Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#3748) Tirexi válasza norb55 (#3747) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem kezdődik itt semmi. Mindig is voltak is és lesznek is ilyen emberek itt MO-n akik nem bírják elviselni ha a másiknak jól megy és erre büszke.
Ezt ők úgy fogják fel, hogy menőzik a cuccaival. :U
Én erre csak annyit szoktam írni, hogy mindenki előtt ott a lehetőség. Mutassa meg mennyire tehetséges ahelyett, hogy a seggét veri a székébe és engem próbál ócsárolni vagy lejáratni.

Na igen. Erre a gépre még ennyit rá lehetne költeni. Ez egy tök átlagos Gamer gép semmi több. :K

Azért talál be mert a Tirexi név már jelent valamit. ;]

(#3746) iszilard:
Hogy válaszoljak a sértő kis megjegyzésedre:

1) Az a bajom, hogy annyira nem veszi a fáradságot, hogy legalább neki álljon megkeresni a dolgokat. De ugyan ezt írta az a csávó is a cikkében ahová írtam ezt a post-ot. Neki is írtál ilyen szépet mint nekem? :U

2) Én is voltam kezdő fórumozó és még is megtaláltam a topic-okat. Itt nem arról van szó, hogy kezdő hanem arról, hogy ki hány évesen kezdi el az internetezést. Sokan az a baj, hogy túl korán.

3) A csillió dolláros gépnek a 80%-a használt cuccokból van összerakva szal vegyél vissza kicsi az acrból fiacskám.

4) Na látod te is olyan ember vagy ha nem válaszolnak neked akkor már bunkó az illető. Az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg vagy elhajtottam vagy akkor nem értem rá és lejjebb csúszott vagy egyéb dolgok miatt nem ment rá válasz. :U Ezzel csak magadat minősíted.

5) Nem mondtam én, hogy én sz@rtam volna itt akár mit is én csak azt mondtam, hogy én a saját munkámmal jutottam el idáig ahol most vagyok. Nem pedig mások dolgát töltöm fel.

6) Ha hiszed ha nem, sokan szeretnének ilyen jó nézettségű "alpári" csatornát mint ami nekem van.
Hú ha tudnád mennyien... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.