Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#12080) Zsombibass


Zsombibass
újonc

Sziasztok, azért fordulok ide mert kicsit dinoszaurusz vagyok informatikai témákban és problémám van (evidens...)
Van egy acer gépem, 6-7 éve vettem, anno vistával, 2x volt rajta oprendszer installálva, mindkétszer XP, 4 éve volt utoljára, gondoltam megcsinálom megint, újra xp-t, mert már eléggé elkezdett tolakodni néha a hülyeségekkel, befagy, nem indít el ezt-azt, stb.
Felraktam újra az xp-t de utána láttam hogy nem formatálta le a c:/-t.
Újra lett téve , akkor már Win7, de a videokártya driver-t sehogy sem lehetett felimádkozni, és kötekedett vele nagyon.
Harmadszor már az XP lett előszedve, informatikus barát által, aki sok b*szakodás után végre valami agyafúrt módon felrakta.
Videókat lejátszik, de amint akármilyen játékot akarok futtatni, beakad, van hogy kékhalál, de van hogy lefagy az egész mise.
A gép egy Acer espire 5720ZG, Intel pentium T2330 (1,6 GHz, dual-core) 2 GB ddr2 ram,és egy nvidia geforce 8400 videokártya 256 mb.
Ne haragudjatok a borzalmasan szakmaiatlanságomért, és előre köszi ha akárki akármilyen okos tanácsot tud adni hogy miért van, mit tudok csinálni, mi van.
Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.