Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Beowulf_78 válasza Elmör (#6799) üzenetére


Beowulf_78
addikt

:DDD :DDD :DDD Ez jóóóóóó!

Pisti:
Ezt nem tehetné meg mert ha nem viseli gondját, amit havonta bizonyít, és e mellett még agrsszív is lenne, nem kapna extra garanciát amit a cica biztosítana. :DDD
Ez egy igazi állatvédős megmozdulás lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6802) KillHates válasza Beowulf_78 (#6791) üzenetére


KillHates
nagyúr

A kíváncsi. Az enyém is mikor zacskó zörgést hallott azonnak ott kellett lennie.
Péntek hajnalban elütötték a műúton. Szerencsére nem kínlódhatott, mert átmentek a fején...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6803) KillHates válasza Elmör (#6799) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát most jól jönne egy macska...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6804) Beowulf_78 válasza KillHates (#6802) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Huhhh. Szegény. :O Megviselt?

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6805) Játékos válasza Beowulf_78 (#6804) üzenetére


Játékos
addikt

Megviselt?

Nem neki mentek át a fején, hanem a cicának... :DDD :DD
Lehet, hogy nem jó poén... :D

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6806) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[link]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6807) Laraxior válasza Beowulf_78 (#6806) üzenetére


Laraxior
titán

majd elolvassuk..ne erőszakoskodj :DDD :B :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6808) Játékos válasza Beowulf_78 (#6806) üzenetére


Játékos
addikt

Én elolvastam! Olyan érdekes érzésem van! Jó kártya, örülök a Te örömödnek, de nem tudom, mi miatt nekem egyszerűen nem szimpi! :F Halál komolyan! Nem tudom, hogy mi miatt! Gondolkodtam rajta egy csomót, és nem értem, mi az oka!
Ennek ellenére: :R

MOD: pedig nekem is nVdia van, mi lehet az alapvető különbség kettejük között? :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6809) pisti88+


pisti88+
senior tag

Infinity Uppolni, és megvenni lehet :D :D :D

Pisti -(*_*)-™

(#6810) KillHates válasza Játékos (#6805) üzenetére


KillHates
nagyúr

De az. Jót röhögtem, mert szeretem a fekete humort! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6811) KillHates válasza pisti88+ (#6809) üzenetére


KillHates
nagyúr

óhajod, narancs!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6812) pisti88+ válasza KillHates (#6811) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD Zsír az az Addikt felirat :))

Pisti -(*_*)-™

(#6813) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6812) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hehehe...tényleg zsír. :C :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6814) KillHates válasza pisti88+ (#6812) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köcce! :R
Ha megváltoztathatnám a nickem Attis-ra annak jobban örülnék :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6815) KillHates válasza Beowulf_78 (#6813) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm!
Te már PH! kedvence lennél.... :K :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6816) Beowulf_78 válasza KillHates (#6815) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Vagy jómunkásember... :DDD :DDD

Blogom topikjába írj már légyszíves pár sort... az új szériás Atikkal kapcsolatban, amiket nekem is elmondtál. Túúúl nagy az arcuk. :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6817) KillHates válasza Beowulf_78 (#6816) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt láttam, hogy beindult a flame-ezés. Kicsit parázok is, hogy bezárják a blogod...
A faccopó majmok miatt :(((

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6818) KillHates válasza Beowulf_78 (#6816) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, kisírtam a lelkem nekik! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6819) Beowulf_78 válasza KillHates (#6818) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hehehe. Olvastam! ;] :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6820) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Tegnap az eredeti bios órajel értékeit átírtam, majd visszatöltöttem a kártyába. Rájöttem hogy kicsit sok lett az emelés, és visszább akartam venni rivában, gondoltam "belövöm", aztán a már ténylegesen stabil értéket visszaírom. Azt vettem észre hogy a rivában hiába állítom át az értékeket, leokézom, ha visszalépek visszaáll a bios-ban beállított értékekre. Gondoltam hogy akkor az eredeti nem módosított bios-t viszarakom hátha azzal menni fog. De így se megy, folyamatosan visszaáll alaphelyzetbe miután elmentem. Rivát leszedtem felraktam...nem segített. Win mentést visszaraktam, és a probléma nem oldódott meg.
Nem tudjátok mi lehet a gond? :R :R :R
Biztos hogy valami a bios visszatöltéssel lehet, mert előtte jó volt minden. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6821) KillHates


KillHates
nagyúr

Na, Beo BLOG-jában az irigy, pitiáner ATI-sok kimutatják a foguk fehérjét.
Bluegene mindent alulmúlt... De legfőbbképpen saját magát... :(

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6822) Beowulf_78 válasza KillHates (#6821) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ngabor2 megérkezett.... ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6823) KillHates válasza Beowulf_78 (#6822) üzenetére


KillHates
nagyúr

És elkotródtak a flémezők... :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6824) Beowulf_78 válasza KillHates (#6823) üzenetére


Beowulf_78
addikt

El biza... ;] Kértem hogy Hakos-t szankcionálja.Megtette. De egyenlőre csak figyelmeztette, és kitakaritotta a topikot. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6825) Beowulf_78 válasza KillHates (#6823) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Csak folytatják... :W :(

Érdekes észrevétel:
Feltettem a Vista X64-et 177.92-es driverrel. Az első amit észrevettem hogy jééé ez a Vista jól néz ki, és szép színei vannak! :Y Jóval szebbek már igy 2D-ben is a szinek. Félelmetes mekkora a különbség. Gondolom azért lehet mert Atiéknál nem túl jó még mindig az X64-es driver. Hihetetlen szépek a szinek... :Y Ez nagy meglepi volt. :K

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6826) Eddie141 válasza Beowulf_78 (#6825) üzenetére


Eddie141
senior tag

Üdv néktek emberek, és mások :)
Régen jártam már errefelé.

Beowulf_78: amint már a topikodban is írtam, remek írás lett, nekem nagyon teccik, de most irdatlanul haragszom rád ám, mert szörnyű késztetést okozott az írásod, mégpedig, hogy a 8800-as GTX-emet egy 260-asra lecseréljem, és emiatt alig tudok aludni. Majd beszélek erről Attissal :) :DDD
Szóval viccet félretéve. Grat!
X64-el amúgy nem tapasztaltál összeakadásokat, inkompatibilitási problémákat, fagyásokat? Én isterezem a vistára váltást, csak nekem a design nem teccik, meg félek ezektől, mert ha már vista akkor x64 :) Vagy ha már lúd legyen kövér? Áhh, már nem is tudom igazán :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6827) Kasza08 válasza Eddie141 (#6826) üzenetére


Kasza08
őstag

L:DL agyad helyén is processzor van:D

(#6828) KillHates válasza Kasza08 (#6827) üzenetére


KillHates
nagyúr

Magának meg motor! :D
Mikor futunk össze megint egy bambira? :DDD
Most egy Hondát kötök el :C

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6829) pisti88+


pisti88+
senior tag

Megujítottam a geforcos tagságom uj kártyám : xFx gtx 260 xxx :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#6830) Laraxior


Laraxior
titán

Egy kis vérfrissítés... Ultra Vs. GTX260
úgyfest az előbbi maradt alul :DDD :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6831) pisti88+ válasza Laraxior (#6830) üzenetére


pisti88+
senior tag

16*-os szűrés a crysisben gyerekek, és 40 fps felett járunk apám :Y :Y :Y :C

Pisti -(*_*)-™

(#6832) KillHates válasza Laraxior (#6830) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi lesz a szépséges Leadtek-el?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6833) Laraxior válasza KillHates (#6832) üzenetére


Laraxior
titán

itt van Nálam..viszem a süllyesztőbe :Y elviszik..oda kerül ahol nem ismerik a tuningot ..szóval jó világa lesz,megkapja a thermalright hűtőmet is :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6834) Kasza08 válasza KillHates (#6828) üzenetére


Kasza08
őstag

Hondát? Bármikor...:DDD Milyen félét? Ma mentem egy CBR125R-el, 4 ütemű, 250-es Akrapovic kipuffal ;) :U :P jóféle

(#6835) Beowulf_78 válasza Eddie141 (#6826) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Köszi a gratulációt! :R

Most tettem fel az X64-es Vista-t. Nem tudom még nyilatkozni. 2D-ben szebb a Vista a GTX 260-al mint a 3870 X2-vel. Ez biztos. Jóval szebbek a színek. :Y :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6836) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6831) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Grat. hozzá! :C :C :R GTX 260 rlz! ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6837) Laraxior


Laraxior
titán

egy kis 3dmarkozásra készülök... Q6600: 4.2GHz
az ultrám Shaderje pedig igencsak nyaldossa az 1900at :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6838) Elmör válasza Laraxior (#6837) üzenetére


Elmör
senior tag

Teee, az már durvás nagyon. Én tuti nem merném (a GTX mizéria óta) kipróbálni! :DD :R
Ma hogy örült a fejem gyerekek! Éjfélkor végre sikerült kiszűrni, hogy melyik progi vág le mindent az asztalra. Úgymond megtaláltam a kis Herkulest a gépben és akkorát uninstalláltam, hogy csak na. A bűnös a HD sentinel volt! :DDD Azért sajnálom is kicsit, mert szerettem a progit, de kibírhatatlan volt, hogy minden éjfélkor jelezte az időt, mintha csak fatert hallanám, hogy miért nem alszol még? :O ;]

Aztán faterék ma megleptek egy vadi új telóval, mert a régi Nokia3510i-m kezdte megadni magát (5 évet bírt és még nincs vége) így most egy Sony-Ericcson W880i-vel feszítek! :C Megköszöntem és mondtam, hogy azért egy 280GTX-nek jobban örültem volna. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#6839) pisti88+ válasza Laraxior (#6837) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ember azért a végtelenségig nemlehet huzni az ultrát, nehogy degradálódás legyen belőle :U , a víz sem mindenható! :R :R :R De up hogy sikerálljon!!! :C

Pisti -(*_*)-™

(#6840) Laraxior válasza Elmör (#6838) üzenetére


Laraxior
titán

Durva hát...29 fokos vízzel nem is bírom hűteni,túl melegszik és újraindul a gép :( egy kis jég elkelne ;]
w880i? nekem is olyanom volt... a fémváltozat :C női telefon az he... olyan pici gombjai vannak...a vastagságáról ne is beszéljünk :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6841) Laraxior válasza pisti88+ (#6839) üzenetére


Laraxior
titán

702/1890/2300on simán lefutott a 3dmark06,csak a procim ment 3.8on,most megnézem 4.1en....
16909et adott..most biztos megdöntöm a saját rekordom :C :Y :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6842) pisti88+ válasza Laraxior (#6840) üzenetére


pisti88+
senior tag

Beteg vagy de szeretünk XD :C

Pisti -(*_*)-™

(#6843) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6841) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Te tényleg egy állat vagy! :Y :C :C :R Szegény Ultra! ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6844) Laraxior válasza Beowulf_78 (#6843) üzenetére


Laraxior
titán

17261 pontot sikerült összevadásznom :C Úgy hiszem ez elég a 7. helyhez a listában :Y
és ehhez mit szóltok? :Y :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6845) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6844) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Kigyütt má a Clear Sky? :Y ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6846) Laraxior válasza Beowulf_78 (#6845) üzenetére


Laraxior
titán

az még hagyján..de fut is... ruszise verzió :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6847) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6846) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Valamit mondjál róla fater... :U Szép, jó játszható? Mennyire optimalizált?

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6848) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Attis!

Basszus...nem a win a gond! :O Szűz vista-ra tett riva is visszaugrik elmentés után! :W
Valami a bios cserével lehet, ill akkor történhetett valami. A folyamat rendben lezajlott minden esetben, sosem tapasztaltam semmi rendelleneset, mégse jó valami. :U
Mi lehet a gond? :O

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6849) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Tehát a hibát valahol a bios-ban kell keresnem...megvan az eredeti bios, amit lementettem. De ugye azt már visszaraktam, és attól se javult meg. Azt se tudom merre induljak a hiba feltérképezésével. :W

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6850) Elmör válasza Beowulf_78 (#6849) üzenetére


Elmör
senior tag

Szoktak történni érdekes dolgok, de hogy-hogy nem lehet visszarakni az eredeti BIOSt? :Y
Bakker, valamibe nagyon belenyúltál! :F

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.