Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) djtooomi válasza pisti88+ (#5450) üzenetére


djtooomi
tag

Z5500 is megteszi hatását, szomszéd átjött délbe szólni, hogy remeg az egész ház, pedig csak 8-as kockán szólt a muzsika. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5452) pisti88+ válasza djtooomi (#5451) üzenetére


pisti88+
senior tag

Annak az árábol egész jo kis ládát lehet összehozni erősítővel, de igen nagyon jóü kis muzsikamegjelenítő a z5500-ös :D

Pisti -(*_*)-™

(#5453) Játékos válasza pisti88+ (#5452) üzenetére


Játékos
addikt

Olyan ládát te nem építesz, mint egy Z-5500-as. Most összességében gondolok rá, mint rendszer...

Attis:
Bulldozer kínál Koolance blokkot. Sztem 10k-ért ideadja. Például...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5454) pisti88+ válasza Játékos (#5453) üzenetére


pisti88+
senior tag

OIyat nem is de nem egy kategória a discohangfal és az otthoni hangfalarzenál :R Amugy akkor ha már lúd legyen kövér Creative gigaworks s750-es haver szerint ez istencsászár, és 7.1 :U :C :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5455) Játékos válasza pisti88+ (#5454) üzenetére


Játékos
addikt

A Gigaworks is faszányos! Mondjuk simán Z-5500-at vennék helyette, mert a Creative olyan csúnya, mint a bront. Másrészt a 7.1 minek? :F Nem is tudnám elhelyezni rendesen a szobában, másrészt szinte minden filmem 5.1...
De mégegyszer mondom: nagyon jó rendszer! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5456) pisti88+ válasza Játékos (#5455) üzenetére


pisti88+
senior tag

Igen láttam hogy eléggé baltával faragták szegényt(kis kocka hangfalak, és nagykocka mély :DDD ) Én eltudnám helyezni csak adják ide ;] ;] ;] Mindenhol hangfal lenne :B :C :R Amugy az ujjab hangkarik már kikeverik a 7.1-et zokszó nélkül, így már élvezhető a dolog szerintem :))

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5457) djtooomi válasza Játékos (#5455) üzenetére


djtooomi
tag

Az biztos hogy nagyon jó. :K
De nemsokára adom el, jobb lesz helyette: 2db ilyen, és egy ilyen. :B :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5458) pisti88+ válasza djtooomi (#5457) üzenetére


pisti88+
senior tag

Minek a keverő? :F Maszek DJ leszel? :D

Pisti -(*_*)-™

(#5459) djtooomi válasza pisti88+ (#5458) üzenetére


djtooomi
tag

Hát mire kötöd rá a hangfalat? :F :D
Ahhoz kéne lemezjátszó is. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5460) Játékos válasza djtooomi (#5457) üzenetére


Játékos
addikt

Mikor adod el? Nekem kéne! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5461) djtooomi válasza Játékos (#5460) üzenetére


djtooomi
tag

Nem tudom, egyenlőre kéne kess a másikra, szerintem szeptember eleje fele. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5462) pisti88+ válasza djtooomi (#5459) üzenetére


pisti88+
senior tag

Havernak van egy egész Onkyo szettje, lemezlejáccó(szigoruan nem támogatja csak az audió lemezeket), kazetta deck :D, és erősítő(mindent lehet távvezérelni) :DDD :DDD
Mennyilenne a kigondolt ára a z5500-nek? :U

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5463) djtooomi válasza pisti88+ (#5462) üzenetére


djtooomi
tag

:Y :Y :Y
Ejha, jól hangzik. :))

Olyan 60 között gondolkodtam ki, de lehet 55-re lemegy, mire odakerülök. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5464) Játékos válasza djtooomi (#5463) üzenetére


Játékos
addikt

60? :F Majdcsak annyi a boltban!!!!! Szét kell nézni pupa! Itt az aprók között is inkább 50, mint 55-ért mentek el legutóbb... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5465) djtooomi válasza Játékos (#5464) üzenetére


djtooomi
tag

De enyimé 2-2.5 hónapos. :B
Ejha, rég láttam bolti árakat.Én 82-be vettem, cakkupakkum. :D
Bár iponban most is 72, szóval 55 mégse olyan irreális? :B

Picit később visszajövök, most megyek pistát telepiteni, fater unja xp-t. :)) Persze ahhoz meg be kéne menni hzzá. :( :((

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5466) Játékos válasza djtooomi (#5465) üzenetére


Játékos
addikt

Ipon? Akkor ott nem veszünk...

A Cellcomnál most ennyi, de mikor néhány napja néztem, 64 volt, és mikor betettem a "kosárba", akkor 62 lett... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5467) djtooomi válasza Játékos (#5466) üzenetére


djtooomi
tag

:Y
Ejha.De ismerős a dolog, elöször innét rendeltem, aztán 3 hét várakozás után elmentem lábamon pestbe, oszt megvettem jóval többért.Akkor egyedül ott volt raktáron, igaz jódrágán... :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5468) Játékos válasza djtooomi (#5467) üzenetére


Játékos
addikt

Soak is innen vett, 68k-ért házhoz hozták neki!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5469) djtooomi


djtooomi
tag

Valaki, lűni? :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5470) djtooomi


djtooomi
tag

Ez normális így szerintetek: [link]? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5471) KillHates válasza Játékos (#5453) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm!
Most vettem egy notit, egy kicsit elhalasztva a költekezés!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5472) djtooomi


djtooomi
tag

Ilyet se b@szt@m még...Belépek cseh szerverre, elöször is mindenki cheatelt, mert megy előttem ürge, egyik pillanatban eltűnik...Midnegy, írják cseten, hogy túl jó a pingem, ezért kickelnek, mondom mindjárt megoldom, belőttem torrentet, pingem ok, írják, hogy én nem cheatelek, és ez baj, ezért kickeltek....Hát b@zmeg.... :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5473) pisti88+ válasza KillHates (#5471) üzenetére


pisti88+
senior tag

nem aprózod el bameg :DDD :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5474) DonMedve válasza djtooomi (#5472) üzenetére


DonMedve
addikt

LOOOOOOOOL! :DD :DD :DD :DD :C :C :C :C EZT NEM MONDOD KOMOLYAN?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5475) KillHates


KillHates
nagyúr

Azt hiszem elég jó az akkuja! :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5476) djtooomi válasza DonMedve (#5474) üzenetére


djtooomi
tag

100%-osan komoly, ilyet még sehol máshol nem láttam...14-en voltak, de szerintem egy összeszokott klán volt, mert mind eléggé pro volt, mondjuk cheatel könnyű... :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5477) DonMedve válasza djtooomi (#5476) üzenetére


DonMedve
addikt

Nyugodj meg a magyarok között is van ilyen!Múltkor cod2 szerveren nyomtam!Az egyik srác nyomja,hogy a klánjukba van felvétel.AIM kötelező! :W Majdnem leestem a székről! :D

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5478) KillHates


KillHates
nagyúr

Egy jól sikerült tuning:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5479) nygma válasza KillHates (#5478) üzenetére


nygma
addikt

Gondolkoztam Én is laptopon,de 100k körül nem tudom érdemes-e venni... :U

(#5480) KillHates válasza nygma (#5479) üzenetére


KillHates
nagyúr

Érdemes, annyiért már nagyon jót kapni. Egy baromi jó ASUS subnoti érdekelne? Hardvert beszámítok!!!

C2D 5450 low voltage
1 GB ram
160 GB hdd
12.1" TFT
brutális webkamera
8x DVDRX
HDMI kimenet
sok-az-egyben kártyaolvasó
54 Mbps WLAN
USB, LAN, modem, firewire

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5481) nygma válasza KillHates (#5480) üzenetére


nygma
addikt

A notebookok azok amiket nem nagyon ismerek...

Subnoti stb...nem nagyon ismerem ezeket a különböző kifejezéseket... :U

[ Szerkesztve ]

(#5482) KillHates válasza nygma (#5481) üzenetére


KillHates
nagyúr

Subnoti az A4-es lap méretű vagy kisebb notikat hívják. Ha bármi tanács kell szólj 12 éve szerelek notikat.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5483) djtooomi válasza KillHates (#5480) üzenetére


djtooomi
tag

És egy ilyen csoda hány "-os, illetve mennyibe fáj?
Én majd valamikor egy msi windet, vagy acer aspire one-t veszek, de ismerős a napokban akar venni msi windet, vagy eee pc-t, lehet ez is szóbajöhetne. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5484) KillHates válasza djtooomi (#5483) üzenetére


KillHates
nagyúr

[link]

Ez más világ, ezzel le tudod játszani a HD-s filmeket, 160 GB SATA-II vinyó, optikai meghajtó, core2 proci.... stb. Nem érdemes összehasonlítani a notebook-pótlókkal! Bealázza azokat, és csak 50 dekával nehezebb

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5485) Kasza08 válasza nygma (#5481) üzenetére


Kasza08
őstag

Hallod-e te boobánat, csináltál már MSN-t?:DDD

(#5486) nygma válasza Kasza08 (#5485) üzenetére


nygma
addikt

:K

(#5487) pisti88+ válasza KillHates (#5484) üzenetére


pisti88+
senior tag

De jó cucc :C :C :C Szeretem az ilyen kis ketyeréket, csak kár hogy nekem tul borsos ellennék vele jönne velem mindenhová :C :C :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#5488) djtooomi válasza KillHates (#5484) üzenetére


djtooomi
tag

Ehh, ez már sem neki, sem nekem nem fér bele sajnos, pedig ez már bika dög. :( :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5489) KillHates válasza pisti88+ (#5487) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tényleg nagyon jó gép, fürge (mert ASUS) és pici (viszonylag) rendszergazdálkodás miatt nagy akkuval vettem, hogy bírja egész nap. Azért adom el mert vettem egy DELL ATG-t. Azt legalább nem kell féltenem.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5490) KillHates válasza djtooomi (#5488) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen, de így is bagó... Még normál notit sem kapsz C2D-vel 140-ért nemhogy sub-ot...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5491) Laraxior


Laraxior
titán

Game? indítom a szervert... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5492) pisti88+ válasza KillHates (#5489) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y Megvetted a notik Hammerét azigen komolyan néz ki :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5493) Laraxior válasza KillHates (#5490) üzenetére


Laraxior
titán

csajom is laptopot akar venni van 100a,meg megpótlom neki valamennyivel...majd a Te véleményed kérem ki :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5494) KillHates válasza Laraxior (#5493) üzenetére


KillHates
nagyúr

Finom lánynak, finom kis ASUS? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5495) Laraxior válasza KillHates (#5494) üzenetére


Laraxior
titán

140é? annyi nincsen.... még azt sem tudom ő mikor kapja meg a 100at...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5496) Játékos válasza Laraxior (#5495) üzenetére


Játékos
addikt

Sajnálsz tőle 40k-t? :( :DDD
Tegnap fíreztetek? Én elbasztam az estét... :B :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5497) pisti88+ válasza Játékos (#5496) üzenetére


pisti88+
senior tag

Csak egész kicsit gaméltunk, 3 pálya volt mindösszesen, utánna kis közös ph-zás és ágybaályulás volt a program :DDD :R

Pisti -(*_*)-™

(#5498) Laraxior válasza Játékos (#5496) üzenetére


Laraxior
titán

aludtam egy órát...tetves életbe..fél 3ig nyomtuk a témát..utána aludtam egy órát,aztán go meló...gyere gamelni most :) Bár lehet meg csinálom a prociblokkon a csaticserét.
Szereztem egyenest, a mostani derékszögű helyett :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5499) KillHates válasza Laraxior (#5495) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nektek odaadom 130-ért!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5500) Laraxior válasza KillHates (#5499) üzenetére


Laraxior
titán

messze van még a szeptember,szerintem akkor kell neki,ill. akkor kapja meg a papától a fízt rá. Most kapott Tőlem egy monitort...szóval kicsit nyugi van neki :DDD
gyere gamálni később ;)
Egyébként is mondtam neki hogyha laptop köll szóljon és van egy emberkém aki keni vágja a témát szerez neked egy frankót...mindenképpen majd zsírúk,dobozos garis meg haonló finomságokkal kellene a szülők miatt :O :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.