Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#1520) Roxy27


Roxy27
tag

Hali!
Nagyon szakik figyelem!!
Noti javítással foglalkozom...van most nálam egy Acer Aspire, amit szervízbe vittek, de szokás szerint alaplaphibát állapítottak meg és cseréje 80000Ft :DDD
A srác elküldte nekem, mert mondtam, hogy ez egy típushiba könnyen javítható... (nem megy az USB, billentyű, egér) De a gép már be sem kapcsolt. Szétszedtem és láss csodát: szépen belekókányoltak :O . Az együgyű szervíz megpróbálta kicserélni a EME KB910 IC-t persze sikeresen összekócolta a lábakat + egy ped le is szakadt... (87-es láb) :Y
Nem találok .pdf-et ehhez az IC-hez...de valszeg azért van, hogy az egyik mátrix nem megy: Z,U,J,N.B billentyűk... Ez persze csak akkor derült ki mikor már megcsináltam az eredeti hibáját :)
A kérdésem: tudja valaki, hogy külső USB-s billentyűvel hajlandó lenne-e menni? Azaz a külső bill. is a billentyűvezérlőröl megy? Lehet, hogy egyértelmű, de mégsem tudom a választ 100%-ban és nincs most otthon USB bill. amivel ki tudnám próbálni...
Végül is hétvégére már lesz, csak kíváncsi lennék addig is! :R
Köszi,
Zsolt

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.