Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Laraxior válasza DonMedve (#6500) üzenetére


Laraxior
titán

egyszer kell jót venni,nekem amióta megvan csak a ram volt cserélve,bár még az is éldegél,de azt én hajtottam szét :)) fanatische ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6502) KillHates válasza DonMedve (#6494) üzenetére


KillHates
nagyúr

A TFT monitorokat nem kell 75 Hz-en hajtani. Semmi értelme mert leképezett statikus képet ad. Rakd át 60 Hz-re a képfrissítést.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6503) KillHates válasza Játékos (#6495) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, beindítom a project-et.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6504) KillHates válasza Laraxior (#6498) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kabbe' csak 110! :D :DDD Olyan dagimók nem vagyok!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6505) KillHates válasza DonMedve (#6500) üzenetére


KillHates
nagyúr

Közben most látom a 60Hz-es megoldás sem segít!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6506) pisti88+ válasza Laraxior (#6498) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ismerek egy két állati helyet :DDD :DDD :DDD :DDD :R , és mehet is a buli meg a miegymás :D

Pisti -(*_*)-™

(#6507) DonMedve válasza Laraxior (#6501) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem azért lett cserélve mert szarok voltak,hanem mert fejlesztettem a gépet! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6508) Játékos válasza Laraxior (#6498) üzenetére


Játékos
addikt

Egyem a tököd! Nem figyelted az aláírásomat? El kell adnom a jegyeket, mert a párom akkor lesz a szívklinikán... :O :O :O
Vagy 3 hónapja készültünk... :O
Azért köszönöm! :K :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6509) pisti88+ válasza Játékos (#6508) üzenetére


pisti88+
senior tag

Bocsi nekem is kiment a fejemből miért jösztök :W , ha máshol nem majd szoritunk itt a topikban!!! :K :B :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#6510) Laraxior válasza Játékos (#6508) üzenetére


Laraxior
titán

ohh...nem neked akart menni a hsz,hanem Attisnak félrenyomtam a választ :W
Remélem minden rendben lesz papi! szorítok :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6511) KillHates


KillHates
nagyúr

Minden rendben lesz Játékos asszonykájával! Ők jó emberek, figyelnek rájuk fentről! :K
Meg az ERŐ is velük van! :D (bocs, de azt nem bírtam kihagyni!)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6512) Játékos válasza KillHates (#6511) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6513) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6510) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Itt vannak nálam a ramok fater! ;] ;] Bazze.. a 2x1gb KIT van vagy 1kg. Persze a hűtés miatt. :C :DDD Még nem volt teszt de a 2x1gb 1180mhz megy 8x472fsb-n.
Itt van a 4x1 Reaper is! Szóval ma teszt, illetve egész hétvégén.. ;) Megnézem majd 9-es szorzón 1200 felett is...persze a Crysis-t is lecsekkolom, mert ha jobban megy lehet marad ez a 2x1gb! Alig fért be egyébként... :Y

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6514) Laraxior válasza Beowulf_78 (#6513) üzenetére


Laraxior
titán

fasza...kíváncsi vagyok mit megy :C 4db-al nem fog menni az 1180 szerintem :) de lehet elindul :)) akkor a jövő héten bizniszelünk :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6515) KillHates


KillHates
nagyúr

Ezt nem tudtam kihagyni:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6516) RidDiCh válasza KillHates (#6515) üzenetére


RidDiCh
tag

:DD

(#6517) Beowulf_78 válasza Laraxior (#6514) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A 2x1-nek nálam 1220mhz-en van vége ami viszont 24/7. ;] 2,2V-tal, 5-5-5-18.
Eddig a legjobb 2x1 ami nálam járt az évek folyamán. :C :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6518) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Lara!
Most fejeztem be a 4x1 1150-es Reaper tesztelését... 1166mhz tud 5-5-5-15-be, ami szintén az eddigi legjobb 4x1 amit láttam. Szóval az 1200-as 4x1 csak jobb lehet. :K :C Tehát a 2x1 1200-as marad nálam, és hozzárendelek még 2x1gb-ot.
Mindenképp beszélnünk kell ma a továbbiakat illetően. ;) Majd kereslek messengeren.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6519) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Egyébként meg beléptem a klubba ismét! :K Még ha csak ideiglenesen is, de egy Asus 8800 GTS 512 dohog most a gépemben. :K Hát dB különbség van a hűtésükben...azt hittem nem megy a gépem amikor elindítottam a GTS-el. :Y

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6520) KillHates


KillHates
nagyúr

Ezt sem bírtam kihagyni: :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6521) Játékos válasza KillHates (#6520) üzenetére


Játékos
addikt

Percekig könnyeztem! :C :Y

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6522) Játékos


Játékos
addikt

Segítsetek, ha tudtok!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6523) Tom5 válasza KillHates (#6520) üzenetére


Tom5
addikt

Isten :DDD
Csaj ismerősöm ilyent szól: Szegény kislány...haverom meg: szegény kutya :DD :R

(#6524) KillHates


KillHates
nagyúr

Hová lett a kép? :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6525) KillHates válasza Játékos (#6522) üzenetére


KillHates
nagyúr

Huh, ez gyors volt!
Megvettem a Lenovo gépet, holnap tolom rá a Vistát, a HP-t is összerittyentem!
Vasárnap várlak Titeket! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6526) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6519) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hiába no Nvidiára van optimalizállva a cucc!!!! :W
Killhates:Beszarok a kislányon :D :D :D :D :D :D :D :C

Pisti -(*_*)-™

(#6527) Beowulf_78 válasza KillHates (#6525) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Mikor jössz már lűűűni? :F ;)

pisti88+
Lehet berágok, és veszek egy GX2-öt. ;] 65k-t mindenképp ér! :K :C

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6528) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6527) üzenetére


pisti88+
senior tag

Te tod, de én nem vennék áramtemetőt, főleg hogy még messze nincsenek optimalizálva a gémek 2 gpu-ra( tisztelet a kivételnek), vedd meg én is beszerzek egy 4870-et lássuk ki mire megy vicces lenne ha hazavágna a középső ati egy 2 magos nVIDÁT :U :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#6529) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6528) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt kizártnak tartom... a 4850 CF megfogja. Addig semmi. Sztem jobban optimalizált mint a 3870 X2. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6530) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6529) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem akkor sem kéne nagy ormotlan valahogy nemtetszik...

Pisti -(*_*)-™

(#6531) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6530) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Én a képernyőt nézem játék közbe fater! ;]
Nézzegesse f@szom a kártyát.:DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6532) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6531) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD jogos de akkor is :U :R meglássuk szerencséra az ati ugy tornázta le az árakat mint az olimpiai bajnok tornész bőség zavara van vga téren ilyen is régen volt :DD :C

Pisti -(*_*)-™

(#6533) Beowulf_78 válasza pisti88+ (#6532) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Jah...az biztos most sok kártya van. Még mindig nem tudom mit vegyek. :U Hiába van sok kártya ha a tesztek ferdítenek. :F :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6534) pisti88+ válasza Beowulf_78 (#6533) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nálam atinak áll a zászló :B :K :R ( ilyet beírni geforcos baráti körbe ;] )

Pisti -(*_*)-™

(#6535) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Igértem még rakok fel az uj gépemről pár képet:

[link]
[link]
[link]

[link]
[link]
[link]

Még igaz nem végleges, megy a proci hütöre 1 kék 12Cm-es venti+ még 1 házba...

[ Szerkesztve ]

(#6536) Beowulf_78 válasza B-L-A-C-K (#6535) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nice! :C A billentyűzet viszont nem illik a képbe... ;) Ehhez a szintű géphez minimum Logi G15, Razer Lycosa dukál, egy Razer Deathadder, Vagy Copperhead egérrel. ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6537) Játékos válasza B-L-A-C-K (#6535) üzenetére


Játékos
addikt

Csinoska! :K :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6538) B-L-A-C-K válasza Beowulf_78 (#6536) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A bill nem az enyém sött a monitor se csak ide pakoltam be a normális egér és bill a fiókomba lapul, nem sokára költözök vissza a suli miatt Debrecenbe, azért sem nagyon paokoltam ki....

(#6539) KillHates válasza Beowulf_78 (#6527) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó az a kis GX2! De figyelj oda, mert a rálóg a SATA csatikra gondban leszel!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6540) KillHates válasza Beowulf_78 (#6531) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÁÁÁáááá.... :D :D :D :D !!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6541) KillHates válasza pisti88+ (#6534) üzenetére


KillHates
nagyúr

Majd ráb@szol mint DonMedve! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6542) KillHates válasza B-L-A-C-K (#6535) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon szép! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6543) Beowulf_78 válasza KillHates (#6539) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem lóg rá...oldalról kell bedugni, nem felülről! :K :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6544) DonMedve válasza B-L-A-C-K (#6535) üzenetére


DonMedve
addikt

Csinoska jószág!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6545) DonMedve válasza KillHates (#6541) üzenetére


DonMedve
addikt

Kill!Nem basztam rá,csak a GeForce jobb! ;] Csak biztos akartam lenni a dolgomban!!!!! :U :DD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6546) DonMedve válasza DonMedve (#6545) üzenetére


DonMedve
addikt

Skacok,még annyi!Valaki nem tud jó állapotú SteelPad 5L egérpadot eladót?Egy db van az apróba de a srác szarik válaszolni napok óta!Ha valaki tud segitsen!THX :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6547) Beowulf_78 válasza DonMedve (#6546) üzenetére


Beowulf_78
addikt

[link]

Nekem Func Archetype 1030 van...2 oldalas műanyag. Asszem 7-8k, és profi pad. Nem rideg mint az üveg és fém padok... de ahogy látom te is műanyagot akarsz, szóval inkább a 1030-at venném ebből a kategóriából, és még lehet hogy olcsóbb is. ;) De a linken találsz sok fajtát... ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#6548) DonMedve válasza Beowulf_78 (#6547) üzenetére


DonMedve
addikt

THX!Most Steelpad S&S-em van,de nem igazán jó a G5-öm alá.Amig új volt nem volt gond,de a használattól megkopott,és ahol kisimult ott hirtelen mozdulásnál az egér,hmm elugrik!Ezért valami olyat akartam ami birja,és azt mondják az 5L az inkább szövetesebb vagy nem tudom,de azt mondják azt szeresse a G5! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#6549) KillHates válasza DonMedve (#6545) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ejh, nem úgy értettem, hogy Te baccarintottál rá, hanem Pisti fog, ha a fisifos vérszegény ATI-ban gondolkodik. Már senkinek sem merem ajánlani, az az egy-két ismerősöm aki vett, ők is panaszkodnak rá... :( Az egyiknek most cserélem ki a 4870-esét egy GX2-re!
Most, hogy 65 ezer újonan a GX2 nem kérdés melyik kártyát kell venni! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6550) Laraxior válasza KillHates (#6549) üzenetére


Laraxior
titán

ez a beszéd öregem :C ;] nV

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.