Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsdo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az a sajnálatos eset állt elő, hogy betört a laptopom (Acer Aspire 5738G) kijelzője, voltam szervízbe kicserélték 5 félét belepróbáltak, de minddel produkálta azt a jelenséget, hogy:
    Fehér, szürke színeket úgy jelenít meg, de a többit is, csak ezeknél a legfeltűnőbb, hogy nem teljesen egybefüggő szemből kb 50-60 cm távolságig, más szögből,vagy messzebbről már nem észrevehető. Mintha kis apró fehér pontokat látnék szabályosan egy rácsban... Korábban ilyet nem tapasztaltam.

    Okozhatja az hogy az eredeti kijelző AU Optronics B156XW02 V.0 HW:AA -s volt és a többi, amit beleraktak V.2-es és HW-ük : 0A, 4A, 9A. Több helyről azt az információt kaptam, hogy a HW nem befolyásol semmit. Ennek ellenére ebay-en árulnak kimondottan ilyet is, mert jelenleg szervízben, az országban ilyet nem találtam.

    Kérdezném járt-e vki hasonlóképpen, van-e vkinek tanácsa? Tud valaki ilyen monitort?

    A választ előre is köszönöm!

    Üdv.:
    Ricsi

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés