Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Játékos válasza Beowulf_78 (#5797) üzenetére


Játékos
addikt

:U :U :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5802) Laraxior


Laraxior
titán

Megkeresett a 9800GTXes srác..ha jó ajánlatot mond viszem is a kicsikét :C :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5803) Laraxior válasza Játékos (#5799) üzenetére


Laraxior
titán

van előnye és hátránya is a raid0-nak számolj azzal is.
Először: tényleg gyorsabb a rendszertől elkezdve minden raidtömbbel...viszont a szgép indulása,és a betöltés nem gyorsabb mint a raptor.Először fel kell ismernie a tömböt.
Második: ha valamelyik winyo szarakodik..oda mind a kettő..nincsen mentés..semmi.
Harmadik: Felejtsd el a lapcserélgetést raid tömbnél. Kicsit macerás és nem bizti hogy felismeri a másik chipsetet..értem itt az ich9r-t... és lehet hogy ugyanaz a chipset van egy Gigán és egy ASUSon..még sem fog menni a raided nagy valószínűséggel.
Negyedik...előbb teszteld le a rendszert alaposan,mert ha esetleg jön egy kis instabilitás,cmos clear,vagy hasonló...lehet széthullik a tömb..és ez súlyos adatveszteségel járhat :))
kb ennyi,röviden tömören :C :R
Jöttök gamelni valamikor? Nem jött a csajom szabad vagyko vasárnap hajnalig ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5804) Játékos válasza Laraxior (#5803) üzenetére


Játékos
addikt

Ezekkel nagyjából tisztában voltam, kivéve a 4. pontot. CMOS clear-nél széthullhat a tömb? :Y Azért ezt nem gondoltam volna... :(
Alaplapot nem fogok sűrűn cserélgetni, mindent tud, amit a közeljövőben elvárok egy alaplaptól. Másrészt meg nincsenek olyan dolgok a vincsiken, amit ne tudnék pótolni. A képeimet kiírom rendszeresen, megmaradnak a fényképezőn jóideig, meg ott a gyerekek gépe (160GB), illetve egy 40GB-os vészvincsi, tehát nem esek kétségbe. :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5805) Laraxior válasza Játékos (#5804) üzenetére


Laraxior
titán

nem biztos,de előfordulhat.... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5806) KillHates válasza Elmör (#5794) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!
Igen gömbölyödik és hisztisedik! :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5807) Játékos válasza Laraxior (#5803) üzenetére


Játékos
addikt

Lövöldözés nekem ma elmarad, mert "vendégeket" várunk, meg hamar fexek, mivel holnap korán eriggyünk Ópusztaszerre... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5808) KillHates válasza Beowulf_78 (#5797) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is most veszek egy Raptort magamnak! (megint)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5809) KillHates válasza Laraxior (#5802) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hurrá! Várom már, hogy mit tudsz kipaszírozni a 9800-asból! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5810) KillHates válasza Játékos (#5804) üzenetére


KillHates
nagyúr

"illetve egy 40GB-os vészvincsi"
Hehehe! Ilyenem nekem is van! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5811) KillHates válasza Játékos (#5807) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó dínom-dánomot, meg holnap jó utat!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5812) Laraxior válasza KillHates (#5809) üzenetére


Laraxior
titán

úgy fest nem sokáig lesz barátnő :DDD sosem ér rá..nemjó ómen.... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5813) Játékos válasza KillHates (#5811) üzenetére


Játékos
addikt

Azért tettem idézőjelbe, mert nem vendég, hanem anyám, meg a nagyfiam... :DDD

Lara:
én modtam, hogy sehogyse jó így...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5814) Laraxior válasza KillHates (#5809) üzenetére


Laraxior
titán

még nem biztos..nem fogok sokat ráfizetni...nem ér semmit már az a kártya szinte :D:D legalábbis ha nekem kell megvenni...de ha én adnám el.... :B :C
Játékos..lehet igazad van..ill volt :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5815) pisti88+ válasza djtooomi (#5795) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát nemtom milyen a karid de a GTX-nél a 80 a normális, nemtom miért akadsz fel ezen :U , ha a tied 40 fokos akkor vagy a szenzor szállt el csunyán, vagy nem GTX-ed van :R :R :R A 40%-os ventiről meg csak annyit hogy a kártya biosa alapon 60%-on jártaja rajta(legalábbis nekem), és olyan emberről még nemhallottam aki ezt lejjeb venné, nem grillezni akarunk ugyebár ;]
Lara: csak keméynan a faszival, nyomd le jol az árat :DDD majd 1 honap után tünik fel hogy itt a kari ki ez a pali? :(((

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5816) Játékos válasza pisti88+ (#5815) üzenetére


Játékos
addikt

:K :K :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5817) pisti88+


pisti88+
senior tag

Én is akarok vinyókat venni majd, ugyterveztem hogy 2 egyterrás f1-et teszek tömbe(persze 2 honap alatt hoznám össze a dolgokat :D ) szerintetek jolmenne :F , vagy érdemesebb lenne 2 kissebbet összenyomatni :F ? Amugy én nem nagyon csipáztam a raidpot eddig(Lara felsorolta a legnyomósabb indokokata 4. eléggé riszató :DDD ) de egy probát megér ha beválik elég gyors lehet hoigy öröm legyen :))

Pisti -(*_*)-™

(#5818) Laraxior


Laraxior
titán

MSI Geforce 8800GTX OC még 2év garancia. Dobozában minden tartozékával.
25K

Kingston Hyper-X 2Gb 1066Mhz SLI Ready DDR2 RAM is eladó! Dobozban garanciával!
8K

Posta illetve futár van! csere nincs!

*
város: Szolnok
elérhetőségek: bOtX

nebazmeg...25k egy 8800GTX :Y :Y :Y
Le is csaptam rá :)) :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5819) pisti88+ válasza Laraxior (#5818) üzenetére


pisti88+
senior tag

No comment... :( :O

Pisti -(*_*)-™

(#5820) Laraxior válasza pisti88+ (#5819) üzenetére


Laraxior
titán

a válasz is no comment... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5821) Játékos


Játékos
addikt

Tooomi barátunkat megint kidobták? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5822) Laraxior válasza Játékos (#5821) üzenetére


Laraxior
titán

se game..se fórum..se gép... :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5823) pisti88+ válasza Játékos (#5821) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szarakodik neki az egész gép... Multkor legalábbis e vót a baja... Bár ez a 40fokos GTX kicsit elgondokztatott ;] (tegyük hozzá ha csak win alatt van a kari nekem is 50fok :DDD )
Javitva: Hogy lehet annyira bolond valaki hogy ennyiszer kib*szák :(((

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5824) Játékos válasza pisti88+ (#5823) üzenetére


Játékos
addikt

Háááát, most MSN-eztem vele, és az indok, amiért kidobták, tényleg vicces! Igaz, megmondták, hogy nem szólhat bele az aprókba, de ennyire...dobott 2 UP-ot (állítólag) és ezért ki is vágták! :DDD
Nekem is volt 320-as GTS-em, egy pár napig gyári hűtővel, tisztában vagyo vele, mit művel egy G80! :DDD
Jó éjt nektek! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5825) booz


booz
senior tag

hali valamelyikötök tudja hová melyik slotba érdemes beletenni evga790i ultra lapnál a gtx280at :F lehet tök min1 nem :F

[ Szerkesztve ]

(#5826) pisti88+ válasza Játékos (#5824) üzenetére


pisti88+
senior tag

Melegít na, de tegyük hozzá hogy a legjobb gyári hajszárító fityeg rajta(szerintem :B ) Jó éjt ha mész aludni!!! :R :R :R Én mondtam neki hogy jobblenne ha villogós GPS-t nyomnának a seggibe :D Ugy is ujraregel dinamikus az ip-je ;] Tedd az elsőbe :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5827) Laraxior válasza booz (#5825) üzenetére


Laraxior
titán

legfelső..próbálgasd...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5828) booz válasza Laraxior (#5827) üzenetére


booz
senior tag

mind a háromra azt irja 16x pci csak a legalsó nem 2.0-ás

(#5829) KillHates válasza Játékos (#5824) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!
Szerintem belepofázott megint valakinek a hirdetésébe...
Köztudott, hogy PH-n a moderátorok alulmúlnak elég sok fórumot, de annyira ez gyerekes, hogy még az SG-n is felszaladna egy-két ember szemöldöke...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5830) djtoooomi válasza pisti88+ (#5823) üzenetére


djtoooomi
újonc

Asztali gép teljesen kuka, eee-ről vagyok kényelen pötyögni, de ez már fáj...
Vagy brook, vagy eddie aprójába ment az egyik up, másik pistihez, ha meg ment egy harmadik, akkor is szintén egy up volt, na de ezért ban....
Vettem már asztali gépbe új tápot, új lapot, azt most proci halt meg....
Szóval már azt is elképzelhetőnek tartom, hogy tényleg a szenzor szar a gtx-en, de a ventit azt muszáj volt lejjebbvegyem, asszem 35%-ig engedte, de azért biztos ami biztos, egy picit feljebb vettem, így semmi hangja nincs, csak a két 12-es venti, meg a vinyó zúg(ott).

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5831) KillHates válasza booz (#5828) üzenetére


KillHates
nagyúr

Legfelsőbe, mert különben rettenetesen macerás a Rivatuner-el buzerálni, BIOS-t frissíteni sem egyszerű így rajta.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5832) pisti88+ válasza djtoooomi (#5830) üzenetére


pisti88+
senior tag

Igen nekem jött az egyik UP!!! :K És szerintem ez miatt nemkellet volna felszivni magukat a modiknak... nah mind1 azt tudjuk hogy vannak vicces döntések itt is mint mindenütt, de van valahol 1 határ :U Szerintem ha UP-ot küldesz tedd Privibe mert hát látod tefeléd nincs egy szemernyi elnézés sem :((( Nekem még 60%-on sincsen sugárhajtóműzaja, sőt még 100%-on is csak azt lehet hallani hogy megy rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5833) KillHates válasza djtoooomi (#5830) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!
Reméljük nem lesz majd djtooooomi !
Hogy állapodtál meg a modikkal? Nem lehet apróhírdetésed, vagy nem szólhatsz hozzá apróhírdetéshez? (mondjuk akkor nem tudom, hogyan vásárolsz? Az meg azért elég korrekt szabadságjogi korlátozásnak számítana)
Tuti, hogy ez volt? Ekkora buzik azért nem lehetnek!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5834) KillHates válasza pisti88+ (#5832) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem is a G80-asokon volt a VGA-történelem legjobb hűtőrendszere! Talán még a G92GTS-en, de az egy kicsit hervatag lett volna a G80-hoz. Ami meg a 9800GTX-en van az is nagyon jó, de baromi hangos! A GX2-é meg egy katasztrófa!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5835) djtoooomi válasza pisti88+ (#5832) üzenetére


djtoooomi
újonc

[link]
Itt szerintem kifejtettem a véleményem, de azt tovbbra sem értem, hogy ilyen csaló emberkéket mint muréna nem vágnak ki, és még fekája sincs, sőt, még elnézőek vele szembe, nekem meg 2up, és repülök...
Ez most olyan, hogy én vagyok a húdefasza gyerek, és abban élem ki magam, hogy mennyit bannolok, meg arra verem, hogy havonta mennyit embert bannoltam, mert az olyan húdekurvajó...
Eddig race, thrawn, tiv, kidus, viktor0610, bog, kalandor, engusz, márk és még valaki van a modok közt, akik kívülről nézve is alkalmasak a mod munkára.A többiek hát khmmm, úgyahogy szódával.....:U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5836) pisti88+ válasza KillHates (#5833) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem az bittos jött PÚP, és szerintem senkinek sem mocskosított bele a hirdetésébe, bár nekem az nem belemocskosítás ha véleményt nyilvánít az ember( tettem már én is igy mikor 75k-ért akart nekem eladni anno egy emberke 8800gt-t :U, 3 napra függesztettek fel mert finoman közöltem vele hogy nyerészkedő k*cs*g :D ) Nah mind egy, szerintem ha vásrolni akarsz előbb kérdezzé meg egy-két fejest mert ujra bannolhatnak miatta(GYÍKSÁG!!!) Én viszont menek aludni, hosszu volt ez a nap :R :R :R
:K

Pisti -(*_*)-™

(#5837) djtoooomi válasza KillHates (#5833) üzenetére


djtoooomi
újonc

[link]
Még Ő is leírta, hogy csak ez volt.
Nem ezen a nicken vásárolok, ill nem csak a ph-ról, meg utóbbi pár hónapba amúgyis átszoktam arra, hogy amit lehet régi, emgbízható, leinformálható boltból veszek meg, pl most lap, táp,vinyó,moncsi, meg a procit majd szintén igy hozzák a jövőhéten.
Eladni meg aprónet, ott többért is sikerül eladni, és általában hamarabb, ha meg nem, akkor van még szabad regisztráció itt is, freemailen is, egy-egy alkalomra regelek egyet, azt kész, jelszavakat sem írom át....Ezt meg úgysem tudják megakadályozni, mert dinamikus ip-m van...:DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5838) Laraxior válasza booz (#5828) üzenetére


Laraxior
titán

az mindegy...nekem is azt írja mindkettőre...az alsó mégis sokkal lassabb....
nah én is menek alvadni....
Attis ha nem jön össze a GTX nem adod oda a Tiéd? Odaadom az enyém blokkal mindennel együtt meg mondjuk egy Deák pénz :)) :C de igyekszem kierőszakolni a csávóból ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5839) KillHates válasza pisti88+ (#5836) üzenetére


KillHates
nagyúr

Közben utána olvastam. Hát elég fura ez az egész PH! Mi ez a sztori Murénával? Nem egészen értem!
Honnét szeded ezeket a gusztustalan gif-eket? :DDD
Jójcakát Néked!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5840) KillHates válasza Laraxior (#5838) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi a csecset csináljak én azzal? Nem hiszem, hogy a kuckóba valaha vizet fogok vezetni. Marad a suhogós computer :D Sajna G80GTS-t nem tudom miért de szinte lehetetlen eladni, hogy már GTX-et hirdetnek 25-ért! Én is ma raktam be egy vacsi új MSI-t (640-est) az autószerelő haverom gépébe. 18-ért vettem :Y 3év garival... Basszus és a 8600GT meg 16 volt. Na azt mikor fogják eladni?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5841) gV válasza Játékos (#5799) üzenetére


gV
őstag

Látom neked is bejött az f1.
Én 1tb-osat vettem adattárolásra így csak a hl2 lc pályabetöltést illetve az mp3 másolásnál láttam különbséget, korábban ezek egy barracuda 7200.10-en voltak és mig a játéknál nem éreztem gyorsulást (valoszeg mert ncq tesztek szerint pont erre jó és azt korábban is használtam), a zenéknél már igen 60mb/s :Y 3 éve a 30nak (pata->sata) azelött a 20nak (5400->7200) örültem

am a 150es raptor már kevés körülmények között jobb (everestben lévő olvasás tesztekben sztem pont nem) [link] néhol a velociraptornak is "félni kell" a samutól :DD

(#5842) gV válasza KillHates (#5840) üzenetére


gV
őstag

18 és felér a 96gt-vel teljesítményben bonuszként a gyári hűtése is jó, BEST BUY újra a G80 :C

(#5843) Kasza08


Kasza08
őstag

Nem vagyok postás, de azt mondta djtoo(oooooo)mi, hogyha bemásolom amit szeretett volna írni (csak már kibaszák mikor lenyomta a gombot), akkor kapok tőle egy döglött Q6600-ot amire 2 hete vadászom. :B :U

"Pfff, engedélyt kell kéni azért, hogy bármit csináljak, looooool....Majd regizek másikat, ettől a niktl full eltérőt, másik avatar, másik mail szolgáltató, oszt azzal veszek/adok....Meg megpróbálom kerülni az anno ellenem harcoló ősparasztokat, valamivel lerázom őket, hogy elkelt vagy vmi, újonc, vagy valami olyan emberkével boltolok, akinek finga nincs ki lehetek, még személyesen sem, azt ennyi...Hiába bannolják ezt a nickem is, ha nem vették volna észre, semmit nem érnek el vele.....Erre írtam párszor, hogy szánalom, mivel az is.
Am jóéjt annak aki megy, én még maradok, úgysincs jobb dolgom, mint hogy eee-t b@sztassam...:DDD"
by djtoooomi

(#5844) KillHates


KillHates
nagyúr

Kukurikú! Ma én voltam a leggyorsabb! 6:23! :Y Szombat! :(
Így jár aki este gordonbleu-t zabál! :DDD Megyek rittyenteni...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5845) Laraxior válasza KillHates (#5844) üzenetére


Laraxior
titán

2. :) még döglöttem picit ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5846) pisti88+ válasza Laraxior (#5845) üzenetére


pisti88+
senior tag

3. másfél liter enegriaital a munkahelyen és éjfélig forgolódás, óó yeeeee :)) :C !

Pisti -(*_*)-™

(#5847) Laraxior válasza pisti88+ (#5846) üzenetére


Laraxior
titán

remélem akkor ma már gémülhetünk..ideje megismerkedni másik pályával..mondjuk amin ezelőtt kaptunk a csávótól...:DDD
Elértem az 1TB-os feltöltés nCore-on :))
5.863as aránnyal :)) Nesze nektek fizetős ilyen olyan szerver.. :DDD :( :W :B

Jah: találtam egy plugint mozillához,de van explorerhez is,torrent kereső...rádió és időjárás jelző egyben :) tök szupi,és csak egy sor az egész :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5848) pisti88+ válasza Laraxior (#5847) üzenetére


pisti88+
senior tag

Cukorborsó :D mi egy hét alatt értük el :U :R !

Pisti -(*_*)-™

(#5849) KillHates válasza pisti88+ (#5848) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Cukorborsó " <=== Ez jó! :D :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5850) pisti88+ válasza KillHates (#5849) üzenetére


pisti88+
senior tag

Attis ezt nézd meg elég baba nem?:[link] Nekem tetszik, de csak lottó 5-ös után :D :R

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.