Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) g@bo válasza Elderath (#200) üzenetére


g@bo
nagyúr

neked legyen igazad.

mondjuk, meg lehet nézni a wii u játékok és a ps3 játékok árát. 15k vs 6 7 8 k. elég durva.

tehát, ps3 or wi iu? :B

(#202) Elderath válasza g@bo (#201) üzenetére


Elderath
őstag

Normális helyen kell nézni. Új gamek ugyanúgy 11k, mint a többi konzolra. Amúgy meg azt mondtad neked Nintendo gamek kellenek. Hát elmondom, hogy a nyitókínálatból én megvettem a NSMBU-t meg a ZombiUt és mindkettő iszonyat jó. PS3at minek vennél már arra az 1 évre? Teljesen felesleges. Wii U még itt lesz 4-5 évig a szokásos minőségi Nintendo 1st party játékokkal. 3rd partyt majd meglátjuk. Ha nem konzolon játszol mindent, hanem ott a PC akkor teljesen felesleges a PS3.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#203) g@bo válasza Elderath (#202) üzenetére


g@bo
nagyúr

hol 11k? ;] mert ahol a konzol 95k, és igen jó árnak mondható (gondolom no számla...) ott 14k egy mario.

(#204) Mister_X válasza Elderath (#202) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"...ott a PC akkor teljesen felesleges a PS3."

Nemá, kijött PC-re a Heavy Rain, Uncharted, God of War, Resistance, Metal Gear Solid 4, Killzone, Gran Turismo, LittleBig Planet? Le vagyok maradva :O

PS3 most úgy ahogy olcsó, rengeteg jó és naprakész játék van rá, amit a Wii U talán sosem fog felülmúlni és PS4 sem egy év múlva lesz - persze ott nem lesz Zelda meg Metroid, de remélem a következő Metroid nem Other M, hanem Prime alapú lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#205) g@bo válasza Mister_X (#204) üzenetére


g@bo
nagyúr

én a pc-t lecseréltem laptopra, kevesebbet zabál.. elmegy rajta a cod 2 ha multizni hentelni akarok, bőven van szerver. pl.

mario meg zelda sincs pc-re. ;]

(#206) ldave válasza Mister_X (#204) üzenetére


ldave
félisten

Na, ez a Wii U topik, nem kell itt kardoskodni a PS3/PC mellett ennyira, meg van annak is helye :)

Amúgy meg jó az az Other M, legalábbis a játékmenet vérbeli Metroid volt, az átvezető videókkal meg nem kell törődni :)

A Slime draws near! Command?

(#207) Elderath válasza Mister_X (#204) üzenetére


Elderath
őstag

Ezt neki írtam, mert azt mondta PCn játszik és neki nintendo a 1st party játékok miatt kell. Nekem is van PS3om, tudom, hogy elsőosztályú a 1st party kínálat ott is ;)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#208) Elderath válasza g@bo (#203) üzenetére


Elderath
őstag

http://www.playmania.hu/shop/index.php?cPath=64_65

Itt pl. Jó mario az itt is 11.900, de ZombiU 1st party cucc mégis van 10.900ft-ért. Láttam ZombiUt másol 18.990-ért is...na az a rablás. Ezért mondom körül kell nézni.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#209) Dr.F.E.R.I. válasza Elderath (#208) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Playmaniával csínján, mert sokszor nincs már náluk a kiírt áru készleten, vagy nem tűntetik fel a használt mivoltát (tőlük van a 3DS XL-em és a Zeldám is). De amúgy igen, körül kell nézni, sokszor 4-5000 Ft-os különbségek vannak a kiskerek árai közt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#210) Zigur válasza Mister_X (#204) üzenetére


Zigur
senior tag

de remélem a következő Metroid nem Other M, hanem Prime alapú lesz.

Én is remélem a Prime vonal továbbvitelét, hidegrázást kaptam az Other M-es rinyáló apakomplexusos Samus-tól. A játékmenet még elfogadható volt, bár sok minden emlékeztetett a Ninja Gaidenekre (ugyanaz a csapat csinálta), de pont azért lett Samus amilyen, Ninja Gaidenben a nők elsődleges szerepe a csinos fenék és minimum E kosaras mellek látványa :D

(#211) g@bo


g@bo
nagyúr

na, mevan a cucc, majd este beizzitom...

rohadék ez az 576, ott akartam fóliát venni, rablók. a konzolvilág korrekt volt, szal gari premium pakk 95900.

(#212) Elderath válasza g@bo (#211) üzenetére


Elderath
őstag

Az nagyon jó ár érte. Ma voltam westendes MMbe volt 2k alatt képernyőfólia stylus-szal. IDt majd dobjál, miiversen keresztül küldök friend requestet :)

Gamet nem vettél hozzá? ZombiUt erősen ajánlom, ha bírod a kihívást és szereted az oldschool survival horror gamekat. Új mario is alap ugye :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#213) g@bo válasza Elderath (#212) üzenetére


g@bo
nagyúr

mariot majd ott megveszem, amit linkeltél. nekem cod black ops kellene, arra vagyok kiv, multira.

(#214) Elderath válasza g@bo (#211) üzenetére


Elderath
őstag

Na kipróbáltad?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#215) Azur76


Azur76
tag

Számomra nagyon pozitívak az első benyomások.
Soha sem volt semmiféle Nintendo játék konzolom,(minden más igen)de ez nagyon jó kis gép.
Simán lement a rendszer frissítés (alap diginetről),kb 1 óra lehetett.
Első este olyan 4-5 órát ment a gép, frissítés, beállítás, ismerkedés, és egy kis játék szerepelt benne.
Komolyan azt hittem hogy nem megy a gép, mert semmi hangja nem volt, és amikor kikapcsoltam is éppen hogy csak langyos volt, az xboxhoz képest pedig jég hideg :)
Nagyon jó a böngészés,fasza a youtube, és simán látta a böngészőből a PlayOn nevű programot,amivel pc-ről tudunk stremelni dolgokat.
Remélem jövőre jönnek az erős saját címek, amik majd igazán megmutatják a gép tudását.
Boldog Új Évet Kívánok minden PH fórumozónak!

(#216) ViharVadász válasza Azur76 (#215) üzenetére


ViharVadász
őstag

Köszönjük a beszámolót!:) Én is gondolkodom beszerzésén, csak elsőnek bizonyosodjak meg róla, hogy kompatibilis e az AV kábelekkel, mert sajnos csak képcsöves TV van itthon. Jó szórakozást hozzá, Boldog új évet kívánok, és persze mindenki másnak is! :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#217) Mister_X válasza Elderath (#214) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azóta ki sem kapcsolta és nem ér rá fórumozni ;]

Viszont jó olvasni, hogy a böngészője remek, nekem most akasztott be a PS3 sajátja annyira, hogy csinált magán egy rendszervisszaállítást - egy javascript miatt :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#218) Zigur válasza Mister_X (#217) üzenetére


Zigur
senior tag

Lehet a Wii U böngészője is Opera, a Wii-ben ez volt és meglepően jól ment (főleg ha azt nézed hogy a gépnek 64M a RAM-ja, ennyivel PC-n minden böngésző elsírná magát).

(#219) Elderath


Elderath
őstag

Tényleg iszonyat gyors. Itt egy videó róla

Wii U browser

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#220) g@bo válasza Mister_X (#217) üzenetére


g@bo
nagyúr

ááá, vettem fóliát, meg még csavarogtam, ki se bontottam. majd ma ivászat helyett.

van valami memóriába tölthető cucc a nintendo store-ban premiumra? :B olyan régebbi játék akármi, lemezezés helyett.

hja, és rá lehet tolni a wii u ra klaviaturát? drótnélkülit.

BÚÉK !! :B

[ Szerkesztve ]

(#221) Elderath válasza g@bo (#220) üzenetére


Elderath
őstag

Fifa13 és Rayman legends demo van. Raymant mindenképp szedd le, mert bitang szép és van olyan jó, ha nem jobb, mint az origins.

Billt minek? Ott a gamepad :D Szerintem tuti nem lehet, de teljesen felesleges is.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#222) Elderath válasza Azur76 (#215) üzenetére


Elderath
őstag

Rendszer valóban halk, ha nincs benne lemez. Viszont ez az egyik negatívuma, hogy még akkor is pörgeti a lemezt állandóan, ha nincs is használva. Szóval, ha van benne lemez pörög állandóan, nem értem miért :/

Remélem ezt egy későbbi fw frissítéssel kiküszöbölik esetleg lesz HDD install.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#223) Mister_X válasza Elderath (#222) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel nincs HDD, ezért nem lesz HDD install sem. Ez van, ezt kell szeretni.

Nyáron lehet veszek majd egyet, addigra ki is gyűjtöm rá a pénzt és talán befut egy-két exkluzív is.

Ghost Recon Online-nal mi a helyzet? Elvileg ez egy free-to-play FPS lesz és már az E3-on is ezzel demózták a gépet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#224) ViharVadász válasza Mister_X (#223) üzenetére


ViharVadász
őstag

Még korábban azt mondták, hogy szüneteltetik a Wii U verziót, elsőként a PC verzióra koncentrálnak. Ha a PC változat kész, jöhet a Wii U változatának folytatása.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#225) CéZé válasza Elderath (#222) üzenetére


CéZé
csendes tag

Akkor azért olyan drágák a letölthető játékok mert a csendet meg kell fizetni :))
Mondjuk én is kiveszem a lemezt ha nem játszok.

(#226) Elderath válasza Mister_X (#223) üzenetére


Elderath
őstag

Hát ez a nincs HDD dolog azért nem így működik. Ott a külső HDD támogatás 2TB-ig és a 32gbos premiumra is ráfér pár game. Ez nem kizáró ok, főleg, hogy szerintem a külső HDD használata olyan természetes a Nintendonál, mint az, hogy minden háztartásban, ahol van Wii U ott van Wii is (sensor bar esete) :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#227) g@bo válasza Elderath (#226) üzenetére


g@bo
nagyúr

pm ment. ;)

belőttem a cuccot, hát itt ott lassú. érdekes, szokni kell.

remélem a hdd-re játék menni fog, mert ha kipurcan az olvasó.. meg lassú is.

(#228) Mister_X válasza g@bo (#227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Milyen HDD, kéremalássan? :U

Amúgy a rendszer sebességén még reszelni fognak (remélhetőleg nem ötgigás) patchekkel. Én inkább abban reménykedem, hogy minél több játékot meg lehessen majd venni digitálisan.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#229) g@bo válasza Mister_X (#228) üzenetére


g@bo
nagyúr

usb hdd... támogassa nem? akkor mehet oda a cucc. nintendo shopbam mario laza 50 font. ;]

van bőr, mert olcsóbb lehetne mint a szofverbotóstol vedd lemez, ugye. ( annak hasznam lemez ktg ) nagy skót ez a nindisznó.

(#230) Elderath válasza Mister_X (#228) üzenetére


Elderath
őstag

Én most vettem hozzá egy samsung M3 2TBos vinyót, ilyen HDD :p

Digitálisan elég sokat lehet már most is megvenni. 1st party játékok mind elérhetőek lesznek day 1 digitálisan, de egész jó a 3rd party digitális letöltés is

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#231) Elderath válasza g@bo (#229) üzenetére


Elderath
őstag

PS storeba és xbox liveon is ilyen pofátlan árak vannak. Remélhetőleg a későbbiekben ez változni fog, de van valami olyasmi, hogy nem adhatják olcsóbban, mint a retailer ár. Itt is várni kell majd az akciókra, biztos lesz...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#232) g@bo válasza Elderath (#230) üzenetére


g@bo
nagyúr

és ha lekapod digi, akkor marad a letöltési kód, és elvben a hdd-n a cucc. (?)
( hogy neadjisten a hhd re másként is kerülhetne játék, azt ne feszegessük.. ;] )

hát jogos, ha olcsóbb lenne a shop, akkor "éhenhalna" a konzolboltos. nagy akciókra nintendótol nem számitok, angliában a boltban már rég 10 15 font volt 1 2 régebbi 3ds gagyi, shoppon meg ment a lehúzás.

[ Szerkesztve ]

(#233) Elderath válasza g@bo (#232) üzenetére


Elderath
őstag

Nem letöltési kód. NNID accodhoz lesz kötve minden vásárlás. Megjegyzi a store, bármikor leszedheted később pont mint 3dsnél. Ha van HDD gépre dugva akkor alapból oda megy már minden letöltés.

Friend requestet nem kaptam tőled. Rákerestem a nevedre miiversen, de meg se talált. Tuti az ID neved küldted el és nem a felhasználóneved? :) 2 külön dolog.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#234) g@bo válasza Elderath (#233) üzenetére


g@bo
nagyúr

jaaaaaaa, miiversen még nem tolongtam, akkor azt majd holnap, már nem tolom, mert lemerült a markolgató rész.

(#235) Elderath válasza g@bo (#234) üzenetére


Elderath
őstag

Friend listbe megnézed magad feketével írja a felhasználónevet, narancssárgával meg az ID-t. Az ID kell. Miiversen rákattintasz bal felső sarokba a miidre, ott search user és beírod az ID-t akit meg akarsz keresni. Miután megtaláltad ott lesz az opció, hogy friend requestet küldj.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#236) g@bo válasza Elderath (#235) üzenetére


g@bo
nagyúr

ok.

betoltam egy wii lemezt, de csak nyavajog, nem inditja el, párositottam a kontrollert ( igaz, a sensor bar t még nem kötöttem be.. )

(#237) Elderath válasza g@bo (#236) üzenetére


Elderath
őstag

Wii lemezt nem fogja csak wii modeba olvasni szerintem. Ott az ikonja, ami újrabootoltatja a gépet Wiiként. Ott a gamepad se működik csak a wiimotek. Tulajdonképpen egy Wii lesz belőle :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#238) Mister_X válasza Elderath (#230) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel gyárilag nincs HDD, ezért funkció sem lesz.

Amúgy a PSN Store nem annyira drága (mármint nem a magyar...), olyasmi vételek vannak, mint Assassin's Creed II £7.99, Deus Ex HR 5.99£, és még sok ilyen ajánlat van, amit most telefonról meg nem mondok nektek :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#239) Elderath válasza Mister_X (#238) üzenetére


Elderath
őstag

Persze a több éve megjelent gamek jó áron vannak, de az újakért elkérik ott is az 50-60 fontokat.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#240) Mister_X válasza Elderath (#239) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amin nagyot röhögtem: Mass Effect 3 - £59.99, Mass Effect Trilogy - £57.99 :DDD De a digitális vásárlásnak épp az a lényege, hogy a nem aktuális cuccokat olcsón beszerezd. A friss játékok azért drágábbak digitálisan (általában 5-10$), mert máskülönben a polcon maradna a lemezes változat és az nem kicsit lenne oldalbavágás a kiadóknak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#241) Elderath


Elderath
őstag

Na ZombiU letolva. Nem használtam csak 5 survivert és az első 4et kb a játék első 2 órájában veszítettem el. Az utolsó majdnem 8 órát élt :)

Elején bele kellett tanulni, mondjuk végén voltak nagyon izzasztó adrenalinbomba részek, imádtam. Jöhet a második rész (nagyon remélem, hogy lesz) :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#242) Elderath


Elderath
őstag

De leült a topik megint :D Mindenki játszik? :p

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#243) Mister_X válasza Elderath (#242) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, Resistance 2-ben vadászom a trófeákat ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#244) g@bo


g@bo
nagyúr

én egyelőre elcsomagoltam, családi vita miatt... :U

(#245) Elderath válasza g@bo (#244) üzenetére


Elderath
őstag

oO

Tegnap miiversen találtam egy magyart. Minden nagyobb communitybe beírt magyarokat keresve. Ő volt eddig az egyetlen :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#246) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#244) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#247) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#246) üzenetére


g@bo
nagyúr

kb.

na két ds 3ds játékomat feláldozva megvettem a jókai utcában a super mariot. lassan próbálgatni kellene.

tényleg, nincs lehetőség legalább a legal tartalmakat valahogy áttenni külső hhd v belső, akinek van hely..., elkerülendő az olvasó korai halálát?

amit még meglesek, az a black ops, bár korai átiratnak (optimalizálatlan, kapkodás) irják, némi szaggatással fűszerezve.

(#248) Mister_X válasza g@bo (#247) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Garancia mennyi van rá?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#249) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#247) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Legálisan úgy tűnik, nincs rá lehetőség - talán csak majd hekkeléssel, mint az elődnél. Nintendóék szerintem úgy gondolják, hogyha megveszel egy játékot, akkor maradjon is nálad, vagy add el, de akkor ne 'porosodjon' a kópiája a vinyódon (így kvázi birtokolva egy teljes értékű játékot [gyári ár-használt ár]on).

De hogy próbálod ki, ha elraktad a gépet :F

Mister_X: nem hinném, hogy ilyen rövid ciklusidejű termékekre, mint a játékkonzolok is, 1 évnél több garit mernének a gyártók adni ;)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#250) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#249) üzenetére


g@bo
nagyúr

wii u ra egy év a gar.

játékoknál is az a bosszantó, vettem pl. pc re cod 4 et, 1 évig porosodott a fiókban, mert nem játszottam a letöltött biztonsági másolattal se, aztán kibontottam, és a lemez tiszta ködös volt, használhatatlan. kuka, de a kód maradt, másolat iso igy legal.

ha szépen összekarcolódik a wii u lemez évek alatt, ki pótolja a 15 ropis lemezt? :F mert nem nagyon másolható. jószándékú megóvásra gondolok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.