Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) KillHates válasza Laraxior (#6550) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Most, hogy 65 ezer újonan a GX2 nem kérdés melyik kártyát kell venni!"

Ja! 8800 Ultrát 35-ért! 2 db-ot és utána lehugyozni minden piros kártyát! ;] ;] ;] ;]

;] ;] GREEN POWA' RULEZ!!! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6552) KillHates


KillHates
nagyúr

Az előző hozzászólásomat az ELMŰ támogatta :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6553) Laraxior válasza KillHates (#6551) üzenetére


Laraxior
titán

ez nem is lenne gond,mert van az apróban 36ért egy,de kell hozzá lap is :( Kellene egy ilyen cucc ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6554) DonMedve


DonMedve
addikt

Skacok!Ha valaki tud németül kérem segitsen!Ezt kellene kibogozni!Főleg a negativumokra lennék kiváncsi! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6555) Laraxior válasza DonMedve (#6554) üzenetére


Laraxior
titán

400as táp..és két részre van elosztva a 12es ág? :( inkább a 450es megint csak a Corsair :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6556) KillHates válasza Laraxior (#6553) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát igen, amit meg lehet fizetni (680-as) az nem boldogul a Yorkfield-ekkel, és a Wolfokat meg nem lehet húzni bennük.
Mondjuk egy jó kis oldschool rendszer azért nekem is bejönne:
Q6600@4.000 Mhz (természetesen víz alatt!)
2 db 8800U SLI
A 4 GHz-es Q6600 éppen ideális a két Ultra kihajtásához! ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6557) Laraxior válasza KillHates (#6556) üzenetére


Laraxior
titán

a 4Ghz-es quad meg is van,az nem gond :) csaka lap... 50ért láttam 790 ultra SLi-s lapot,kell bele még egy ultra +35k + még egy blokk az megint 10k,összesen majdnm egy százas,abból lejön az én lapom ára,így is marad 80... :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6558) Laraxior válasza Laraxior (#6557) üzenetére


Laraxior
titán

ez lenne,ha lenne annyim... :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6559) pisti88+ válasza KillHates (#6541) üzenetére


pisti88+
senior tag

Miért basznék rá Egyik haver srác aki esténként szokott gamélni (feka ki más :D ) most újított be egyet, és nem bánta meg linkelt pár képet és majd befostam a gyönyörtől :)) , kérlek győzzetek meg hogy zöld e vagy piros mert már nemtom mivan érveket kérek osszátok meg velem tapasztalataitokat :DD :DD :DD :C :R :R :R Köszike!!!

Pisti -(*_*)-™

(#6560) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6559) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Engem Attis véleménye meggyőzött a 4870-el kapcsolatban. :K :R Nem kell ilyen kari nekem. :(
Vagy GX2-öt veszek vagy marad a 3870 X2! :K
Azt mondja laggol mint állat... :B

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6561) DonMedve válasza Laraxior (#6555) üzenetére


DonMedve
addikt

Corsairem van 550-es,csak sajna nem moduláris.Ezt ajánlották érte,de nem hinném,hogy jó ötlet lenne!Jó ez a táp,csak mért nem moduláris???? :W Mindegy talán majd tok szerványi egyet! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6562) pisti88+ válasza DonMedve (#6561) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekmkell neked moduláris a 650es sem az de teszi a dolgát ez nem pukkant el terhelés alatt!!! :C :C ( lekopogva, bár egy gx2 alatt biztos melegebb lenne :U )

Pisti -(*_*)-™

(#6563) pisti88+


pisti88+
senior tag

Befosok láttam gtx280-at 85-be arrol valami vélemény az is vérszegény??? :B :R

Pisti -(*_*)-™

(#6564) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6563) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Minek éled bele magad amikor az ár úgyis sok lesz? :U Egyébként annyit nem ér. A GX2 több tesztben is elpicsázza.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6565) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6564) üzenetére


pisti88+
senior tag

Máskérdés az hogy kitudom e fizetni és szoritok egy jukat a nadrágszaííjan vagy veszek egy olcsobbat és nemkell szoritani :U :R ! És a gx2 csak ott picsázza el ahol érvényesül a 2 mag ahol nem ott igencsak lemarad :R

Pisti -(*_*)-™

(#6566) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6565) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Okés...viszont 20k-val drágább. :U Lehet mérlegelni, mi mit ér meg. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6567) KillHates válasza Laraxior (#6558) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nakos biztos odaadja olcsóbban is!
Aztán vársz egy kicsit és majd késöbb veszed meg a szörnyeteg tesóját.
Addig meg nem lesz probléma elvegetálnod egy Ultrával :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6568) KillHates válasza pisti88+ (#6559) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vegyél ATI 4870-est! Aztán majd árulni fogod olcsóért egy pár nap után és én majd megveszem valami AMD-fan ügyfelemnek, aztán kínlódjon vele tovább ő!
Azt meg végképp nem értem, hogy az átküldött screeshot-ok hogy győzhettek meg?
Betömörített JPG-k? Az köztudott, hogy az ATI-nak teltebbek a színei, kontrasztosabb a képe, de a rendereléssel és a élsimítással van gondja, sajna még a Havok-os játékoknál is jobb mip-map-ben a zűd.
Vegyél bázz egy GX2-est és egy hétig merevedésed lesz a gyönyörtől, vagy egy 3870X2-est ha sokat videózól és kell a POWA is!! Azért az Avivo 100x szebb mint a PureVideó!!
Úgyhogy ott még van tanulni valója az nV-nek!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6569) KillHates válasza pisti88+ (#6563) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az egy rettenetesen komoloy kártya amihez nincsen megfelelő driver. Majd a FarCry2 alatt a 180.xx -es driver-el fogja tudni megmutatni mit tud. Viszont egyenlőre a GT2xx-es sorozat egy drága fos :D Mint anno az ATI X2-ese mindenki szarrá fikázta mert gagyi volt a drivere, aztán meg most mekkora csaszárság az X2-es 3870-es bruttó 50k-ért ?!?!?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6570) pisti88+ válasza KillHates (#6568) üzenetére


pisti88+
senior tag

"és én majd megveszem valami AMD-fan ügyfelemnek" Ilyen áron akár ki is probállhatom :D :D :D :D :C Lehet hallgatnom kéne az itt elhangzottakra, és maradni a ződnél, 3870x2-őt semmi szín alatt nem veszek, akkor inkább már a szecsó(GX2) :DDD !!! Visztont ahhoz hogy jo legyen kék egy 22-es moncsi mindenféleképp, nincs elfekvőben egy olyan moncsid amibe beleszámolnál egy 19-es Viewsonicot??? :B :B :B :R :R
Esetleg ezt hogy teccenek látni:[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6571) KillHates válasza pisti88+ (#6570) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi a csöcsért nem veszel egy 9800GTX-et? Vazze! Óccó és jó! 1680-ig az a király a ződeknél!
Nekem is az van és 1440-ben minden min. 40 fps! (még a Krájzisz is Náturálismoddal :DDD)
Még egy régi Q6600-as is alapon kiszolgálja, de a Q9450-esem sok is neki (sajna a tápomnak is :D)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6572) pisti88+ válasza KillHates (#6571) üzenetére


pisti88+
senior tag

8800gtx után minek vegyek 9800-at? :U sokkban nem ad többet max memóriában, és esetleg a gpu kicsit fürgébb :R Milyen tápnak sok a q9450_? :B Jah amugy felcsigázott ez a dolog hogy az egyik gpu-t belehet állítani fizikaszámolásra erről tudsz esetleg több infót mester? :C :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6573) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Tudom ez nem a tápos topik de látom itt sokaknak Corsair tápjuk van.Namost érdeklődtem és utánanéztem,sokan a 450-es változatot ajálják. Itt Fehérváron a 450-es és az 550-es (nem moduláris) között 2K a különbség. De az 550-es leszólják, merthogy más belsővel szállítják blablabla...A véleményeteket szeretném ez ügyben kérni és esetleg valamelyikőtök nem tud olcsóbban tápot szerezni? :U itt a 450-es 15500 az 550-es pedig 17500 local credit ;]

mod:kell a táp, mert a kis 360-as csifi már nembírja ha úzom a vga-t és a procit 3ghz fölé.

(#6574) pisti88+ válasza Tom5 (#6573) üzenetére


pisti88+
senior tag

Debrecenbe Chesterfield kollégátol vettem én is és Laraxior haver is a tápot!!! Corsair TX 650W a kicsike és 18400ft volt( seasonic belső dolgozik benne NO COMMENT) Mindenképpen megérné mert 624w-ot ad le tisztán és kellhet a + kakaó még(3év gar van rá) :R :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6575) Tom5 válasza pisti88+ (#6574) üzenetére


Tom5
addikt

A nem moduláris 650-es az 20K itt fehérváron.
Az 550-es rossz választás lenne? :F

(#6576) pisti88+ válasza Tom5 (#6575) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nem ez sem moduláris de 52A-ert ad le a 12v os ágon ami szerintem meggyőző nemtudom milyen a belsője a 550-nek de az is lead 41A-t végül is márkárol beszélünk szerintem 550-est nyugodtan felprobállhatod!!!( vagy ha tudod ird meg mejknek milyen a belseje) :R

Pisti -(*_*)-™

(#6577) Tom5 válasza pisti88+ (#6576) üzenetére


Tom5
addikt

Ezaz, hgy nemtudom milyen a belseje és hogyan tudhatnám meg ezt vásárlás előtt!
(a boltban bizti nem néznék meg és szerintem nem is tudnák megmondani...)

(#6578) pisti88+ válasza Tom5 (#6577) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát kérlek a 450-esnek biztosan seasonic a belseje mert itt van ph-s tesztben, az 550-ről foggalmam sincsen... :(

Pisti -(*_*)-™

(#6579) pisti88+ válasza Tom5 (#6577) üzenetére


pisti88+
senior tag

Rácuppantam a ph-s 650es tesztre és a végén elárulják hogy CWT belseje van az 550-nek ugyanugy mint a 750-nek szerintem az is teljesen megfelel, és megbízható!!!! :R :R :R Remélem tudtam segiteni! :DDD Jah még annyit hogy seasonic belsejű tápok halkabbak pár DB-el kb ennyiben ki is merül a külömbség!!!

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#6580) Tom5 válasza pisti88+ (#6579) üzenetére


Tom5
addikt

:R meggondolom még a dolgot! :R

(#6581) pisti88+ válasza Tom5 (#6580) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R

Pisti -(*_*)-™

(#6582) Gaben01 válasza Tom5 (#6573) üzenetére


Gaben01
őstag

Hali!

Most nézem hogy még mindig az én evga gts-em hajtod,ezek szerint elégedett vagy vele. :))
Viszont sztem fölösleges 550-es táp egy g80 gts-hez és egy x2-eshez,nekem egy 360-as zalmanom van és simán elbírt a gts-essel húzva, egy 6850 4GHz@1,54V, 2 hdd, 1 odd, 5db 12cm-es ventivel.A zalmanomnak is és a 450-es corsair-nek is seasonic belseje van,sztem elég lenne neked.De ez csak szigorúan magánvélemény. :R

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6583) Tom5 válasza Gaben01 (#6582) üzenetére


Tom5
addikt

Igen,ez még a Te kártyád. nagyon megvagyok vele elégedve nekem bőven elég. :R
Tápvásárlásban előre szeretnék gondolkodni, kitudja később milyen gépbe újítok majd be, és akkor már tápra nem szeretnék majd költeni! ;)

(#6584) Gaben01 válasza Tom5 (#6583) üzenetére


Gaben01
őstag

Értem.Esetleg egy Enermax MODU82+ (525W)?Feltéve ha árulnak valahol fehérváron.Nagyon jókat olvastam róla.Corsair-ből HX520-as nincs ott ahol nézted?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6585) Tom5 válasza Gaben01 (#6584) üzenetére


Tom5
addikt

22K a HX 520-as
Enermax nincsen a listán. :(

(#6586) pisti88+ válasza Tom5 (#6585) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mindenféleképp modulárisban gondolkozol??? :R

Pisti -(*_*)-™

(#6587) DonMedve válasza pisti88+ (#6562) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem az erővel van bajom,mert maximálisan kiszolgálja a gépem,csak nem férek el a rengeteg kábeltől!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6588) Tom5 válasza pisti88+ (#6586) üzenetére


Tom5
addikt

nem

(#6589) pisti88+ válasza DonMedve (#6587) üzenetére


pisti88+
senior tag

Egyem a husodat hát igen a 650-nek is 8 karja van tele csatikkal nem kis feladat eldugiszállni de van gyorskötegelő is hozzá nem véletlen és ha van egy normális atx házad faszántosan el lehet benne férni!!! Egy kábel ide egy oda és kész is a dolog!!!(szép fekete kábelrejtőben vannak huzva a szálak igyényes darab!!)

Pisti -(*_*)-™

(#6590) Gaben01 válasza Tom5 (#6585) üzenetére


Gaben01
őstag

Iponban 21.725 az enermax. :(
Ha esetleg találsz valahol pesten jó árban tápot és nem a világ végén-kerületben van,akkor megveszem neked és kiviszem a délihez,ha ez segít. ;)

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6591) Tom5 válasza Gaben01 (#6590) üzenetére


Tom5
addikt

Köszönöm a segítséget,de mire felutazok pestre az kb árban fedezi a futárt is...(no diák és ugye elmúltam 26-is :U )

(#6592) Gaben01 válasza Tom5 (#6591) üzenetére


Gaben01
őstag

Ebben teljesen igazad van. :B

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6593) DonMedve válasza pisti88+ (#6589) üzenetére


DonMedve
addikt

Hogy cuppantsam le a kisújjadról a körmöt,szerverházam van kicsit átalakitva,valahol korábbi hozzászólásban van róla kép is,a kábeleket hátra tudnám eldugni,de annyira msszivak,hogy megérem hajtogatni,meg stb. jelenleg egy 5,25-ös helyre vannak begyömöszölve.ha a gép össze van rakva nem látszik,de ha bele kell nyúlni... :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6594) pisti88+ válasza DonMedve (#6593) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ez ilyen főnök :D :R

Pisti -(*_*)-™

(#6595) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Látom tápokról beszéltek, nem érdekel valakite egy Hx520 modular, elcserélném mert nem használom ki hogy moduláris...:)

(#6596) DonMedve válasza B-L-A-C-K (#6595) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezt nekem cimezted???? :F Mert engem érdekelne!PÜ?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6597) B-L-A-C-K válasza DonMedve (#6596) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem ezt csak ugy felvettem de megy pű...

(#6598) Tom5 válasza B-L-A-C-K (#6597) üzenetére


Tom5
addikt

El nemadod? Jóáron lehet érdekelne! :R

(#6599) B-L-A-C-K válasza Tom5 (#6598) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogynem, priviben bombázzatok...:)

(#6600) Tom5 válasza B-L-A-C-K (#6599) üzenetére


Tom5
addikt

Akkor ment pü :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.