Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) KillHates válasza DonMedve (#5949) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajna ma nem volt időm feladni de holnap mikor nyit a posta azzal kezdek :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5952) KillHates válasza juliabrilke (#5943) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az Engadget-en láttam, de most meg nem találom a cikket... :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5953) KillHates


KillHates
nagyúr

Mekkora egy mocsok szar szemét cég az nVIDIA: katt ide

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5954) DonMedve válasza KillHates (#5953) üzenetére


DonMedve
addikt

De jó karikat gyárt!! :DD :DD
A rakétáról meg,jó akkor várom! :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5955) KillHates válasza DonMedve (#5954) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát most a piros jobbakat rittyent! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5956) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Megprószáltam ezt a Crysis multit Lara-ékkal... amikor kiadták végigjátszottam 1x, de ezen kívül nem volt telepítve, csak a benchmarkok kedvéért. :U
Sajnos újból kell tanulnom az irányítást, és persze a játékmenet mibenlétét sem sikerült megértenem pedig megnéztem az oktató filmet is amiben elmagyarázzák. :U :B
A grafikája még most is lenyűgöző ennyi idő után is... :Y Remélem belejövök, de 3-3 ember azért ide is kellene ami a minimum lenne. Talán esélyesebb lesz ebbe a játékba összetoborozni az embereket mint a FEAR Combat-ba, mert azért nagyobb sláger. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5957) Laraxior válasza Beowulf_78 (#5956) üzenetére


Laraxior
titán

ez nagy pálya volt....de így is tuti volt a game.. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5958) juliabrilke válasza KillHates (#5952) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én is csak pár elméleti dolgot találtam róla, semmi konkrétat. :(

(#5959) Laraxior


Laraxior
titán

Noh úgy fest gyarapodunk szépen.... hívtam azt a két srácot akitől megkaptam az adatokat hogy hogyan kell multizni,aszonta szívesen jönnének.... szóval tessék készülni,TAC fegyver venni,megtanulni használni a MOAC fegyvert...és a kiegészítőjét a MOARt :))
Nah és persze a jó öreg AK se maradhat ki megspékelve egy kis robbanólősszerrel és mesterlövész távcsővel...párjasincs fegyver :C
Este csata legények :C ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5960) KillHates válasza Beowulf_78 (#5956) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Sajnos újból kell tanulnom az irányítást" = magyarán elpics@ztak! ;] :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5961) Laraxior válasza KillHates (#5960) üzenetére


Laraxior
titán

neeem..elég jól nyomták...főleg úgy hogy nem is tudtak kommunikálni egymással skype-on...mi Pistivel folyamatos kapcsolatban voltunk,bár mi már elbohóckodtuk :DDD %től fél 12ig nyomtuk :C
Te miért nem jössz fater? kapcsolódj ki apus :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5962) KillHates válasza juliabrilke (#5958) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen, én is! Félek, hogy arra a sorsra fog jutni amire a jó dolgok; megveszi valami nagy cég a liszenszet, aztán megy a süllyesztőbe!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5963) KillHates válasza Laraxior (#5961) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehh, már két napja az adatmentő programmal játszom az fps-t :D
Este kezdek és olyan 4-kor dölök ki. Közben egérrel pakolom a bit-eket egyenként :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5964) Laraxior válasza KillHates (#5963) üzenetére


Laraxior
titán

Látod...mondtam én hogy elég abba a kis dobozba egy P3 is :DDD nem kell oda Q9450 meg 9800GTX.... a word megy a MMX 166on is ;) :C :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5965) KillHates válasza Laraxior (#5964) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oszt jácchatok ASCI-ban is!
Ez már majdnem olyan pörgős mint a Crysis!! :C :DD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5966) KillHates


KillHates
nagyúr

Filmet is nézhetek, ingyen!

Start menü -> futtatás -> telnet (enter) -> o (enter) -> towel.blinkenlights.nl (enter)

És már megy a MOVIE !!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5967) Laraxior válasza KillHates (#5966) üzenetére


Laraxior
titán

komoly :DDD :C :R

Szereztem emberkéket.... Crysishoz... úgyhogy sokan leszünk embörök :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5968) pisti88+ válasza Laraxior (#5967) üzenetére


pisti88+
senior tag

Helyes tegnap bohóckodás volt, de ma komoly lesz a téma :D , Larával egészen összeszoktunk ha nem baromkodunk erősek vagyunk ám mint a kutyafaszapaprika ;] ;] ;] ! :R :R Este go :K

Pisti -(*_*)-™

(#5969) B-L-A-C-K válasza Laraxior (#5967) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is mennék de még mindig hiányos a technika.... :O

(#5970) pisti88+ válasza B-L-A-C-K (#5969) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mi kell még? :)) :R

Pisti -(*_*)-™

(#5971) KillHates válasza DonMedve (#5954) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jelentem a rakéta kilőve! A finomságokat a bocsoknak küldtem! Nem elenni előlük!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5972) B-L-A-C-K válasza pisti88+ (#5970) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ram proci....

(#5973) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na a ramok is megvannek betudtam szerezni ugynéz ki egy elég ritka jó kis ramokat: [link] Remélem nem lesz rájuk panasz... :))

(#5974) DonMedve válasza KillHates (#5971) üzenetére


DonMedve
addikt

Ügye nem azt tetted amire gondolok!Akkor beviszlek a barlangomba,azt össze-vissza szabdalom a szádat!!! :DD :DD :DD :)) :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5975) DonMedve válasza DonMedve (#5974) üzenetére


DonMedve
addikt

Azért KÖSZÖNJÜK! :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5976) KillHates válasza B-L-A-C-K (#5973) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÚÚúúúú.... ezek nagyon jó ramok! Sz@rrá dicsérték valahol, csak már nem emléxem hol!
Gondolom egy vagyon volt! Nekem csak gagyi 800-as OCZ-im vannak.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5977) DonMedve válasza KillHates (#5976) üzenetére


DonMedve
addikt

Gagyi?? :((( Miért gagyi?Szerintem jó kis ramok!Nekem 2x1GB 800MHz Reaper HPC van.Nagyon jók.Lazán viszi az 1125MHz-et,1066-on használom 5-5-5-15-ön!Szerintem nem rossz! :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5978) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#5973) üzenetére


Laraxior
titán

jó márkás....ennyit tud a kingmaxom :C kevesebb feszen persze ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5979) KillHates válasza Laraxior (#5978) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is kingmax-om volt nagyon szerettem, de leesett mindkettő a polcról, mert az alaplapom dobozán felejtettem őket. Tönkre mentek, pedig semmi nem látszott rajtuk. Nem volt már a boltban 2x2GB-osak ezért 2x1+2x0.5 GB-os OCZ-kre cserélték. Sajna ezek elég fosok, 900-nál kifinganak. A kingmax-ok is 800-asok voltak, de egyszer véletlenül 1066-ra állítottam a BIOS-ban és úgy is mentek tökéletesen pedig még ilyen csicsás lemez sem volt rajtuk, mint a mostani OCZ-ken...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5980) KillHates válasza DonMedve (#5977) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen, de ezek 900-nál (450-es FSB) majd kipukkannak...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5981) KillHates


KillHates
nagyúr

Ez kellene Játékosnak és Laraxiornak!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5982) B-L-A-C-K válasza KillHates (#5976) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

24K volt ujonnan remélem jól fognak menni.... :))

(#5983) Játékos válasza KillHates (#5981) üzenetére


Játékos
addikt

Jááááááááááááájjjjjjjjjj! Ne fájdítsd a szívemet! :O :O Mennnyibe kerülnek ezek a csodák?? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5984) Játékos válasza Játékos (#5983) üzenetére


Játékos
addikt

Ne is válaszolj, megnéztem. Végülis olcsóbb, mint a memcsi+külön a hűtés... :K
Majd egyszer, ha Lottó ötöst nyerek. :D

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5985) Játékos


Játékos
addikt

Na mivan má'? Ébresztő van lustadögök! :DDD

Milyen volt a krájzisz? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5986) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szerintetek érdemes venni E8400-as procit?

[ Szerkesztve ]

(#5987) KillHates válasza B-L-A-C-K (#5986) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát, ha nem tellik quad-ra akkor mindenképp. Az E jobban tuningolható is, és eleve magasabb órajelről indul... De már az sem igaz, hogy ha csak játszol akkor az E elég, mert egyre több játék használja ki a Q-kat.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5988) Játékos válasza KillHates (#5987) üzenetére


Játékos
addikt

De már az sem igaz, hogy ha csak játszol akkor az E elég, mert egyre több játék használja ki a Q-kat.

Igazából elég lehet, legfeljebb nem jobb választás. :R
Bocs, ha belepofázok... :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5989) KillHates válasza Játékos (#5988) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez így igaz! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5990) B-L-A-C-K válasza KillHates (#5987) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A lényeg egy E8400 amit 4GHz hajtanék kihajtja a 9800GTX-et?

(#5991) KillHates válasza B-L-A-C-K (#5990) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahhh, kacagva! Az még a GX2 száját is teletömi :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5992) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

A tegnapi játékot kihagytam...mivel vér vörös a bal szemem, és kedd reggeltől eddig még a telefon kijelzőjére is taknyom nyálam egybefolyt. Belenyúltak kesztyűzés közbe a szemembe, tehát kaptam egy jó kis kötőhártya gyulladást.
Már javulok, szóval este lehet csatlakozom, feltéve ha lesz ma este game. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5993) Laraxior válasza Beowulf_78 (#5992) üzenetére


Laraxior
titán

Ma este? fater..tegnap már 6an voltunk :C 8 körül indulunk....további info a Crysis topikban :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5994) pisti88+ válasza Laraxior (#5993) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jó estét Jó szurkolást :R :R :R Meggyüttem én is 8-ra összekapom magamat tegnap gyatra voltam kicsit :W :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#5995) DonMedve válasza KillHates (#5979) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem nagyon jók.Akkor én nagyon kifogtam.2.1V-on 1066-on futtatom őket,de mentek 1125-ön!És még ott sem problémázott!
Ilyen van:OCZ Reaper HPC 800MHz

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5996) pisti88+


pisti88+
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ gyerekik el tudnám cserélni a lapomat egy Blittz Extremre, de nincsen ddr3-as ramom nemtud valaki fizuig kölcsön adni 1gigát kell az a lap :D :D :D :Y

Pisti -(*_*)-™

(#5997) KillHates válasza pisti88+ (#5996) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megpróbáljak a nagykerből kérni?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5998) pisti88+ válasza KillHates (#5997) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát ha megtennéd mert fizetéskor kitom fizuzni ez baba lap el kell csípnem :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5999) B-L-A-C-K válasza pisti88+ (#5998) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mire ilyen lap amugy mivel tud többet mint pl egy giga p35 ds4 (ddr3 kivételével) Jobban lehet benne húzni a procit vagy mi? :U

(#6000) pisti88+ válasza B-L-A-C-K (#5999) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nézd meg mit tud :C :C :C :R

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.