Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) Dr.F.E.R.I. válasza Elderath (#900) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

És hol sikerült végül beszerezned?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#902) Elderath válasza Dr.F.E.R.I. (#901) üzenetére


Elderath
őstag

Gameparktól. Elvileg ott van a hivatalos nintendo szerviz is, ahogy kivettem az oldalon. Nem volt nekik se fent a honlapon, de rákérdeztem chatbe és mondták, hogy van. Tegnap megrendeltem mára ki is hozták.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#903) ldave


ldave
félisten

Tök jó, a Miiverse-n keresztül lehet screenshot-ot készíteni az internetre:

Igaz nem teljes felbontásban adja így a képet, de jópofa dolog. Amúgy itt épp elakadtam a játékban és fogalmam sincs hogy lehetne oda feljutni :)

A Slime draws near! Command?

(#904) ldave


ldave
félisten

Japán Wind Waker HD dobozkép:

A Slime draws near! Command?

(#905) Mister_X válasza ldave (#904) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mikor jelenik meg?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#906) Elderath válasza Mister_X (#905) üzenetére


Elderath
őstag

Október

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#907) ldave


ldave
félisten

A Pikmin 3 eddigi legsötétebb napja, az egész seregem odalett ma :(

A Slime draws near! Command?

(#908) Mister_X válasza Elderath (#906) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az jó. Addig kigyűjtöm a JNTSC gép árát.

@ldave: mennyi gameplayt raktál bele eddig?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#909) ldave válasza Mister_X (#908) üzenetére


ldave
félisten

Tíz óra körül járok.

A Slime draws near! Command?

(#910) Mister_X válasza ldave (#909) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lol, akkor már best buy :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#911) ldave válasza Mister_X (#910) üzenetére


ldave
félisten

Kész :)

A Slime draws near! Command?

(#912) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#911) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ki is végezted ilyen hamar?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#913) g@bo válasza ldave (#911) üzenetére


g@bo
nagyúr

ldave, van még az amazonnak olcsó wii u?

mennyi volt rendeléssel együtt a móka? magyar posta nem sinkofálja el a csomit?
(miként jött, erről jöhetne pár szó)

üdv

(#914) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#912) üzenetére


ldave
félisten

Mint látod, kellett azért 17 és fél óra :) De még a gyümölcsök harmada hátravan, szóval van mit csinálni benne bőven. Meg van pár Mission is, bár azokat coop-ban kéne, de sajna csak kanapés megoldás van, internet keresztül nem lehet.

A Slime draws near! Command?

(#915) Mister_X válasza ldave (#914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

17 óra? Az azért elég tisztes. Na, mi lesz a következő cím?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#916) ldave válasza g@bo (#913) üzenetére


ldave
félisten

Angol amazonról rendeltem a gépet, ami akkor listaáron 149 font volt, szállítás és egyéb költségekkel együtt 167 fontot fizettem, ami akkor a napi árfolyamon kb 56000 Ft-ba került nekem. Ezek után kellett még itthon vennem 2 db angol - eu adaptert, hogy tudjam a helyi hálózaton használni, ez + 1500 Ft volt.

A szállítást a DHL végezte, nem a posta. Kedden adtam fel a megrendelést, szerdán már itt volt az országban. Csütörtök vettem át a munkahelyemen, érkezés előtt kb 10 perccel hívott a futár.

@Mister_X: Wii U-ra? Majd a Wonderfull 101, most visszatérek 3DS-re, a Mario & Luigi-t is be kéne fejezni :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#917) Mister_X válasza ldave (#916) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most néztem meg a japán Amazont, ott picivel több, mint 25.000¥ a Basic csomag, tehát 60.000Ft. Szállítást nem néztem, de remélem nem drága. Októberre összegereblyézek 80.000Ft-ot és akkor majd veszek egyet egy Wind Waker HD-val együtt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#918) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#913) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kár volt eladnod a deluxe szettedet, a 3DS-t is pont azelőtt passzoltad el, hogy a játékok jönni kezdtek volna rá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#919) moli.hu válasza Dr.F.E.R.I. (#918) üzenetére


moli.hu
őstag

ja, ezt a gondolkodasmodot en se ertettem. konzolt (meg barmilyen zart rendszeru tartalommal ellátott rendszert) vennit csak megjelenes utan 3 evvel szabad.

(#920) ldave válasza moli.hu (#919) üzenetére


ldave
félisten

De ha mindenki így gondolkodna, akkor az Atari 2600 lett volna az utolsó konzol.

A Slime draws near! Command?

(#921) moli.hu válasza ldave (#920) üzenetére


moli.hu
őstag

pontosan! De vannak early adopterek akik vastagon megfizetik az arat az en szorakozasomnak. Ez a jo benne, kihasznalom a felelotlenul/meggondolatlanul koltekezoket. Ugyanez igaz az elso generacios hardverekre is.

(#922) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#915) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Monster Hunterbe már több, mint 140 órát beleraktam és még csak a játék közepén tartok kábé. Ha nagyon nem tudsz a szabadidőddel mit kezdeni, játssz inkább azzal. :)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#923) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#922) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy WWHD bőven elég lesz egy ideig :D Ha esetleg nyomottabb áron lesz, akkor lecsapok rá.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#924) Elderath


Elderath
őstag

Holnap 16:00-kor Nintendo Direct. Lesz benne 3DS meg Wii U is. Biztos lesz hír a firmware updateról is.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#925) Mister_X válasza Elderath (#924) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem Metroid kell, nem is érdekel, hogy mire (VC, eShop, 3DS, U), csak jöjjön.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#926) idegen lény


idegen lény
őstag

[link] A helyzet az, hogy nem nagyon van más választásuk, ahogy én látom. Valamit muszáj lesz lépniük, és a Wii U-t a Nintendo is egy külön generációs konzolnak tartja, ami azért árulkodó. Elég, ha csak a nevét nézzük. Miért adtak neki ilyen nevet? Mert alapjaiban a Wii-re épül, annak egyfajta fölturbósítása, kifejezetten Nintendo-fanoknak (akikről menet közben kiderült, hogy nincsenek is olyan sokan), de ugyanúgy játszható a Wii kiegészítőkkel. Tulajdonképpen nem is számít új gépnek, játék is alig van rá. Ha megnézzük a Nintendo konzoljait, mindegyik látványosan más volt az előzőhöz képest, kivéve a Wii U-t. Mi van, ha tényleg van egy B-tervük, a Wii U pedig megmarad a Nintendo-fanoknak, hogy HD-ben mariózhassanak? Akkor duplán kaszálhatnának mindkét fronton. Pénzük van dögivel, miért ne robbanthatnák föl a piacot? Már csak előre menekülhetnek. Csak egy jobb gépet kell csinálniuk, most már tudnak mihez viszonyítani. Persze, csak találgatok, de nem hiszem, hogy több játék a U-ra kihúzza őket a szarból. Az már rettenetesen kevés ide.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#927) 90Quiet válasza idegen lény (#926) üzenetére


90Quiet
tag

Böh... -.-

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#928) ldave válasza idegen lény (#926) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon pörögsz ezen a témán. Szerintem nem lesz új Nitendo gép még legalább 4-5 évig, aki N játékkal akar játszani, annak a Wii U-val kell beérnie.
Az, hogy készül a Wii U utódja, az annyira 100!, minthogy a Sony-nál készül a PS4 utódja. Szerinted a hardveres csapat, aki a PS4 rendszerét tervezte most mit csinál? Már a PS5-ön dolgozik.

A Slime draws near! Command?

(#929) Mister_X válasza idegen lény (#926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gratulálok, hogy mindenhol ezen pörögsz.

NEM fog kiadni idő előtt a Nintendo egy másik gépet. Miért? Mert a szoftver adja el a hardvert, exkluzívok meg vannak bőven az N tarsolyában. Minek is kellene új hadver? Hogy lehessen gizdulni, hogy ennek is nyócgiga ramja van meg nyócmagos? Lószart. Jó ez a hardver ahigy van. A Nintendo sosem adott ki a konkurenseknél erősebb hardvert (kiv N64).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#930) idegen lény válasza ldave (#928) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem a két konzol semmilyen szempontból sem összehasonlítható. Ahogy már írtam, még csak nem is egy generáció. Maga a Nintendo is úgy vélekedik, hogy a U egy generáción kívüli konzol, vagy ha úgy jobban tetszik, egy köztes generációt képvisel. A Wii U 2012. november 18-án jelent meg. A PS4 még meg sem jelent, de máris sokkal sikeresebb. Sőt, jelen helyzet szerint a U a csőd szélén áll. [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#931) ldave válasza idegen lény (#930) üzenetére


ldave
félisten

Jajj már ez a generációs szöveg. Ha az Atari 2600-tól számolunk (1977), akkor most a 7. konzolgeneráció kezdődik, melynek ismert tagjai a PS4, az X1 és a Wii U. Ennek semmi köze a lóerőhöz.

Nem védem a Wii U hardverét, mert szerintem is hibát követett el a Nintendo, hogy nem mérte fel rendesen a konkurenciát. Ez van, most már ezzel fogják letudni ezt a pár évet.

Másrészt pedig nem tudom miért biztos mindenki annyira a PS4/X1 sikerében. Jó, most brutális hype és marketing van a gépek mögött, olyan, amilyet a Nintendo nem tudott csinálni. De a Wii U is jól kezdett, 3 millió fogyott belőle az első pár héten (azóta meg szinte semmi). Semmi sem garantálja, hogy a PS4/X1 a kezdeti lelkesedésen túl nagy eladásokat fog majd produkálni. Egyre több játék csúszik át 2014 végére, az idei címek nagy része meg jön PS360-ra is.

A Slime draws near! Command?

(#932) idegen lény válasza Mister_X (#929) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem a GameCube is ilyen volt. A NES és a Wii pedig forradalmasította az egész játékipart, persze, hogy utánuk erősebb gépek jöttek. De a U sajnos se nem erős, se nem forradalmi. Jó gép, de nem elég jó.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#933) Mister_X válasza idegen lény (#930) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, én feladom :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#934) idegen lény


idegen lény
őstag

"Olyan pletykák kezdtek el terjedni, hogy a Nintendo több ezer játékot tesz INGYENESEN letölthetővé a Wii U tulajok számára! Mindezt arra alapozzák, hogy az utóbbi időben komoly reklámkampány indult a 2Tb-os külső merevlemezek promóciójára, amit a Wii U gond nélkül kezelni is tud. Semmilyen hivatalos információ nincs egyelőre, de állítólag a NES-től kezdődően a Wii-re kiadott összes játék ingyenesen lesz majd elérhető. A jelenlegi botrányos HW eladásokat egy ilyen akció jelentősen megnövelhetné."

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#935) Mister_X válasza idegen lény (#934) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pletykáknál is szokás forrást jelölni :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#936) ldave válasza idegen lény (#934) üzenetére


ldave
félisten

Persze. Örökélet és ingyensör lesz jövő kedd este 7-től.

A Slime draws near! Command?

(#937) idegen lény válasza Mister_X (#935) üzenetére


idegen lény
őstag

[link] Csak én az egyenlőrét kijavítottam egyelőrévé.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#938) Mister_X válasza idegen lény (#937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fúú, a WiiHungary aztán biztos forrás :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#939) idegen lény válasza Mister_X (#938) üzenetére


idegen lény
őstag

Hol írtam, hogy biztos? Benne is van, hogy pletyka, és hogy nincs megerősítve.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#940) Dr.F.E.R.I. válasza idegen lény (#934) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nintendo még a levegőt is pénzért adná, ha tehetné, ez a kacsa felejtős ahogy van.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#941) 90Quiet válasza idegen lény (#939) üzenetére


90Quiet
tag

Menj már barátom és inkább boldogítsd gondolataiddal a rivális játékcégek eladási statisztikáin pampogó fanbojok népes táborát. Itt elsősorban remek játékokról beszélgetni gyűlt össze a társaság, és senki nem kíváncsi a sületlenségeidre. ;)

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#942) idegen lény válasza ldave (#931) üzenetére


idegen lény
őstag

A Wii U esetében a 8. generációs besorolást többen vitatják. (8., mert nem az Atari gépe volt az első konzol.)

Amúgy meg nem csak én gondolom úgy, hogy egy új gép lenne a megoldás: [link]
(Ezt ajánlom kedves rákbarátomnak is, mielőtt újfent sületlenségekkel vádolna meg.)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#943) ldave válasza idegen lény (#942) üzenetére


ldave
félisten

Jó, ahogy gondolod. De tényleg zárjuk le ezt a témát, nem azért járunk ide, hogy arról olvassunk itt is, hogy milyen szar ez a Wii U és a Nintendo tönkremegy meg hasonlók. Ha erről akarok olvasni, akkor elég csak megnyitnom bármely más random fórumot.

A Slime draws near! Command?

(#944) Dr.F.E.R.I. válasza idegen lény (#942) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sehol nem írja a csóka a linkelt blogjában, hogy egy új gép lenne a megoldás, csak azt, hogy szerinte hamar dobták piacra. Amúgy az ilyen süketelés mehetne nálad is egy saját blogba, nem kellene egy szakmai topikot teleírkálni légből kapott pletykákkal és spekulációkkal. A PS4/X1 topikot sem győzik a moderátorok takarítani, annyit fröcsögnek ott is össze-vissza. Legalább a Nintendós topikokat kíméljük már meg ettől, plíz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#945) idegen lény válasza ldave (#943) üzenetére


idegen lény
őstag

Sehol sem írtam, hogy szar lenne, nekem még tetszik is. Eddig csak Nintendo konzoljaim voltak, mert a Nintendo játékokat tartom a legszínvonalasabbaknak, a konzoljaikat meg a legigényesebbeknek, a kontrollerjeiket meg a legergonómikusabbaknak. Eddig is voltak hullámvölgyeik, de mindig ki tudtak valahogy jönni belőlük. Ezért is reménykedek egy ilyen fordulatban, mert ha már egy konzolról ilyen cikkek jelennek meg, mint ez, ott már nagy a baj: [link]. Remélem összeszedik magukat. Csak aggódom, ennyi. Szürkébb lenne a világ Nintendo nélkül. És jó, akkor zárjuk le, úgyis lesznek még meglepő hírek, ebben biztos vagyok.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#946) ldave


ldave
félisten

Hogy valami jó hír is legyen: az angol The Guardian újság 'véletlenül' élesítette a Wonderful 101 tesztjét, ami csak pár percig volt kint, de leleményes emberek persze megörökítették. Ugyanaz írta, aki a Pikmin 3 tesztjüket, amivel én is egyetértek, szóval adok a véleményére a szerzőnek. Szóval engem meggyőztek, következő Wii U játékom a W101 lesz. Pénteken jön egy majd N Direct, ahol csak erről fognak beszélni.

@idegen lény: azért jönnek ezek a cikkek, mert most divat lett a Wii U halálhírét kelteni, ezzel is fokozva a hype-t PS4 és X1 iránt. Ezek az oldalak, akik temetik a Wii U-t pl sose írnak a 3DS sikereiről...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#947) Dr.F.E.R.I. válasza idegen lény (#945) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A HVG és az újságírás már régóta két külön fogalom. Egy időben járattam, de ma már azt sem kell elhinni nekik, amit kérdeznek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#948) idegen lény válasza Dr.F.E.R.I. (#944) üzenetére


idegen lény
őstag

Na jó, akkor ezt még idézem neked: "Ha a Wii U tényleg ,,csak,, a Ps3/360 szintjét üti meg hardverileg, akkor ha kijön az új Ps, új X-box, akkor a NINTENDO-nak lehet jóval előbb kell majd kiadnia a 9.generációs konzolját, mint vetélytársainak. Ez a rész egyenlőre még csak egy feltételezés. Vagy így lesz vagy nem..." Nem tudtam, hogy szabad saját blogot nyitni. :Y Amúgy eredetileg szándékosan a PS4-es topicba írtam ezt, mert nem akartam a nintendósok kedvét szegni, de mivel onnan törölték, így nem tudtam máshová. Sajnálom, ha ezzel valakinek fájdalmat okoztam, de szerintem az igazi boldogsághoz nem az elvakultságon keresztül vezet az út. Ezt meg a Nintendónak üzenem.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#949) Mister_X válasza idegen lény (#948) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy a gond veled, hogy csak a hardveren pörögsz és generációs szakadékkal dobálózol. Nem fogod fel, hogy a hardver az csak másodlagos. Egyetlen Nintendo konzol sem volt erősebb a vetélytársainál, mégis nyereséges a cég. Itt pampogsz a hardver miatt meg linkelgeted a Nevenincs Bélák blogjait meg idézgetsz sokadrangú oldalakat. Wii is sokkal, de sokkal gyengébb volt mint a konkurensei, mégis megnyerte a generációt. Microsoft maga alá hugyozna, ha annyi eladott példánnyal büszkélkedne a Halo franchise, mint egy MarioKart Wii.

Komolyan, abbahagyhatnád már ezt, mert ez már inkább nevetséges. Nintendo-snak tekinted magad, de fogalmad sincs a cég műkéséről. Aláírom, nem tökéletes a Wii U, de inkább a first partyk sebességével van nagyobb gond, mert a hardver az még mindig másodlagos. A szoftver adja el a hardvert és nem fordítva. Ezt kellene fölfognod.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#950) ldave válasza ldave (#904) üzenetére


ldave
félisten

Japán mellé itt az amcsi dobozkép:

Gondolom nálunk is hasonló lesz.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.