Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Eddie141 válasza pisti88+ (#5900) üzenetére


Eddie141
senior tag

Hát én most erőssen gondolkozóba estem. Azon gondolkodám, hogy lehet venni kéne egy db GTX helyett 2db GT-t Sli-ben. Szerintetek megérné a beruházás?
Lehet, hogy quadot kéne vennem. A GTA IV is támogatja a 4 magot?
De amúgy meg COD2 az elég gyatrán fut 4 maggal, meg a cod4 is. És én ezekkel játszok igazán.
A q6600-nak mekkora a szorzója? :U :B

A ledek egy Kandalfban jól mutatnak, ha szépen elrejtem a kábeleket :D LCD poster viszont tényleg feles, de jó vele lanon villantani :D

[ Szerkesztve ]

(#5902) KillHates válasza pisti88+ (#5900) üzenetére


KillHates
nagyúr

"nanofaszi" ez nagyon jó! :C
Három GTX-et az ELMÜ is szívesen meglesne egy hóvégi 30 ezres számlával!
Az SLI kb 30%-ot dob a teljesítményen, a TRI SLI meg 45%-ot. Tehát a még +15%-ért szerintem már nem érdemes venni 3 kártyát (mégha 25-ért nyomják akkor sem!) Meg a GTX-ek ventije nem olyan mint az Ultráé ezért "megfulladnának".

Na megyek aludni, egész nap hegesztettem kint a kutyamenhelyen ! De annyira jó a bolond kutyák közt lenni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5903) DonMedve válasza pisti88+ (#5885) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor gyere!KillHates nem irtál!Na nem gond,csak mondom! :D :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5904) KillHates válasza DonMedve (#5903) üzenetére


KillHates
nagyúr

Várj, mire nem írtam?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5905) Laraxior válasza Eddie141 (#5901) üzenetére


Laraxior
titán

Q6600nak is 9 es a szorzója :)
noh végre visszaírt a 9800GTXes csávó :((( 35ért odaadja a kártyát...már csak az a kérdés mennyiért számolja be az enyémet :)) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5906) KillHates válasza Laraxior (#5905) üzenetére


KillHates
nagyúr

35-ért!! :Y :Y Az akkor is nagyon jó ár, ha nem számolja be a 8800GTS-ed!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5907) Játékos válasza KillHates (#5906) üzenetére


Játékos
addikt

A GTS maradhat fizikázni... :C

Bhászky! Voltunk Ópusztaszeren, elég maradandó élmény volt számomra! Aki Magyar, menjen, és sírjon, hogy hol tartunk az őseinkhez képest...mindegy.
Egyébként jó reggelt, meg minden! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5908) Laraxior válasza KillHates (#5906) üzenetére


Laraxior
titán

ha beszámolja akkor 18at kellene ráfizetnem...mondtam neki hogy 16 a plafon :))

Játékos: Én voltam: Tényleg szuper...főleg a körkép :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5909) Játékos válasza Laraxior (#5908) üzenetére


Játékos
addikt

A körképet hagydcsak! A hideg rázott, a könnyem folyt... :O Iszonyatos! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5910) Laraxior


Laraxior
titán

Nah megint lecsúsztam a 9800GTXről :C nincs mesemást kell vennem...mondjuk aTit :Y ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5911) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sajnos mivel nem tudtam hogy ez az az eladó akitől lara is megszerette volna venni igy én vettem meg a gtx-et, ha tudom akkor most az ővé lett volna....de igy én vagyok boldogtalan tulaja a 9800gtx-nek... :))

(#5912) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Jó ajánlat esetén eladóvá válhat a BFG 9800 GX2-őm.

Tuning eredmények itt... ;)

Akit érdekel Pü. :R

(#5913) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

[Árcsökkentés]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#5914) Laraxior válasza ludasmatyi (#5913) üzenetére


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5915) Laraxior válasza Laraxior (#5914) üzenetére


Laraxior
titán

GTX 260 lesz a nyerő Nálam akkor :B ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5916) ludasmatyi válasza Laraxior (#5914) üzenetére


ludasmatyi
tag

Ha így esik le az ára lehet az idén benevezek egy 260-as vga-ra.Tetszik a 4870 de NV párti vagyok.De ez a hír már tetszik jó látni hogy felébredtek. :DDD :DDD

Laraxior:LOL ugyanazt írtuk mind2-en. :U :U

[ Szerkesztve ]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#5917) pisti88+


pisti88+
senior tag

Nah akkor majd énmeg veszek atit :DDD :DDD :DDD :C :C
Eddie_141: Az hogy a Cod44 gyatrán futna nemigazán tudom alátámasztani, ugy ment mint a vadállat :K Honnan szedted eme butaságot :F Nálam minden magot terhelt valamennyire...

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5918) ludasmatyi válasza pisti88+ (#5917) üzenetére


ludasmatyi
tag

Meg is érdemled bár te Ati párti vagy. :DD :DD Váltanák radeonra de ez a hír változtat a véleményen. :B :B

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#5919) Laraxior válasza pisti88+ (#5917) üzenetére


Laraxior
titán

Gyere Crysis... gyúrjunk a gyíkokra :C Tegnap vettem egy Gauss-tankot..3 rakéta sem csinálta ki :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5920) KillHates válasza Laraxior (#5908) üzenetére


KillHates
nagyúr

Addoda-addoda-addoda-addoda!!!!!! Lökj rá 18-at, akár vedd meg 35-ért is! Nagyon megéri.
Az egyik nagykerben kiárúsították, márkaváltás miatt a Gainward, Asus, Inno, Club3D kártyáikat.
Múlt hét kedden a Gainward 8800 GT 2000,- Forint volt :Y :Y (na jó; nettó)
Akkora hiénázás volt, hogy nekem csak egy ATI x1600 jutott! De ez alkalmi. Van még nekik egy 8800 Ultrájuk, arra alkudozom! (egyenlőre 45,-)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5921) Laraxior válasza KillHates (#5920) üzenetére


Laraxior
titán

ha lesz ilyen kiárusítás...hozhatnál nekem is valamit :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5922) KillHates válasza Laraxior (#5921) üzenetére


KillHates
nagyúr

Természetesen, szerinted honnét vannak jó kis hőmérők ingyé' meg egyéb jó cuccosok! :C

Apropó már meg kellett volna érkeznie a termisztornak! :(

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5923) Laraxior válasza KillHates (#5922) üzenetére


Laraxior
titán

aha..csak közben én elköltöztem ha elfelejtetted volna..akkor az a csomag már elveszett :DD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5924) pisti88+ válasza ludasmatyi (#5918) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szeretem én mindkettőt, de az Ati olcsóbb, és nem utolsó sorban nem szarabb :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#5925) pisti88+


pisti88+
senior tag

Hú gyerekek nagyon cudar az idő :((( Tiszta HDR effekt az ég annyira villámlik jó a grafja :D :D :C

Pisti -(*_*)-™

(#5926) DonMedve válasza pisti88+ (#5925) üzenetére


DonMedve
addikt

LOL!Ez jó,tetszik!Én úgy vagyok vele,ha szabad emlittenem,hogy ez most pillanatnyi völgy az nvidiánál,szerintem ki fog rukkolni valamivel.Egyenlőre én maradok a kis 8800GTS-emnél(G80 powa).Van egy ismerősöm,pc boltja van,azt ajánlotta várjak még! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5927) KillHates válasza DonMedve (#5926) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is bűzlik az nvidia körüli helyzet. Technikailag akkora dobás a GT chipset mint anno a 8800-asok voltak a 7900-hoz képest. (hacsak nem nagyobb) Erre mérések alapján és a 3D-s tesztek azt mutatják, hogy alig jobb 10-20%-al mint a 9800-as (G92-es) sorozat.
Lehet, hogy valami driver probléma lesz?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5928) KillHates válasza Laraxior (#5923) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerencsére még hozzám nem jött meg a termisztor!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5929) KillHates


KillHates
nagyúr

Na ehhez mit szóltok?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5930) pisti88+ válasza KillHates (#5929) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ez új mit takar ez pontosan :F :R :R :R Hydra engine azzigen :D

Pisti -(*_*)-™

(#5931) Eddie141 válasza pisti88+ (#5917) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nem értem, hogy mire jó az, hogy valamennyire leterheli az összes magot. Miért nem használlja ki szépen és hasít több FPS-el?? Ez elég nagy badarság... :(((
Vagy ez a videó kártya limit?
De ha rendesen hasított minden, akkor miért váltottál e8400-ra?

[ Szerkesztve ]

(#5932) KillHates válasza pisti88+ (#5930) üzenetére


KillHates
nagyúr

Van egy chip az alaplapon és az egyik PCIE-be egy nV a másikba ATI kártyát rakhatsz. És mindig összedolgoznak! Amolyan SLI-CF házasság!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5933) Beowulf_78 válasza Eddie141 (#5931) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Azt ő maga sem tudja hogy miért váltott... :DDD Én pont fordítva csináltam! ;]
Az pedig hogy miért jobb ha 4 magon szaladgál 40-50% között? Számolj... a 2 magos ebben a formában 100% terhelést kapna. Bármi elindul a háttérben kiakaszthatja a gépet játék közben. Míg az 50% kihasználtságban marad bőven tartalék a háttérben futó és elinduló alkalmazásoknak, tehát jóval stabilabb, kiegyensúlyozottabb a gép. :K
Az pedig már más kérdés hogy egyenlőre "használgatják" a 4 magot a játékok, és bár fps-ben nem mérhető még, de többen mondják hogy Quaddal jobb a játék (Bár nem értem hogy miért :U ). Az új játékok egyre jobban használgatják a 4 magot, és ez csak fejlődni fog. A Far Cry 2-öt pedig ha kiadják végre, kizárt hogy egy quadot csak 50%-ban terheljen meg.De majd meglátjuk... ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5934) Beowulf_78 válasza KillHates (#5932) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem rossz... :C De sosem fog megvalósulni. ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5935) KillHates válasza Beowulf_78 (#5934) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja :( , pedig milyen jó lett volna ha vállvetve egy X2-es és egy GT2-es menne neki a 3D-nek :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5936) KillHates válasza Beowulf_78 (#5933) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem most egy Q9450-esem van, de a barátom elkérte kölcsön, addig odaadta a C2D9300-asát. Az jobban is tuningolható, de azt vettem észre, hogy olyan "nyúlósabb" lett tőle a gép. Vártam is vissza a kis négyfejű sárkánykámat!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5937) Beowulf_78 válasza KillHates (#5935) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Valószinű én is GTX280 v. 9800 GX2 + 4870 X2 párosítást tennék bele egy ilyen rendszerbe. :C Így lenne komplex. :K

Volt Q6600-om, majd lett C2D 6850. Utána lett 8200, 2xE8400. Ezek után pedig megint itt a Q6600 immáron 1/2 éve. Ez azért jelent valamit. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5938) Laraxior


Laraxior
titán

Mostanába hanyagoltuk a F.E.A.R.-t...de találtunk új gyöngyszemet multiban....
a neve: CRYSIS :C
Mit szóltok? nem jöttök? Már 4en hatalmas játékélmény :C ne kell hozzá tömeg,mint a F.E.A.R.hez :C ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5939) B-L-A-C-K válasza KillHates (#5936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na nekem a 9800GTX mellé most rendeltem egy Q9300-ast Xigmate HDT S1283-as hütéssel remélem jó lessz...

(#5940) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#5939) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jól lesz, bár gondolom a tuning nem szempont ha ezt a procit választottad. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5941) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#5940) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogynem szempont, még nem jött meg de akitöl veszem azt irta 3.75Ghz-ig nézte és ott még stabil volt léggel!

(#5942) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#5941) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ennek az infónak a hitelességét kizártnak tartom. :U :(
Lehet stabil végülis... 1,6v környékén. Árt neki? Persze. :F
24/7-be 1,37V feljebb nem tanácsos menni.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5943) juliabrilke válasza KillHates (#5929) üzenetére


juliabrilke
addikt

Erről van valami pontosabb infód? Elsőre nem hangzik rosszul.

(#5944) pisti88+ válasza Eddie141 (#5931) üzenetére


pisti88+
senior tag

Váltásom egyszerű okokbal következett be a QX vidje 1.35v-volt melegedett nagyon... :U , és nem uccso sorban aránylag jo pénzért tudtam eladni(65k) észrevettem hogy megszaporodtak a ph-n a QX-ek és olcsok lettek igy gondoltam egyet és eladtam, nyertem rajta valamennyit, és vettem a "kis" E8400-et(amugy mondom alapfeszen 3600mhz ;) ---->1,36v 4230mhz :P , és itt még nincs vége csak levegővel nem nyuztam tovább :K :K ) De kacsingatok egy 1,225-ös Q6600-ra elvileg a faszi 45nm-re cseréli meg elvileg le is van beszélve csak el kell menni érte pestre :D :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5945) Laraxior válasza Beowulf_78 (#5940) üzenetére


Laraxior
titán

hamachi.... és Crysis 1.1.1.5767es verzió (ez elvileg a sima,minden patch nélkül...)
hamachin csatizol az én hálózatomhoz (név:laraxior,jelszó:laraxior)
Crysisban: Játék interneten:csinálsz egy accountot...utána be is jelentkezel ezen.
Megnyomod a vissza gombot...és: helyi hálózati játékra mész:
Beírod ezt az IP címet:5.222.144.148 ( hamachis IP.)és jöhetsz is... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5946) Játékos válasza Laraxior (#5945) üzenetére


Játékos
addikt

Ezt holnap ki is próbálom! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5947) Laraxior válasza Játékos (#5946) üzenetére


Laraxior
titán

gyere csak...már ketten is hatalmas élmény :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5948) pisti88+ válasza Laraxior (#5947) üzenetére


pisti88+
senior tag

Fasza naggyon, és itt mindenki kemper :D :D "clock engages" vagy valami ilyesmi :P :C :C :C Nanofaszi RULEZ :D :D :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5949) DonMedve válasza KillHates (#5936) üzenetére


DonMedve
addikt

Üdv Mindenki!
Kill,begyújtottad a rakétátá? :D

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5950) pisti88+


pisti88+
senior tag

Gyertek már gamélni 3-an vagyunk :((( , nincs meg a létszám :O :O :O , igy valaki egyedül van mindíg... ;]

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.