Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) Játékos válasza ludasmatyi (#5749) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :DD :DDD :C

djtooomi:
ez se rosszabb... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5752) Laraxior válasza Játékos (#5736) üzenetére


Laraxior
titán

Építeném..ha nem adta volna el a csávó másnak a cuccot... :((( de veszek akkor másikat :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5753) Laraxior válasza KillHates (#5747) üzenetére


Laraxior
titán

Ehhez mit szólsz fater?
Mit lehet vele kezdeni? :Y csajomnak megtenné nem? :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5754) Játékos válasza Laraxior (#5752) üzenetére


Játékos
addikt

Ugye, milyen jó érzés?! :DDD ENGEM IS ÁTBASZTAK MÁR! :(((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5755) Laraxior válasza Játékos (#5754) üzenetére


Laraxior
titán

Látom SimonYanától rendelted... :C még a végén én kérek Tőled segítséget...ha nem lennék lusta,akkor fognám magam és eldobnám az agyam egy számtech boltig,és vennék egy ilyet...de lusta vagyok.. :C annyira nem lényeges nekem...gyors így is a rendszer :)) este gameljünk inkább..tegnap elmaradt :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5756) Játékos válasza Laraxior (#5755) üzenetére


Játékos
addikt

Tényleg kiba.... gyors ez a kis 320-as! :K :C Viszont! Mivel dupla Silentsart rendeltem, egyszer kénytelen leszek venni bele egy ugyanilyet! :DDD :DD
Majd, ha egy kicsit méglejjebb megy az ára... :K
Everest benchmark szerint ilyen 100MB/s-olvas! :K :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5757) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szerintetek érdemes venni 8800GTX-et (30K-ért már rá lehet akadni) vagy vegyek 4870-et? Elég tanácstalan vagyok...26" tft-m lesz és ki kell hajtani valamivel.... :D

(#5758) Játékos válasza B-L-A-C-K (#5757) üzenetére


Játékos
addikt

:Y 26"? Híííjjjjnye! Az már igen! :C SLI? CF? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5759) djtooomi válasza B-L-A-C-K (#5757) üzenetére


djtooomi
tag

Én ati fan voltam sok ideig, szivem most is oda húz, de gtx-et vennék.ATI-k erősek, de nincsen bennük elég kraft.A gtx ezt izomból tolja, ez az első olyan kártyám, amivel meg vagyok elégedve.Ráadásul halk, és hűs, ellentétben a hd4870-el. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5760) Játékos válasza djtooomi (#5759) üzenetére


Játékos
addikt

Egyébként az ára miatt szimpibb a GTX. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5761) djtooomi válasza Játékos (#5760) üzenetére


djtooomi
tag

Az sem utolsó szempont, de én meg emiatt vagyok szomorú, 65-ért vettem. :O :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5762) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

"Beraktam a mélyhűtőbe a 2 literes gyömbért, nos, most van egy 2 kilós nyalókám!"

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#5763) B-L-A-C-K válasza Játékos (#5758) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Semmi sli cf max egy 9800gx2 Amugy is 26"-nak csak Full HD-még a felbontása...

(#5764) Laraxior válasza B-L-A-C-K (#5763) üzenetére


Laraxior
titán

a monitor másik feléből pont fussa majd egy négyezernyóchetvenre....ami max felbontásban nem is olyan hűde erős...tegnap kiderül,egy srác összevetette a 320as GTSel...mondjuk lehet betudható a GDDR3nak.. :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5765) Játékos válasza Laraxior (#5764) üzenetére


Játékos
addikt

Van belőle GDDR5-ös is. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5766) Laraxior válasza Játékos (#5765) üzenetére


Laraxior
titán

azé mondom :) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5767) pisti88+


pisti88+
senior tag

Ahogy olvasgatom itten a dolgokat még nemkell temetni a 8800-at helyes :D, ahogy olvasom a gyermek összehasonlítását nemvalami fényes, és ugye mi szarunk a bechmarkokra, nekünk a power a lényeg, és az öreg g80 még most is fullgázzal nyomatja a dolgokat :C :C :R
Djtooomi: azért a gtx-re sosem lehetett mondani hogy hüvös jószág, inkább ugy fogalmaznék szereti a meleget :DDD bár a legjobb gyári hütője szerintem magasan neki van , terhelve 80fok nem annyira hideg, de ha birja akkor ...
BLACK: Látom még mindig vonzodol a nagy péklapátokhoz, mind1 lenne ha már full hd-s lcd tv-t venné ;] ;] :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#5768) Laraxior válasza pisti88+ (#5767) üzenetére


Laraxior
titán

hétvégén (szombaton nem megyünk el egyet lazulni? 4esben? :C vagy péntek este..az lehet jobb lenne :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5769) pisti88+ válasza Laraxior (#5768) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szombaton füribál este, de ha oda nincsen kedvetek jönni a pénteket lefikszálhatjuk :D :D :D :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#5770) Laraxior válasza pisti88+ (#5769) üzenetére


Laraxior
titán

ohh..menünk fürcsizni..zsír :C ússe voltammég..leisszuk magunkat a gecibe :C akkor ennyit a winyoról :C
Találtam egy sunont...1000ért ;) Biztos tetszik majd :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5771) pisti88+ válasza Laraxior (#5770) üzenetére


pisti88+
senior tag

:Y :Y :Y Dekár hogy nem az enyim lesz kavarná nekem itt az zokszigént tekintéjesen :D

Pisti -(*_*)-™

(#5772) Laraxior válasza pisti88+ (#5771) üzenetére


Laraxior
titán

Megkaphatod...ha le tudom zsírozni a csákóval :))

Tőttögetünk,tőttögetünk? :DDD Majd rágyúrok jövő hónapban az 1TB/hónapra :B :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5773) Laraxior


Laraxior
titán

Lehet jönni..Pistivel már pumpáljuk a skulót..DMben :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5774) pisti88+ válasza Laraxior (#5773) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kis szünet ;] :R !

Pisti -(*_*)-™

(#5775) Laraxior válasza pisti88+ (#5774) üzenetére


Laraxior
titán

a hétre ennyi volt :))
holnap már jön a kisaszony :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5776) B-L-A-C-K válasza pisti88+ (#5767) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jah csak a full hd-s lcd tv dupla annyiba kerül...

(#5777) pisti88+ válasza Laraxior (#5775) üzenetére


pisti88+
senior tag

:R :R :R Majd szorakozunk 3d-ben élőben :C
BLACK:jogos!!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#5778) Laraxior


Laraxior
titán

jött haver..ill munkatársam..ő is nyomja...egyelőre ketten vagyunk...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5779) pisti88+


pisti88+
senior tag


Jó éjt mindenkinek!!! :DD :R

Pisti -(*_*)-™

(#5780) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Hehehe nvidia: [link]

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#5781) Laraxior


Laraxior
titán

tipli alvás :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5782) Beowulf_78 válasza ludasmatyi (#5780) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nagyot fog szólni a 4870 X2! :K Év végéig tuti ez lesz a leggyorsabb kártya. De lehet ez az idő akár jövő tavasz is. :C
Nem hinném hogy az nV elő tudna rukkolni bármivel is addig. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5783) KillHates válasza Laraxior (#5753) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hááát nem éppen olcsó... Utána nézek a nagykerben, de szerintem ennyiért tudok hozni újat, dobozost, full garisat! Nagyon szép picike HP volt olyan 90 körül bruttó vadonat új.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5784) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek, nem akarja lecserélni valaki a kisebb TFT-jét egy 19-esre?

[link] <------------- KATT IDE !!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5785) Játékos


Játékos
addikt

Bocsi, hogy nem lőttem ma este, de dolgom volt! :(

Elég jól olvas a kis Samu, nem?! :U :C
Jó éjt nektek!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5786) KillHates válasza Játékos (#5785) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vazze! Jól bezony! Az elég fürge 750-es PMR tolt átlagban 79 MB/s-ot.
Mit tudhat kér Raptor 0-ban? :Y 120-130 körül?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5787) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

A fene enné meg, már kb. 1 hete nem tudok felmenni DC-re! :(((
Nem tudjátok véletlenül, hogy miért? Mi történt a magyar hubbal? A csehre fel tudok menni, de nekem egy magyar ismeretterjesztő film kellene, azt meg nehéz ott találni. :O

Néztem google-ban is, hogy nem jeleníthető meg a dc infó!

Légyszi, ha tudtok valamit, akkor priviben!Köszi! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5788) Játékos válasza KillHates (#5786) üzenetére


Játékos
addikt

Mit tudhat kér Raptor 0-ban?

Mármint 2 Raptor RAID0-ban? Azt sose fogom megtudni szerintem, mert 1 Raptor is kiba drága, nemhogy 2...
Viszont azt meg fogom tudni, hogy 2 Samu mit tud RAID0-ban. Majd megmutatom... ;]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5789) KillHates válasza Játékos (#5788) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jóreggelit! :R
Van egy srác aki odaadna két 150-es 39-ért. Azért ez nem rossz vétel. ADFD-sek, tehát csendesek és nagyon fürgék!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5790) Játékos válasza KillHates (#5789) üzenetére


Játékos
addikt

Tényleg nem rossz ár, illetve, ahogy nézzük! Én 24-ért veszen 640MB Samut, és rédben mit tud többet mutatni? Mármint az életben? Hamarabb tölt be 2 mp-vel? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5791) KillHates válasza Játékos (#5790) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ebben tökéletesen igazad van. De azt is el kell mondanom, hogy nekem volt Raptorom, és utána olyan "nyúlósnak" éreztem a windows, hogy visszaraktam egy sima 7200-as meghajtót. Persze lehet, hogy bemagyarázom... :D
A mostani 750-es Samummal tökéletesen meg vagyok elégedve. Síri csendben teszi a dolgát, csak néha kattan egy akkorát, hogy azt hiszem most szakadt le a feje! :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5792) Játékos válasza Játékos (#5790) üzenetére


Játékos
addikt

Hííjjj, de kusza lett az utolsó HSZ-em. Mentségemre legyen mondva, hogy sietnem kellett... :K
Na! A lényeg, hogy a Raptor sztem nem éri meg azt a felárat, mert hangos, meleg, és 2-3-szor nem gyorsabb...
Béke!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5793) KillHates válasza Laraxior (#5781) üzenetére


KillHates
nagyúr

Van ilyen gép a nagykerben:

Fujitsu-Siemens EM V5535 15,4"/Cel.M 530/1,73GHz/1GB/80GB/DVD S-multi/Linux

A notebook paraméterei:

Operációs rendszer: Linux
Kijelző: 15,4″ WXGA (1280 x 800), Crystal View
CPU: Mobile Intel Celeron 530 (1,73 GHz, 533 MHz, 1 MB)
RAM: 1 GB DDR2 (2 x SO-DIMM, max. 4 GB)
HDD: 80 GB, 5400 RPM, SATA
ODD: DVD Super Multi
LAN: 10/100/1000
WLAN: 802.11b/g
Grafika: SiS Mirage 3+ (integrált)
Chipset: SiS M672 + SiS 968
Csatlakozók: 1 x ExpressCard/54, 1 x fejhallgató, 1 x LAN, 1 x mikrofon, 1 x modem, 1 x VGA, 3 x USB 2.0
Akkumulátor: 4 cellás, 2000 mAh
Tápegység: 90 W
Méret / súly: 360 x 260 x 39 mm / 2,7 kg
Egyéb: 1 GB Kingston RAM, kiegészítőként - a modul külön van!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5794) Elmör válasza KillHates (#5793) üzenetére


Elmör
senior tag

Jó kis noti! :C
Asszonka már kezd kerekedni? ;)
Közben kaptam megoldást a DC-s problémámra. Nagyon LOL! :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5795) djtooomi válasza pisti88+ (#5767) üzenetére


djtooomi
tag

80foooookkk??? :Y
Nekem alapon 50 fok, terhelve 65 max, és venti 40%-on van állandóan. :Y

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5796) Játékos válasza djtooomi (#5795) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor elromlott a szenzorod... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5797) Beowulf_78 válasza Játékos (#5792) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ezt én is így gondoltam.... :U Amíg nem lett egy 150-es Raptorom Attis jóvoltából. ;)
Rendszer vinyónak megéri betenni, és persze a játékokat is érdemes arról futtatni.
Kicsit ásd bele magad a Raptorba elméletileg, ill. olvasgass róla tapasztalatokat, mert nem 1-2mp gyorsabb a játékok, pályák betöltésénél, bootnál. :U

Az új Samsung F1 szériáról meg nem tudok nyilatkozni, mert nem volt és nem tudom hogy a Raptorhoz képest mennyi lehet a lemaradása. Ahogy telik múlik az idő, a Raptorok sebességbeli előnye csökken az új techonológiák megjelenésével. Nem feltétlen hátrány ha az új Samsung megközelíti sebességben...utolérni meg úgyis akkor fogja, ha 25% többet fognak forogni percenként. A Raptor nagy előnye 10000rpm ami a WD esetében a tartósság rovására nem megy. Tegyük gyorsan hozzá...ez azért elég nagy előny. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#5798) djtooomi válasza Játékos (#5796) üzenetére


djtooomi
tag

Kézrátétellel sem sül rá a kezem alapon, egy tuti, hidegebb mint a régi wd vinyóm. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5799) Játékos válasza Beowulf_78 (#5797) üzenetére


Játékos
addikt

Nem kell nekem Raptor! Igazából én abban a HSZ-ban a 640MB-ra 2x320 RAID 0-ban gondoltam. Gondold el, hogy az még újonnan, 3 év garival is 24k, és hangtalan, hővös, és lebüntizi a Raptort... :K
Önmagában GYORS a Raptor, de ennyi. Minden más tulajdonságát tekintve hátrányban van a "többiekhez". Ez az én véleményem, remélem, nem kezdesz vitába... ;)

MOD: Egyébként egy ilyen Everest benchmarkra őszintén kíváncsi lennék a Raptor esetében! Az új samuval kb. másfélszer gyorsabbnak tűnik az egész rendszer, mint a 2 éves Maxtorral... :K Hidd el, odabasz ez a kis Samu!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5800) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na gyerekek ház alaplap megvan... :)) Márcsak vga, táp, hütés, és ram kell ja meg proci :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.