Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1902) #57527808


#57527808
törölt tag

felvettem a kapcsolatot a kiskerrel a hibás kártya miatt, és az alábbi infókat kaptam:
vigyem vissza a kártyát, elküldik bp-re, és majd valaki megnézi, hogy tényleg hibás vagy sem.
pénzt nem adnak vissza day 0 hibánál, elállás nem működik hibás terméknél, cserekártyát nem adnak. mondtam, hogy veszek még egy kártyát, hogy ne maradjak gép nélkül, és 14 napos elállással visszaadom gar ügyintézés után. ez nem opció szerintük, mert amortizációval kell számolniuk stb, stb. nekem már egy napom ráment a dologra (tegnap délután, ma délelőtt, és még el sem kezdődött), alsó hangon másfél hétig nem lesz videokártya. de javasolta az eladó, hogy vegyek aprón egy kártyát, amin nem bukok sokat. (b@sszak el még pár napot a beszerzéssel, eladással, és lehetőleg ne bukjak sokat).
ők kipróbálni nem tudják ("neves" pc kisker országos hálózattal), ezért kell legalább egy hetet várni. ha addigra elfogy a készlet, akkor így jártam.
amúgy kiszereléskor megnéztem tüzetesebben a kártyát, és látszik, hogy a "rossz" ventinél nincs bekötve a zöld kábel, amiről kapná a jelet, hogy milyen fordulatszámon menjen a kártya. remélem ez elég bizonyíték lesz a hibára, és nem kell hetekig meccselni velük.
majd megírom mire jutottam.

(#1903) dugø
de ők nem tudják tesztelni, így el kell küldeni a szervizbe, ahol majd megállapítják a hibát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.