Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) ImpersonatoR válasza Dr.F.E.R.I. (#1450) üzenetére

Mondjuk ami meglepő hogy konzolt nem találok sehol használtat meg ebay en sem (csak US -t ) hardverapron meg 81 ert van fent deluxe gari nélkül annyit nem ér inkább hozzárakok +10000 et és kapok új gépet játékkal annyiért.

(#1452) PandaMonium válasza ImpersonatoR (#1449) üzenetére


PandaMonium
őstag

Wii U -ra lehet jó áron beszerezni játékokat Retromania kollegától itt hardveraprón, olyan 8-9.000Ft körül jó címeket lehet nála kapni, ez pedig szerintem aprópénz a PS4 17-18.000Ft -os játékaihoz képest. Ezzel szemben ott a 3DS XL amire baromi drága minden játék (tekintve, hogy handheld konzol) a Vita játékok pedig jó áron vannak (ennek ellenére én a kettő közül tuti a 3DS XL-t tartanám meg :D ), szóval egyik verzióval se jársz jobban mint a másikkal igazából. Ha valóban PC-n játszol szigorúan az exkluzívok alapján kéne konzolt választanod, ebben viszont a Nintendo verhetetlen. :)

What I cannot create, I do not understand

(#1453) Scarletiel válasza ImpersonatoR (#1449) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Ha valóban PC-n játszol többnyire, akkor én is a Nintendo konzolokat javasolnám megtartani. Elmondom miért. Az én véleményem az, hogy ugyan az exclusive-ok miatt érdemes konzolt venni, de nagyon sok multi cím is befog szerintem figyelni rá amiért fölösleges venni konzolt HA van PC otthon ami viszi azokat a játékokat. Ha ez nem így lenne mert tényleg ragaszkodsz az exclusive címekhez akkor is a Nintendo-t javaslom, mivel PS4-en is ugyanazzal az érzéssel fogsz találkozni, mintha PC-re jönne ki egy új játék. Szép lesz a grafika, meg jó lesz a történet, de nem fog egy új világot nyitni és szerintem a Nintendo erre képes. Egy olyan élményt fogsz kapni amit semmi más nem képes biztosítani mert minden más fel akar érni a konkurenciához ezért nagyon hasonló anyagokkal dolgoznak.
Mondom ezt úgy hogy sose volt Wii, vagy Wii U a kezemben se 3DS, de videók alapján nekem ez az a konzol amire azt mondtam, hogy igen régen ezért szerettem a konzolt a pc helyett, ezekért az élményekért, világért és képes voltam lemondani a ps4-ről illetve atom gamer pc építésről.
Nem muszáj így döntened ahogy én, ez rajtad múlik csak egy kis szemlélet megosztás volt a részemről! :) Bárhogy is döntesz remélem Te élvezni fogod a gyümölcsét! :)

(#1454) ldave


ldave
félisten

Asszem ma kicsit túlpörgött a Wind Waker, lenyomtam a 2 templomot, a végére meg már már enyhe 3 szívecskés ghosting lett a tv-n :)

A Slime draws near! Command?

(#1455) Mister_X válasza ldave (#1454) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Plazma?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1456) ldave válasza Mister_X (#1455) üzenetére


ldave
félisten

Persze.

A Slime draws near! Command?

(#1457) Mister_X válasza ldave (#1456) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor lazításképpen nem ártana néha nyomni egy pause-t és pár percre átváltani a Source-ot TV-re :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1458) ImpersonatoR

Na hat remek volt. MM ben ki volt teve egy basic wii u zeldaval. Kiprobaltam bar nem voltam elajulva tole,de nekem mario valo szerintem, meg mm ben dragabb egy huszassal. Mindegy megyek hazafele mar konzolvilagba bemegyek hogy akkor most veszek egyet. Terminal nem jo de amex et egyebkent sem fogadnak el. Mondom ok akkor euroval tudok fizetni? Nem csak Ft....
Szoval vettem egy dream team brost meg paper mario stickert. 3ds re annyi kpm meg volt.
De most meg folyamatban van egy project egy sima wii u val kivancsi leszek mi sul ki belole. Deluxe nak akkor van ertelme ha online veszek dolgokat igazabol nem ?

(#1459) ImpersonatoR

Onmagaban az oprendszer elfoglalna majdnem 5 GB ot? Ugy hogy frissen van formazva elvileg semmi sincs rajta.

(#1460) Dr.F.E.R.I. válasza ImpersonatoR (#1459) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az alapgépen sajnos csak az a 3 giga marad szabadon felhasználható. Kisebb eshopos játékoknak/progiknak elmegy, komolyabb töltögetésekhez külső vinyó kell (a deluxe modellen is).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1461) ldave válasza ImpersonatoR (#1459) üzenetére


ldave
félisten

Rá kell tenni egy 8-16 GB-os pendrive-ot és meg van oldva a dolog. Ha van bármi külső meghajtó, akkor alapra oda fog tenni mindent a Wii U, demókat, játékmentéseket, patcheket, bármit. Nekem asszem semmi nincs a belső memórián emiatt.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1462) Devil198909


Devil198909
tag

Sziasztok!Egy gondolatomat szeretném veletek megosztani ami mostanában egyre többet jár a fejemben!Olvasgatok fórumokat a Wii U-al kapcsolatban!Ugyebár megérkezett a Super Mario 3d world-is de erről majd később!Pont belebotlottam egy oldalba amin a GTA 5 Wii U-s verziójáról megy a téma az emberek között!Mondjuk ki mert szerintem mindenki tudja hogy egy elég nagy vásárló bázisú játékról van szó.Na már most nem tudom ki mennyire van tisztában a GTA 5 Ifruit lehetőségeiről meg hasonló dolgokról amiket szerintem a Wii U-n lehett volna a legjobban megvalósítani!Ha valami akkor ez a játék nagyon ki tudta volna használni a gamepad-et is.Na már most a lényeg hogy egyszerűen nem értem a Nintendo-t hogy miért nem tárgyaltak a Rockstar-al hogy a játék Wii U-ra is megjelenjen!Ha mást nem akkor egy aktatáskányi pénzzel kellett volna a Nintendonak megoldani hogy megjelenjen rá!Ebből végülis azt akarom kihozni hogy a lényegre térjek hogy ebbe a dologba tény hogy bele kellett volna ölnie egy kis tőkét a Nintendonak de bőven megtérült volna!Gondoljatok bele ugyanis a Wii U-s verzió jóval többet tudott volna kihozni a GTA 5-ből eleve gamepad miatt is és arról sem feledkezzünk meg hogy a PS3-ál és az Xbox 360-ál azért a Wii U erősebb is tehát még látványban is jobb lehetett volna ez a verzió mint a többi!Szerintem a sok GTA Fan mert valljuk be sokan vannak már ezek miatt a dolgok miatt is inkább megvették volna a Wii U-t és akkor valószínűleg nem lennének gondok a gépeladásokkal!Erre abból következtetek hogy mennyi GTA 5 fogyott.Ezt végülis azért mondom el mert én abban nem vagyok biztos hogy csak magában az exlusive játékok megjelenése elég lenne ahhoz hogy megmentse a Wii U-t!Mert ugyebár ott lesz az új Donkey Kong is félre ne értsetek várom és meg is fogom venni az tuti de ahogy olvasgatom az emberek véleményét azért ez már kevés tehát szerintem nem lesz akkora nagy siker mint a Wii-nél!Ennyit szerettem volna!Kíváncsi vagyok a véleményeitekre! :R

(#1463) Mister_X válasza Devil198909 (#1462) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem egy játék volt már, ahol a Nintendonak terítenie kellett volna a lóvét, nem a GTA V az első és sajnos nem is az utolsó...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1464) Devil198909 válasza Mister_X (#1463) üzenetére


Devil198909
tag

Igen igen azt el is akartam mondani hogy még mielőtt valaki azt mondaná hogy persze mert GTA Fan vagyok!Nem vagyok az!Nekem még a GTA 4 sem volt meg!De az tuti hogy a gameplay videók alapján ezt tuti megvettem volna Wii U-ra!De vicc dolog az tudod hogy szerintem a Nintendonak csak egyszer kéne csengetnie a lóvét azt is elárulom hogy miért!Ha ebbe a játékba belefeccöltek volna akkor tuti hogy rengeteg gép fogyott volna!Ebből meg már az következik hogy egyre több kiadó kiadná a játékát a gépre és nem pangna az egész!Erről már pont szó esett itt a fórumon hogy ebből kéne kitörnie a Nintendonak ebből a csapdából hogy több gép kelljen el!Na erre pont itt lett volna a lehetőség amit jól kihagytak!Van ott pénz bőven nem tudom miért kell rajta csücsülni nem hiszem hogy ez miatt csődbe mennének!Azt meg kéne érteniük hogy ez önmagában így meg kevés! :R

[ Szerkesztve ]

(#1465) PandaMonium válasza Devil198909 (#1462) üzenetére


PandaMonium
őstag

Rockstar címek sosem voltak Nintendo -n és nagy valószínűséggel soha nem is lesznek. Elég nagy meglepetés lenne anyucinak/apucinak ha arra jönnének haza, hogy a 6 éves kisfiúk épp páncélököllel robbantja cafatokat az embereket a plázában GTA-zás közben a frissen beszerzett "családbarát" konzolon. :D Persze, elsősorban ugye a szülő felelőssége lenne megakadályozni az ilyen helyzeteket, de amilyen trehány, nem törődöm szülők vannak, játszótérre menés helyett inkább beültetik a gyereket a TV elé, had nézze a sok baromságot meg játsszon amit akar, az neki is sokkal kényelmesebb... Lényeg a lényeg, ilyesmiből volt már balhé, nem hiszem, hogy a Nintendo-nak még az hiányozna, hogy pert kapjanak a nyakukba mert amerikában egy elmebeteg tinédzser megölte a szomszédságot, ilyenkor pedig tudjuk, hogy egyből a videojáték a hibás, sosem a neveltetés vagy a hibás bánásmód (egy érzelmileg instabil, beteg gyereknek igenis pszichológus kell, nem pedig, hogy majd bezárjuk a szobába és megnyugszik). Kényes téma ez, nem hiszem, hogy nagyon érdemes lenne forszírozni. :U

What I cannot create, I do not understand

(#1466) Devil198909 válasza PandaMonium (#1465) üzenetére


Devil198909
tag

Igen ebben teljes mértékben igazat adok neked hogy a szülők milyenek és hogy nem figyelnek a gyerekre!Tisztelet a kivételnek!De ha jól belegondolsz ez a veszély amit te most leírtál ugyanúgy fenn áll PS3-on is meg Xbon 360-on is!Ugyanis sok kisgyereknek az van még csak nem is Nintendo-ja!Ezt tapasztalatból mondom ismeretségi körömből sok kis srác PS3-on tolja! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#1467) 90Quiet válasza PandaMonium (#1465) üzenetére


90Quiet
tag

Azért én tudok egy-két Rockstar címet ami Nintendo konzolra megjelent: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#1468) Devil198909 válasza PandaMonium (#1465) üzenetére


Devil198909
tag

Még valami ezzel kapcsolatban!Nem hiszem hogy a Nintendo-t beperelnék a játék miatt ettől nem félnek ők szerintem!Ugyanis ha jól körülnézel a neten a GTA 5 megjelenése elött Reggie Fils-Aime azt nyilatkozta hogy nagyon örülne annak ha a GTA 5 megjelenne a Wii U-ra!Tehát azért nem kell beállítani a Nintendo-t áldozatnak mert igazából áldás lett volna ha megjelenik a gépre! :R

(#1469) Devil198909 válasza 90Quiet (#1467) üzenetére


Devil198909
tag

Igen ezeket a Rockstar-os játékokat el is felejtettem ezek megjelentek Nintendo-ra szóval azért nem kerülte el teljesen a Nintendo gépeit a Rockstar!Itt egész egyszerűen arról van szó amit a GTA 5 megjelenésénél a Rockstar alelnöke is nyilatkozott hogy arra a gépre jelentetik meg a játékukat amiben van üzleti potenciál magyarul PÉNZ!Ugyanis ne felejtsük el hogy a Rockstar teljesen független kiadó ő nem elkötelezett híve sem a Playstation-ak sem a Microsoft-nak sem pedig a Nintendo-nak!Egész egyszerűen arra a gépre adja ki a játékát amire a legtöbben megveszik!Így pedig hogy a Wii U gyakorlatilag alig fogy erre nem láttak sok esélyt!Ezért kellett volna a Nintendo-nak lépni és egy kis tőkével beállítani a Rockstar-hoz hogy megváltozzon a véleményük! :R

(#1470) Devil198909


Devil198909
tag

A Nintendo szerény véleményem szerint azt hiszi Zelda meg Mario mint a Wii-nél megint elég lesz hogy sikeresek legyenek pedig nem!Félre ne értsetek ezek csodálatos játékok nekem nagy része mind meg is van csak kellenének a multiplatform címek is a sikerhez!Ugyanis szerintem csak a God of War miatt a Playstation 3 sem lett volna sikeres!Csak az a gond hogy ameddig a Wii U nem fogy normálisan addig ne nagyon várjunk rá multiplatform címeket!

(#1471) boost válasza Devil198909 (#1470) üzenetére


boost
addikt

Amit te említesz, hogy beállítani egy kis to"kével, hogy az 5 évig fejlesztett, és finomított játékot egy harmadik platformra is kiadják... Az nem egy aktatáska pénz lett volna, hanem legalább 2-3 saját Nintendo játék ára, mivel eladott gép szinte nincs, ezért a fejlesztés és a várható haszon nagyrészét kifizethette volna a N. Nem hiszem, hogy aki eddig nem vett WiiU-t, mert PS és XBox fan, az most venne WiiU-t, mert jön rá a GTA, miközben az futhatna a saját gépén is. Az iFruit cucc meg semmirevaló, szemfényvesztés, nem a játék közvetlen része. Mivel ha tényleg így lenne, ahogy mondod, akkor a GTA játszás után meignt nem nagyon lenne mivel játszani, mert EA már nem ad ki WiiU-ra játékot, és az egyetlen komoly cég az Ubisoft is fontolgatja, hogy csökkenteni fogja a WiiU kiadásokat, mivel aki Nintendo fan, az nem nagyon vesz ilyen játékokat.

Másik, hogy a Nintendo nemrég jött rá, hogy WiiU startjakor alkalmazott "mi kiszolgálunk mindenkit" nagy bukó volt, neki nem a HC fanokat kell kiszolgálni, hanem a gyerekbarát, elso" konzolom címet elhalászni. Àt is pozicionálják ide, és ide nem fér bele egy GTA5, vagy egy BF4 szerintem.

(#1472) Devil198909 válasza boost (#1471) üzenetére


Devil198909
tag

Persze lehet hogy igazad van és hiába jelent volna meg Wii U-ra a játék akkor sem lett volna sikeresebb a gép!Viszont én ezt nem hiszem mert én nem PS3 és Xbox 360 fanokról hanem GTA fanokról beszéltem akik biztos képesek lettek volna Wii U-t venni a GTA5 játékért a Gamepad adta plusz lehetőségek miatt és a szebb látvány miatt mert lehet a grafika is szebb lett volna Wii U-n elvégre ez a gép erősebb egy picit!Nekem az a tapasztalatom hogy Wii U-n szebbek a multiplatform címek már ami megjelent ezt nem a kisujjamból szoptam hanem van egy Ps3-am is!Összehasonlítottam!De mindegy is a lényeg amit ebből az egészből ki akartam hozni hogy valamit tenni kéne mert így a történelem megismétli önmagát ügye Gamecube-ot senkinek nem kell bemutatni!Azt viszont nem igazán értem hogy a startkor kiszolgálunk mindenkit!Elvégre gyakorlatilag 1 évig pangott a platform és ezzel elérkeztünk még ahhoz amire ki akartam térni arról a bizonyos 1 év előnyről a Sony-al és a Microsoft-al szemben!Itt van ugyebár a Zelda Wind Waker HD esete ami engem egy kicsit felidegesített!Olvasgattam hogy állítólag az egész játékot átalakítani úgy ahogy most van Wii U-n az 6 hónapba telt akkor kérdem én miért nem lehetett azt már a gép premierjére elkészíteni!Akkor talán most egy kicsikét jobban állnának a gép eladásai is!Tehát én azt mondom hogy jobban ki kellett volna használni ezt az egy év előnyt és nem csak úgy szélnek ereszteni a konzolt!Ezzel pedig elérkeztünk ügyebár a marketinghez az is egy kicsit el lett ...........!Ugyanis képzeljétek el az is előfordult hogy egy emberke megvette a New Super Mario Bros U-t a Wii gépére ugyanis azt sem tudta hogy megjelent az új Wii U!Ezt egy oldalon írta a srác!A Mario 3d world sem igazán ütött nagyot eladásokban ahogy hallom és ez is azért van mert már majdnem a Ps4 megjelenésénél adták ki!Ez egy kicsit hosszúra nyúlt!Ennyit akartan! :R

(#1473) boost válasza Devil198909 (#1472) üzenetére


boost
addikt

Ebben mind teljesen igazad van, abban nem adok igazat, hogy ha picit szebb a GTA5, akkor direkt azért vesznekkonzolt a már konzoltulajok. Splinter Cell is a legszebb WiiU-n, és világszinten mégis csak 5ezer fogyott a WiiU verzióból. A többi platformon ennek a sokszorosa. 5ezer az meg komoly veszteséget jelent, nem hogy nyereséget, akkor is, ha csak azt nézzük, hogy a kódbázis nagyrésze, és a textúrák azonosak.

(#1474) Devil198909 válasza boost (#1473) üzenetére


Devil198909
tag

Igen én is igazat adok neked abban hogy nem biztos hogy a GTA 5 speciel megmentette volna a gépet mert ebben 100%-ig nem lehetünk biztosak de térjünk is el a GTA-tól!A Nintendo már a marketinggel is nagyot hibázott!Ugyanis ha jól visszaemlékszünk mi volt a Wii U megjelenésénél?A nagy semmi egyszer csak megjelent a boltok polcain a gép és aki nem követte nyomon a dolgokat az nem is tudott róla!A Sony-nál ezzel ellentétben még a csapból is a Playstation 3 gép és Gran Turismo 6 reklám folyik és a poén hogy egy nyolc éves konzolról beszélünk!Én személy szerint megmondom az őszintét hogy nem igazán emlékszek hogy láttam volna a tv-ben egyetlen egy Wii U-al kapcsolatos reklámot is de még a nagy megmentőnek szánt Super Maro 3D World-el kapcsolatban sem!A másik dolog meg persze ez az egy év előny amit szépen elkúrtak és akkor adják már ki a jó játékokat vagyis exlusivokat amikor már megérkezett a két bivaly is!Hát ennél nagyobb hülyeséget nem is lehetett volna csinálni!Nem a gép megjelenése után kellene már egy évvel össze-vissza kapkodni meg rájönni hogy itt bizony baj lesz!Pedig az emberek nem álltak rosszul a Wii U-hoz mert ha hiszed ha nem elég sok ismerősöm megvette a gépet sőt sok tulaj volt akivel idefent ismerkedtem meg és nem is eggyel beszélgettem akik eladták a gépüket mert csalódtak hogy nincs rá játék!Több tulajjal is beszéltem és azt mondták hogy inkább eladják a friss konzoljukat és inkább vesznek egy PS3-at mert arra rengeteg játék van és még sok meg is fog jelenni!Na mi ha nem ez az elszomorító hogy emberek képesek inkább visszatérni egy nyolc éves konzolhoz?!Ezen a Nintendo-nak is el kellene gondolkozni! :R

(#1475) boost válasza Devil198909 (#1474) üzenetére


boost
addikt

De igazuk van azoknak, akik eladják a gépet, mert nincs rá játék. Azért egy Pikmin, egy W101, egy Zelda, egy Mario mind, még mindig rétegjáték a nem gyerek közönségnél. Ezért lesz is réteggép a N, ha csak N cuccokat adnak ki rá. Szóval az éremnek két oldala van. Drukkolok nekik, pl a 3DS nagyon megy, meg a DS is nagyon ment.

[ Szerkesztve ]

(#1476) Devil198909 válasza boost (#1475) üzenetére


Devil198909
tag

Igen tényleg az a baj hogy ezek rétegjátékok és ez sok embernek sajnos kevés mint látjuk a gép eladásaiból!Viszont nehogy félre értsd hogy ezeket leírtam az nem azt jelenti hogy én a Nintendo ellen lennék mert távolról sem!Csak egy kicsit fel lennék háborodva ha a 100000-forintos konzolomat 2 év után rakhatnám be a vitrinbe dísznek mert leáll a gyártása meg nem jelenik meg már rá játék ügyebár!Ezt nem érdemelné meg a gép mert van benne potenciál magában a gépben is meg a gamepad-ban is!Ha ez bekövetkezne én nagyon mérges lennék a Nintendo-ra és szerintem ezzel nem csak én vagyok így hanem a többi Wii U tulaj is! :R

(#1477) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én annyit tennék hozzá ehhez a 'Wii U nem megy'-vitához, hogy alapvetően több okból is kár rajta rágódni. Az csak egy dolog, hogy megfelelő marketinggel és jobb stratégiával valószínűleg jobb rajtja is lehetett volna, az viszont a másik - lényegesebb - dolog, hogy a Wii-t leszámítva a N asztali konzolokból átlag 40M példány fogyott egy generáció alatt, némelyikből több - némelyikből kevesebb. Egy éve nagy divat a Gamecube-bal riogatni, pedig valójában a GC eladásai sokkal közelebb állnak a tipikus N konzolokéhoz, mint a Wii-é, ami nem csak családon belül, de a szektorban is szinte kivételesnek mondható így utólag.

Azon is kár siránkozni, hogy a Wii U valószínűleg nem lesz annyira kelendő, mint a versenytársak konzoljai. Őszintén: kit érdekel? A Nintendo üzletpolitikája teljesen más, mint a Sony-MS tandemé, kevesebb drága hardvert és kevesebb drága játékot eladva rá eddig sokkal jobban jöttek ki anyagilag, mint a másik két cég a nyomott áron adott gépeivel és a jobb-rosszabb, többnyire külső fejlesztésű játékaival. A géptulajokat sem fogja megrengetni a dolog, a saját játékok ugyanúgy jönni fognak a platformra, ha húsz milliót fognak eladni belőle, ha negyvenet. Aki a külsős játékokat preferálja inkább, annak pedig marad a fentebb is említett opció: eladja és/vagy megveszi a másik két gép valamelyikét. Minden egyes döntés, ami a konzollal és a játékmegjelenésekkel kapcsolatos, szigorúan üzleti alapú döntések, kár sírni a miérteken. Azért van így vagy úgy, mert az igazgatótanács szerint ezzel vagy azzal a döntéssel nyerhetnek többet/bukhatnak kevesebbet, semmi értelme nincs ujjal mutogatni bárkire is. Eddig többnyire jó döntéseket hoztak, hisz' még mindig talpon van a cég és köszönik szépen, jól vannak.

Harmadik dolog, amit még meg kell jegyezzek, hogy a Nintendo nem egyenlő a Wii U-val. Ha a károgóknak lesz is igaza és a konzol "elbukik" (értsd: a Wii előtti nagy konzolok megszokott eladásait fogja produkálni), az sem rengetné meg a céget. Egyrészt rengeteg pénzforrás áll rendelkezésükre a DS/Wii érából, másrészt a 3DS egyértelműen a jelen generáció legdominánsabb konzolja a piacon. A N kézi konzol ágazata egyébként is hagyományosan erős, az egyes generációk eladásai a százmilliós tartományt ostromolják, a 3DS is megfelelő aspiránsnak tűnik. Akármi is lesz a Wii U utóda, az szinte biztos, hogy a szokásos 5-6 éves ciklust nem fogják megrövidíteni és valószínű, hogy a N konzervatív - lassan járj, tovább érsz - szemlélete sem fog eltűnni, talán csak kissé felpuhul a hagyományos keményvonalas attitűdjükhöz képest. Akárhogy is, azt mondom mi a játékosok csak játsszunk, filózzanak helyettünk mások. ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1478) 90Quiet válasza Dr.F.E.R.I. (#1477) üzenetére


90Quiet
tag

Soraid olvasva az eufória öntött el! Így kell ehhez hozzáállni kéremszépen :R

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#1479) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1477) üzenetére


ldave
félisten

Főleg, hogy a nagy hangulatkeltő és megmondóemberek a témában szerintem akkor se vennének Nintendo gépet, ha erősebb lenne, mint a PS4 vagy X1.

A Slime draws near! Command?

(#1480) elnokur77


elnokur77
csendes tag

Srácok. Mitől lehet az, hogy nem tudok belépni az eshopba. Eddig egyszer sikerült 3nap alatt. Nem volt ilyen gondotok most? Az ország Uk-re van állítva...

(#1481) boost válasza ldave (#1479) üzenetére


boost
addikt

Ha racionális lenne két desktop konzolt venni, vennék WiiU-t. Amiért nem ez az elsődleges, az a a negatív kilátások a minőségi ÉS mennyiségi szoftverellátottságra. Ha az utóbbi faktor megváltozik, akkor 1-2 év múlva biztosan lecserélem a mostani PS4 konzolom.

elnokur77: Karácsony óta le van halva a N online szolgáltatása. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1482) boost válasza elnokur77 (#1480) üzenetére


boost
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#1483) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Aki szereti a Nintendo címeket azoknak tökéletes. Aki nem képes felfogni, hogy a Mario, Zelda és társai nem CSAK gyerekeknek való, az pedig úgysem fogja soha elfogadni. Itt nem leszólni akarom sem a Sony sem a MS konzolját, csak szerintem teljesen más közösséget céloztak meg vele. Én speciel örülnék ha lenne ez is az is, de a local multi-s könnyen elsajátítható játékok miatt a Wii U mellett tettem le végül a voksom.

(#1484) boost válasza Scarletiel (#1483) üzenetére


boost
addikt

Persze, de ha tavaly vettél gépet, akkor idén őszig volt ZombieU, egy Pikmined, egy 2D Mario, és ha nagyon fan vagy, akkor egy W101, de azért a W101 már elég HC. Aztán jött még egy régi Zelda HD feldolgozása, vitatható minőségben, és aztán egy tényleg tökéletes Mario. Egy év alatt ez nagyon sovány. Ráadásul nem is nagyon várható, hogy a következő egy évben ennél több, és jobb dolgokat tolnak ki. Ezért gondolo, hogy kb 2 év múlva azért már érdemes lesz megvenni elsődleges konzolnak.

disclaimer: azért járok ide észt osztani, mert látens WiiU rajongó vagyok, és elégedett 3DS tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#1485) ldave válasza boost (#1484) üzenetére


ldave
félisten

Most nem azért, de a Wind Waker HD-ben mi a vitatható minőség?

A Slime draws near! Command?

(#1486) ImpersonatoR

Azért nem rossz 50" es plazmán 5.1 ben mariozni :)

Egyébként valóban jobb a grafikája mint a ps3/xbox nak volt. Persze PS4 veri viszont.
De kit érdekel úgyis csak nintendo exkluzívokkal fogok rajta játszani. Ha megtartom persze de eddig tetszik.
Egyedül a cd meghajtó zavar csak hogy pörgeti a lemezt nem tudom miért nem lehet installálni.
A kézi konzol része nagyon jól egyben van és a kijelzője is meglepően szép/jó.
Egy pro kontroller azért jól jönne hozza de sajnálom azt a 13.000 et érte mert lehet nem is tetszene.

Friend list be ha akar valaki felvehet Titan / ImpersonatoR legalább meglátom hogy működik / mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#1487) Devil198909 válasza ldave (#1485) üzenetére


Devil198909
tag

Szerintem az ágyús harcok közben tapasztalható frame rate esésekre gondol a Wind Waker HD-ben!Mondjuk ez nem a gép hibája! :R

(#1488) Scarletiel válasza Devil198909 (#1487) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Frame droppok engem is zavarnának, de ha ps3-mat vagy boxot veszek akkor ugyanúgy ott is fellelhető lenne kismillió játékban.

(#1489) ldave válasza Scarletiel (#1488) üzenetére


ldave
félisten

Komolyabb frame drop-pal nem nagyon találkoztam. Igaz, robbanásoknál egy pillanatra megáll a játék, de ahogy néztem pár youtube videó alapján ez már a GC-s eredetiben is így volt, szóval ez annak lehet a hozadéka.

A Slime draws near! Command?

(#1490) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1491) idegen lény


idegen lény
őstag

Splinter Cell Blacklist most itt 5410 Ft, ha kell valakinek: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1492) idegen lény válasza PandaMonium (#1446) üzenetére


idegen lény
őstag

Rayman Legends
Skylanders Swap Force
Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
Assassin's Creed IV: Black Flag
Pikmin 3

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1493) A.tessz válasza idegen lény (#1491) üzenetére


A.tessz
senior tag

Hm de jó ár, el is gondolkoztam rajta!

Köszi, hogy feltetted.

[ Szerkesztve ]

(#1494) idegen lény válasza 90Quiet (#1467) üzenetére


idegen lény
őstag

Erről nem is beszélve: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1495) idegen lény válasza A.tessz (#1493) üzenetére


idegen lény
őstag

Szívesen! Mától lehet kapni január 5-ig, illetve amíg marad belőle. Január 6-a és 12-e között pedig az Assassin's Creed 3 lesz kedvezményes az addig érkezett lájkok mennyiségétől függően.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1496) Devil198909 válasza Scarletiel (#1488) üzenetére


Devil198909
tag

Nekem is megvan egyébként a Wind Waker HD és már végig is játszottam!Valóban vannak frame rate esések az ilyen ágyús harcoknál meg nagyobb robbanásoknál de ezek olyan szinten elenyészően vannak jelen hogy ha az ember belemerül a játékba akkor észre sem veszi!Egyébként a játék ezt leszámítva nagyon egyben van! :R

(#1497) boost válasza ldave (#1489) üzenetére


boost
addikt

igen,a nem fix 60fps-re gondoltam. Egy tíz éves játék már lehetne 60fps. Ez tudom, hogy nem a gép hibája, hanem nincs rendesen megírva a szoftver. Nem vették a fáradtságot, hogy rendesen elkéazítsék, hanem ahogy ők is büszkén nyilatkozták, 6 hónap alatt elkészítették a portot. Olcsó húsnak... ja, a játék maga nem is olcsó... A gép remek cucc, én a játékokról beszéltem.

(#1498) idegen lény válasza boost (#1471) üzenetére


idegen lény
őstag

"a Nintendo nemrég jött rá, hogy WiiU startjakor alkalmazott "mi kiszolgálunk mindenkit" nagy bukó volt, neki nem a HC fanokat kell kiszolgálni, hanem a gyerekbarát, elso" konzolom címet elhalászni. Àt is pozicionálják ide, és ide nem fér bele egy GTA5, vagy egy BF4 szerintem."

Aha, és éppen ezzel fogják végleg elvágni magukat. Amíg ez így lesz, addig nem fogok venni új Nintendo-gépet, és sokan mások sem. Ugyanis én már jócskán kinőttem a gyerekkorból, és a legújabban bemutatott tervezeteknél is nyilvánvaló, hogy melyik korosztálynak szólnak. Még ez az új Zelda is (Hyrule Warriors), most őszintén, szerintetek nem gyerekes egy kissé? Jó, persze tudom, ugyanez volt a helyzet a Wii-n is, és már most is kapható elég sok, nem csak gyerekeknek szóló játék U-ra, ami nekem elég is lenne, a GTA nekem nem is hiányzik. Nem is ezzel van a gond, hiszen a Wii-nél is hasonló volt a helyzet, éppen hogy azzal nyitott a Nintendo az összes korosztály felé, és így lett minden idők legjobb eladású konzolja. Megint csak azt tudom mondani, hogy a U-nak egyedül a technikai részével van a probléma, semmi mással. Nagyon nehéz rá játékot írni, nagyon sok időbe telik, ami nagyon költségessé teszi. Ráadásul az igazi nextgen játékokat már most sem bírja a hardver. Ezért berzenkednek tőle a multiplatform játékok készítői, nem azért, hogy kiszúrjanak a Nintendóval. Ezért, ha életben akarják tartani a konzolt (ami szerintem rossz döntés), nincs is más választásuk, mint egyre inkább az egyszerűbb játékok felé fordulni, amit még elbír a vas, ezek pedig jellemzően a gyerekeknek szóló játékok, illetve a sportjátékok, persze nem nextgen részletességgel és gyorsasággal. De csak a gyerekekre nem lehet építeni egy konzolt, főleg nem az elöregedő világokban. Ha így folytatják, akkor vissza fognak szorulni az ázsiai piacra. Mindehhez képest az árkialakításuk alig marad el a nextgen konzolokétól. A kevés eladásszám pedig azzal fog járni, hogy alig lehet majd kapni rá használt játékokat. A Wii-t még el tudták adni a mozgásérzékeléssel, és a jól időzített piaci megjelenéssel. Sajnos a Wii U nem tudott semmi ezzel hasonló nagyságrendű különlegességet felmutatni, amire felfigyelnének az emberek, amit a két óriásnál ne kapnának meg. Sajnos így a Wii U jó esetben csak második, harmadik konzolként juthat majd szerephez az exkluzívok miatt. Hiába legendásan erős a Nintendo szoftverben, ha hardveresen csak kullog a nagyok után.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1499) idegen lény válasza Devil198909 (#1472) üzenetére


idegen lény
őstag

"Ugyanis képzeljétek el az is előfordult hogy egy emberke megvette a New Super Mario Bros U-t a Wii gépére ugyanis azt sem tudta hogy megjelent az új Wii U!Ezt egy oldalon írta a srác!"

Aha, és az ára egy picit sem volt gyanús neki. :) Úgy tudom sajnálni ezeket a milliomos csemetéket! :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1500) Dr.F.E.R.I. válasza idegen lény (#1498) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.