellett ezen ennyit izmozni. Valóban az a fontos, hogy van egy remek órád. Én is ezt használom legnagyobb megelégedésre. :C

[ Szerkesztve ]

(#7833) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Nyugalom Uraim!

(#7836) Rover623


Rover623
félisten

:C

Ez a szép új világ...hol van az az idő, amikor kivettem a dobozból az órát, felcsatoltam a karomra, azt cső!

Fél órája párosodok, setupolok, szoftvert frissítek, etc. :P

primus inter pares

(#7837) vilmose33 válasza Rover623 (#7836) üzenetére


vilmose33
őstag

Grat hozzá :R Viszont ha kész vagy, karodon a világ.

A jövő most van

(#7838) Rover623 válasza vilmose33 (#7837) üzenetére


Rover623
félisten

Köszi! :B
Remélem, így lesz! :D
Ami meglepő: update után "Wear OS by Google 2.6" :Y
Lemaradtam a 2.2-nél... :D

primus inter pares

(#7839) kokapitany válasza varázsgömb (#7810) üzenetére


kokapitany
újonc

Szia!

Korábban itt olvastam, hogy a Tizen nem szereti csak a Samsung telókat. Neked az Asus-al mik a tapasztalatid? Tapasztaltál bármilyen negatívumot a márka-különbségből fakadóan? Huawei P10 mellé választanám én is az órát.

(#7840) varázsgömb válasza kokapitany (#7839) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Szia!

Igen, ezt én is olvastam, de hát szeretek veszélyesen élni 😂, és belevágtam a dologba.
Eddig semmilyen gubancot nem vettem észre. A jelzések jönnek rendesen, a hívásoknál a számot is kiírja, és a fényképet is berakja háttérnek. Zene hallgatásnál rendesen vezérli a telót, sőt SoundCloud esetén a borító képet is kirakja. A letöltött Galaxy Wear app is tökéletesen működik a telón, minden funkciót be lehet vele állítani az órán.
Egy zavar van csak az éterben, amikor egyszerre kapcsolódik a bluetooth fülesem és az óra a telóra. De ez lehet, hogy inkább az Asus hibája.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7841) varázsgömb válasza kokapitany (#7839) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Még valami eszembe jutott. Az óra számlap csere is gond nélkül megy. A Wear appba belépve rengeteget lehet találni. Kiválasztás után be kell lépni a Samsung Account-ba. (Nekem régebbről volt.) Letöltés/telepítés után már az új számlap van az órán.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#7842) Black_Raven válasza varázsgömb (#7840) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne aggódj, az nem telefonhiba. Hanem nem tudják eldönteni, ki kezelje a hanghívásokat. Ha elveszed a fülestől az engedélyt, akkor rend lesz.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7843) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Szeretnék új okosórát venni, első sorban futáshoz és túrázáshoz az alábbi szempontok szerint:

- Megbízható, pontos GPS (megjeleníthető legyen, merre futottam és mennyit - app segítségével is jó, csak legyen pontos)
- Pontos sebességmérés
-Legyen benne tárhely, hogy csatlakoztatni tudjam a bluetooth fülhallgatómat, és zenét hallgathassak futás közben
- Mérjen pulzust (bár valószínűleg itt a pontosság nem vetekszik mondjuk egy pulzusmérő övvel, de valami támpontot adó adat lehetne)
- 50.000 ft alatt

Tudtok valamit ajánlani? :R

(#7844) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Használtan mennyit érhet egy Mi Band 2 ?

Újonnan kb 6000 Ft.....a legolcsóbb helyen.

Amit nekem ajánlottak fel az az Euronics-ban vásárolták 10.000 ft-t.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#7845) szebe válasza dangerzone (#7843) üzenetére


szebe
őstag

Stratos

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7846) dangerzone válasza szebe (#7845) üzenetére


dangerzone
addikt

Huhh, hát ez elég nagy darab. Futáshoz nem szeretnék ilyen tonnabébit viselni. :) Nincs esetleg valami kecsesebb darab?

[ Szerkesztve ]

(#7847) szebe válasza dangerzone (#7846) üzenetére


szebe
őstag

Ha kitartasz az igényeid mellett, akkor nagyjából csak ez (vagy ilyen méretűek) vannak.
Kecsesebb akkor lesz, ha engedsz valamiből (és az a valami leginkább a tárhely, valamint arról zene lejátszása BT fülesre).

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7848) dangerzone válasza szebe (#7847) üzenetére


dangerzone
addikt

Ez a samsung gear fit 2 sokkal gagyibb mint a stratos?

(#7849) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Javasoljátok nekem légyszíves egy egyszerű okoskarkötőt nő számára. Huawei Color Band A2 nézegettük neki De azzal csak az a baj hogy Bluetooth 4.2 igénye van. Az ő telefonja viszont csak 4.0 verzióval rendelkezik. igény nincs semmi extra. Hosszú legyen az akkumulátor üzemideje jelezze hogy ha hívják és ha üzeneteket kap. Az összes többi dolog lényegtelen.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#7850) szebe válasza dangerzone (#7848) üzenetére


szebe
őstag

Ha nem zavar, hogy több mint 2 éve jelent meg, és elég karcsú az üzemidő (bár erre valószínűleg csak én vagyok különösen allergiás), akkor mehet.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.