Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) DonMedve válasza pisti88+ (#6100) üzenetére


DonMedve
addikt

Hali!Köszönöm!Én is berendeltem nCore-on ha esetleg valaki gondolja aki vágja a gámát dobhat egy privit,mit hogyan.Full sávszéllel jön úgyhogy 1órán belül lennt lesz.patch ilyenek mik kellenek,ha kellenek?Mert szedem az 1.2-t,meg az 1.2.1-et.Előre is köszönöm a segitséget! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6102) pisti88+ válasza DonMedve (#6101) üzenetére


pisti88+
senior tag

Petchet nemtettünk fel mert mindenkinek egyezni kell a verziószámának(magyarul full alap játéknál maradtunk) Skypon szotunk játék közben beszélni, igy mindenki mindenkinek felvan véve(az én nevem skypon pisti88+ feltudol venni, és igy könnyebb lesz taktikázni :K ) A játékban először létre kell hozni egy accountot( többjátékos mód--->játék interneten(és itt kell majd egy felhasználónevet, és egy jelszavat bepötyögni, és ezután mindíg be kell majd jelentkezni ha elindítod a gamet)! Kell még a hamachi nevű progi ez biztosítja nekünk a netes hálózatot :C (itt csatlakozni kell a mi hálózatunkhoz(hálózat neve:laraxior, jelszó:laraxior) és akkor bekerülsz velünk egy szobába!!! Tömören gyönyören ennyi a dolog :R :R :R Bárkinek bármi kérdése van szoljon ma itthol vagyok mindenkinek a rendelkezésére állok :D :B
Más: Nincs valakinek N-cora meghivoja megköszönném :K :C :R :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6103) Laraxior válasza pisti88+ (#6093) üzenetére


Laraxior
titán

;) megyek :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6104) DonMedve válasza pisti88+ (#6102) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm!Pont Skype??Ehh,nem szeretem!Na mindegy majd meglátjuk!Lejön a cucc belövöm azt prósza!Jelentkezem! :R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6105) pisti88+ válasza DonMedve (#6104) üzenetére


pisti88+
senior tag

Más skypon kivül nemnagyon van.... Tán beszélgessünk az msn-nek a mikrofonos részével "á kösz nem inkább kihagyom" :D ez 100* jobb és kristály tiszta bezony :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6106) feka007


feka007
nagyúr

Gyűljünk össze emberek! Este kéne warozni, 2 órás power struggle :C

(#6107) pisti88+ válasza feka007 (#6106) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jelen főnök, tessenek hivni majd ;] ;] :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#6108) feka007 válasza pisti88+ (#6107) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor úgy legyen mint tegnap :R . Mostmár 8-ra biztosan ittleszek.

(#6109) pisti88+ válasza feka007 (#6108) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én is :D

Pisti -(*_*)-™

(#6110) Laraxior válasza feka007 (#6108) üzenetére


Laraxior
titán

akkor 3an leszünk..kezdünk azzalé hogy legyaluljuk az ellenfél bázisát...már kiötlöttem a stratégiát ;) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6111) pisti88+ válasza Laraxior (#6110) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szerintem ugysem sikerül :D , legalábbis eddig sosem jött össze, én személy szerint fogom a gausomat és vadászni fogok ;] ;] :C

Pisti -(*_*)-™

(#6112) Laraxior válasza pisti88+ (#6111) üzenetére


Laraxior
titán

ideje új pályákat is betenni :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6113) pisti88+ válasza Laraxior (#6112) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y és ezeket hova kell beheggeszteni? ;] Várjunk szerintem még vele mások még ezeken sem nyomatták :U

Pisti -(*_*)-™

(#6114) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6095) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nincs 10% azokban a progikban amiket általánosságban használunk szerintem. :U SimonYana DDR3+Q9450@3680mhz konfigját CCE 10 pass-os DVD9->DVD5 tömörítésben nagyon elpicsázta a Q6600-om azonos órajelen. Neki 17x gyorsasággal tömörítette, nekem 24x.... az azé nem kis különbség... ;)
Ezen kívül meg játékokban és tömörítésben minimális a különbség, én úgy gondolom 5% alatti, és persze 20k-val olcsóbb a Q6600.
Jelenleg egy tuningosabb Q6600 a "best buy" a processzorok között! :C

Ezzel nem azt mondom hogy szar a 9450, csak egyenlőre nem éri meg az árát.Majd ha a 9550 lesz 55k környékén és a 9450 30k környékén akkor esetleg beinvesztálok majd egy 9650-be! ;] :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6115) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6112) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Leszedem én is, de Pistinek igaza van, várjunk még vele.Majd ha ezeken is minden game alatt győz valaki majd akkor. ;) Addig elég nagy kihívás, az egyszerű győzelem is. :K

Este jövök én is :K ...skype-on leszek, szóljatok majd. Aki nem vett még fel, Beowulf_78 néven vagyok fent a skype-on.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6116) DonMedve


DonMedve
addikt

Na lejött a cullang,feltolom azt meglátjuk!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6117) DonMedve


DonMedve
addikt

De a gámának nem kell vásároltnak lennie?Gyárinak?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6118) pisti88+ válasza DonMedve (#6117) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szerinted közülünk hányan vették meg sok pízért? :U Mindenki warezről rendelte... :o (tisztelet a kivételnek...)

Pisti -(*_*)-™

(#6119) pisti88+ válasza DonMedve (#6117) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szerinted közülünk hányan vették meg sok pízért? :U Mindenki warezről rendelte... :o (tisztelet a kivételnek...)
ez 2* ment el sorry!!!!

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6120) Beowulf_78 válasza DonMedve (#6117) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Vegye meg akinek 7 anyja van ezt a "bugos szart" :U Még használtan se éri meg a 7-8k-t. Nekem az alapverzió annyira bugos hogy sokszor bizonyos pályákon vibrálnak a hegyek, felhők...ezért adjak pénzt? :F Már rég megvettem volna, de mostanában le is állították a játék szoftveres fejlesztését, innentől kezdve meg iszonyat elértéktelenedett a Crysis (aki kiváncsi a teljes cikkre a crysis.hu-n fent van a hírek között)....mindenki aki megvette becsapva érzi magát, és hőzöng jogosan, hogy a COD2 szoftveres támogatását miért nem állították még le akkor?Esetleg majd egy COD4+hamachi verziót is megnézhetnénk alkalomadtán. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6121) DonMedve


DonMedve
addikt

Na, a gáma fennt van már csak a hamachi kell!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6122) DonMedve válasza Beowulf_78 (#6120) üzenetére


DonMedve
addikt

Jójó,sorry nem kell minnyá megverni!!! :B :O

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6123) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6120) üzenetére


pisti88+
senior tag

Azigen máris megszünt a háttér, az a fasza... NO COMMENT!!!! :W Cod4-et én is támogatom, egyszer probáltuk egy haverral nemjött össze :(

Pisti -(*_*)-™

(#6124) DonMedve


DonMedve
addikt

Na megvan a hálózat is!Király!Továbbiakban?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6125) pisti88+ válasza DonMedve (#6124) üzenetére


pisti88+
senior tag

Skyp, és játékbeli acccsinálás szerintem :R

Pisti -(*_*)-™

(#6126) DonMedve válasza pisti88+ (#6125) üzenetére


DonMedve
addikt

A skype profil megvan csak eddig nem használtam!Vagyis ritkán!Az accot megcsináltam már,a hamachi is kész!Elvileg!Pisti minnyá rádkeresek skype-on!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6127) DonMedve válasza DonMedve (#6126) üzenetére


DonMedve
addikt

Megvagy!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6128) pisti88+ válasza DonMedve (#6127) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R

Pisti -(*_*)-™

(#6129) crysis18


crysis18
tag

aki szereti a crysist jöjön lanozni nagyon jó

(#6130) crysis18


crysis18
tag

hamachi,skype legyen mindenkinek

(#6131) feka007 válasza pisti88+ (#6118) üzenetére


feka007
nagyúr

tisztelet a kivételnek...
Köszönöm. :R

(#6132) pisti88+ válasza feka007 (#6131) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R

Pisti -(*_*)-™

(#6133) feka007 válasza Beowulf_78 (#6120) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD2-höz sehol se gyártanak már patcheket... :F Sw-es támogatás nem azt jelenti, hogy megszűnnek a serverek... Ott is csak 1.3 volt, és benn is maradt egy rakás bug, kezdhetném a motor bugjaival, amit CoD4-be se javítottak még ki, pedig 1.7-nél tart a game...
Egyébként meg nálam semmi sehol nem villódzik, sztem a cracked lehet szar.
CoD4 20*20 méteres mapeit én már meguntam, én inkább Crysisozok személy szerint, így összjátékkal sokkal élvezetesebb, CoD4-be csak a káosz van

(#6134) DonMedve válasza feka007 (#6133) üzenetére


DonMedve
addikt

Gyere a szerveremre cod2-ni!Bár pisti azt mondta nem kedveli a rifle-t meg a snipert,de jó kis szerver.Egy kis mag van akik állandó vendégek,de jó lenne ha innen is valaki jönne.Az igaz tele buggal a játék,de nem ez a lényeg.Jó a társaság,szét toljuk egymás agyát.Áétalában DM megy,de mehet más is.Mindenkit szeretettel várok.IP az aláirásomban!Ha esetleg valakit érdekel!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6135) DonMedve válasza DonMedve (#6134) üzenetére


DonMedve
addikt

És ez mindig fut!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6136) feka007 válasza DonMedve (#6134) üzenetére


feka007
nagyúr

Majd felnézek, de nem hiszem, hogy én azzal már fogom komolyabban nyomni, meguntam.

(#6137) DonMedve válasza feka007 (#6136) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem is azt mondtam csináljunk klánt:D
Csak szórakozni.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6138) feka007 válasza DonMedve (#6137) üzenetére


feka007
nagyúr

Ok. :)

(#6139) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Biztos ami biztos adtam egy kis +kakaót az X2-nek...egyenlőre csak 860/1910-et... ;] De 900/2000-ig meg se áll! :Y :K Szar ez a 2 GPU-s szörny... :P

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6140) Játékos


Játékos
addikt

Eredjetek a gép elé! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6141) Beowulf_78 válasza Játékos (#6140) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Aszittemmááánemgyüssz. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6142) Játékos válasza Beowulf_78 (#6141) üzenetére


Játékos
addikt

Ne bolondozz! Ha most nem, akkor sose! :DDD Egyedül vagyok itthon! Ekkora családból egyedül... :( :O
Ki kell használni! ;] :K

öööö....szerver nincs? :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6143) Fred K. válasza DonMedve (#6134) üzenetére


Fred K.
tag

halihó evribádi!
most láttam oldalt ez a totyikot
9600GT-vel lehet itt klubtagnak lenni? :DDD

am ne keseredj el Maci!
én Americas Armyzok és az is tele van Buggal :DDD
csak azt nem értem h h lehet online multit megunni :F akármilyen gém is...

a múltkor vettem egy pólót...Az volt ráírva: Balek!...csak tudnám mi került rajta 38500 forintba...

(#6144) KillHates válasza pisti88+ (#6098) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor a desktop-szettet, meg a peros northQ-t félreraktam Neked! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6145) KillHates válasza pisti88+ (#6119) üzenetére


KillHates
nagyúr

FÚJ! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6146) KillHates válasza Beowulf_78 (#6120) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudom, nekem nincsen gondom vele! :F
ATI CC rulez!! ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6147) KillHates válasza Fred K. (#6143) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Üdv a klubban!
9600GT a legjobb zsuga! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6148) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Tiszteletem uraim!
Beljebb szeretnék lépni a nagy nV csapatba!
nVidia 8800gt inno3d concepcio + 3800+ am2 x2 (picike)

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6149) TazLeacher válasza Fred K. (#6143) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lemaciztad DonMedvét? Ez kb olyan mint Don Corleone-t le korcsizni... :DDD

(#6150) KillHates válasza NaNorbert (#6148) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv a klubban!
Most látom csak nick-ed! Nagyon jó! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.