Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#6400) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vagy Corsair... :))

(#6402) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#6401) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nekem nem szimpi...elég sok hibás Corsairről hallottam. :U Nem durrannak el csak egyszerűen összefossák magukat. Enermax, és az új Chifi-ről rosszat még nem hallottam.. ;) A másik hogy én logikusnak tartom hogy egy Corsair, Zalman ami pár éve gyárt tápot nem lehet 1 napon említeni az Enermax-szal és a Chieftec-kel akik régi motorosok a tápgyártásban. Hibaszázalékban mindenképp az Enermax vezet, nem hinném hogy van megbízhatóbb táp.A Chieftec pedig egyes régebbi szériáktól eltekintve felzárkózott az Enermax mellé, főleg ezekkel a Turbo Series-es tápokkal. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6403) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#6402) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem volt TX650-e.s meg most Hx520 modular, nagyon megvagyok vele elégedve, nem tudom de ha bemész a "Melyik tápegységet vegyem?" topikba ott ha márkásat akarsz 10 emberből 8 tuti a corsairt ajánlja...

[ Szerkesztve ]

(#6404) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#6403) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Az egy dolog hogy ki mit ajánl. ;) Nem mondtam hogy rossz. :U Csak én nem említem a Chieftec-kel és Enermax-szal 1 szinten. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6405) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#6404) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha ilyened lenne meg a Chiftec-et meg az Enermax-ot nem emlitenéd 1 szinten vele.... :))

(#6406) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#6405) üzenetére


Beowulf_78
addikt

:F
Enermaxom jelenleg nincs. De volt. Hogy is nevezik? A tápok Rolls-Royce-ának...gondolom nem véletlenül. :U De biztos kula mert a tápos topikban nem említik. :F A 2. a Chieftec. Vagy elsőnek kellene hogy legyen mert ilyenem van? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6407) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#6406) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt már corsair tápod? Szerintem nem, de egyből lefikázod....:)

(#6408) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#6407) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Sztem fejezzük is be a beszélgetést... :((( nem fikáztam semmit. Ha személyes sértésnek veszed hogy nem a Corsair a tápok császára...az a te bajod. :F
De tudod mit...legyen igazad.A tápos topikból kiindulva legyen a Corsair a tápok legjobbja. :B

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6409) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#6408) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez az nyertem! :DDD Amugy sz@rom le, csak én 2 hónapig nézegettem mit vegyek, és erre jutottam, amugy az enermaxok is nagyon jók tudom.... :R

(#6410) Gaben01 válasza Beowulf_78 (#6402) üzenetére


Gaben01
őstag

egy Corsair, Zalman ami pár éve gyárt tápot nem lehet 1 napon említeni az Enermax-szal és a Chieftec-kel sajnos eldurrant az elmúlt jópár év során 2-3 chifi tápom.Jelenleg egy 360-as Zalmanom van,amiben Seasonic belső van.Úgy gondolom,hogy ennek fényében a zalmant se kéne lehúzni.
Hibaszázalékban mindenképp az Enermax vezet, nem hinném hogy van megbízhatóbb táp. Evvel is vitatkoznék.Seasonic? :U
Hogy is nevezik? A tápok Rolls-Royce-ának erről szívesen olvasnék valahol.
A milyen tápot vegyek? topikban nem egy műszerész és szervízes ember írkál a tapasztalataik és méréseik alapján.Ergo én is inkább nekik hiszek.

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6411) Gaben01 válasza Beowulf_78 (#6404) üzenetére


Gaben01
őstag

A TX650-esben is Seasonic belső dolgozik: [link] ennek fényében én sem említeném a Chieftec-kel és Enermax-szal 1 szinten :DDD

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6412) Laraxior válasza KillHates (#6399) üzenetére


Laraxior
titán

gratulálok ha ilyet vettél :((( Fene vigyen el emberek!!! Nagy tuningosok vagyunk,hogyan gondoljátok hogy egy fos táp elviszi az olyan konfigot ami nekünk van. Értem itt Attist,Pistit, Beot (Téged csak a konfigod miatt, a tápod jó :K ) Legyen gyenge az a táp 410-450W-os de legalább márkás,és ide még a Chieftec is ide tartozik.
Ha meg húzzátok azt a tetves quadot,amit gondolom nem is kell kérdeznem,mert ismerjük egymást :C hát vegyünk neki rendes tápot,ami a konfig alapja,és legfontosabb eleme!

Tápvétel: Bemászol a boltba,vagy bánom is én hova,megkérdezed milyen tápjuk van 600W felett! Elmondja,kihozatod és megnézed... a legfontosabb a 12V-os ág,mennyi van belőle,és mennyit ad le.Q-hoz és a GTXedhez Attis legalább 45A-t kell hogy leadjon,ha quadot ki is akarod használni,bár a lapod még fojtó tényező :)
Pistivel néztünk tápot,odahozott két 600W-os OCZ-t a csávó aszongya ez elég lesz. Hát 4 ágon volt elosztva 12V egyenként 18A,kérdem én hol elég az quadhoz,ami 3.8GHz-en 230Wot eszik meg.... :W
Nézzük a szóban forgó Corsair TX650et... 1db 12V-os ág 52A :C (csak azért nem a Chieftec 850est,mert annak nemtudom az adatait,de megoszthatod,kíváncsi vagyok :K )

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6413) Elmör válasza Beowulf_78 (#6400) üzenetére


Elmör
senior tag

Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mitől robbant fel! :F
Ha veszek majd egyszer Quadot, akkor nekem is kell majd tápot cserélnem asszem. Bár meg vagyok elégedve eddig ezzel a Coolinkkel, azért mégsem bíznám rá. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6414) Laraxior válasza Elmör (#6413) üzenetére


Laraxior
titán

Engem a 410es Chieftec sokáig kiszolgált,pedig akkor is nyúztam a renszert rendesen :)) jó táp volt az,pedig mindenki azt mondta hogy szériahibás,csak nevettem rajta :DD olyan szépen vitte quadot 3.6on és a húzott GTS-t az összes ventivel meg világító micsodával hogy csak na :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6415) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6412) üzenetére


Beowulf_78
addikt

4db 12V ága van....2db 18A és 2db 30A. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6416) Laraxior válasza Beowulf_78 (#6415) üzenetére


Laraxior
titán

a +0A meggyőző, a 18ast hagyjuk :) nem olyan rossz táp az akkor :))
Ki kellett támasztanom a VGA-t :DDD nagyon lelógott a hátulja :DDD
Lassan Pisti is ideér,ha csak atápja szállt el,mehetünk majd lőni faterr :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6417) pisti88+


pisti88+
senior tag

Nah visszatértem emberek, de ugylátom alacsonyan szállnak a tápok mostanában :F , nembaj beújítottunk egy Crosairt Laraxior barátunk hathatos segitségével :R :R :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#6418) Laraxior válasza pisti88+ (#6417) üzenetére


Laraxior
titán

sebaj ha ez is elszáll legalább megjegyzed hogy CORSAIR azaz kalóz..nem pedig KLAÓZ :P ;] :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6419) pisti88+ válasza Laraxior (#6418) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ha ez is merészel meghalni akkor kalapácspower lesz... :W :R

Pisti -(*_*)-™

(#6420) KillHates válasza Beowulf_78 (#6400) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az okosok a tápos topicban kiszámolták, hogy a 450W-os ASUS-nak (ami FSP) elégnek kell lennie a konfigomhoz. Mivel a konnektoron 240W-os fogyasztást mértem ezért mertem feltételezni és is hogy a majd fél kilóWattos táp kiköhögi majd ezt valahogy. Hát az egyik kondiját és két FET-et köhögött ki! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6421) KillHates válasza Laraxior (#6412) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehh, pedig ASUS tápom lesz megint. 550W-os szép kék ledes! :D :D

Egyébként a DELTA gyártja a világ legjobb tápjait, az Enermax is tőle veszi a cuccosokat a tápjaiba.
Egy 400W-os Delta táp egy IBM munkaállomásban amit én telepítettem két Q6600-as, 8GB ramot, 2 db 10k Seagate vinyót, egy fiber kártyát, és DLT meghajtót, és egy 3500-as Quadro kártyát (G80 GTS) kacagva elvisz, ja és a brutál hűtést is! Oké, minden alapórajelen megy! :R :R
És nem melegszik, síri csenben teszi a dolgát...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6422) Laraxior válasza KillHates (#6421) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem ha megjön lehelj ráegy csókot,szereld be aztán végy tőle érzékeny búcsút :DD
Miárt nem egy Corsair 650es? 19 pénz.... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6423) KillHates válasza Laraxior (#6422) üzenetére


KillHates
nagyúr

:P

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6424) pisti88+ válasza Laraxior (#6422) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nembiztos hogy meghal az az Asus mester :U , ugyan ugy meghalhat a Corsair is :K , nincs ráirva hogy örök életű vagyok :D :B Sok sikert az uj Asushoz ;) :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#6425) Laraxior


Laraxior
titán

mintha kupleráj lenne :C :C de az enyém,sajna a 80/120as átalakítóból le kell csisszantani mert nem fér el alatta a másik,bár most a HR-03 miatt sem fér el... még valamit a déli híddal kell kezdenem és kész is vagyok :D
nah jó nem,csak bepakoltam amit tudtam..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6426) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nincs is sok ventid...:)

Most jut eszembe, még tegnap megjött a lé csak elfelejtettem megköszönni, piros pont is ment a percekben... ;)

(#6427) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#6426) üzenetére


Laraxior
titán

már vártam...én meg elfelejtettem szólni hogy küldtem,de hisz megígértem... :B :C Még egyszer köszönöm,akkor most már rendben vagyunk :R köszönöm a red pointot. Azt hiszem Neked is vésnek majd egyet,már korábban pumpáltam... :K

Mostanában kaptam sokat... :B nekem a kettő az soknak számít :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6428) B-L-A-C-K válasza Laraxior (#6427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

;)

(#6429) KillHates válasza Laraxior (#6425) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hú, valami jó UV reagens nyál kellene a csövekbe!!!
Van az egyik munkahelyemen egy gép amiben predator-vér van :D
A hűtésében, onnét tudom, hogy a múltkor eldurrant egy cső benne.
Szerezzek Neked onnét?

Azért ez ütős lenne:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6430) pisti88+


pisti88+
senior tag

Crysis közben megdöglött egy 12-es ventim rendesen szikrázott az alaplapi csatlakozója :F ;] , az ütő állt meg bennem aszidtem vége a gépnek :D :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#6431) Laraxior válasza KillHates (#6429) üzenetére


Laraxior
titán

millen színű van? blue? :U :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6432) pisti88+ válasza KillHates (#6429) üzenetére


pisti88+
senior tag

Frissen csapolt Predátorvér yeeeeeeee :DD :C

Pisti -(*_*)-™

(#6433) Laraxior


Laraxior
titán

ááá nem kell UV reagens lötyi,nemis lehetne látni,mert olyan kékség van itt bent.... ma szép csini lesz a kecó :C Megjött az EK blokkocska :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6434) Laraxior válasza Laraxior (#6433) üzenetére


Laraxior
titán

blokk van,paszta nincsen, a kártya meleg mint állat :S
baleset is volt,az egyik gyorscsati (tody56-féle) beszart,szétfolyt a cucc az ultrán,baj nincsen,csak a paszta hiányzik :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6435) Laraxior


Laraxior
titán

AZ ULTRA :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6436) pisti88+ válasza Laraxior (#6435) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szép cucc, grat a blokkhoz indulhat a csucsdöntés!!! ;) :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#6437) KillHates válasza pisti88+ (#6436) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért paszta nélkül használni a blokkot... Hát nem tudom. :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6438) Laraxior válasza KillHates (#6437) üzenetére


Laraxior
titán

mán van paszta,nyugi van fater,az ultra nem éri el az 55 fokot :C :P ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6439) Laraxior


Laraxior
titán

Ezt chekkold csak fater :C :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6440) KillHates válasza Laraxior (#6439) üzenetére


KillHates
nagyúr

Alakúl!
Egy 35 ezer forintos kártyától azért ez nem rossz! :DDD ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6441) KillHates válasza Laraxior (#6438) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jóvanna! :R Akkor meg miért írtad, hogy nem pasztáztál? :U :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6442) Laraxior válasza KillHates (#6441) üzenetére


Laraxior
titán

Mert nem volt :DD
De reggel vettünk 2100 pénzért :Y :Y 1300 pénz az MX2,és jobb mint ez a Thermaltake :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6443) KillHates válasza Laraxior (#6442) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mekkora lehúzás! :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6444) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Huhh de régen jártam erre!Mi a helyzet srácok?Jól vagytok?
Laraxior garatula a vasadhoz,nagyon állat,de te sem vagy 100-as! :DD :DD :B Már bocsáss meg.4,1GHz-en egy Q6600!Le a kalappal!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6445) pisti88+ válasza DonMedve (#6444) üzenetére


pisti88+
senior tag

Beteg a fiú de ezért szeressük!!! :C :C :C :R

Pisti -(*_*)-™

(#6446) KillHates válasza DonMedve (#6444) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jól, köszönjük. Amolyan uborkaszezonosan. Meséltem mindenkinek, hogy hogy beégtem a 4850-es ajánlásával :(

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6447) pisti88+ válasza KillHates (#6446) üzenetére


pisti88+
senior tag

Miért mi történt a kari nem váltotta be a reményeket? :B

Pisti -(*_*)-™

(#6448) DonMedve válasza KillHates (#6446) üzenetére


DonMedve
addikt

Sziasztok!
KillHates:Miért égtél volna be???? :F Mindenhol azt olvasni mekkora überállat egy kártya,a 4870-el együtt.Azt,hogy én hülye vok hozzá,az egy másik dolog.Akivel elbizniszeltem,az pl. nagy ati fan örült neki mint majom a farkának! :F Neki meg pl. az NVIDIA nem jön be!Izlések és pofonok...!(Főleg a pofonok különbözőek) :K
Laraxior: vagy valaki!Olvasgattam itt,hogy rángatjátok széjjel a procót,meg a többi cuccot!Mondjátok már el,hogy az a 24/7 az mi,és miért olyan jó az? :F DRAM:FSB arány??És,hogy kell azt belőni?A procódat majdnem a duplájára rángattad,a mem,hogy birja?Gondolom nem alamuszi Kingmax van alatta,de akkor is...!Kicsit megrángatnám én is az enyém de,hogy tom belőni,hogy azért birja is?Mondjuk ahogy eddig próbálgattam a mem az akadályom,bár 800-ról az is ment 1152-n!De,hogy jól összedolgozzanak!Nem tudom érthető e!Valaki okitson ki! :R :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6449) Gaben01 válasza DonMedve (#6448) üzenetére


Gaben01
őstag

A 24/7 nem egy bűvös arányszám,hanem azt jelenti, hogy napi 24 órában a hét 7 napján,ergo mindennapi használat. :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#6450) KillHates válasza DonMedve (#6448) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért ciki volt, azt hittem be fog jönni... Utána kellett volna jobban olvasnom, és akkor nem ajánlottam volna. Lehet, hogy tudok egy 8800Ultrát Neked, természetesen GIGABYTE-ot!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.