Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9251) Kokkantas válasza fokukac (#9250) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Olyan, mint egyik ismerősöm, aki szintén képes nagyon helytelenül írni. Amikor megemlítem neki, hogy tanuljon már meg normálisan írni az válaszolja, hogy: "Nem lesz szükségem az életben a hejesírásra,abból nem lesz pénzem." :( (Tudom, hogy helyesírás és nem hejesírás.)

[ Szerkesztve ]

(#9252) Tim82 válasza fokukac (#9250) üzenetére


Tim82
nagyúr

egy felmérés szerint Magyarországon minden negyedik ember funkcionális analfabéta. egyesek még fórumoznak is, ennek vagyunk tanúi. :DDD

Kócoska: jó, ha tudod, az idézett beszólás Maksa Zoltán-poén, a tűrhetőbbek közül. csak úgy gy. k. írom. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9253) elmoraan (r) válasza Tim82 (#9252) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Az hagyján, hogy ennyi a funkcionális analfabéta, de hogy mind ide ír a pH-ra... :U

(copyright valaki más, talán Racecam?)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#9254) frame>24 válasza elmoraan (r) (#9253) üzenetére


frame>24
addikt

én (is?) írtam hasonlót a 'zaranyköpésekben...

amúgy: (~összekapartam magam a náthából)
utóbbi hétvégén cseh lányok (Praha) voltak a "menü" (pfff... :DDD ) Mármint, volt egy kis kóter buli, jajj! Naaaaagyon aranyosak, mondjuk nemigen tudnak angolul, de ollyan szépek, és kedvesek, hogy teljesen odáig voltunk, meg vissza! Nagyon szeretnek táncolni (melyik nő nem?! :U ). És úúh, azok a pajkos, szendének álcázott tekintetek, tipikus csendes tóba' lakik a béka-dolog. ;] :B Már csak ~kb. 3 hét és mennek, mert addig szól az Erasmus ösztöndíjuk, de megdumáltuk, hogy rendezünk náluk egy főzős partit. Olyan "na shledanou" gyanánt (=viszlát). Jólesz az. Már alig várom. Neeeeem. Nem kell semmi rosszra gondolni! Egyszerűen csak jó társaság jött össze, és remek időtöltés volt. Nem igazán nőzés ez, nem tartom annak, de szimplán nem tudom megunni ezt az "Világ diákjai egyesüljetek" kikapcsolódást! (egyelőre). Az a baj, hogy állandóan külföldiekkel lógok, ebből nem nagyon lesz termés, de hát most ezeket a kártyákat osztja az élet. Mint sokszor elsírtam itt: az itthoniaknak már nem vagyunk téma :(

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9255) lorcsi


lorcsi
veterán

most hallottam egy filmben:
"gépelni mindenki meg tud tanulni, de csöcse nem mindenkinek van " :))

(#9256) Wolverine válasza Tim82 (#9252) üzenetére


Wolverine
félisten

Lásd még twollah baltás IQ gyilkos sorozata a Logouton :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9257) adalbert1 válasza frame>24 (#9254) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezt már én is említettem, miszerinte a külföldi csajok nagy része sokkal nyiltabb és kedvesebb lenne, sőt lehet hogy naivabb is egy kicsit (persze itt a szó előnyősebb értelmében)...

A szombati találka elég érdekesen sikerült az előző héten megismert lánnyal... Délután beszélünk hogy mi legyen, mivel ő még ment valamelyik barátnőjéhez én meg az otthoni adóbevallások kinyomtatásával és egyebekkel szívtam, így arra jutottunk hogy megint szórakozóhelyen találkozunk...
Ami elég kiábrándító volt... Semmi negatívat nem mondott, viszont végig úgy éreztem hogy zavaró tényező vagyok + a barátnői barátai se voltak túl jó véleménnyel róla, így inkább hagytam a fenébe az egészet egy idő után (azt már csak halkan teszem hozzá, hogy tipikus derék fölötti picsás tetkója volt, ami nagyon nem gyere be kategória)...

Elkezdek beszélgetni egy másik lánnyal, eljutunk a ki mit csinál részig, mire megmondja, hogy középiskolába jár, és amúgy 16 éves... :W Ennek ellenére aranyos + stb., de ilyeneket minek engednek be egy szórakozóhelyre?

A következő hölgynek már egyből a korát kérdeztem :)) , mint kiderült vele már beszélgettem egy túlságosan is illuminált állapotomban, ő volt az aki 18-nak nézett engem...

Viszont ami jó volt, hogy dumáltam pár szót egy lánnyal, akit irtózatos parasztnak könyveltem el egy félreértés kapcsán, és kiderült hogy nem is az... Viszont az unokahúga annál inkább (ill. talán az álnok jelzőt használtam rá legutóbb...)

(#9258) Kkocos válasza lorcsi (#9255) üzenetére


Kkocos
tag

:C, AHA
De amúgy ha van neki, legalabb jó nagy legyen

[ Szerkesztve ]

(#9259) Tim82 válasza Wolverine (#9256) üzenetére


Tim82
nagyúr

azon könnyesre szoktam magam röhögni :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9260) fokukac válasza Tim82 (#9252) üzenetére


fokukac
nagyúr

Minden ötödik ember kínai.
Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu.
Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

:D

Ui. az eredetileg úgy van, hogy ismét jót merítettünk vidéki kisdobos pajtásunk vicckulacsából ;) - és nem Maksaé a kopirájt : )

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9261) fokukac válasza lorcsi (#9255) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bizonyám ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9262) Tim82 válasza fokukac (#9260) üzenetére


Tim82
nagyúr

izébigyó, csak nem szegény elhunyt Antal Imréé? mindig kevertem. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9263) Kkocos válasza fokukac (#9260) üzenetére


Kkocos
tag

Ezt már olvastam, ha jól emléksyem ép tőled.
Te magadat ismétled, ismétled?

(#9264) dragonfx


dragonfx
veterán

vajon meddig jutott tegnap a szex topik hány hsz.ig? :U pedig lett volna ott normális téma is..mennyi az egészséges szex hetente?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9265) tekeyagd


tekeyagd
tag

hm,jó régen jártam erre,de látom azért az élet nem állt meg. remélem egy jó ideig most nem is jövök még! :DDD

(#9266) orbano válasza dragonfx (#9264) üzenetére


orbano
félisten

ez neked normális téma? inkább az a jó kérdés, hogy mennyi az egészséges naponta :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#9267) Kkocos válasza orbano (#9266) üzenetére


Kkocos
tag

Nehogy mar megint te legyel az akit minden no szeret. Legalabb napi 1et mondj, es meg hajlamos vagyok elhinni, vagy napi 2-3 de csak 1-2szer egy heten.

Csak nem vered el minden nap, mert tapsolni fognak, de ugy hogy lepni se tudsz ;]

[ Szerkesztve ]

(#9268) Tim82 válasza Kkocos (#9263) üzenetére


Tim82
nagyúr

rosszul emlékszel, Retekegér fórumtársnak volt ez az aláírása.

teke: tartsd meg ezt a jó szokásodat! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9269) frame>24 válasza Tim82 (#9268) üzenetére


frame>24
addikt

Mért írtad neki (teke), hogy vissze se jöjjön? :) Vagy a kommentje azt takarja, hogy becsajozott?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9270) fokukac válasza frame>24 (#9269) üzenetére


fokukac
nagyúr

vág a 'zeszed, mi 'nta beretva! ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9271) frame>24 válasza fokukac (#9270) üzenetére


frame>24
addikt

jóvanna, akkor én lemaradtam valamirűl! ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9272) Kkocos


Kkocos
tag

(#9273) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

E némmá, páran nemet váltottak. ;]

(#9274) Tim82 válasza Kokkantas (#9273) üzenetére


Tim82
nagyúr

itt az idő neked is, szexuális szokásaid úgysem változnak. ;]

fRÉM: kukacnál a pont.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9275) Esmein


Esmein
nagyúr

Miért lett mindenkinek hirtelen női avatarja? Ez nem ér, én nem tudok váltani :(
Na mindegy. Még mindig vadászok a nagy Ő-re(bár igazán nem ártana néha egy kis őőő... sem, azt hiszem:) ).

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9276) fokukac válasza Esmein (#9275) üzenetére


fokukac
nagyúr

nagy marhulás volt az offtopicban, aztán kicsit túl jól sikerült ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9277) Cs.Orsolya válasza fokukac (#9276) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Wazze, ennyire nem kellett volna mellere szívnod, a csak legyünk barátokatr, meg a még nem vagyok felkészülve egy új kapcsolatra dumát! :U :P ;]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9278) fokukac válasza Cs.Orsolya (#9277) üzenetére


fokukac
nagyúr

én? sose hallottam még ezt a szöveget :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9279) Integra válasza fokukac (#9278) üzenetére


Integra
titán

OMFG
hát veled mi lett???
buzi e vagy?!:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9280) Cs.Orsolya válasza fokukac (#9278) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ja, tényleg. Elfelejtettem, hogy Te vagy az, akit folyton meg akarnak erőszakolni a nők.

Most oda a szimmetria-nyalásom is.... :(((
:DDD

Integra: Az egész PH-n túlteng az ösztrogénszint ma. Biztosan megtudták, hogy bedölglött a gépem, és egy darabig nem leszek - naná, mert egy tucat embernek írtam sms-ben -, erre úgy vélték, csak ennyien képesek pótolni a női lényemet e helyről... ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9281) Integra válasza Cs.Orsolya (#9280) üzenetére


Integra
titán

igazi férfiállat
nézd meg az avatarját:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9282) Cs.Orsolya válasza Integra (#9281) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Valamilyen állat... de nem merem beazonosítani a határozóban... :U :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9283) fokukac válasza Integra (#9279) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem-e vagy toleráns? :P

Orsolya : lécci neszójjábe' mert éppen premenstruális szindómám van!
nem szép dolog bántani a kisebbet :)
(tessék, csak Neked, szimmetrikus nyalás ;-))

Szerk : Te férfiaállat, Te! :DD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9284) Cs.Orsolya válasza fokukac (#9283) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Gondoltam, benyomok némi szimmetriát a képbe én is! :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9285) Integra válasza fokukac (#9283) üzenetére


Integra
titán

a bal oldali mindjárt hányni készül... pfuuuuuj, milyen lehet már belehányni egy p....ba?:))
mondjuk részegen nem lehet dugni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9286) proof88 válasza Integra (#9285) üzenetére


proof88
addikt

Én kezdő vagyok és nem értek az ilyenekhez :U , de mindenhol ezt hallom h részegen nem lehet dugni... de akkor hogy történnek meg a drunk orgiák? ;]

(#9287) Cs.Orsolya válasza fokukac (#9283) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Jut eszembe: premenstruáCIÓS szindróma az, Te! :P
Nem megy ez a női lét, ahogy elnézem... ;]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9288) frame>24 válasza proof88 (#9286) üzenetére


frame>24
addikt

A drunk(en) orgiákon történtekre valszeg senki sem emlékszik pontosan, így azt mesélnek, amit akarnak ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9289) fokukac válasza Cs.Orsolya (#9284) üzenetére


fokukac
nagyúr

Önmagadban nem vagy ám szimmetrikus, akármit is csinálsz ! :P

de csak Neked, hamár szimmetriára vágytál :))

Tényleg, rózsás lovag, mesélj már a nőügyeidről? Hogy is volt a múltkor a Zitával? :;] sikerült megerőszakolnia végül? :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9290) fokukac válasza Cs.Orsolya (#9287) üzenetére


fokukac
nagyúr

az mindegy, csak vér folyjon! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9291) Cs.Orsolya válasza fokukac (#9289) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Elvittem vacsizni, vettem neki virágot, haza kocsikáztam vele, az ajtóban kedvesen megsimítottam az arcát, aztán le akartam lépni. Erre megfogta a kezemet, berántott a lakásba, letépte a ruháimat, a vadi új Hugo Boss ingemet kiszakította - erős a csaj, huh! - gerincre vágott az ágyon, aztán valami egetverő csípőtechnikával majdnem az egekig emelt, de aztán előkapta a bilincseket, meg a bőrszerkót, de amikor előhúzta a kardot is, bejelzett a vészharang, derékra kaptam, és lehajítottam a sarokba, majd egyszál pöcsben, meg fél zokniban kapkodtam össze a cuccaimat, és bevágódtam a kocsiba. Padlógázzal indítottam, meg sem álltam hazáig. A Zorrós álarcomat elhagytam út közben. Be kell szereznem egy másikat.... Valahogy vonzom ezeket a vadállat nőket.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9292) Wolverine válasza frame>24 (#9288) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel az aláírással tudományosan is teljesen egyet kell értenem :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9293) frame>24 válasza Wolverine (#9292) üzenetére


frame>24
addikt

Arpinonak (kollega, az atomerő-mikroszkóp zsonglőre) annyi hasonló beszólása van, hogy évekig idézgethetek tőle :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#9294) fokukac válasza Cs.Orsolya (#9291) üzenetére


fokukac
nagyúr

Dehát mondtam Neked, hogy ezek a mai csajok nem bírják a virágot, a fuvart, a török kaját meg az érintést. ;) Csak óvatosan, mert nagyon könnyen kijön belőlük a domina, aztán már esélyed sincs menekülni! :DDD

Ui. láttad a Californication első részét? Az első két jelenetet most belinkelném, de nem találtam meg a kettőt egymás után... majd feltöltöm ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9295) Cs.Orsolya válasza fokukac (#9294) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mondtad, mondtad... De hát, ha nem tudok kibújni a bőrömből, wazz... ! :))

U.i.: Nem láttam a filmet.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#9296) Wolverine válasza Cs.Orsolya (#9295) üzenetére


Wolverine
félisten

A Californication sorozat, magyarul az HBO-n lehetne elcsípni Kaliforgia címen ;) (szerk: off)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.