Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) KillHates válasza Játékos (#5346) üzenetére


KillHates
nagyúr

Persze. Jó rég multiztam! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5352) djtooomi válasza DonMedve (#5350) üzenetére


djtooomi
tag

Nem, nem így megy.
Elinditod a gamét, ott multiplayer, felül find servers, és csatlakozol amire szeretnél. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5353) Játékos válasza djtooomi (#5349) üzenetére


Játékos
addikt

Én egyszer lergtalak téged ma, nem?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5354) Játékos válasza KillHates (#5351) üzenetére


Játékos
addikt

Teamdeathmatch tetszik neked? És a többieknek? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5355) djtooomi válasza Játékos (#5353) üzenetére


djtooomi
tag

Egyszer???Tízszer... :DDD
De én nem tudok lerugni senkit, vagy csak valamit elb@szok? :F

Nah jó8 mindenkinek, én lépek szerintem.

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5356) DonMedve válasza djtooomi (#5352) üzenetére


DonMedve
addikt

És megy most az a szerver amiről itt beszéltetek a ph-n?Ahol összejöttetek?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5357) Játékos válasza djtooomi (#5355) üzenetére


Játékos
addikt

Én is ugrottam mellé sokszor! De a srácok is, akik pedig eléggé elkentek minket... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5358) Gaben01 válasza KillHates (#5305) üzenetére


Gaben01
őstag

Engem lehet hogy érdekelne.Dobnál egy pü-t hogy egy Samsung 940BF-et mennyiért számítasz be? :K Garancia 2009 szept 13-ig.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#5359) Elmör válasza djtooomi (#5349) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez mekkora történet volt már!
Áááá, én ezt nem láttam! :DD :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5360) DonMedve válasza Játékos (#5357) üzenetére


DonMedve
addikt

te csak melléugrottál?Én az éjjel feltoltam,mondom kipróbálom!Felmentem egy szerverre,feljött mellém egy srác,1 nem sok,de annyiszor nem tudtam lelőni.A végén már szórakozott velem! :B :W Azt hittem felrobbanok.Mondom az anyád,gyere egy cod2 sszerverre azt ott szórakozz! ;] Végén azt csinálta,lövöm mint állat,azt kilép a fal mögül,lő,vissza,azt újra.Én lövöm mint állat,de semmi,csak apritott.Azt úgy húsz perc után meguntam. :B Ezt még gyakorolni kell!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5361) KillHates válasza Gaben01 (#5358) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ment pü.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5362) djtooomi válasza Elmör (#5359) üzenetére


djtooomi
tag

[link]
Akkor ezt lesd meg, tetszeni fog(utolsó mp-ben történik a lényeg). :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5363) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok!PH-s COD2 szerver nincs már?Mert nézegettem a fórumot,hogy volt,de... :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5364) djtooomi válasza DonMedve (#5363) üzenetére


djtooomi
tag

Szerintem nincsen. :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5365) DonMedve válasza djtooomi (#5364) üzenetére


DonMedve
addikt

Pedig jó lenne!Szerintem még mindig lenne aki felnézne!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5366) Gaben01


Gaben01
őstag

Mivel kedvet kaptam KillHates kolléga monitorjához,így ha valakit érdekel a Samsungom eladó. [link]

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#5367) KillHates


KillHates
nagyúr

DonMedve ilyet árúl hugyé'-fingé':

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5368) KillHates válasza Gaben01 (#5366) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja-ja! Gaben-nek jegelve a monitor! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5369) DonMedve válasza KillHates (#5367) üzenetére


DonMedve
addikt

Kösz Kill...!ha valakinek kellene ez a szépség,akkor keressen meg.Hatásos,és jó!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5370) KillHates válasza DonMedve (#5369) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5371) djtooomi válasza KillHates (#5367) üzenetére


djtooomi
tag

De sokáig teccet ez a hűtő, sőt, most is ez tetszik a legjobban. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5372) pisti88+


pisti88+
senior tag

Nah emberek milesz? Lara pest fele vonaglik addig hol szíjuk egymás vérit? :DDD :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5373) Játékos válasza pisti88+ (#5372) üzenetére


Játékos
addikt

Igazán elárulhatta volna, hogy kell szervert csinálni! :F
Mondjuk egyébként dolgozok, tehát nekem ma este nem megy sehogyse. :( Azé' kívánok jó szórakozást! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5374) pisti88+ válasza Játékos (#5373) üzenetére


pisti88+
senior tag

De remélem csak leszel még egyszer otthon is :DDD :DDD :DDD , vagy mindennap melo lesz? :O :R

Pisti -(*_*)-™

(#5375) Játékos válasza pisti88+ (#5374) üzenetére


Játékos
addikt

Neeeeem! Hétvégén otthon leszek, illetve, ha az időjárás engedi, akkor a strandon... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5376) pisti88+ válasza Játékos (#5375) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DD :DD :DD Kiviszitek a gyerkőcöket kicsit lubickolni :C , De azért ha holnap hazajön Lara este csak nyomatunk egy meccset :))

Pisti -(*_*)-™

(#5377) Játékos válasza pisti88+ (#5376) üzenetére


Játékos
addikt

Holnap este már jön is? Ez gyors út volt...vagy nem az asszonypajtinál van? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5378) pisti88+ válasza Játékos (#5377) üzenetére


pisti88+
senior tag

De-de de vasárnap melozik a fiú :R így kénytelen hazatépni :(

Pisti -(*_*)-™

(#5379) DonMedve válasza djtooomi (#5371) üzenetére


DonMedve
addikt

Talán a leszebb hűtő a piacon.És nagyon jó hatásfokkal rendelkezik!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5380) pisti88+ válasza DonMedve (#5379) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nemszar az biztos, és nagyon dekoratív! :K

Pisti -(*_*)-™

(#5381) Játékos válasza pisti88+ (#5378) üzenetére


Játékos
addikt

Ez így elég vicces kapcsolat, legalábbis az én szemenmek... :F
Mindegy, holnap mikor gondoljátok? És ki? Attis? :U

Szép, és izmos hűtő...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5382) DonMedve válasza Játékos (#5381) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is gyühetek? :F Irjátok meg hova kell majd menni!Belőlem gyűjthetitek a frageket! :B A tegnapi napból kiindulva!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5383) Játékos válasza DonMedve (#5382) üzenetére


Játékos
addikt

Szerintem ki se tudnánk zárni... :DDD hogyne jöhetnél! :K
Egyébként majd holnap nézünk valami üres szervert, aztán osztjuk egymásnak az ólmot! :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5384) pisti88+ válasza Játékos (#5381) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nemtudják szegények máshogy megoldani, dolgozni is kell, de talizni is akarnak, nemlehet kellemes, de én is felmennék mégcsak 1 napra is ha ugyadodna hogy annyi jut, jobb mint a csemmi :( :R ! Nemtom szerintem holnap este már hazaér Lara és akkor mehet a game, időpontot nem mondok attol függ mikor ér haza, és bejön még jáccani-e :B A v10 mi komoly ventidarab :Y

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5385) DonMedve válasza Játékos (#5383) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm!Majd figyelem a totyikot,de majd irjatok mit,mikor,hova,meddig! :B
Más:
Uraim!
Nem tudom van e köztetek olyan aki,rendelkezik min. 500W-os valamilyen normális moduláris táppal!Ha megoldható lenne elcserélném értékegyeztetéssel.Nekem van egy nagyon jó,halk Corsair VX550W-os tápom.Nagyon szuper,csak ronda,mert a kábeleket nem tudom szépen eligazittani a házban.Ha valaki megszánna,és tudnánk egyezkedni annak örülnék!Nem méregdrága kellene,csak valami normális,mert szűkös a keret.Ha lehet privibenn irjatok! :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5386) Játékos válasza pisti88+ (#5384) üzenetére


Játékos
addikt

V8, nem?! Másrészt, ha nem is ér haza, akkor is van vagy 500 szerver... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5387) pisti88+ válasza Játékos (#5386) üzenetére


pisti88+
senior tag

Láttam azt is de volt ott egy link a szövegben, és arra kattintva elém tárult a nagytesó a V10 :C :C Igen amugy jol mondod nagyon sok a szero, és sok az üres is ami csak ránk vár kis egyeztetés után belehet lakni :K :K :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#5388) Játékos válasza pisti88+ (#5387) üzenetére


Játékos
addikt

:Y már emlékszem a V10-re, de nekem sokkal szimpibb a V8! :K Mondjuk a Koolance blokkom még inkább! :C :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5389) pisti88+ válasza Játékos (#5388) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én is jobb szeretem a mugenemet, hidegen tartja a jol megrángatott E8400-et, és a quadot is hütötte, légtől nekem ennyi az elvársom! :B :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5390) KillHates válasza Játékos (#5388) üzenetére


KillHates
nagyúr

SZépek ezek a bazi toronyhűtők, de a PVM áramköröket meg mi hűti?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5391) pisti88+ válasza KillHates (#5390) üzenetére


pisti88+
senior tag

Semmi sem lehet tökéletes :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#5392) Játékos válasza KillHates (#5390) üzenetére


Játékos
addikt

Ez processzorhűtő, nem PWM hűtő. :DDD Én tettem arra is blokkot... :K
Egyébként simán meghajtanék vagy 2-3 lamellát az alján! :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5393) pisti88+ válasza Játékos (#5392) üzenetére


pisti88+
senior tag

GYerekik az everest pont 10 fokkal mér többet mint a realtemp, most mejk a a reális? :F :F (everest:48fok; realtemp:36fok :DDD )

Pisti -(*_*)-™

(#5394) Játékos válasza pisti88+ (#5393) üzenetére


Játékos
addikt

Én egyiknek se hiszek! :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5395) pisti88+ válasza Játékos (#5394) üzenetére


pisti88+
senior tag

Akkor mivel mérjem a hőt? :O :O :O

Pisti -(*_*)-™

(#5396) Játékos válasza pisti88+ (#5395) üzenetére


Játékos
addikt

Semmivel! Mi a ráknak? :F A rendszered nem stabil? :U Akkormeg?
Egyébként hőmérővel szokták mérni a hőmérsékletet! :K A Coretemp programozója megmondta, hogy egy faszság az egész! Innentől kezdve... :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5397) pisti88+ válasza Játékos (#5396) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y Azigen :DDD , Énmeg gercselek itt jobbra balra,fasza :((( :R :R Nah nembaj ;] A mugy stabile a kicsike, csak szeretem tudni hogy menyi hővel kell számolni, de ezek szerint szemfényvesztés az egész :W

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5398) KillHates válasza Játékos (#5392) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ejh, Te vizes vagy, az más történet!
A lamella hajligatás nem sokat ér. Sajna a Scythe nem vált be. A procit sokkal jobban meg tudtam húzni, de terhelésre 0.3V-ot droppolt az alaplap !! Le is fagyott 3DM alatt... Még alapfeszen is. Büdösök a P5E-ről még egy ványadt bordát is spóroltak!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5399) KillHates válasza Játékos (#5396) üzenetére


KillHates
nagyúr

:D :DDD :D
Mondjuk ilyennel!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5400) Játékos válasza KillHates (#5399) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD Hát! Nem tudom, mire ez az egész "verseny" az emberek között, hogy nekem 2 fokkal "hidegebb" a procim, te béna! Gyááááá! Oszt ki a f@szt érdekel? Nyílván valamelyest, közelítő értéket mutatnak, azért én se szeretném látni, hogy 90 fokosak a magok, de ekkora feneket keríteni neki, iszonyatos badarság! Miért nem foglalkoznak az emberek néha FONTOS dolgokkal is?! :F :(
Egyébként egyszer szerelés közben megállítottam a VGA-n a ventit (X1950pro, vagy már a 8800 GT? :F ), és mikor ránéztem a hőmérsékletre a PWM-ek 124 fokosak voltak! :Y :Y

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.