Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) Mister_X válasza ldave (#650) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem még mindig leesik az állam, ha arra gondolok, hogy a Metroid Other M és a Skyward Sword is 60FPS-sel fut.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#652) Zigur válasza Mister_X (#651) üzenetére


Zigur
senior tag

Engem annyira nem lep meg - a Wii-ben a ram nem a szokásos DDR, hanem 1T SRAM, azaz a gép a GPU-val együtt teljesen ki tudja magát futni, nem lassítja a RAM.

(#653) Mister_X válasza Zigur (#652) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nono! GameCube-ban volt 1T-SRAM, összesen 24MB és azt emelték át a Wii-be és vágtak mellé 64MB GDDR3-at. Igaz, az 1T-SRAM az "belső". Persze, ha mind a 88MB 1T-SRAM lenne...

A GameCube-bal anno letettek egy korrekt hardvert (csak a miniDVD okozott kellemetlenségeket) és azt csiszolták tovább a Wii-be.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#654) Zigur válasza Mister_X (#653) üzenetére


Zigur
senior tag

Ahh, akkor rosszul emlékeztem.
Amúgy már ha szóba került a GC, azért attól a géptől is hihetetlen szép és hangulatos lett a Metroid Prime :)

(#655) A.tessz


A.tessz
senior tag

Most nézem , hogy jön Super Smash Bros 4 is!

Wii u ra szereztem meg egy Wiis részt és baromira tetszik, tehát ezt is nagyon várom :) Itt is van a video!

[ Szerkesztve ]

(#656) ldave


ldave
félisten

Itt egy nagyon jó cikk arról, hogy mit lenne, ha a Nintendo kiadna pl egy Mario játékot az iPhone-ra.

Érdekes gondolatmenet, amiről már a logout-on egy fáradt pillanatomban elkezdtem írni, de a lényeg az, szerintem, hogy az Angry Birds folyamatos sikerét nem tudta szinte semelyik másik cég megismételni, legalábbis olyan formában, hogy a következő játékuk is sikeres legyen. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a mobilon/tableten játszó embereket nem igazán érdekelnek konkrét címek, letöltik az épp aktuális top10-ból a nekik a képek alapján tetsző játékot és kész (én is így csinálom).

A Slime draws near! Command?

(#657) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#656) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pontosan ez is látszódik a Nintendo lépésein, amit Iwata állít, hogy inkább lassan, de megfontolva haladnak előre. Van egy kulcsmondata a cikknek, ami felett nem is nehéz átsiklani: "The company turned a profit even through the unsuccessful GameCube years, buoyed by fans of its Mario, Zelda, and Pokemon games, and maintains healthy cash reserves."Vagyis a cég profitábilis tudott maradni a szerény GC eladások idején is, márpedig minden piaci alapokon működő cég elsődleges célja, hogy profitot termeljen, az egyéb szempontok csak ezután következnek. A három közül a Nintendót fogja a legkevésbé izgatni, hogy megnyernek-e egy újabb konzolversenyt, vagy sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#658) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#657) üzenetére


ldave
félisten

Ja, meg ott van a végén egy másik fontos gondolat: "As long as its fans keep buying Nintendo titles, the company will survive. And it won't need the iPhone to save it." Játékok, jó játékok kellenek a gépre és akkor sikeres lesz, nem az iPhone fogja megmenteni a Wii U-t. 3DS példája is ezt bizonyítja.

Bár teszem azt, nem lenne hülyeség marketing szempontjából valami kis egyszerű Nintendo címet kiadni iOS-re, hátha meghozza pár ember kedvét utána egy 3DS-het vagy Wii U-hoz.

A Slime draws near! Command?

(#659) Mister_X válasza ldave (#658) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Virtual Console címek mehetnének. Bár akkor vagy az lenne a baj, hogy iPhone-on olcsóbban kell adniuk vagy senki sem veszi meg, mert a szokásos VC árakon adnák.

Mindegy is, 2014-ben lehet majd érdemben nyilatkozni a Wii U-ról, addigra tuti lemegy az ára és lesznek 1st party nyalánkságok is. Ha nem lennék kötve a PS3-hoz, akkor tuti vennék egy U-t a változatosság kedvéért, de nem lehet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#660) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#658) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem meg igaza van Iwatának, maradjanak csak meg házon belül, ne rontsák a renoméjukat lebutított játékokkal. Nem mintha ezeknek a 25-30 éves franchiseoknak különösebben nagy szükségük lenne marketingre, egyébként.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#661) ldave válasza Mister_X (#659) üzenetére


ldave
félisten

Miért is vagy PS3-hoz kötve, valaki megmondta, hogy muszáj azt venned? :)

Nesze, nézd meg ezt a Bayonetta 2 videót és leteszed a hajad.

A Slime draws near! Command?

(#662) Mister_X válasza ldave (#661) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Botor módon nincs egy hónapja, hogy 10.400Ft-ért vettem 12.000Ft egyenleget. Elsősorban Plus miatt, de becsúszott,egy GTA IV Complete is. A Gamepodnak én lennék a PS3-as tesztere, jelenleg is lenne tesztelni valóm, digitális tartalmat is. Tudod, nincs itt semmi szerződés, de ez olyan, mint amikor házas emberként szétteszi előtted egy bomba nő a lábait. :)

Na, nem mint ha olyan sanyarú sorsom lenne, de azért sikeresen összejött minden.

A Bayonettára kíváncsi is lennék. Mindjárt hotspot közelbe kerülök.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#664) ldave


ldave
félisten

Itt egy jó kis interjú a Zelda sorozat producerével, Eiji Aonuma-val. Érdemes elolvasni.

A Slime draws near! Command?

(#665) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#649) üzenetére


adalbert1
veterán

Engem ezekkel az alap sorozatokkal is megvettek, főleg ha végre mind ki is jön. Így már legalább 5 játék lesz, ami érdekelne Wii U-ra, ennyi játékkal hamarabb vennék konzolt is, mint 2-3 cím miatt. Belehúzhatnának a Virtual Console címek kiadásánál is, sok embernek az is selling point lenne.

(#666) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#665) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Önmagában ezzel nincs még semmi baj, csak nagyon lassan készülnek el a játékok. Most gyakorlatilag ugyanazokat a játékokat készítik el Wii U-ra, amivel a 3DS-t már sikerült vágányra állítaniuk.

Super Mario 3D Land -> Super Mario 3D World
Mario Kart 7 -> Mario Kart 8
New Super Mario Bros 2 -> New Super Mario Bros U/New Super Luigi U
Zelda Ocarina of Time remake -> Zelda Wind Waker remake

Ezért írtam, hogy nem sokat kockáztattak. Az biztos, hogy a Wii U eladásait meg fogják dobni, mert 3DS-en ezeket a játékokat külön-külön is milliószám vásárolták, de szerintem nem ártana, ha a komolyabb játékokra is nagyobb hangsúlyt fektetnének. Ha megjelentetik az eddig beharangozott címeket, akkor remélhetőleg elég sok lekötött erőforrásuk szabadul fel és annak már legkésőbb 2015-re (mint most a 3DS-nél) meg kell látszódnia a majdani játékkínálaton.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#667) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#666) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sajnos 2015 egy késői időpont. Amiket említettél, azok 2014-ben fognak jönni, de már akkor is le fogja mosni a két másik gép kínálatban. 2015-re kell jönnie a nextgen Zeldának és Metroidnak, valamint igyekezniük kellene új IP-kkel, címekkel ellátni a gépet. Ha úgy nézzük, jövőre csak a Bayonetta 2 és az X az amiért nagy valószínűséggel gépet érdemes venni.

A Tokyo Game Showra leszek nagyon kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#668) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#667) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sajnos igen, ezeket a címeket a legjobb lett volna premierre elkészíteni a sok multiplatform fos helyett, akkor nem volna most ez a hosszúra nyúlt vegetálás. Azt gyanítom, hogy a konzol tervezésekor csak nagyon nehezen sikerült körvonalazni, hogy milyen végterméket is szeretnének kihozni belőle, mert még az operációs rendszert sem sikerült időre befejezni, sőt még a mai napig is csiszolgatják. Sajnos most ez a realitás, hogy 2014 tavaszáig várnia kell sokaknak a mostani címekre, onnantól pedig kisebb-nagyobb játékokkal ki kell húzniuk 2015-ig, az első komolyabb nextgen címekig.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#669) ldave


ldave
félisten

Most van ott a Nintendo, ahol a Capcom, Konami és a többi japán fejlesztő járt a 2000-es évek második felében, amikor elkezdtek PS360-ra fejleszteni, miközben a nyugati fejlesztők gond nélkül vették ezt az akadályt. Nem tudták előre felbecsülni, hogy mennyi erőforrás kell (idő, pénz, ember) kell egy HD játék elkészítéshez, így szinte mindennel el vannak csúszva. De bizakodásra ad okot, hogy most pl E3-on pont a japánok tették le a leglátványosabb címeket az asztalra (MGS 5, FF 15, Bayonetta 2, stb), szóval ha belejön a Nintendo, akkor nem itt semmi gond.

A Slime draws near! Command?

(#670) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#668) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Közben meg a 3DS él és virul. A Konzol Magazinban is rengeteg oldal van 3DS-es címeknek szentelve és eShopos tartalmak is kaptak két oldalt. Meg van egy négyoldalas Monster Hunter 3 Ultimate teszt is.

A gond mindezzel ugye az, hogy tényleg nagyobb hangsúlyt fektetnek a kézikonzolokra. Japánban lehet változnak a trendek és ott már nem nagyon van igény asztali konzolokra, de ez máshol nem mindig van így.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#671) Zsoccc válasza Mister_X (#670) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Megvagy te verve ezzel a magazinnal. Na de a lényeg, hogy ezek szerint én marha trendi vagyok mert DS óta sokkal inkább játszok kézi kütyükön, mint asztali gépeken.

(#672) Mister_X válasza Zsoccc (#671) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szeretem papíralapon olvasni a dolgokat, én már csak ilyen régimódi vagyok. De számomra külön öröm, hogy van lényegi Nintendós tartalom.

Japánban meg hát folyton változnak a trendek. Apple is nagyon felkapott lett, mert amerikai, ellenben az Xbox nem lett az. És ott kb. tényleg igaz, hogy mindenkinek a kezében van DS/PSP/3DS. És mennyivel kényelmesebb...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#673) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

John Zaccari remek kis videó összefoglalója az idei e3-ról, plusz a korábban mutatott játékokról. A szerkesztés pompás, még kedvcsinálónak sem utolsó.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#674) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#673) üzenetére


ldave
félisten

A Villager ('Suprise mother fuc*er!) nagyon ijesztőnek néz ki, mint valami csendes szadista gyilkos :)

A Slime draws near! Command?

(#675) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#674) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, az ilyenek a legveszélyesebbek... Nem baj, majd Aranka néni gondozásba veszi. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#676) ldave


ldave
félisten

Keresgélek, de nem találok infót arról, hogy nálunk lesz-e 32 GB-os fehér gép, tényleg nem volt erről semmit vagy csak nem találom?

A Slime draws near! Command?

(#677) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#676) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egyelőre csak Japánt erősítették meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#678) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Várható Wii U játékmegjelenések:

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#679) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#678) üzenetére


A.tessz
senior tag

Köszi , na végre gondolnak ránk is a megjelenésekkel!

(#680) Brasco31 válasza Dr.F.E.R.I. (#678) üzenetére


Brasco31
csendes tag

Bocsánat, de így lenne helyes:
Várható "only on Wii U" játékmegjelenések. :R

Gondolom, hogy itt is lesz 32 GB-os fehér gép, ha már egyszer visszahívták őket.

[ Szerkesztve ]

(#681) Dr.F.E.R.I. válasza Brasco31 (#680) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sajnos, ennek nincs nagy jelentősége, mert annyira hanyagolják a külsős kiadók a platformot, hogy szinte minden, ami kijön rá, az valamilyen belsőleg fejlesztett, vagy finanszírozott exkluzív játék (kevés kivételtől eltekintve) :(

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#682) ldave


ldave
félisten

Részemről a Wii U felhozatal Nintendo téren:

2013:
-New Super Luigi U (DLC) - talán
-Pikmin 3 - kell
-The Wonderful 101 - kell
-Wii Party U - hidegen hagy
-The Legend of Zelda: Wind Waker HD - kell
-Donkey Kong Country Tropical Freeze - kell
-Super Mario 3D World - kell
-Wii Fit U - hidegen hagy

2014-től:
-Mario Kart 8 - kell
-Monolith Soft's X - kell
-Yarn Yoshi - talán
-Bayonetta 2 - kell
-Shin Megami Tensei X Fire Emblem - kell
-Art Academy U - talán
-Super Smash Bros. 4 - kell
-New Legend of Zelda Game for Wii U- kell

A Slime draws near! Command?

(#683) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#682) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Öt cím van, ami biztosan érdekel (hacsak nem rontják el, de csak nem), ennyiért már megéri nálam is konzolt venni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#684) Mister_X válasza ldave (#682) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engem leginkább a Bayonetta 2 és az X érdekel, mert ezek igazi hardcore címeknek ígérkeznek, a DKC: Tropical Freeze-t kivéve meg mindegyik a szokásos kötelező kör a Nintendo részéről.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#685) A.tessz válasza Mister_X (#684) üzenetére


A.tessz
senior tag

Azért nézz meg a "kötelező kör" nintendo játékokról egy két gameplay videót szerintem nagyon jól sikerültek!

[ Szerkesztve ]

(#686) ldave válasza A.tessz (#685) üzenetére


ldave
félisten

Az a Mario Kart 8, az valami brutálisan jól néz ki! A beszámolók alapján pedig 1080p 60fps-el ment, méghogy nem next-gen a Wii U...

A Slime draws near! Command?

(#687) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#686) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megnéztem erről is néhány nagyobb játékoldal hands-on videóját, mint pl a wiiudaily kis beszámolóját, gyakorlatilag mindenki dicsérte. Sőt a videókon az is látszik, hogy egy igazi Wii U volt kiállítva és azt nyüstölte mindenki, nem csúcs PC-kről ment az egész.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#688) raziel01 válasza ldave (#686) üzenetére


raziel01
veterán

Tényleg jól néz ki. Ehhez a stílushoz passzol ez a grafikai megvalósítás.
De pl egy igazi autós játékhoz(Dirt, Forza) nem biztos, hogy ez lenne a megfelelő hardver.
Bár nem is kerül annyiba, mint egy PS4. Ha egy 15k-val lenyomnák az árát és lenne hozzá dupla ennyi játék akkor nem lenne ez olyan rossz.

(#689) ldave válasza raziel01 (#688) üzenetére


ldave
félisten

Ha a Basic csomagot 65e Ft körül lehetne kapni, az szerintem reális ár lenne a gépért.

De persze, tényleg nem olyan erős benne a vas, hogy Forza 5 grafikát hozzon 1080p60fps-sel, de ahogy írtad, a Mario Kart-hoz bőven elég az a látvány, amit most összehoztak.

Vagy ott van a Project X, az is nagyon látványos volt, főleg amikor repkedett a videóban, iszonyat messze el lehetett látni, PS3 nem tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#690) A.tessz válasza raziel01 (#688) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ps 3 nál jobban néz ki az nfs is rajta, tesztek alapján. Szerintem eddig is el lehetett játszani igazi autós játékokkal egy xbox 360al illetve egy ps3al is, tehát wii u is elfogja vinni őket. Max nem ugyanazon a beállításon mint ps4 vagy xbox one , tehát az hogy nem az igazi rá a hardver szerintem nem teljesen helytálló. (inkább a nagy kérdés az gt , forza pl konzol exclusive címek, hogy jönni fognak e rá komolyabb autós játékok)

[ Szerkesztve ]

(#691) Brasco31


Brasco31
csendes tag

Nekem bejön a Splinter Cell Blacklist, Assasins Creed Black Flag és a Rayman is.
A SEGA-tól várok egy új Shenmue-t is.
Autós játék a Project Cars ami robbanhat Wii U-n.

(#692) Zsoccc válasza Brasco31 (#691) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Egy Shenmue-t én is várok már röpke 11-12 éve. :)

(#693) Mister_X válasza Zsoccc (#692) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A poén az, hogy a Nintendo simán megtehetné, hogy elkészítteti a SEGA-val. Sonicot szereztek (kettőt is, a Colors már kijött), de többre valószínűleg nem számíthatunk. Pedig tök jó lenne a Wii U, mint a régi korok és a legendás szériák éllovasa, sok vásárlót nyernének Shenmue 3-mal, SEGA Ralykkal, egy kis Virtua Cop 2014 is jöhetne, nameg exkluzív Virtua Fighter. Csak a Sonic: Lost Worlds legyen jó, mert már azzal is sok mindenkit nyerhetnek meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#694) ldave válasza Mister_X (#693) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk a Nintendo jelenleg brutál mennyiségű készpénzállománnyal bír, szóval anyagi szempontból simán "vehetnének" exkluzív címeket.

A Slime draws near! Command?

(#695) adalbert1 válasza ldave (#689) üzenetére


adalbert1
veterán

Vajon ha tudna a vas egy Forza 5 kaliberű játékot futtatni, akkor egyáltalán elkelne elegendő példány belőle? Mert az én fejemben valahogy úgy áll össze a dolog, hogy nem sok közös pont van a PS/Xbox és a Nintendo vásárlóiban (persze ez lehet, hogy azért alakult így, mert már egy jó ideje gyengébb a hardware mint a vetélytársak gépében)...

(#696) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#695) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nintendo más utakon jár, mint a két izomgép, a saját játékaikhoz bőven elég a hardver tudása. Sokan csinálták/csinálják azt, hogy egy erős konzol, vagy gamer PC mellé vesznek valamilyen Nintendo gépet is, ha kicsit lazulni akarnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#697) Devil198909


Devil198909
tag

Üdvözletem az elöttem szólóknak!Én is azt vallom amit elöttem elmondtál mégpedig hogy a Nintendo a saját útját járja és nem követi a két izomgépezetet!Nekem mindig is jobban tetszettek ezek a klasszikus nintendo játékok mint a két konkurencia exluzív címei bár azok sem rosszak!Elöször vásároltam egy wii u deluxe kiadást de azt eladtam mert nem tudom hogy vagytok vele de nekem ez a fényes fekete burkolat annyira nem tetszik mert minden újlenyomat meglátszik rajta!A 32 Gb beépített memória meg nem érdekel mert van külső merevlemezem és az jóval több hellyel rendelkezik!Tehát utánna vettem egy fehér 8 Gb-os wii u-t ez sokkal jobb ebből a szempontból.Szóval visszatérve a lényeghez őszintén a sima wii is hol volt az xbox360-tól meg a ps3-tól mégis kenterbe verte mind a kettőt eladásban ez az egyik a másik dolog hogy sem xbox360-on sem ps3-on nem játszottam olyan élvezetes játékkal ami annyira lekötött és tetszett mint wii-n a super mario galaxy 1-2 vagy a donkey kong country returns vagy a new super mario bros wii!Szóval ebböl a szempontból szerintem igaza van a nintendo-nak hogy egy gép úgy lesz sikeres ha jó játékokat adnak ki rá!Persz mielött bárki megszólna ezeket a dolgokat amiket elmondtam úgy mondom hogy elötte volt xbox360-om sőt ps3-am is volt és mind a kettőn kijátszottam az exluzív címeket is!
István

(#698) Devil198909


Devil198909
tag

Egyébként is még várni kéne mielött az emberek elmondják mindenféle szarnak a wii u-t mert ez a konzol még annyira friss!Mennyi de mennyi játék lesz még rá.Ez a gamepad sincs még normálisan kihasználva!Szóval nekem az a véleményem hogy várni kell egy kicsit és be fog ez indulni!A wii-nél is ez volt mikor megjelent hogy mindenki lefujjogta hogy mennyivel gyengébb mint a két konkurencia gépe aztán meg a wii lett a legsikeresebb mind közül és én a wii-n játszottam a legélvezetesebb játékokkal!Ismétlem volt xbox360-om és ps3-am is és mind a kettőn kijátszottam a legnagyobb címeket!De nekem a wii-s játékok tetszettek a legjobban!
István

(#699) Dr.F.E.R.I. válasza Devil198909 (#698) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Wii U neked mennyire jött be idáig? Gondolok ezalatt arra, hogy mennyire vagy megelégedve az operációs rendszerrel, a szolgáltatásokkal (MiiVerse, Virtual Console), mennyire jöttek be a játékok rajta tartalom és irányítás szempontjából, meg effélék. :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#700) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#699) üzenetére


Devil198909
tag

Hát megmondom neked az őszintét hogy az oprendszer legelöször elég lassúnak tűnt nekem de a netes rendszer frissités után már nincs gond!Azt is olvastam sok helyen hogy lefagy a gép ahogy lépkedsz a gép menüjében na most én ezt sem tapasztaltam még a rendszerfrissités elött sem!Játékok terén annyit tudok neked nyilatkozni hogy eddig 4 játékot játszottam ki rajta mégpedig a New Super Mario bros u-t,a Nintendo Land-et,az Assassin Creed 3-at és a Call Of Duty Black Ops 2-őt és teljesen riccenés mentesen gyönyörűen futnak rajta a játékok sőt az Assassins Creed 3 és a Black Ops 2 még szerintem szebb is mint Ps3-on tekintve hogy Ps3-on is kijátszottam őket!A Gamepad meg szerintem nagyon király pedig még nagyon ki sincs használva minden tudása olyan plusz ez ami nekem nagyon tetszik!A játékok irányitásával sem volt problémám mivel a gamepad rendkívül kézre áll és nagyon kényelmes fogni!A szolgáltatásoknak még szerintem egy kis idő kell itt a Virtual consol-ról beszélek ugyanis még elég kevés van de olvastam már hogy még gamecube címeket is lehet majd rá letölteni idővel a MiiVerse egész jó!Ami még nagyon tetszik nekem ebben a Wii U-ban hogy nagyon csendes gépezet ez alatt arra gondolok hogy még azt sem lehet hallani hogy az olvasófej olvassa a lemezt!Ps3-on ellentétben már voltak problémáim ezzel kapcsolatban pedig azt is ujonnan vásároltam mégpedig egy slim 320Gb-os verzió volt és elég hangosan olvasta a lemezeket!Egy a lényeg szerintem a Wii U egy csodás gépezet csak egy kis idő kell még neki!
István

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.