Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43951) akos3 válasza orbano (#43947) üzenetére


akos3
addikt

jahja, csak nehéz ugy haverkodni, h ne menjen el LCSB felé a dolog, Nehéz megtalálni az arany középutat úgy értem. Nah de majd akk igyekszem vmennyire. De a végletekig nem erőltetem azért...

runner 125 Nálam azért ritkén van h meglátok egy csajt és akk kivont karddal már megyek is, h most akk ő kell nekem. Ált úgy szokott lenni, h meglátom, h milyen jól néz ki, milyen kis helyes, bnőnek is elmenne és akk megpróbálok vele vmilyen kapcsolatot létesíteni, h belülről is megismerjem. nah most kb itt tartok...Ill. ezen már túl egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#43952) #56474624 válasza orbano (#43946) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem, a dróton ráncigálást nem erre értettem konkrétan, általában arra a taktikázásra, mikor a csaj nem ér rá, nem veszi fel, ilyesmi. Ez most itt tényleg nem az. Szóval jelen esetben a taktikázást részemről arra értettem, hogy nem szeretnék túlságos "odáigmegvisszalevést" kimutatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#43953) orbano válasza akos3 (#43948) üzenetére


orbano
félisten

a barátnőm olvasgatja, és szól nekem ha eksön van. előtte meg eldiskurálunk a dolgokról, kikérem a véleményét, szóval végülis igen, a ő véleményét is hallani, csak az én kellőképpen kifinomulatlan tálalásmódomban :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#43954) orbano válasza akos3 (#43951) üzenetére


orbano
félisten

nem nehéz. flörtölni flörtölni flörtölni. piszkálódj, légy szeszélyes, jófej, de távolságtartó és titokzatos. ne félj ellenkezni vele, stb. ezt akármeddig lehet tartani, hónapokig is, mivel van kapcsolata, nem az van, hogy nyuszi vagy. nem kell színt vallanod, hogy kell neked, csak éreztesd, hogy van valami szinpátia köztetek. ha ez a nexus kellemes élményekkel és némi kötődéssel is párosul, tuti nyert ügyed lehet.
de gondolom egy-két hétnél nem kell több hogy kitaláld van-e szikra vagy nincs. ennyi idő meg amúgy is kell hogy beinduljanak az események. szóval szerintem csak hajrá.

#43951: no igen, ez az egészségesebb. ráadásul a bejövősebb is a csajoknak. Ba cy lus neked is ilyesféleképpen kéne...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#43955) orbano válasza #56474624 (#43952) üzenetére


orbano
félisten

senki nem mondta hogy mutass odáigmegvisszalevést. vagy úgy gondolod, hogy jó álca az odavisszalevésnek, ha buzinak tetteted magad és a barátjával haverkodsz? ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#43956) Ijk válasza akos3 (#43937) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha tudod dugd meg, de semmiképpen ne gyere össze vele. Aki így kilép(ne) egy 5 éves kapcsolatból, abban nem fogsz te a büdös életben megbízni, akkor meg kár az idődet pocsékolni. Dugd meg.
Valószínűleg amúgy is Lirion csajáról van szó;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43957) akos3 válasza orbano (#43954) üzenetére


akos3
addikt

Nah jól van köszi, akk úgy tűnik eddig jó úton vok. Mert mint, írtam ilyen piszkálódós hangulat volt, palacsinta készítés közben finoman be is oltogattam, csak hogy érezze, h ki a férfi ;]
Sok ember szerint amúgy is oltogatós típus vok, szal lehet az LCSB amúgy se menni. Kinek kell egy ilyen barát?! :D

(#43958) #56474624 válasza orbano (#43955) üzenetére


#56474624
törölt tag

senki nem mondta hogy mutass odáigmegvisszalevést.

Ezt cáfolnám, mert előzőekben kaptam olyan tanácsot, hogy ráncigáljam ki onnét a baráti köréből, hogy beszélni szeretnék vele kettesben, ami szerintem elég egyértelmű. :U

Egyébként szépen összekombináltad itt a dolgokat a végére, bár én írtam le hülyén, mindegy. :DDD

A haverját valószínű akkor kihagyom. Egyébként nem hiszem, hogy a csaj mellett a barátjával haverkodnék, legutóbb is vizsga előtt mikor mentem előbb már jó előre előttük felvettem a csajjal a szemkontaktust, többesszámban köszöntem, a srácra meg rá sem néztem. :D

(#43961) orbano:

Tudom én, hogy te nem írtad. :)
Kösz. Remélhetőleg nem előz be a "láma gyerek" (ljk után szabadon :)) ).

[ Szerkesztve ]

(#43959) akos3 válasza Ijk (#43956) üzenetére


akos3
addikt

Gondolod? :U Én meg pont abban bíztam, h ráunt a barátjára és talán kaland nélkül is kilép...elvégre ilyen korban már sok sztem az 5 év együttlét. Am nem az a megdugható típus így sztem. Rendes lánynak tűnik... :)

(#43960) orbano válasza Ijk (#43956) üzenetére


orbano
félisten

miért ne tudna benne megbízni? ez önbizalom kérdése, semmi köze nincs ahhoz, hogy egy pupáktól el tudsz-e hódítani egy csajt. meg mit számít, hogy hány éves egy kapcsolat? az érzelmek számítanak. ennyire erővel pont frodítva is lehet gondolkodni: ha évekig együtt volt egy olyan gyerekkel, akit már nem igazán szeretett (hisz otthagyta miattam), akkor egy igazán hűséges némberrel van dolgom, megbecsülöm.
persze ha nem bízol a saját értékeidben, akkor ezt elképzelni nehéz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#43961) orbano válasza #56474624 (#43958) üzenetére


orbano
félisten

ilyen barmságot tőlem tuti nem hallottál :U
no de túltárgyaltuk, szóval hajrá! ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#43962) orbano válasza akos3 (#43959) üzenetére


orbano
félisten

a nővérem melegváltásban ugrott át egy kihűlt 5 éves kapcsolatból egy 10 évesbe. szörnyűek ezek a csalfa lányok nem? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#43963) Ijk válasza orbano (#43960) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt nem tudom megállapítani hogy mivel azt írta hogy "komoly" a kapcsolat, azért mert 5 éves, vagy mert tényleg komoly. Azt nyilván neki kell tudni felmérnie.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43964) akos3 válasza Ijk (#43963) üzenetére


akos3
addikt

Hát nem tom, de kinn vtak nem rég Londonban együtt. FB tele van vele képekkel. Ezért írtam, h komoly. Am nem sűrűn hallom, h találkoznának. sokat van chaten is, szal nem hinném, h akk együtt lennének. Ma meg én vtam vele végig...

[ Szerkesztve ]

(#43965) Ijk válasza akos3 (#43964) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk az nem árt ha jobb fizikumban vagy a barátjánál, több szempontból sem;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43966) akos3 válasza Ijk (#43965) üzenetére


akos3
addikt

hehe. hát képekrűl ilyen kis köpcösnek tűnik a srác. szal e téren én jobb vok azt hiszem :P

(#43967) Jojo5 válasza akos3 (#43964) üzenetére


Jojo5
őstag

baszki ne szerkeszd át... ;]
amúgy sok bombanő mellett ilyen noname face-ü emberke van... :U ezen én már nem lepődök meg...

Ijk: nah ja...az osztálytársam volt/jelenleg/mittomén barátja múltkor baszki azt hitte csak poénból volt rajtam akkora kabát és megpróbált levállalni hát mit ne mondjak csodálkozott, hogy lepattant rólam... persze a pofájába röhögtem rendesen :DDD

runner 125: Ha csak a testfelépítés a szempont akkor ki kell, hogy ábrándítsalak titeket :( :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43968) runner 125 válasza Ijk (#43965) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha, ugyanazért a nőért hajtanánk melyikőnk nyerne?! ;] :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#43969) Ijk válasza runner 125 (#43968) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az attól függ, hogy győzelemként élnéd-e meg ha neked már csak a s*gge jut;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43970) orbano válasza runner 125 (#43968) üzenetére


orbano
félisten

én. jönnék, "nyernék", futnék is tova mint a nyúl, mire hazaérsz ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#43971) akos3


akos3
addikt

jah am amikor vhogy kérdezte, h szeretnék e bnőt akk én így mondtam, h "hááát...". Mire mondta, h "ja szal annyira nem, jol meg vagy magad is". Mondtam, h van előnye is hátránya is.
Szal nem csaholtam a nyakába, h dede mindenképp ez az életcélom. rem ezzel nem épp a rossz irányba vittem a dolgot... :U

Jojo5 Te láttad? :D De így azért jobb. Am nem tom már mit írtam, de azt tom, h benne vt h a barátja egy nyomi sztem :D :DD

(#43972) Jojo5 válasza akos3 (#43971) üzenetére


Jojo5
őstag

:K ;]

Amúgy durva, de osztálytársam is így kezdte, hogy miért nem szedek össze egy nőt... és ilyenkor persze jön a kitérő válasz vagyis részemről az jött... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43973) runner 125 válasza Ijk (#43969) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D
..pusztán arra céloztam, h paraméterek alapján azt is hihetnék a többiek egyformák az adottságaink, így kérdéses lenne a csata kimenetele. ...na, de jó mégsem, én izmosabb vagyok. ;] :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#43974) Ijk válasza runner 125 (#43973) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem meg pörgőrúgásom van, ennyi:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43975) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Elővettem az előző, már elrakott telómat, mert az újat frissítem és kellett a régiből pár cucc még.
Nem bírtam ki hogy ne nézzem meg az üzeneteket.. És igen, tele volt az ex üzeneteivel amiket írt, de ilyen ötezer szives, meg Husimaci meg mitomén :D

És így elgondolkodtatott, hogy ennek mi értelme van? Belemenni ennyi kockázattal, hogy felteszi magát rá az ember és ha a másik kilép belőle, akkor nagy pofáraesés..

Ahogy így olvastam ezeket a nyálas izéket, meg összehasonlítom azzal ami lett belőle, és látván a kontrasztot, olyan mintha csak flesseltük volna az egészet.

És nem azért, mert csak egyszer van ilyen, hanem egy csomószor, és újra és újra amikor összejössz valakivel.. De amikor már sokadjára mész át ezen, mit gondolsz, vagy mér' engeded bele magad, mi a biztosíték rá, hogy X idő múlva nem csak egy újabb "fless" lesz az egész? Mert ilyenkor azt gondolja az ember, hogy na ő az igazi, és kitart bármeddig. De ezt miből gondolja? Ha meg tudja hogy nem, és hogy egyszer vége lesz, akkor mér engedi meg magának az ember, hogy valszeg ki fog szúrni ezzel saját magával?

Tehát: hülyeség beleesni valakibe, úgyis csak egy fless az egész, és úgyis elmúlik majd. Tehát majd azt hazudom, hogy ja, totál odavagyok érted, ja, ja, én is, aha. Átérzés helyett, meg röhögni ezeken az sms-eken érkezésükkor, meg az egészen röhögni :D És akkor: ugyanúgy felvidít, csak nem szerelmesnek érzem magam, hanem jól, a röhögéstől ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43976) Csakénvagyok válasza Apollyon (#43975) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Elővettem az előző, már elrakott telómat, ...Nem bírtam ki hogy ne nézzem meg az üzeneteket.. És igen, tele volt az ex üzeneteivel amiket írt

Miért érdekelt az exed SMSe?

(#43977) Lirion válasza Apollyon (#43975) üzenetére


Lirion
addikt

Úgy látom, kezded magad a padló alá kaparni az exed miatt. Ha egyszer bekerülsz egy ilyen negatív spirálba, akkor nagyon nehéz kijönni belőle.. De te ahelyett, hogy megpróbálnál, még jobban belemászol... El kéne felejtened a csajozást egy időre, az exet pláne és saját magadra figyelni.

(#43978) Lirion válasza akos3 (#43971) üzenetére


Lirion
addikt

Erre a legjobb válasz, hogy most csak kalandozgatsz, de nem zárkózol el a tartós kapcsolattól, ha arra alkalmas lányt ismersz meg.
Így végeredményben válaszolsz is, meg nem is. :)

(#43979) Lirion válasza #56474624 (#43952) üzenetére


Lirion
addikt

Ha már nem veszi fel meg nem ér rá sorozatban, akkor már le akar rázni.
Ha te akarsz irányítani, legyél határozott, te dobd fel a beszédtámákat (ami gyakran erotikus tartalmú vagy félreérthető), te kezdeményezz minden lépést, te mondd meg, hogy mikor találkoztok, stb..
Amúgy ha annyira nem szeretsz taktikázni, akkor azzal rontasz el majd mindent, hogy nem kezdeményezel direkten, hanem lassan akarsz közeledni. Vagyis taktikázol. :P Ebből csak az jön le, hogy bátortalan vagy.

A másik sráctól meg nincs mit parázni, olyan lcsb-ben van, hogy onnan semmi nem tudja kirobbantani.

(#43980) orbano válasza akos3 (#43971) üzenetére


orbano
félisten

miért vitted volna rossz irányba a dolgot? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#43981) orbano válasza Apollyon (#43975) üzenetére


orbano
félisten

miért kéne pofáraesni? miért kéne azon gondolkodni, hogy ki az igazi? élvezd, amid éppen van, és örülj a tapasztalatoknak. aztán ha vége, vedd tudomásul, hogy ennyi volt, ennek így kellett lennie. oka mindennek van. de már a jövőbeli kapcsolatod előtt azon rinyálni hogy milyen szar lesz ha vége lesz... baromság szvsz. Nekem is volt pár fájdalmas szakításom. És? Attól még ugyanolyan jó volt a kapcsolat, ugyanolyan jó élményeket okozott, amik az életem végéig velem lesznek. Nem fogom ezt azzal elrontani, hogy szakításkor vergődik az egóm, mert fél a változástól.

A vér nem válik VAZZE!™

(#43982) Apollyon válasza orbano (#43981) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kissé félreértettetek, nem egészen így gondoltam... Nem kaparom miatta, és egyáltalán nem érzem magam rosszul, sem az smsek miatt, sem a helyzet miatt.. Csak realizálódott bennem, hogy amit eddig akartam az még nincs, nem létezik. Ebben a korban legalábbis, lassan félúton 30 felé.

Nem vagyok ez a típus, csak a példa kedvéért:
Mi lett volna akkor, vagy mi lenne akkor, amikor ő vagy bárki írja ezeket az üzeneteket és benne van ebben a hullámban, amikor én meg úgy döntök hogy kilépek ebből mert megismertem vki mást? Jól beszopta volna.

Saját magát tette sebezhetővé ezzel, csak szerencséje volt, hogy nem vagyok paraszt, hanem én is olyan – voltam – mint ő.

Szal eddig úgy voltam vele, hogy most kéne egy másik kapcs, stb. De kezd ez átkonvertálódni, hogy nem kell ez a fajta nyálas szerelem, és ezt meg lehet oldani máshogy is. Valahogy csak lehet "védekezni" ellene..

Huszonévesen sztem még nincs értelme, mer úgyis csak 30+ -tól kezdenek frászt kapni az emberek, hogy ideje valami családszerűséget összehozni.

Úgyértem, minek "husimacizni" addig, amíg nem biztos a dolog? Vagy biztos soha nem lehet? Csak én ahogy amiken átmentem a két hónap alatt, elég szar volt, és csak saját magammal csesztem ki. Ezért azt a mentalitást keresem most, amivel soha többé nem fogom magam egy csaj/nő miatt sem rosszul érezni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43983) orbano válasza Apollyon (#43982) üzenetére


orbano
félisten

nem értettem én félre semmit. minek védekezni? mi ellen? a csalódás ellen? gondolod élet az élet csalódások nélkül? gondolod el lehet kerülni? gondolod lehet biztosra menni? keresheted egy darabig azt a mentalitást, ami miatt nem fogod rosszul érezni magad egy szakítás után, aztán majd rájössz, az az egyedüli módja, ha _elfogadod_, hogy bekövetkezhet, és _elviseled_ ha bekövetkezik. majd ráeszmélsz erre, kigyógyulsz ebből a kiábrándultságból, amit szerintem mindenki átél legalább egyszer az életében.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#43984) Jojo5 válasza Apollyon (#43982) üzenetére


Jojo5
őstag

Baszki nem azért, "de ez a saját magát tette sebezhetővé" duma... vicc amit letolsz... értem, hogy szarul esik/esett, hogy szétmentetek meg minden, de amikor ezeket írta akkor minden biztos volt köztetek ezeken utólag agyalni nincs értelme... Mi lett volna ha kategória... nincs értelme megváltoztatni a múltat úgyse tudod...
Én is kaptam az elmúlt 3 hónapban hideget, meleget be is szoptam a végén a telóm tele volt sms-ekkel, de emiatt nehogy már "lebassz" valakit, hogy akkor amikor köztetek minden rendben volt így állt hozzád...
Ne legyél már nevetséges légyszíves "én meg úgy döntök hogy kilépek ebből mert megismertem vki mást" Mivel jól megvoltatok eszedbe se jutott, hogy kilépj... ennyi :U

A másik, hogy szerelem ellen védekezni nincs értelme... szerintem... én olyan típus vagyok aki szereti a dolgokat megélni, de az, hogy ha védekezni akarsz akkor kb. a boldogság ellen is védekezel akaratlanul is nem csak a "szar" részek ellen...
Az egész élet érzelmeken/érzéseken is alapul és ez így van szerintem rendjén :)

No offens :U

Igaz még csak 20 vagyok, de magánvélemény hangzott el :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43985) Apollyon válasza Jojo5 (#43984) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem basztam le, itt most csak azt vázoltam fel, ha jött volna nekem vki másik, aki ANNYIRA jobb lett volna, és otthagyom, akkor ő szívta volna be. Ez is kiszámíthatatlan, bármi előfordulhat, bármelyik oldalon, hogy csak úgy az egyikük kilép.

orbano: érzem hogy igazad van, csak nem vagyok róla meggyőződve, hoyg egyedül az az egy megoldás van, hogy beletörődsz a szarba.. ha vége van.

Gondolom Te is már átestél rajta, és feltételezem már odáig mentél el ebben ahová én még nem, valszeg már Te sem úgy kezeled a szerelmet, ahogy azelőtt, mint mielőtt még (nagyot) koppantál miatta.
Tehát nem éled bele magad annyira totál, és nem esel át egy ponton, ami után úgy éreznéd hogy ha vége lenne, (nagyon) szar lenne kijönni belőle..

I think, csak találgatok, mert szerintem ez lenne a logikus, hogy nem veszem annyira – ez most nyálas lesz – szívhez közelinek a Husimacit, mint előtte, nem olyan érzelmesnek, kevésbé komolynak, mint amennyit a másik szerint jelent valójában, hanem kissé közömbösebbnek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43986) orbano válasza Apollyon (#43985) üzenetére


orbano
félisten

dehogynem élem bele magam. pont ez a lényeg. nem félek a koppanástól, mert az élet része. nem egy akármilyen kényszerű szar, hanem egy nagyon fontos állomás két kapcsolat között. ilyenkor érik az ember a legtöbbet.
olyan ez mint a bicajozás: folyamatosan rettegsz, hogy elesel, ahelyett, hogy élveznéd? nyilván az első pár esés után remeg majd a kezed, kicsit óvatosabb leszel, de szépen elfeledkezel róla és megint önfeledten tekersz tovább. nem állsz neki a bicajt hibáztatni, meg morfondírozni, csak csinálod, mert jó. Az esés meg része az egésznek. Fáj, kicsit fetrengsz, sírsz, ami jólesik, aztán leporolod a horzsolásokat és nyomod tovább.

A vér nem válik VAZZE!™

(#43987) Apollyon válasza orbano (#43986) üzenetére


Apollyon
Korrektor

AMikor 2008-ban vége lett a kapcsomnak amitől ezt meg azt vártam, akkor hetekig rosszul voltam, fogytam 7 kilót, hánytam és 1 hónapig rá se tudtam nézni nőre.
Aztán jöttek a kalandok, aztán jött ez a legutóbbi. Direkt vigyáztam, és tartottam egy lépés távolságot, nem mentem bele annyira, mint az előző nagy kapcsba. De szólt, hogy ez neki nem jó, úgyhogy mégis belementem.

Már ennek is annyi, és csak 6 kilót fogytam de még közben amikor jöttek a gondok de legalább már nem hánytam, és voltmár azóta más is.

Most több XP-m van, meg magasabb skillem, de ehhez tényleg ez a szenvedés kell? Mert lehet másnak nem, de nekem (nincs rá magyar szó) ez az egész egy mindfuck.
Az igaz, hogy már kevésbé volt szenvedés mint előtte...
...
Már értem.
Thx!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43988) negyedes válasza Apollyon (#43987) üzenetére


negyedes
addikt

azta... nem hallok ilyet csavoktol ,hogy szikatas utan fogynak. :Y mely erzeseid lehetnek. :R

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#43989) orbano válasza Apollyon (#43987) üzenetére


orbano
félisten

igen ez kell. látom Te is olyan vagy, mint én, érzékenyen érint a szakítás. de csak egyszer kell rájönni, hogy mi a helyes hozzáállás, utána fokozatosan javul. persze mindig vannak olyan "borzalmak" az életben, amik ugyanannyira meg tudnak fektetni, hiába nő az ingerküszöb, de mindig egyre bölcsebben kezeled és ezért múlik hamarabb majd a fájdalom.

A vér nem válik VAZZE!™

(#43990) Jojo5 válasza Apollyon (#43987) üzenetére


Jojo5
őstag

Akkor lehet te fogalmaztál rosszul vagy csak én értettem félre, de az előző postodból ez nem így jött át nekem... :)

Én nekem ilyen drasztikus fogyás nem volt, csak a nagy szétcsúszás persze kajálni nehéz volt és ettől ment le pár kiló meg az edzés sem ment mert az agyam mindig máshol volt, de rájöttem ezt kicsit korbában lehet tartani ha az ember kibeszéli és utána próbálja a figyelmét elvonni. :K

Ez a szenvedés sajnos sokszor a jóval jár mármint szakításnál, de amikor belemész valami újba akkor ezt még nem látod csak a jót és ez így van rendjén.
Tuti lesz még ilyen pofon az élettől neked is nekem is, de ez nem is baj, de ha nem lesz mert megleljük a tökéletes boldogságot azt se bánnám, bár a pofonok néha kellenek, hogy tudjuk az új "jót" értékelni szerintem :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43991) orbano válasza Jojo5 (#43990) üzenetére


orbano
félisten

"mert megleljük a tökéletes boldogságot"

az meg mi? valami dísztárgy, amit ha meglelsz kiakasztod a falra, mission accomplished, meg minden és rózsaszín bárgyú ködben éled le az életed hátralevő részét? oder was?

A vér nem válik VAZZE!™

(#43992) Jojo5 válasza orbano (#43991) üzenetére


Jojo5
őstag

rosszul fogalmaztam sry, my bad :U
Úgy értettem ha a sok szar előtt megleled a hosszan tartó jót vagy talán úgy fogalmaznám meg, hogy a nagy Ő-t amikor minden rendben van ilyen téren... az se rossz,de ez ritka, hogy hamar rálelünk... csak rosszul fejeztem ki magamat és a vége marad a mondandómnak, hogy a sok szar csalódás meg úgyis jön annál aki mer és a következő "jót" talán jobban megbecsüljük vagy kicsit máshogy állunk majd a dolgokhoz, mert szerintem az embert akárhogy is nézem 1 kapcsolat formálja

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43993) Apollyon válasza orbano (#43991) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem olyasmire gondol, hogy például: a bátyám 21, a sógornőm 20 éves volt amikor összejöttek, és azóta is együtt vannak, immár tizennégy éve, és nemsoká jön a harmadik unokatesóm. Ez kb olyan minta, amit sok mindenki szeretne.

Hát én már nem:D vagy hát, ki tudja, ilyen téren nem lehet tervezni, max elfogadni ami jött. :)

Hja amúgy meg Jojo felejtsd el hogy a tökéletest keresed, mert baromság, én is le lettem itt oltva már kevesebbér is :DD

Csak lazán mint a kazán.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43994) Jojo5 válasza Apollyon (#43993) üzenetére


Jojo5
őstag

kinek mi a tökéletes ? szerintem nem kell, hogy valaki tökéletes legyen...én sem vagyok az... sőt, senki sem az :DDD írtam is, hogy hosszantartó jó ésatöbbi :U

Amúgy igen, pl olyasmire gondoltam mint a báttyád, én azt nem mondtam, hogy ezt kell keresni csak mondtam, hogy van ilyen is és lehetséges. Egyetértek abban, hogy el kell fogadni ami jön, persze törekedni kell és nem tutyimutyinak lenni mert különben más nem fog helyettünk lépni. :U

Lazasággal nincs baj, néha még sok is az életben... ezt az aggódos majom énemet csak ti forumozók láthatjátok max meg 1-2 barát és annyi. :D
Az osztályban én vok kb. az udvari bohóc :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43995) Apollyon válasza Jojo5 (#43994) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ok, értem én..

Amúgy meg a fogyásról még annyit hogy az azér volt, mert az ilyen dolgoktól én nekem gyomoridegem van... Se vizsgák, se állásinterjú, se szereplés itt ott, leszarom, ezektől még jobban is leszek, de az ilyen szemét nőktől kikészülök és nincs étvágyam, és edzeni sincs energiám... :) Na mindegy, ezt akarom átformálni valahogy, mert semmi és senki nem ér annyit, hogy ilyen legyen. De az elmúlt pár napban is jött elég sok XP :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43996) Jojo5 válasza Apollyon (#43995) üzenetére


Jojo5
őstag

Nekem régebben ez drasztikusabb volt, de hála égnek vannak olyan emberek körülöttem akik állandóan ösztönöznek illetve kiállnak mellettem és a lelkemet ha olyan van istápolgatják.

Az edzést én nem hagyom abba max nem tudok ott lenni agyban, de akkoris lenyomom még ha szar is... ez már berögzült :))
a kaja meg ugye nehezen megy le, de nagyjából legyűrőm...
az elmúlt 3 hónap vergődése, huzavonája azért meglátszik hála égnek kívülről nem annyira, de én érzem, hogy gyengültem stb. :(((

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43997) Tim82 válasza negyedes (#43988) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár éve volt nekem 17 kg-os fogyásom ilyen szituban (94 -> 77). Igaz, ez három év után volt és azóta sokkal kevésbé szenvedem meg, ill. nem vagyok hajlandó senki miatt sem annyira padlóra kerülni, mint akkor.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43998) Lirion válasza Apollyon (#43985) üzenetére


Lirion
addikt

Most azt írod, hogy nem kéne átérezned igazán a dolgokat, közben állításod szerint ez vágta haza a kapcsolatodat. Szerintem ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken agyalsz, ismerd meg önmagad, akár menj el önismereti tréningekre is és mindig viselkedj önmagadhoz hűen. Akkor fogsz olyan lányt találni, aki valóban téged szeret és nem vmi eljátszott szerepet (pl azt a macsót, amit eljátszol a kalandoknál), így lesz esélyed egy boldog és hosszantartó kapcsolatra. Amíg állandóan azon görcsölsz, hogy mit hogy csinálj, hogy jó legyen a kapcsolat, addig nem leszel önmagad és így nem is fog tudni egy csaj sem valóban szeretni. Csak a rólad kialakított ideált, aminek nem felelsz, nem felelhetsz meg...

(#43999) orbano válasza Apollyon (#43993) üzenetére


orbano
félisten

és? tudok olyan embert, akinek az x-ik gyereke jön, húsz éve házas és nem boldog. ezért kérdeztem, amit kérdeztem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#44000) orbano válasza Tim82 (#43997) üzenetére


orbano
félisten

én az első nagy szakításom után híztam. mármint izomra, mert elkezdtem gyúrni (meg gitározni, meg mindenistennyilát). persze közben majd meg döglöttem lelkileg, de ezt lezámítva életem legproduktívabb másfél éve volt az a gyötrődés.

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.