Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KillHates


KillHates
nagyúr

Üdvözlök mindenkit akinek van, volt, lesz, -vagy csak vágyik rá- G80-as videó kártyája.
Az idelátogatók kedvéért megemlíteném, hogy ez az nVIDIA Geforce 8800-as első sorozatának a GPU-ja (videó chip-je) és másfél évig tudott az Geforce 8800 Ultra képében a VGA kártyák királya lenni.
A topic azért jött létre, mert a a fenti videó chip-el szerelt kártyák gyártását a napokban állítják le, és a szakmai topic már nem úgy pörög ahogyan régen. Ezért az "ott lakó" G80 fanok (többek között én is) gyakran teleszemeteltük, a moderátorok legnagyobb bosszúságára. :U
A topic-unkat igyekszünk a PH szabályainak megfelelően üzemeltetni, kérek mindenkit, hogy a warezolástól, a szélsőséges megnyílvánúlásoktól igyekezzen magát távolt tartani, szeretném, ha a G80-ban kialakult vidám kötetlen hangulatot ide is át tudnánk hozni!
Szakmai kérdésekben a szakmai topicban IS szívesen állunk bárki rendelkezésére!!
Ja igen! Majd elfelejtettem: OFF-TOPIC-olni szigorúan szabad !!!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2) KillHates


KillHates
nagyúr

Máris egy témába vágó hozzászólás:
Nekem kell egy ilyen bőrkabát!!! :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) m4rc!


m4rc!
őstag

Ezt a képet meg szerény személyem alakította át Paint-ben :B :

Azért hajrá ATi :P

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#4) Tuco Ramirez válasza KillHates (#2) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem is! Zöldben nincs...? :D

Killhates: király ötlet volt a topic! :R Ennél már csak az lenne még zsírabb, ha majd egyszer egy sörre is összejönne a törzsgárda! ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#5) KillHates válasza Tuco Ramirez (#4) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem meg fogjuk oldani! Megjön a szép idő és kitalálunk valami jó helyet, az utazásokat megszervezzük, mindenki feltankol a családi fotókkal; ki a gépéről, ki a gyerekeiről, aszzonyról-barátnőről-oldalbordáról :D
Mindenki sokat tud majd mesélni. (Pl: Túlzással azt mondhatom, hogy nekem van most 152 kutyám. A család non-profit kutyamenhelyet üzemeltet!) Meg még sok érdekes dolgot!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6) KillHates


KillHates
nagyúr

Átmentem a képeket amíg tudom a nyócnyócasból meg a G80 szakmai mély bugyraiból!

Tuco Ramirez

Anthony28

Játékos

Laraxior

KillHates

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7) KillHates


KillHates
nagyúr

És természetesen szívesen várunk mindenkitől aki ide téved és ingert érez ilyesmi iránt; bemutatkozást, képeket magáról, szeretteiről, kedvenceiről !

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8) Macka


Macka
veterán

Előző topikot zárták??? :F

(#9) KillHates válasza Macka (#8) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen, szét flame-elték... Én kértem, mert leállt, és a Karácsonyi üdvözletem volt az utolsó hsz. Ez meg nagyon kellett, mert a G80 szakmait, gyalázatosan szét off-olta a "kemény mag" és a moderátorok kikészültek.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) Macka


Macka
veterán

Remélem ez jobb lesz. Bár az az igazság, hogy rengeteget kell dolgoznom, fáraft vagyok, és jelenleg nincsen a gépemben CPU. :O

(#11) Játékos válasza KillHates (#7) üzenetére


Játékos
addikt

Ez kiba jó!
Amint megkaptam az ajándékodat, szétvágom a radit, és mutatok képeket róla. :K
Egyébként NB-re, és SB-re készítek tök homemade blokkokat, azt is szivesen mutogatom majd, ha megvannak. :DDD A GTS-re gyári van, csak kari még nincs alatta. Nem rég küldtem Pestre (dec. 5-én... :O ), és úgy néz ki, holnap kapja a Jóbarát a kezébe. Alig várom. :K
Egyébként arra gondoltam, hogy van esélye annak, hogy ez a topik átveszi az "igazi" G80-as helyét, mert ott nem lehet barátkozni, meg egyébként is itt leszünk többet...
:DDD Ha a családtagokról szeretnék képet linkelni, megtelne vele néhány oldal! :K :DDD
Na béke!

MOD: mit jelent konkrétan a flame?

:B

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#12) Macka


Macka
veterán

Én nem rakok fel új képeket, mert még mindig olyan kib@ jó képű vagyok... :DDD

(#13) Játékos válasza Macka (#12) üzenetére


Játékos
addikt

Én nem is szeretem a szépfiúkat! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#14) Macka válasza Játékos (#13) üzenetére


Macka
veterán

Nincs a munkahelyemen internet, de nem b@szt@k ki velem, vettem egy M600i-t, arról tolom napközben Mobilinternet alőfizuval... :DDD
Csak annyi a meló, hogy még így is alig akad időm.

(#15) Játékos válasza Macka (#14) üzenetére


Játékos
addikt

Ne má'! Milyen munkahely az, ahol nem adnak egy fotoapparatot, meg gépet netestűl, meg hagynak békébe' barátkozni?! :F
Még ilyet... :DDD
De jó! Itt nem kell "Off"-olva dumálgatni! :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16) KillHates válasza Macka (#10) üzenetére


KillHates
nagyúr

Máris jobb, hogy itt vagytok. Sok erőt kívánok a sok munkához!
Azért nem lehet rossz az a 600-as!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17) Játékos válasza KillHates (#16) üzenetére


Játékos
addikt

mit jelent konkrétan a flame? :U :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18) KillHates válasza Játékos (#17) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én sem tudtam tegnapelöttig; leégetés, cikizés. De a legjobb a wamzer! Azt még most sem tudom mit jelent, csak viccesen hangzik!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19) Játékos válasza KillHates (#18) üzenetére


Játékos
addikt

a wamzer az besúgó köcsög :DDD

ÁÁÁÁÁÁ, bocs, de mennem kell az ágyba anyucit betakargatni... :B
Jóéccaka Mindenkinek, reggelre gyártsatok vagy ezer HSZ-t! :K
:R :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#20) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Honnan jön az a név, hogy Killhates?
Anthony kidobó ha jól rémlik?

All Black...

(#21) gV válasza KillHates (#1) üzenetére


gV
őstag

Jó estét!
köszi a topikot :R

na off topicolok :))

[ Szerkesztve ]

(#22) Tuco Ramirez válasza Stalker-2572 (#20) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Bill Gates, vad fordításban, ha jól tévedek. ;]

gV: offolsz, pont itt?! :))

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#23) Tuco Ramirez válasza Macka (#12) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Csak nyugodtan, mély alázattal tűrjük az ilyesmit. :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#24) KillHates válasza Stalker-2572 (#20) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én voltam anno a MicroSuck quake klánnak a boss-a. A Kill Hates név adta magát!
A 2000-es EQ-on Face-to-Face harmadik lettem. Ismertem FecsX-et is.
Anthony nem kidobó, hanem biztonságtechnikai felügyelő :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#25) Macka


Macka
veterán

Játékos, Te is gyúrmálol? :C

(#26) gV válasza KillHates (#24) üzenetére


gV
őstag

Szép jó napot mindenkinek

grat a 3. helyhez :C akkor kaptál vmi díjat is nem?

Anthonyinak lassan lejár a "szabija"

(#27) KillHates válasza Macka (#25) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dehogyis, az izmos test nála csak úgy lett :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28) KillHates válasza gV (#26) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy logitech immersion egeret, meg egy papírt. A kupákat nem csinálta meg a gravírozó időre, és a mai napig nem jutott el hozzám, de mindegy. Az egér a mai napig megvan, már nagyon leharcolt! Ha húzom az ablakok felett akkor ugrik egyet a kezem alatt. Nagyon mókás, de játszani nem lehet vele! Ha nem szólok valakinek, akkor frászt kapják tőle :D
Anthony ma este "szabadul" legábbis rá a fórumra!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) Játékos válasza KillHates (#27) üzenetére


Játékos
addikt

Jó reggelt!

Kénytelen vagyok gyúrmálni, de csak igen öregurasan. Jól jön a munkám során soxor, ha van ott egy nem csak okos, hanem erős ember is, aki persze totálisan szerény, és nem is tudna jót mondni magáról... :DDD
Egyébként most nincs sok energy a sporthoz, mert melózok, mint a félőrült, meg van itthon egy 1 éves hercegnőm, akire elég sokat felügyelek. :K Persze a legnagyobb örömmel! :K

Gratula a díjhoz! :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#30) KillHates válasza m4rc! (#3) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ma reggelre eltünt a kép ! :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#31) KillHates válasza Játékos (#29) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm!
Én is régebben fitti voltam, boulder, meg futás, evezés, síelés. Edzés a hét öt napján, hétvégén túrázások. Mostanra lefogyott a pénztárcám, és én meg meghíztam :)
De tavasszal kezdődik az építkezés! Ott lesz majd testmozgás, rendesen! Már hiányzik nagyon a mozgás... A kutyamenhelyen szoktam dolgozni, a multkor átpakoltam 25 mázsa fagyott húst, (mert a hűtőkamrát javították) és este alig bírtam megmozdulni. Ilyen régen nem volt :(
Feleségemmel, mi is szeretnénk gyereket, "dolgozunk" rajta már egy ideje! Mindenkinek az mondom ne halogassa! Akiket ismerek mindenki nagyon megváltozott!! Jó dolog az, az életünk értelme...
(na ezért a csöpögésért mit kaptam volna a szakmaiban!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#32) Laraxior


Laraxior
titán

hopp mit találtam,csak nem maradok ki én sem :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33) gV válasza KillHates (#31) üzenetére


gV
őstag

(na ezért a csöpögésért mit kaptam volna a szakmaiban!)

"egy eltévedt" tuti bewamzerolt volna a modiknál és törölték volna a hsz-t ;] meg temp ban(án) :))

(#34) Laraxior


Laraxior
titán

csórikám üzent hogy megvenné a ramjaimat,mondom nem eladó vegyen ősembernél,erre vett egy kit 800as Tracert. ez eddig rendben is van,de szerencsétlen nem tudja khajtani,aszongya hozzuk el hozzám :C :DD :DDD Persze kapva kaptam az alkalmon,szal meg kell hajtani egy újabb Ballistixet :B ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35) Játékos válasza gV (#33) üzenetére


Játékos
addikt

Aztért, mert nincs gyerkőc, kapott volna 3 nap bant, azért mert akar, kizárták volna. :DDD
Nekünk összejöt összességében 5 darab. Nem mindegyik saját termés, de sebaj, imádnivaló mind! :K
Enikő már 8 hónaposan szexi volt. :K

Laraxior
:Y csak óvatosan! :Y

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#36) gV válasza KillHates (#28) üzenetére


gV
őstag

8 éve volt :Y nem sieti el a dolgot
a én régi egerem (6 éves) remélem nem fog igy járni annyira megszoktam már :K

(#37) gV válasza Játékos (#35) üzenetére


gV
őstag

aranyos :K

Laraxior memory killer, de talán ezek megusszák :DD

(#38) Laraxior válasza Játékos (#35) üzenetére


Laraxior
titán


cukipofa :DDD

aszongya úgyse megy neki 1150 körül,ha széthajtom úgysem veszi észre,de azért majd vigyázok az alcsony TRD alacsony időzítés magas fesz trióval :D

Attis-t kellene rávenni hogy eladja a kariját nekem,az egyiket :))
Kíváncsi lennék mit tud a cucc,persze ez csak egy ötlet ;]

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#39) Játékos válasza gV (#37) üzenetére


Játékos
addikt

Anthony tényleg bátor legény! Vagy csak szereti a kalandokat, izgalmakat. :C

MOD: köszi-köszi, élőben sokkal szebb! :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#40) KillHates válasza Játékos (#35) üzenetére


KillHates
nagyúr

Uhh, de komolyan néz -> Nincsen potya szexkép!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#41) KillHates válasza Játékos (#39) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem ő az adrenalint szereti! Meg nem tűri a pofátlanságot, demagóg hozzáállást.
Én sem. Nagyon fel tud bosszantani, ha valaki flegma, vagy azt hiszi szívességet tesz a munkaköri kötelessége ellátása során. És be kell vallanom, én nem szoktam ordítani, csak egy darabig győzködöm az embert, aztán pattan el a cérna és megigérem neki, hogy vagy megkeresem civilben, vagy számoljon, hogy elcserélné-e a kirakatát egy kockakőre. Az Opel-Gombosnál ez utóbbi hatotta meg a szalonvezetőt. :( Nem vagyok büszke rá, de kurvaországban így működik a demokrácia és a fogyasztó védelem)
Ha dühös vagyok én is fizetek érte; nekem rettenetes megfájdúl tőle a fejem!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#42) Játékos válasza KillHates (#41) üzenetére


Játékos
addikt

Hasonló a hozzáállásunk a témához. :K :C
Viszont most visszavonulok egy kicsit, mert reggelizünk, aztán meg egy kicsit kéne vele is foglalkozni, mert magától nem akar elkészülni... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#43) Tuco Ramirez válasza KillHates (#30) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Kár, biztos sokkot kapott volna tőle egy-két véletlenül erre tévedő ATI-fanboy! :D

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#44) Tuco Ramirez válasza Játékos (#35) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Gyönyörű szemei vannak a kislányodnak! Gratulálok! :)
Asszem az asszonnyal az este majd tárgyalásokat folytatok, hogy mi is belevágjunk egy ilyen projektbe. :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#45) Játékos válasza Tuco Ramirez (#44) üzenetére


Játékos
addikt

Jól esik, mikor megdicsérik a "legjobban sikerült produktum"-omat. Tényleg szép... :K
Hajrá, este a tárgyalás során MINDENT BELE! :DD :DDD :DD

Egyébként jöhetnek nyugodtan az Ati-fanboyok is, csak barátkozós hangvitellel, mert mi sem megyünk basztatni senkit! :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#46) Stalker-2572 válasza KillHates (#24) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Grat :K
ps.: te kis probokatív ;]

All Black...

(#47) Laraxior


Laraxior
titán


Testvérek :C ha esetleg az intel kiadna egy E8800-t hálás lennék,de sajna megálltak E8600nál.. :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48) Játékos válasza Laraxior (#47) üzenetére


Játékos
addikt

Ha már nyócnyócas jelzésűt nem adnak ki, várj egy kicsit, hátha jön egy, aminek a frekvenciája lesz 8800MHz :Y :Y :DDD :DD
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#49) KillHates válasza Játékos (#42) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahhh, de jól néz ki!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#50) KillHates válasza Laraxior (#47) üzenetére


KillHates
nagyúr

Meg ez is!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.