Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Játékos válasza Laraxior (#1000) üzenetére


Játékos
addikt

1001

Enyém a második ezer első HSZ-a. :DD
Magvan a GT-m!
Joces egy kicsit korrekt face, 1:1-ben kaptam egy vattaúj Ganiward GT-t tőle! :C
Ennyi! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1002) Joces válasza Játékos (#1001) üzenetére


Joces
senior tag

:R :R :C :C :C :C :C

:)

(#1003) Laraxior válasza Játékos (#1001) üzenetére


Laraxior
titán

beüzemeltem,itt ott elázott a cucc,sajnos gyenge a Laing DDC..erősebb pumpa kell. Így annyira nem szuper a rendszer,de így is látható a különbség. :C

Alig tudtam beüzemelni hogy elkezdje keringetni :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1004) Anthony28 válasza Játékos (#1001) üzenetére


Anthony28
őstag

Nos...ebben az esetben Joces-ra egy rossz szavunk se lehet! :C Grat. neki a korrekt garanciális ügyintézésért, neked pedig grat. a kártyádhoz! :C

Attis: Spóroltam pár napot...össze is gyütt a lé a billentyűzetre.Igazából bármelyik jöhet akár full árban is! ;] De azért a hétfőt megvárom..hátha lepottyan valami félárban a kamionról, mert így csak jobb lenne! ;] Ha nem lepotty a kamionról, akkor vagy Lycosa újonnan, vagy a narancs sárga fényű G-15 tőled! :K :R

Azért majd egy véleményt kérnék a mindenkitől hogy Razer Lycosa [link] avagy Logitech G-15[link].

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1005) Laraxior válasza Anthony28 (#1004) üzenetére


Laraxior
titán

huhh..mindkettő komoly..én nem tudok választani,de talán a razer... a kék miatt :) ha a másik is kék lenne az kelene

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1006) Játékos válasza Laraxior (#1003) üzenetére


Játékos
addikt

Gyenge a DDC??? :F Ott valami szar van akkor Testvér! Nekem az összes blokkon, vagy 5 méter csövön, meg a nem kicsi radin úgy nyomja a vizet, mint a barom... :K
Szerintem megtört valahol az egyik cső, az már engem is vert át többször is! Nézz utána! :U
G92-re blokk 22000 :O :O :O :O

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1007) Laraxior válasza Játékos (#1006) üzenetére


Laraxior
titán

Keress az apróban biztosan van...
Remélem,de találtam egy moddingot,meg lehet növelni a fordulatszámot nem nagy dolog.
Lehet avatart készíteni..újra osztogatják :)) aki érdemes rá :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1008) Játékos válasza Laraxior (#1007) üzenetére


Játékos
addikt

Szerinted nem keresem az aprók között?
Összesen 2-ről tudok, de használják... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1009) Laraxior válasza Játékos (#1008) üzenetére


Laraxior
titán

Nyugdíjas? Őt kérdezd.... hátha...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1010) Játékos válasza Laraxior (#1009) üzenetére


Játékos
addikt

Egyem a szived, aranyos vagy!
Ő volt az első! Nála 22k az EK... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1011) Anthony28 válasza Laraxior (#1005) üzenetére


Anthony28
őstag

Nos...ez még kimaradt. :U [link] A gallery-t mindenképp nézd meg.Kihajtható a világítótest! ;) Ez a legkomolyabb, no és persze a legdrágább.Erre van esély hogy "potenciálisan lepotty" a kamionról. ;]
A narancs szín egyébként tetszik, bár a kék komolyabb hatást kelt. Sanszos hogy a sárga hosszabb távon kevésbé lehet fárasztó a szemnek mint a kék, meglátjuk. :U A csajom meg folyamatosan duruzsol hogy magyar billetyűzet legyen az az Logitech Wave. :U :F

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1012) Laraxior


Laraxior
titán

34 fokos a víz...dögvész van... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1013) KillHates válasza Játékos (#1001) üzenetére


KillHates
nagyúr

G80-AS PAJTIK! NEM ELFELEJTENI, ELZARÁNDOKOLNI A "KIVEL ÉRDEMES" TOPICBA ÉS PIROSPÖTTYÖT FELRÓNI JOCESNEK!!!
A képet azért raktam be, hogy eleolvassátok a hsz-t :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1014) KillHates válasza Anthony28 (#1004) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, szólj és eltekerek a CHS-be!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1015) KillHates válasza Laraxior (#1005) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem is a Razer jobban bejön. A Logitech szerintem túl csicsás...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1016) Laraxior válasza KillHates (#1013) üzenetére


Laraxior
titán

rafkós a fater.... küddtem neked póstát :) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1017) KillHates válasza Anthony28 (#1011) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahhh.... buzeráns a DEL-INS-PGUP-... gombok elosztása. Agyadra fog menni.
Még mindig a Lycosa-ra szavazok! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1018) Játékos válasza KillHates (#1013) üzenetére


Játékos
addikt

:C :C :C köszi. :C :C :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1019) pisti88+


pisti88+
senior tag

Bocsi a mai kevés hsz-ért de családi életet is élni kell néha :DD , egyépként szexi a belinkelt csajszi persze csak szakmai szemekkel!!! ;]

Pisti -(*_*)-™

(#1020) KillHates válasza Laraxior (#1016) üzenetére


KillHates
nagyúr

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1021) Játékos válasza KillHates (#1020) üzenetére


Játékos
addikt

:Y Ezzel én is eljátszadoznék! :DD Mármint a WOW-tal... :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1022) KillHates válasza Játékos (#1021) üzenetére


KillHates
nagyúr

Asszonyod meg a fejeden, mármint a sodrófával! ;]

Azért figyelitek a monitorállványt!!! Nem tudják a csajok meghazudtolni magukat! :DDD
Be is rakom a barkács topicba!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1023) Laraxior válasza KillHates (#1020) üzenetére


Laraxior
titán

a csajszit visszapostázhatod.... :)) :P ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1024) KillHates válasza Laraxior (#1023) üzenetére


KillHates
nagyúr

Amilyen a posta, mire odaérne, már nem lenne ennyire kívánatos...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1025) Joces válasza KillHates (#1024) üzenetére


Joces
senior tag

Köszönöm :R :R :R

:)

(#1026) Anthony28 válasza KillHates (#1015) üzenetére


Anthony28
őstag

Hát jah....az én szívem is a Razer felé húz. :K Logitech-nek meg ott a kurva jó garis ügyintézése. :U Meglátjuk melyik verzió lesz a nyerő.Mindenesetre ha angol bill. lesz mindenképp igényt tartanék a matricákra amiket mondtál! :C :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1027) KillHates válasza Anthony28 (#1026) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké. Jövő hétem megjön a hőmérő (azt is hozzácsapom) és addigra Neked is elválik, hogy milyen billentyűzetet szeretnél, akkor vagy találkozunk, vagy posta.
( mert még mindig q hideg van a szarvat csavarni! )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1028) Anthony28 válasza KillHates (#1027) üzenetére


Anthony28
őstag

Ááááá.Odagurulok hozzád ha aktuális lesz.Pósta kizárt. ;) Elvileg hétfő délután eldől melyiket veszem. :K Lehet már a gixxerrel megyek...bár kaptam kedden egy részleges izomszakadást edzésen, és most sokat kell pihentetnem, de valahogy megoldom és odaevickélek. :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1029) KillHates válasza Anthony28 (#1028) üzenetére


KillHates
nagyúr

Inkább gyere kocsival két okból:
1, ha betokozódik az izomszakadás, akkor az orbitális szívás, tehát ne erőltesd
2, ha most, hogy én a motorom eladtam, idejössz motorral, sírógörcsöt fogok kapni!

Asszonnyal most vesztem össze, mert mondtam neki, hogy nem bírom motor nélkül!!!!!
Ő meg téglát akar venni belőle ;] micsoda hárpia! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1030) Anthony28 válasza KillHates (#1029) üzenetére


Anthony28
őstag

Lehet jövő héten még marad a robogó...a hétvége full csapadékos lesz. :( Volt már többször izomszakadásom.Menni lehet vele óvatosan, csak figyelni kell hogy a sérült izomzat ne feszüljön túl sokáig.Jegelem, hogy a vérömleny minnél hamarabb szívódjon fel, leghamarabb 3 hét múlva fogok ismét edzeni. :O

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1031) KillHates válasza Anthony28 (#1030) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hogyan sikerült? Kempo? Engem mindig ott rugdostak lilára, és ott szakadt-tört mindenem. Az orrom a mai napig is viccesen kattog, ha jobbra-balra mozgatom törlés közben :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1032) Anthony28 válasza KillHates (#1031) üzenetére


Anthony28
őstag

Box-Thai box. ;) Valószínű egy rossz lépésből adódóan történt, ugrálókötelezés közben.Nagy az igénybevétel, és ha nem vagyok jó passzban, könnyebben lesérülök, de ez mindenkire igaz lehet általánosságban. :U

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1033) Játékos válasza Anthony28 (#1030) üzenetére


Játékos
addikt

3 hét múlva máris hajthatsz? Basszus, nekem majd' egy év volt, szintén tájboksz miatt, hoigy a csuklómat rendesen tudtam használni :O
Annyi meg is maradt, hogy azóta sem tudok egyenes rúddal kétfejű karhajlító izomra edzeni, :( csak franciával, pedig ennek több éve már...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1034) Játékos válasza Játékos (#1033) üzenetére


Játékos
addikt

Ja, mondjuk az én esetem nem azonos az izombántalommal. A csukló más egy pöppet... :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1035) Anthony28 válasza Játékos (#1033) üzenetére


Anthony28
őstag

3 hét...az elég.De lehet 4 lesz. Idáig 3x volt már az évek folyamán.A többi "alkatrészemmel" nincs gond.Régi motoros vagyok már, 1993 óta nyomom.
Csukló kényes lehet, én pl. sosem bandage-olom be a kezem, zsákoláshoz, kesztyűzéshez mivel az fogja a csuklódat és nem te tartod, ebből adódóan nem tudod mi a helyes csuklótartás.Amikor meg nincs rajtad véletlenül akkor egyből elütöd a csuklódat, ami nagyon lassan gyógyul.Sokat segít ha erős az alkarod, ill. ha sokat nyomod a fekvőtámaszt öklön.A legjobban akkor tudod kontrollálni hogy ütsz ha puszta kézzel ütöd a zsákot.Mert ott ha rosszul tartod a csuklódat egyből bicsaklik.Zsákolás előtt mindig puszta kézzel is megütögetem a zsákot, mivel ez az életszerű.Ha pedig a portán történik valami ott nincs kesztyű és nem engedhetem meg magamnak hogy elüssem a csuklómat. ;)

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1036) Játékos válasza Anthony28 (#1035) üzenetére


Játékos
addikt

A bandage lófaszt nem segít, ha igazán veri az ember! Ha erős ütésről van szó, az nem fog meg semmit! Én zsákolás közben sérültem meg, mivel gyakorlatilag egy tócsa közepén álltam, amit én izzadtam oda, és megcsúsztam pont ütés közben...
Persze orvoshoz menni hülyeség. :DDD
Egyébként mostanában nem foglalkozok vele túl sokat, mert nem kicsi a család, de ha zsákolok, azt csakis kesztyű nélkül, aztán törölgethetem a zsákról a pirosat... :DDD :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1037) Anthony28 válasza Játékos (#1036) üzenetére


Anthony28
őstag

:K :K :C

Egyébként a jófajta bandage, ami nem nyúlik, abba nem nagyon tud elmenni a csuklód.Persze nem mindegy hogy tekered. ;)

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1038) Játékos válasza Anthony28 (#1037) üzenetére


Játékos
addikt

Kurva nagyot ütök, azt nem fogja meg a bandage :DDD :DD :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1039) Játékos válasza Játékos (#1038) üzenetére


Játékos
addikt

:B :B Csak nagyképű poén volt... :B :B

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1040) Játékos


Játékos
addikt

Vajon hogy áll Lara? :U :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1041) Laraxior válasza Játékos (#1040) üzenetére


Laraxior
titán

sehogy meee dógozik :)
Egyébként asszem megtaláltam anno a kártya végét,víz ide vagy oda..
Télen értem el a 12345 pontot,hogy kinn voltam a teraszajtóban,vízzel sem megy feljebb.
Talán majd ha friss winem lesz.Ez a nyamvadt víz melegszik.... :((( és párolog is.Mire hazaértem már bugyogott az Isoban...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1042) Játékos válasza Laraxior (#1041) üzenetére


Játékos
addikt

Sokat kell még tanulnod ifjú padavan... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1043) Laraxior válasza Játékos (#1042) üzenetére


Laraxior
titán

:P megfordítottam a radit master :K most veszem ki a gépből a ventiket és teszem a radira,mer 31 fokos a víz :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1044) Játékos válasza Laraxior (#1043) üzenetére


Játékos
addikt

Kell mégegy olyan radi! :K :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1045) Laraxior válasza Játékos (#1044) üzenetére


Laraxior
titán

áááhh...ahhoz már elkelne még egy pumpa..így is van benne vagy 20 méter cső...meleg van a szobában az a baj.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1046) Anthony28


Anthony28
őstag

Uraim!

Lett egy G15-ös billentyűzetem (kék fénnyel) amit KillHates du. meg is csodált Tökölön! :C :K Tökéletes állapotban van, karcmentes, néhol még a fólia is rajta van, és mindezt 9k-ért! :K Ennyiért nem tudtam kihagyni.Természetesen ha gyün Lycosa jó árban mindenképp veszek egyet, bár 10-12k-nál többet nem szeretnék adni érte.Tarantula kiesett, mert a világitó test ami a honlapon van, az csak opcionális az az 3-4k megveheted. :F :( Egy vicc hogy egy kisker. bruttó áron 34k-s billentyűzetnél van pofájuk + pénzt elkérni egy kihajtható neoncsőért.Kicsit ki is ábrándultam a Razer-ből...

Köszönet KillHates-nek a magyar billentyűzet fóliáért, és a hőmérőért! :C :R

Természetesen nektek is köszönöm a tippeket, véleményeket amiket kaptam billentyűzet ügyben! :C :R

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

(#1047) gV válasza Anthony28 (#1046) üzenetére


gV
őstag

grat hozzá (sztem jó választás, ha beviteli eszköz v hangfal akkor Logitech :R )

(#1048) Gaben01 válasza Laraxior (#1043) üzenetére


Gaben01
őstag

Szerintem nem olyan vészes az a 31 fok,nálam 33,5 fokos (6850@3150 alapfesz, 2db hdd, 88gts 320 600/1500/1800 Zalman blokkal) egy tripla radival és 3db 12cm-es ventivel 5V-on,egy ~22 fokos szobában.Passzív radival az a 31 fok teljesen korrekt szerintem.Amúgy mennyire meleg az a szoba?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#1049) KillHates válasza Anthony28 (#1046) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Nincs mit, remélem hasznát veszed!
(Őrült Anthony 8C fokban kimotorozott hozzám a világ végére... Kemély csóka! :R )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1050) Játékos válasza KillHates (#1049) üzenetére


Játékos
addikt

Nem fázot szegény motor? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.