Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) pisti88+ válasza KillHates (#6749) üzenetére


pisti88+
senior tag

:K :K :K ! Én is remélem hogy a legkissebb topiktaggal minden okés :B :D

Pisti -(*_*)-™

(#6752) KillHates


KillHates
nagyúr

Köszönjük! Minden rendben, acconyka gömbölyödik, a kicsi meg gyarapodik.
Január 25-ére van kiírva. Lesz nagy izgalom majd... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6753) Laraxior válasza KillHates (#6752) üzenetére


Laraxior
titán

ha egy nappal előbb jön akkor zsír lesz... Én is Jan. 24ei vagyok :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6754) Gaben01 válasza KillHates (#6752) üzenetére


Gaben01
őstag

Az lesz majd nagy izgalom mikor az órát hesszelitek és számolgatjátok hány percenként jönnek a görcsök.Aztán a következő izgalom akkor jön mikor azt mondják,hogy apuka itt vannak a cumók,be kéne öltözni,lassan szülni fogunk. :C
Én a vérvételtől elájulok meg a tű látványától,ehhez képest végig benn voltam.Leírhatatlan és kihagyhatatlan élmény.Szurkolunk nektek.
Viszont amíg teheted aludjál,mert ha megszületik a gyerkőc,a fáradtság egy eddig ismeretlen fajtáját fogod megismerni és a red bull/kávé lesz a legjobb barátod. :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6755) pisti88+ válasza Gaben01 (#6754) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem már most a kávé a legjobb barátom, reggel vele kelek délben is lecsuszik egy kevés (este már nem mert nemlenne megállás) :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#6756) Gaben01 válasza pisti88+ (#6755) üzenetére


Gaben01
őstag

Lehet hogy apa vagy csak nem tudsz róla? :DDD :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6757) KillHates válasza Laraxior (#6753) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az még meglehet! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6758) KillHates válasza Gaben01 (#6754) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi a tanácsokat! Szerencsére elég minimális az alvásigényem, de attól tartok, hogy ettől függetlenül nem lesz sétagalopp :D :D
Megnéztem az albumod! Gartulálok a kis szépséghez mindkettőtöknek! :C :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6759) pisti88+ válasza Gaben01 (#6756) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y Most erre mitmondjak :D , csak nem :B :R

Pisti -(*_*)-™

(#6760) Gaben01 válasza KillHates (#6758) üzenetére


Gaben01
őstag

:R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6761) Gaben01 válasza pisti88+ (#6759) üzenetére


Gaben01
őstag

Hehe,az lenne szép mi? :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6762) Kasza08 válasza Elmör (#6748) üzenetére


Kasza08
őstag

Eredetivel, csak más a lemez:D Meg olcsóbb is, mint amint a boltban adnak:DDD
Xbox-on is sok játékot ki tudok próbálni, talán még többet is, mert több a játék boxra ;] :P
GTA IV-en dolgozhatnak, azzal nekem magával nem volt bajom, de olyan k..va unalmas, hogy 21%-nál abba hagytam...

(#6763) Kasza08 válasza KillHates (#6752) üzenetére


Kasza08
őstag

mimimimi?? emberek, én nagyon lemaradtam valamiről:Y :O
hány hetes? lány vagy fiú lesz?

tesómék is most akarnak gyereket. Sajnos nem rég elment egy, aztán csak 3hónappal utána lehet próbálkozni:(

(#6764) KillHates válasza Kasza08 (#6763) üzenetére


KillHates
nagyúr

18-ik hétben jár a feleségem.
Nem tudjuk, hogy melyik lesz, mert ha ultrehangozzák, akkor mindig szégyenlősen ráül. :D
Nekünk is ő a harmadik "nekifutásra" sikerült (2 alatt után két baba ment el)
Nyomják ne adják fel, összejön az!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6765) szacsee válasza KillHates (#6764) üzenetére


szacsee
nagyúr

Naa gratula, csak így tovább és akkor neked is lehet nagy családod.. :D :C

(#6766) Gaben01 válasza KillHates (#6764) üzenetére


Gaben01
őstag

Akkor az lány lesz. :D
De nem kell aggódni,mert van egy nagyon szimpatikus szerb mondás,ami így hangzik: "Lányt csak az igazi férfiak tudnak csinálni" :DDD
Ezt egy szabadkai szerbtől hallottam nemrég.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6767) Kasza08 válasza KillHates (#6764) üzenetére


Kasza08
őstag

Ha a nejed jól viseli a terhességet, nem kíván édességet, stb..akkor fiú lesz. Mamám szerint anyukámmal rendesen megszenvedett, minden baja volt... Anyukámnak velem semmi xtra nem volt, sósat kívánta, meg a gyümölcsöt.
Sógorném se szenvedett, ő is a sósat kívánta, meg ilyen hírtelen hangulat változásai voltak... szal. valszeg a babája is fiú lett volna:(

(#6768) KillHates válasza Gaben01 (#6766) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is lányt szeretnék! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6769) KillHates válasza Kasza08 (#6767) üzenetére


KillHates
nagyúr

Össze-vissza eszik mindent. Ahogy szokott :D
Inkább hangulatváltozásai vannak, azzal egy kicsit kikészít.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6770) KillHates


KillHates
nagyúr

GYEREKEK BEOWULF VISSZATÉRT AZ ERŐ ZŰD OLDALÁRA!!!
EGY GT 260-ASSAL!!! (a burzsuj!)
:C :C :C :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6771) Kasza08 válasza KillHates (#6769) üzenetére


Kasza08
őstag

íjjá, akkor szvsz. fiú lesz:)

(#6772) pisti88+ válasza Gaben01 (#6761) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szépnek szép lenne csak kicsit korai ;) !
Az én drágámnak is vannak Attis hangulatváltozásai, pedig nincs áldott állapotban csak alapjáraton ilyen :D , néha én is kikészülök :U :U :U :B :K :DDD :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#6773) Kasza08 válasza pisti88+ (#6772) üzenetére


Kasza08
őstag

mi lesz ott, ha egyszer jön a baba:DDD

(#6774) pisti88+ válasza Kasza08 (#6773) üzenetére


pisti88+
senior tag

Először is öröm meg bódottág :DDD , másodszor izgalom, harmadszor készölődés :)) Meg elmegyek egy jógatanfolyamra hogy edzem az idegeim ;) :C

Pisti -(*_*)-™

(#6775) KillHates válasza pisti88+ (#6772) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sohasem lehet tudni. Lehet, hogy látens terhes. Próbáld meg, hogy nem fexel le vele 2-3 hónapig. Akkor nem lesznek hangulatváltozásai. Folyamatosan elviselhetetlen lesz! :D :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6776) KillHates válasza Kasza08 (#6773) üzenetére


KillHates
nagyúr

Insomnia! Mint minden családban ahol 3 hónaposnál kisebb gyerek van :D :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6777) Laraxior válasza KillHates (#6776) üzenetére


Laraxior
titán

nyugtatóként hallgathatod is ezt: Faithless - Insomnia :C :DDD
Akko rnem is lesz sok időd gépezni?....most már el is cserélhetjük a Q9450et ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6778) pisti88+ válasza KillHates (#6775) üzenetére


pisti88+
senior tag

Akkor lehet nekem is érdekes hangulatom lenne :DD :DD :DD :C :U

Pisti -(*_*)-™

(#6779) Kasza08 válasza Laraxior (#6777) üzenetére


Kasza08
őstag

Nekem is a Faithless jutott eszembe:)

Attis: LoL:D

(#6780) pisti88+ válasza KillHates (#6776) üzenetére


pisti88+
senior tag

Láttam az ultra hirdetésében hogy 41k lenne a 4870 megkérdezhetem hol? :C

Pisti -(*_*)-™

(#6781) KillHates válasza pisti88+ (#6780) üzenetére


KillHates
nagyúr

CHS-ben (nettó!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6782) pisti88+ válasza KillHates (#6781) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R

Pisti -(*_*)-™

(#6783) Elmör válasza KillHates (#6770) üzenetére


Elmör
senior tag

Én is nézegettem a 260-ast, de akkor inkább már 280-ast vennék. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6784) KillHates válasza Elmör (#6783) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó az a kis 260-as. Nem zabál annyit.
Bár igazad van, én is inkább a 280-asra szavaznék.
Vagy a 350-esre! ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6785) pisti88+ válasza KillHates (#6784) üzenetére


pisti88+
senior tag

1680-re jo a 260 is a 280-as az az igazán nagy felbontásokra való :R (szerintem)

Pisti -(*_*)-™

(#6786) Kasza08


Kasza08
őstag

Amúgy én le vagyok maradva, a 260 meg a 280 hogy teljesít a 4870-hez képest? :U

(#6787) Elmör válasza pisti88+ (#6785) üzenetére


Elmör
senior tag

Mikor lesz vajon új kariözön? Az is befolyásolhatja a döntést. :DDD ;] Valaki erről valamit tud? :B

Kasza: úgy vettem ki a tesztekből, hogy a 260-al pariban van kb. a 4870, de a 280-at csak Crossfireben tudja befogni. A 4870X2 meg brutális, az vitt mindent. Legalábbis ami teszteket láttam. :R

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6788) Kasza08 válasza Elmör (#6787) üzenetére


Kasza08
őstag

és ezeknek mi is a kódjelük? Azt tudom hogy már nem GXY...

(#6789) pisti88+ válasza Elmör (#6787) üzenetére


pisti88+
senior tag

260-as partyban van a 4870-el de valamiéret az atit hiába huzzák nemsokkal dob jobb teljesitményt :F(ésk/rvára melegedik a gyári megoldással, amit ha lecserél az ember annyiba van mint egy 260-as) , ezzel szemben a 260 meg übertuning és ugy már megveri eléggé(és a gyári hűtő valami eszméletlenül jó :C )... 280 nagyon erős lett nagyfelbontásra nagyon jó, csak kicsit még drága :( 4870x2 meg nagyon erős jelenleg a legerősebb, de azt ne feledjük zöldéknek még nincs uj 2 magosuk, és ha a 280bol készül az sanszosan elveri a 4870x2-őt ;] (szerintem csak tényfejtés!!!!)

Pisti -(*_*)-™

(#6790) pisti88+


pisti88+
senior tag

Egy kis teszt hogy segitsek titta vizet önteni a pohárba: :DDD [link] Ebből nagyon láccik hogy az xfx xxx 260 naggyon jóra sikerült :Y

Pisti -(*_*)-™

(#6791) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Az örökélet garanciát a cica garantálja! :DDD :DDD :DDD

Attis:
Az hogy visszatértem nem kifejezés! :C Ez a kártya...hmmm. Nem mondok inkább semmit. Majd a logout-ban elovassátok. :K Még kell egy kis idő de jövő hét végére tuti kész lesz. Úgy tünik megint "belenyúltam a jóba". ;]
Jah...és nagyon köszönöm a véleményedet, mert te is segítettél a végső döntésben! :C :C :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6792) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[3d06 19391p]

Erre az eredményre most mit mondjak? Önmagáért beszél! ;] A 3870 X2 szénné húzva tudott 500p többet, és annak "elviekben" jóval erősebb a hardvere. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6793) Laraxior


Laraxior
titán

a cica a dobozban volt? felfújhatós? Milyen elemmel megy? Csak mert elvinném,úgyis csak extra,nekem meg nincsen portörlőm :DDD :C :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6794) Elmör válasza Beowulf_78 (#6792) üzenetére


Elmör
senior tag

Nagyon megy a kari! :C
Bakker viszket a tenyerem egy 280-as GTX után, de nem lehet. :O
Lehet oda is adom a pénzemet anyámnak, hogy ne legyen nálam, mert a végén még hülyeséget csinálok. :DDD Most a kocsira spórolok. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6795) Laraxior


Laraxior
titán

Pisti megmegint nincsen itt... szerzett már valami VGA-t? Ott ficeg az apróban 25ért egy Giga G92es GTS.... :( el fogják vinni.

Úgyfest elég aktív voltam ebben a hónapban, a chello 600GB-os adatforgalmat mért :DDD ;] Hát igen,ideje lenne megemelni az adatforgalmat a HD filmek világában.... Főleg hogy nem csak lefelé kell tölteni :B :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6796) pisti88+ válasza Laraxior (#6795) üzenetére


pisti88+
senior tag

Pisti 2-ig melozik :O , de már ittvan... Szereztem vga-t igen amugy_! :Y :R

Pisti -(*_*)-™

(#6797) Laraxior


Laraxior
titán

Folyt köv. a Crysis topikból.
Egyébként meg tény hogy az enyém megy a legjobban...bár ha a Tiétekre is víz kerülne,de mivel nem kerül,ezért az enyém a legjobb :DDD :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6798) pisti88+ válasza Laraxior (#6797) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nem kerül biztos vagy te ebben? :U ;]

Pisti -(*_*)-™

(#6799) Elmör válasza Laraxior (#6793) üzenetére


Elmör
senior tag

Néznék nagyot, ha a dobozból macska vagy ilyesmi ugrana ki. Lenne egy cetli is, hogy "most a zöld programot tetőztük egy állatsegítő programmal, kérjük viselje gondját az ajándék macskának blalblabla". :D :D Ennek Attis hogy örülne! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6800) pisti88+ válasza Elmör (#6799) üzenetére


pisti88+
senior tag

Megtartaná a cicust, és beverné az Nvidia vezérigazgatójának az orrát :D !

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.