Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Játékos válasza pisti88+ (#5600) üzenetére


Játékos
addikt

320-as! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5602) pisti88+ válasza Játékos (#5601) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y :Y De jóáron vettétek basszus és nekem ilyenkor nincsen rá lém :O :O :O Remélem lehet még majd kapni mikor majd veszek vinyókat ;]

Pisti -(*_*)-™

(#5603) Játékos válasza pisti88+ (#5602) üzenetére


Játékos
addikt

Sztem ennél csak olcsóbb lesz! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5604) S4ND3R


S4ND3R
tag

Na mi lesz nincs server?
Akkor gyertek a mi állandó szerverünkre. A Punkbusterre meg ott a megoldás a honlapunkon.
FMJ WARZONE

(#5605) pisti88+ válasza Játékos (#5603) üzenetére


pisti88+
senior tag

A próféta szoljon belőled, be is újítok vagy 3-at :D :C
S4ND3R: Pls nyugalom lesz szerver csak ez a technika ördöge, mellesleg prok ellen nemszeretünk jáccani... :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5606) S4ND3R válasza pisti88+ (#5605) üzenetére


S4ND3R
tag

Nyugi, nem vok ám annyira PRO!! És tökre jó hogy jönnek új gamerek is. Én is anno csak poénból, meg funból kezdtem el játszani. Tükre béna voltam, 1 fragem sem volt, aztán kezdett egy kicsit jobban menni, de nyugi nem vok nagyképü, most is meg tudnak lepni rendesen.
Szivesen megyek veletek is játszani, mivel nekme is volt anno Nvidiám... :DDD :DDD :DDD

Bocs az ékezetekért, de amerika a billentyüm... :C :C

[ Szerkesztve ]

(#5607) Laraxior


Laraxior
titán

akadt egy kis gondom,ha segítetek még gamelünk ma :DD
a 80as winyomon volt a Vista... a 160ason az XP...formáztam a 80ast,és nem akar indulni az XP....
Most újratettem a vistát 80asra,de nem kérdi meg melyiket indítsa XP vagy vista,egyszerre vistát indít...
Az XP-t nem indította valamilyen fájl hiányzik a system32 mappából...pótolnám,indulna,de nem kérdi meg ugye hogy melyiket indítsa,bár ha lehúzom akkor csak elindulna az XP

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5608) S4ND3R válasza Laraxior (#5607) üzenetére


S4ND3R
tag

Nálam is volt ilyen már, tudod mi segitett? Beraktam a winfos Xp telepitölemezt és mikor bootolt ha benn volt a lemez megjelent ujból, hogy melyik oprendszert akarod inditani, mint elötte volt. Nemtom miért de nálam müködött, csak ne nyomj le egy gombot sem, nem kell hogy elinduljon a telepito...

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy csak ideiglenessen jó igy, mert csak akkor fog bootolni, ha benn a lemez... :O Szóval nekem az Oprendszert ujra kellett huznom, mikor meguntám már, hogy csak lemezzel indult... De egy sima boot Cd- is megteszi amin ilyen segédprogramok vannak, mint például a particionáló progik.

[ Szerkesztve ]

(#5609) Laraxior válasza S4ND3R (#5608) üzenetére


Laraxior
titán

próbáltam..hiányzó fájlt írt ki..minnyá pótlom ha le tudom olvasni melyik is hiányzik szerinte.... türelem

Ha pro vagy akkor annyi előny legyen hogy a Cafeterián nyomjuk... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5610) pisti88+ válasza Laraxior (#5607) üzenetére


pisti88+
senior tag

Bászkíííííííí ne szenvedjél már 2 oprendszer közt :( , tessék eldönteni mit akarsz ezt vagy azt és nincsen problem(sosem szerettem ha 2 oprendszer van a gépen csak gubanc van belőle... :W ) Használj vistat... :R Tessék szépen leformatálni az xp-t a picsába, és egy oprendszer felügyelje a cuccot( azért mondom a vistát mert 4 giga ramod van...) :B

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5611) Játékos válasza Laraxior (#5609) üzenetére


Játékos
addikt

Én már kérdeztem vagy 3 napja, hogy kell szervert csinálni.... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5612) S4ND3R


S4ND3R
tag

Mondom, hogy ma megyünk a mienkre...
Na ki jön? Team Deathmatch, én nem szoktam sima DM-et játszani.
Lara amig elköszül, csak addig.

(#5613) pisti88+


pisti88+
senior tag

Nah jolvan lehet elteszem magam holnapra, kegyetlen mód elkezdett fájni a fejem, és ezen az ablakot verő eső nemsokat segít :W

Pisti -(*_*)-™

(#5614) Laraxior


Laraxior
titán

Nem lesz ma már semmi...nem is lenne gondom a formattal...csakhát az asztalon is van sok adat :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5615) Laraxior


Laraxior
titán

úgyfest bejutottam az asztalra... majd holnap akkor ha hazaértem játszunk...sorry srácok :( :O :W :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5616) S4ND3R


S4ND3R
tag

Na jó, én is megyek, csak gamelni.
Laraxior neked meg jó oprendszerépitést... :O

[ Szerkesztve ]

(#5617) Játékos válasza S4ND3R (#5616) üzenetére


Játékos
addikt

én mennék!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5618) djtooomi válasza Laraxior (#5607) üzenetére


djtooomi
tag

Nekem ilyenkor mindig visszapakolja a másik vinyót elsődlegesnek, esetleg próbáld emg xp-s vinyót elsődleges bootra tenni, és akkor emgy.Hátha. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5619) Laraxior


Laraxior
titán

balfasz vagyok...megy minden...slavere volt kötve ez a tetves winyo :C felnézek gamere :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5620) Játékos válasza Laraxior (#5619) üzenetére


Játékos
addikt

Na!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5621) Laraxior válasza Játékos (#5620) üzenetére


Laraxior
titán

hova? csináljak én szervert?:) elindítottam...ha jössz..jöttök :)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5622) Játékos válasza Laraxior (#5621) üzenetére


Játékos
addikt

Elképzelhető, hogy egyszer elárulod majd, hogy kkell szervert készíteni? :U :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5623) Laraxior válasza Játékos (#5622) üzenetére


Laraxior
titán

Persze...Mondjuk ha megnézed a Host-ot :) az a szerver létrehozás ;) ;) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5624) djtooomi


djtooomi
tag

[link]
Asszem nem fogok egyhamar a gépem elé kerülni... :O Holnap délelőtt viszem a4team-be, aztán szerintem eltart 2-3 hétig mire lesz belőle valami. :F
Most valami csoda celeron nyúzok, őslerakati gép, 6200powa. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5625) Kasza08 válasza Laraxior (#5623) üzenetére


Kasza08
őstag

Killhates: Bocs, hogy konkurencia, meg minden...remélem azért még spanok maradunk:D

Lara: Ilyen érdekli a barátosnédat?

(#5626) Játékos


Játékos
addikt

Itt vok. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5627) Laraxior válasza Kasza08 (#5625) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit finomabb kell neki..nem gamer a hölgy :)) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5628) S4ND3R


S4ND3R
tag

Na szeró megy-e? :DDD :))

(#5629) S4ND3R


S4ND3R
tag

Látom nem lesz már semmi... :((

[ Szerkesztve ]

(#5630) Játékos válasza S4ND3R (#5629) üzenetére


Játékos
addikt

én vok...
mi lehet a baj? :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5631) Kasza08 válasza Laraxior (#5627) üzenetére


Kasza08
őstag

Nem? Ménem?:DDD

(#5632) S4ND3R válasza Játékos (#5630) üzenetére


S4ND3R
tag

Nah akkor mi legyen?
Ketten semmire sem megyünk, az nem jó... :O
1 on 1 igy nem mehet. Szerintem játszunk máskor. Mindenestre, ha gondoljátok nézzetek fel a mi szerónkra is, ha FMJ elötagut látsz az tuti magyar, és akik ott vannak azok is általában.
Na üdv, én megyek löni, keresek magamnak valami szerót, aztán nemsokára alvás... :DDD

(#5633) S4ND3R válasza Játékos (#5630) üzenetére


S4ND3R
tag

Vazze, most néztem az adatlapod, szép a géped... :Y :C :R

(#5634) Játékos válasza S4ND3R (#5632) üzenetére


Játékos
addikt

Na akkor megyek én is az aszsony mellé...
Jó éjt!

Köszi! :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5635) S4ND3R válasza Játékos (#5634) üzenetére


S4ND3R
tag

Lehet nekem is azt kéne, és nem gamelni menni, pedig az asszony nekem is itt fekszik 1 méterre... :DD

[ Szerkesztve ]

(#5636) Játékos


Játékos
addikt

Ti mennyit bírtok aludni... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5637) KillHates válasza Kasza08 (#5625) üzenetére


KillHates
nagyúr

Semmi gond, még aznap eladtam a gépet. Larának felajánlottam, de ő írta, hogy majd augusztusban lenne aktuális stb...Aztán jelentkezett egy faszi és el is vitte. Ennyiért bagó volt a kis notebook.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5638) KillHates válasza Játékos (#5636) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehhh, droid! Most minden este Miyazaki-t nézek, nincsen alvás! Viszont képtelen vagyok 8 elött felkelni, pedig minden reggel rohadt zaj van kint az ablak alatt. Pakolnak a boltosok...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5639) Játékos válasza KillHates (#5638) üzenetére


Játékos
addikt

MiazaMiyazaki? :U Csomag megvan? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5640) old gray válasza Laraxior (#5627) üzenetére


old gray
addikt

Esetleg ez? 80k-ban megegyezhetünk. :K

És Debrecenbe el tudom juttatni Oly-val.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5641) Laraxior válasza old gray (#5640) üzenetére


Laraxior
titán

Mellőzzük Oly-t...nem szimpi :DD
A notit megbeszéljük..kérnék képeket :)) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5642) Laraxior


Laraxior
titán

Este a többiek kérésére TeamDeathMatch-et játszunk....
21:00 (ma kivételesen pontos leszek mint a halál :DD ) bocs a tegnapiért.... bár szerintem baszott jóra sikeredett..
Köszönet CLOS3-nak a helpért :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5643) Laraxior


Laraxior
titán

működőképes vagyok Vistás winyo nélkül :B :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5644) Játékos válasza Laraxior (#5642) üzenetére


Játékos
addikt

:K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5645) Laraxior válasza Játékos (#5644) üzenetére


Laraxior
titán

jössz? jah Te még dolgozol ugye? :) kicsit gyakorlok...tényleg zsír ez a pisztoly..Pisti néz majd nagyot miket tudunk :) Megyek netre :) :C :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5646) KillHates válasza Játékos (#5639) üzenetére


KillHates
nagyúr

Aha! Konrád haveromtól megkaptam!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5647) Játékos válasza Laraxior (#5645) üzenetére


Játékos
addikt

Én nemdolgozok minden nap! :D Pl. holnap se, meg ma se... :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5648) Laraxior válasza Játékos (#5647) üzenetére


Laraxior
titán

akkor jössz? egy baráti gyakorlós... mondjuk aludni indultam de akkor mozoghatunk picit :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5649) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Lenne 1 kérdésem!Van 1 olyan gondom hogy bizonyos dvd lejátszó progikkal próbáltam ki 1 filmet 2-nél halk volt a hang a 3.-nál már jó volt.a 2 szar a power dvd és a vlc lejátszó volt ezeknél a hang suttgott de a win dvd-vel jó volt!Erre tud valaki megoldást ez mi lehet?Codecek fent vannak AC3-is!

[ Szerkesztve ]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#5650) Játékos válasza Laraxior (#5648) üzenetére


Játékos
addikt

Este inkább. Hazajön anya, megyek futni, aztán pancsi, vacsi, kislánygyömöszölés, ilyenek... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.