Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#401) Elderath válasza Dr.F.E.R.I. (#400) üzenetére


Elderath
őstag

Ja elképzelhető, hogy az lehetett mindenesetre megállt bennem az ütő egy pillanatra :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#402) Mister_X válasza Elderath (#401) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Garancia van, nem?
Jaigen, a Nintendo-s garancia az olyan, mint a Microsoftnál? Azaz sorozatszám alapján történik a beazonosítás vagy kell egy hivatalos Nintendo-s garipapír?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#403) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#402) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nincs Boxom, és olvasgattam mindenfélét erről az M$-féle on-line garanciázásról, de úgy gondolom, hogy minden Box mellé is kell(ene) lepecsételt garanciajegyet adniuk, mert nem elvárható a vevőtől, hogy más csatornákon keresztül is érvényesíteni tudja a jogait.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#404) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Visszafelé kompatibilitás milyen? Azoknál a Wiis játékoknál, amelyek támogatnak Classic Controller Prot, azok használhatóak a GamePaddel?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#405) A.tessz válasza Mister_X (#404) üzenetére


A.tessz
senior tag

Megmondom az őszintét csak wii u játékom van rajta, de kikéne próbálnom néhány wii játékot amúgy is lehet majd meglesem!

(#406) magic2


magic2
tag

A GameStop europai boltjaiban 100€-s árcsökkentést halytott végre mind a két Wii U csomagon.
http://wiiudaily.com/2013/03/wii-u-gets-an-unofficial-price-drop-in-europe/

(#407) Mister_X válasza magic2 (#406) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dollár árfolyamon adják, picivel talán alatta. Német Amazonon is 240€ az új Basic pakk. De lehet most kéne rendelni egy 200€-s Basicet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#408) g@bo válasza Mister_X (#407) üzenetére


g@bo
nagyúr

tehát nintendo megint b ecopta...

(#409) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez minden bizonnyal egy nagyobb szabású készletkipörgetés, amin a kiskereskedők realizálnak igazából veszteséget. Szerintem aki olcsón akar a konzolhoz jutni, annak érdemes most elgondolkodnia rajta. Minden bizonnyal fognak belőle készletet tartani a jövőben is, de jóval kisebb tételben, mint eddig. Ennek viszont lehet egy olyan jövőbeni folyománya, hogy mikor megjelennek az első húzócímek (Zelda, és a többi), akkor a megnövekvő kereslet-szűk kínálat ugyanúgy árfelhajtó hatású lesz, mint a konzol első két hónapjában. Hacsak a Nintendo maga nem eszközöl közben hivatalos árcsökkentést, vagy jelentet meg valamilyen bónusz csomagot, akkor a készletkisöprés végéig ez egy jó időszak lehet a beruházásra.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#410) magic2


magic2
tag

Az europai helyzet fokozódik! :-)
Az Ubisoft is beszált az árleszállításba. Minden letölthető címére jelentős árengedményt ad április 4-ig.

ZombiU - €69.99 helyett €34.99
Assassin's Creed III - €69.99 helyett €29.99
Just Dance 4 - €49.99 helyett €24.99
Marvel Avengers: Battle for Earth - €49.99 helyett €24.99
Rabbids Land €49.99 helyett €24.99
Sports Connection €49.99 helyett €24.99
Your Shape: Fitness Evolved 2013 €49.99 helyett €24.99

(#411) Dr.F.E.R.I. válasza magic2 (#410) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezeknek a játékoknak eddig is kábé ez lett volna a reális ára, nem hiszem, hogy egy ~21000 Ft-os ZombiU-ért eddig két kézzel kapkodott volna a tömeg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#412) Elderath válasza magic2 (#410) üzenetére


Elderath
őstag

Angol eshopba továbbra is horror áron van minden.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#413) magic2 válasza Elderath (#412) üzenetére


magic2
tag

Elnézést kérek a forrást elfelejtettem linkelni.
http://www.nintendolife.com/news/2013/03/ubisoft_wii_u_titles_receive_eshop_price_cuts_in_europe
Kicsit aprólékosabban olvasva kiderült, hogy csak csütörtöktől él az akció.

[ Szerkesztve ]

(#414) ldave


ldave
félisten

Nyugaton elkezdték elég jól akciózni a Wii U-kat:

Ez kb 75e ft egy premium Wii U kiadásért és a ZombiU-ért egyben, ez most az 576-nál konkréten 125e ft, 50e-rel több.

A Slime draws near! Command?

(#415) Mister_X válasza ldave (#414) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez fontban van mérve? Amúgy lehet, hogy csak basic + ZombiU akció van. Ennyiért nekem is kellene.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#416) ldave válasza Mister_X (#415) üzenetére


ldave
félisten

Aha, font és premium csomagról van szó.

A Slime draws near! Command?

(#417) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#416) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem nagyon tudtam meggyőződni a valódi helyzetről, mert Amazonon, Zavvin kábé annyiért adják a csomagokat, mint minálunk, ez a hivatkozott 'HMV' pedig nem is érhető el neten. Lehet, hogy egy angol kisvárosban akciózzák, de így egyelőre sok hírértéke nincs :N (honfitársaimat ismerve ennyiért még az is venne, akinek tényleg semmi szüksége nem volna rá).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#418) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#417) üzenetére


ldave
félisten

Lehet egyedi esetet, de ennyiért én is megvenném azonnal :)

A Slime draws near! Command?

(#419) Mister_X válasza ldave (#418) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De te burzsuj kocka vagy, ezért nem számítasz :DDD A 70.000Ft-os Basicet ettől független vittem volna a MediaMarktból, csak agyagedények.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#420) ldave válasza Mister_X (#419) üzenetére


ldave
félisten

Ez csak amiatt van, mert egyelőre olyan szakaszban van az életem, hogy többet költhetek a hobbimra, de ahogy a barátaimon látom, ez hamar megváltozhat :)

A Slime draws near! Command?

(#421) Mister_X válasza ldave (#420) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is örülnék, ha itt tartanék :) Talán Wii U-t fogok venni, ha a PS4 nagyon drága lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#422) g@bo


g@bo
nagyúr

60k ért egy basic se rossz vétel már......... lehet a wii melé lesz. de hát a jó öreg hekkelt wii... örög darab marad. ;]

(#423) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#422) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azért ki van ez találva rendesen és gondolom, a Nintendo is erősen épít arra, amin épp' egyik nap agyaltam. Ok, tegyük fel, veszek egy 60k-s Wii U alapgépet. Na már most, nekem nem volt meg az elődmodell, így vennék hozzá két wiimote-ot a régi játékokhoz és a multizás miatt. Az alsó hangon is plusz 20e, mert eredeti darabokat szeretnék. Ehhez külön töltő, plusz érzékelő sor és egy hagyományos AV-kábel min 10e. Ha nagyon ínyenc lennék és töltenék mindenfélét, még egy külső merevlemezt is megkockáztatnék, de anélkül is 100e környékén járnék mindennel együtt. Ha ezt egy összegben kellene kicsengetni, akkor sokan meggondolnák, de így külön-külön nem tűnik annyira veszélyesnek a dolog, és szerintem ezt a N is jól sejti... Kíváncsi volnék rá, hogy mennyi kiegészítőt adtak már el a több millió Wii U mellé, mert ezt soha nem említi egyik 'doomsday' cikk sem, pedig a N nem keveset kaszálhat ezen az üzleten.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#424) ldave


ldave
félisten

Küldeném minden Metroid rajongónak:

Klikkre nagyobb lesz, eredeti méretben itt.

A Slime draws near! Command?

(#425) A.tessz válasza ldave (#424) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nagyon jól néz ki, ez mire jön? Elég komolynak látszik a felbontása is!

Egyébként monster huntert beszerezte valaki?

[ Szerkesztve ]

(#426) A.tessz


A.tessz
senior tag

Lego City vagy az Új Nfs megvan valakinek?
Ha igen írhatnátok pár sort róluk!

(#427) Elderath válasza A.tessz (#426) üzenetére


Elderath
őstag

Most jön lefelé Lego city erről a "nagyszerű" nintendo hálózatról már több mint 24 órája. Holnap majd írok róla, de sokan dicsérik

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#428) Elderath


Elderath
őstag

Fél óra Lego city után egy kis vélemény. Graf okés, szövegek/átvezetők/poénok hatalmasak. Első fél órába jó párszor felnevettem. Tele van pop culture referencekkel a játék. Jó lesz ez :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#429) ldave


ldave
félisten

Hm, 3rd party szemszögből két nagyon rossz hír jött a héten, se a Frostbite 3, se az Unreal Engine 4 nem támogatja a Wii U-t (a Cryengine 3 viszont igen), ez pedig elég kellemetlen jövőképet fest elénk: az EA szinte minden leendő játéka Frostbite 3-ra fog épülni, az Unreal motor pedig a kisebb stúdiók nagy kedvence (Bioshock, Dishonored)

Mondjuk engem személy szerint annyira nem izgat a Wii U 3rd party támogatása.

A Slime draws near! Command?

(#430) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#429) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nintendo saját magát kell eladja, ahogy eddig is tette mindig. 3rd party játékokra ott lesz a másik két konzol, versengjenek a 'koncért' ők egymással.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#431) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#430) üzenetére


ldave
félisten

Így látom én, inkább jöjjenek a jó kis exkluzív címek, multiplatfrom játékokra ott lesz a 2 másik gép. Mondjuk az azért nem lenne rossz, ha nemcsak Nintendo címek jönnének, de végülis Wii-re se vette mást, csak N által kiadott játékot.

A Slime draws near! Command?

(#432) Mister_X válasza ldave (#431) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezzel a gondolatmenettel semmi bajom, mert én is csak az exkluzívak miatt vennék U-t, de a Nintendonak is jót tenne, ha Kovács Béla a MM-be besétálva látná, hogy arra is van Modern Company 9 és Need for Crash 18, de csak fele annyiba kerülne, mint egy PS4 vagy nextbox.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#433) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#429) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

De az EPIC alelnöke most meg azt nyilatkozta, hogy mégis lesz UE4... mindegy, nem foglalkoztat annyira a dolog, belsős címek jöjjenek inkább.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#434) ldave


ldave
félisten

Megduplázódtak a Wii U eladások angoloknál, miután kijött a patch ami gyorsította a rendszer működését és megjelent a Lego City Undercover és a Monster Hunter 3 Ultimate. Tényleg nem kell ide más, csak játékok a gépre :)

A Slime draws near! Command?

(#435) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#434) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A franciáknál pedig megtriplázták, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a mélypontról nem nehéz szépíteni. Mivel ez az ugrás törvényszerű volt, a kérdés inkább az, hogy ez a lendület meddig bír fennmaradni. A következő 'checkpoint' a Pikmin 3 lesz, ha a MH és a LegoCity kitart addig (márpedig igazán jó játék mindkettő), akkor a későbbiekben már nem valószínű, hogy visszasüllyednének az eladások a februári mélységekbe.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#436) A.tessz


A.tessz
senior tag

Hétvégén vittem a gépet vidékre, és barátnőm családját rászabadítottam néhány játékra, na meg egy két cimborámat is...

Sonic all star racing transformed volt a fő játék, na meg nintendoland, meg egy kis cod a srácoknak.
Megmondom az őszintét nagyon jól vizsgázott a gép a party vonalon. Általában 3an játszottunk, baromi jó volt, ki unlockoltuk a fél játékot, néha éreztem egy kis fps droppot főleg ,ha sokan játszottunk, na meg egyszer lefagyott a gép, de baromira lekötött mindenkit , nagyon jól elvoltunk, és ha ajánlhatok egy játékot coop multira , akkor a sonic az első legyen azok közül amit kipróbáltok több játékossal, mert tényleg nagyon jó élmény volt mindenkinek. A wii u-t ennyit nem is használtam egyszerre , non stop ment!

Egyébként egy remote plussal toltam kormánnyal, na meg volt a premium csomaghoz pro kontroller. meg a tablet kontroller. Remote a kormánnyal, meg a pro kontroller volt megosztva a tévén, tablet meg külön képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#437) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#436) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Wii-nek is ez volt a fő vonzereje, ezért verte meg a konkurenciát. Az alapjáték, a Nintendo Land ezek szerint nem vizsgázott olyan jól?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#438) Elderath válasza ldave (#434) üzenetére


Elderath
őstag

Patch még nem jött ki és azt az 5k eladott heti példányszámot nem nagy szám megduplázni :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#439) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#437) üzenetére


A.tessz
senior tag

Azt nem mondanám , hogy rosszul vizsgázott volna, mert az is nagyon jó ,csak nem fogadja el a pro kontrollert, ezért hárman nem tudtunk játszani.

(#440) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#439) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Tehát ha jól értem, a wiimote-ok működnének rendesen a táblakontroller mellett (ha minden igaz, négy is lehet), viszont a prokontroller teljesen esetleges, hogy melyiknél jó? Azt gondoltam eddig, hogy a játékok egységesen kapcsolódnak egy közös interfészhez, ami lekezeli az összes hivatalos hardvert. Ezek szerint nem így van, hanem a játékokba egyénileg kódolják be, hogy mit támogatnak... Érzel egyébként valami olyan előnyét a pro kontrollernek, amiért érdemes külön tartozékként beszerezni?

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#441) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#440) üzenetére


A.tessz
senior tag

Jelenleg csak a cod, Zombie u meg hasonló fps, na meg az autós játékoknál van előnye, úgy éri meg ha hozzá adják.(premium pack ban) Igen én úgy veszem észre egyénileg kódolják be, ha bárki vesz wii u ra játékot, a doboz hátulján van a támogatott eszközök listája!

Mindig érdemes olvasni. Egyébként nintendo cimeknél nem láttam pro kontroller támogatást eddig, (mario, nintendo land)

Sonic a kedvencem ilyen szempontból az összes kontrollert támogatja! XD Wii remote és egy 3 ezer forintos kormánnyal (amelyikbe a wii remotot kell behelyezni), már van is egy kormány, mellette ment a tablet, na meg a pro kontroller.

(Ninja Gaiden is támogatja)

[ Szerkesztve ]

(#442) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#441) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi! :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#443) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Japánban a Wii U beelőzte a PS3-at múlt héten. Ott a Dragon Quest X-et és a Game&Wario-t gyanítják a megemelkedett eladások mögött. Csak a két kézikonzol hagyta le (a Vita is szárnyakat kapott az utóbbi időben, a 3ds pedig továbbra is verhetetlen).

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#444) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#443) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ma 576 ban voltam utolsó darab lego cityt hoztam el, mondster hunter meg el is fogyott.
Azt más forrásból szereztem be, annyi pozitív értékelést ,videot láttam, ki kellett próbálnom őket.

Első körben annyit mondanék Lego rendben van ,csatlakozom az előttem szólokhóz
Monster hunter demohoz képest ég és föld , questelni kell, szépen felveszed a questeket, dumálgatsz, a falubeli goré megjegyzést is tesz az első lény öléshez , mint ha magamat látnám fiatal koromban... :D

Majd írok róla , ha jobban beleásom magam.

[ Szerkesztve ]

(#445) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#444) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

MH3 Wii U-n biztos jó, már csak azért is, mert a 3ds-hez képest jóval több és fejlettebb kezelőszerve van, előbbin teljesen játszhatatlan volt a demója (mondjuk nekem így sem jön be annyira a stílus, de azt elismerem, hogy színvonalas játék). Mindenképp írj róluk, számomra sokkal többet érnek a valódi játékosok tapasztalatai, mint a fizetett tesztelők fröcsögése (tisztelet a kivételnek).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#446) ldave


ldave
félisten

Találtam egy érdekességet :)

A Slime draws near! Command?

(#447) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A.tessz barátunkkal ellentétben én kispályán játszottam egyet, de szerencsére jól alakult, amit elterveztem. Már pedzegettem korábban is, hogy van egy-két kisebb eShopos játék, ami felkeltette az érdeklődésem. Mivel nem lehet mindig csak AAA címekkel játszani (egyfelől nem győzi az ember zsetonnal, másfelől csak ideig-óráig kötnek le), érdemes kisebb, de szintúgy tartalmas játékocskákat is levadászni a gépre.

Első lépésben meghatároztam a keretet hozzá. Ehhez ismerni kell az egyes játékok árát, meg persze húzni is kell egy képzeletbeli vonalat, amin felül megállj van. Két verzió volt versenyben, egy 15Ł-os, és egy 20Ł-os csomag (az angol eShopban turkálok, mint ahogy gondolom mások is). Végül a 15Ł-os nyert, majd elmondom, mivel lett volna több a másik. Egyébként nézelődök külföldi webshopokban is, a Zavvin pl gyakran látok 15Ł-ra leárazva egészen tűrhető játékokat is. Azt gondoltam, hogy egy ilyen vétel alternatívájaként fogok inkább kis progikat összeválogatni.

Második lépésben véglegesítettem a programokat, íme, ezeket szerettem volna már egy ideje letölteni:

1, Zen pinball 3D - Az ismert flipper helyi változata ~68MB 4,49Ł
2, 50 Classic games - A címe elárulja, rengeteg ismert tábla-, kártya-, asztali- és logikai játék gyűjteménye. Régebb óta létezik kártyán, de eShopba csak múlt héten került ~83MB 4,49Ł
3, Witch&Hero - Egy nagyon gagyi, de bájos kis RPG ~38MB 3,60Ł
4, Academy: chess puzzles - 750 sakkfeladvány, jó kis agytorna ~5MB 1,79Ł

Összesen: 14,37Ł, tehát belül maradtam a kereten. A 20Ł-os változatban ezeken kívül belevettem volna a Link's awakening-et is, de mivel azt pletykálják, hogy nyár előtt megjelentetik az Oracle of seasons-t és az Oracle of Ages-t, inkább erről most letettem. Lehet, hogy majd akkor összefogják a három Zelda játékot és talán picit olcsóbban is le lehet majd tölteni őket.

Kértem egy kis tanácsot is tőletek a pénzfeltöltés ügyében, de kellemesen csalódtam e téren is. Nem hiába sózta rám az OTP a világ legköltségesebb hitelkártyáját, mert becsületükre legyen mondva, legalább működik. Fel lehet tölteni előre is pénzt a profilunkra, viszont csak négy előre meghatározott összeg közül lehet választani, és azok között nincs 15Ł-os (érdekes, mert eShop kártyában viszont van ilyen). Szerencsére van olyan opció, hogy először kijelölöm megvásárlásra a játékot, és onnét ajánlja fel a hitelkártyás feltöltést (is), itt viszont már van egy olyan fül, amivel pontosan a kívánt összeggel lehet megterhelni azt, így nem marad felhasználatlan pénz a számlán. Így vettem meg aztán mind a négy játékot.

Csak addig próbáltam ki őket, hogy nagyjából megnéztem, mit is tudnak. A Zen pinball kellemes csalódás volt, mind a négy asztallal játszottam egyet, nagyon jól működik a 3D benne. A sakkfeladvány program is nagyon jónak néz ki, egyetlen hibája, hogy az alsó képernyőn kell játszani, azon pedig még az XL gépemen is eléggé meresztenem kellett a szemeimet. Ezeknél a programoknál érhető tetten igazán, hogy mennyivel előnyösebb a nagyobb gépet megvenni. A mini RPG-t csak két rövid pálya erejéig próbáltam, nagyon egyszerű kis cucc, azért a Fire Emblemet nem fogja odaverni (nem is azért töltöttem le). Az 50 klasszikus játékból pedig néhány ismertebbet próbáltam ki, kicsit vegyes a véleményem róla, de ennyi pénzért bőven jó lesz. A mahjong ennél is alsó képernyőt használ, így itt is apró minden. Szintúgy a sakknál, itt ráadásul csak három nehézségi fokozat van, a fenti képernyőn 3d-ben látjuk a táblát, de nem lehet a szöget állítani, így nem sok haszna van. Az air hoki viszont nagyon jó, és a rulett sem rossz, de azt inkább többedmagával játszaná szívesen az ember, egyedül nem egy nagy élvezet.

Ennyi egyelőre, majd ahogy játszogatok velük, írok kicsit részletesebben is róluk.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#448) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#447) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerk.: bocsánat, a 3ds topikba ment volna, valamit benéztem sajnos.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#449) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#448) üzenetére


A.tessz
senior tag

Semmi gond oda is szoktam írni , az zavart meg!

Mindenesetre örülnék, ha tudnék olyan tudatosan vásárolni, mint ahogyan Te teszed!
Én felpörgök aztán bepattintom a játékokat pikk pakk , aztán egy csomó rajtam marad, de mindegy legalább tudok tapasztalatokat írni :D

Egyébként meglátom mennyire jön be a monster hunter, de ha tényleg olyan tartalmas mint , ahogy írják akkor 3ds re is megnézem, mondjuk ahhoz kelleni fog a circle pad pro is, ami azért valljuk be költséges, ha úgy nézzük kétszer veszed meg a játékot, 3ds-re wii u - ra aztán még egy kigeészítő is kell hozzá....

[ Szerkesztve ]

(#450) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#449) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, elég nagy az átfedés a két topik közt, itt kerülhettem időzavarba... :B Viszont - ha csak nem szakadt rád a Nemzeti Bank - nem értem, miért vennéd meg ugyanazt a játékot kétszer is. A Wii U verziónál ezer százalék, hogy a 3ds változat nem jobb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.