Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#16280) LH44Champ


LH44Champ
újonc

Sziasztok! Lenovo Y510p (GT750m SLI) virágbolti WIN 8.1 Laptopommal akadt gondom.
Íme a sztori: Néhány hete észrevettem, hogy el-el kezdi használni a HDD-t 90-100%-on, kb 1 percre, aztan visszaáll normálra(2x le is fagyott az egész), HDS szerint nincs gáz vele, meghát nem mai laptop beletörődtem. Egy idő után feltünt, hogy az első indítás perfekt, de ha restartolni akarom, képtelen bebootolni(a logoig se jut el, ventik mennek, ~10 perc kikapcs kell neki, amiután ismét szépen bootol) gondoltam benyelhettem valami vírust, bár nem jelezte a Kasper. Win 8.1 ujrarakása után a HDD gondok gyakorisaga csokkent, de a restart para megmaradt. A mai nap egyáltalán nem volt hajlandó bekapcsolni a gép. Mindent kipróbáltam, Akksi ki, töltő le, 30-60-120 sec.-ig power gomb, semmi, hdd ki-be, semmi, RAM-okat minden létező módon megvariáltam, semmi, kb. 30x próba de semmi. Már kezdtem beletörődni, hogy az alaplap adta fel a harcot, de rápróbáltam a NOVO gombra, és elsőre indult. Valaki tud legalább támpontot adni, mi lehet a gond? Köszönöm előre is! Szép napot!:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.