Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1251) Devil198909


Devil198909
tag

Sziasztok!Egyre jobban tetszik a wii u böngèszöje most is a gampad-ról pögyögök!A vèlemènyetekre vagyok kiváncsi a youtube-bal kapcsolatban wii u-n mert nekem a legutobbi rendszerfrissitès óta ugyan le nem fagy a wii u viszont elèg sok videót egyszerüen nem akar elinditani a youtube-on ès ilyen angol hibaüzenetet ír ki!Elöre is köszönöm a válaszaitokat!István

(#1252) 90Quiet válasza Devil198909 (#1251) üzenetére


90Quiet
tag

Oszd meg velünk is a hibaüzenetet.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#1253) Devil198909 válasza 90Quiet (#1252) üzenetére


Devil198909
tag

Az üzenet a következö:Sorry, this video is not available on this device!A helyzet az hogy elèg sok videónál kiírja ezt!

(#1254) boost válasza Devil198909 (#1253) üzenetére


boost
addikt

nem csak régebbi videóknál? mintha rémlene, hogy van olyan beállítás a videóknál, hogy elérhető-e mobil eszközön, vagy sem. lehet, hogy WiiU-t annak veszi?

[ Szerkesztve ]

(#1255) Mister_X válasza boost (#1254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazság szerint elvileg már minden yt videó fut HTML5-ben, azzal meg nem kellene hogy gond legyen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1256) ldave válasza Devil198909 (#1253) üzenetére


ldave
félisten

Böngészöből szerintem jobban megy a youtube, mint az gyári alkalmaázsból.

A Slime draws near! Command?

(#1257) Devil198909 válasza ldave (#1256) üzenetére


Devil198909
tag

Hát megmondom az őszintét hogy én a böngészőn keresztül nézek videókat a youtube-on és nem a gyári alkalmazáson!Mellesleg azért ezek nem túl régi videók ugyanis a wind waker hd végigjátszás videójánál is ezt írja ki nekem folyamatosan!Egyszerüen nem értem!

(#1258) ldave válasza Devil198909 (#1257) üzenetére


ldave
félisten

Dobj egy linket egy videóhoz, amit nem tudsz megnézni, megsasolom nálam megy-e.

A Slime draws near! Command?

(#1259) ldave


ldave
félisten

Tettem egy próbát a Sonic Lost Worlds-szel, hát nekem ez nem jön be a demó alapján :( Vagy én vagyok béna hozzá, de szerintem az irányítás borzalmas, a Colors egy nagyságrenddel jobb volt. Tele van precíz mozgást igénylő platfromokkal a pálya, de arra meg nem alkalmas Sonic, szerintem a készítők nem nagyon tudták eldönteni, hogy a Colors vagy a Mario Galaxy legyen erősebb hatás és valahol a kettő között a földre esett ez a játék :(

A Slime draws near! Command?

(#1260) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

NY Times: "Wii U is the only new console with a game worth playing."

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1261) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1260) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ungárisul, please.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1262) ldave


ldave
félisten

Nem nyitott valami jól Japánban a 3D World, nagyjából 100 ezer darab fogyott az eddig eladott 1 milla Wii U mellé.

A Slime draws near! Command?

(#1263) Devil198909 válasza ldave (#1262) üzenetére


Devil198909
tag

De jó nekik hogy hozzájuk már megérkezett én meg már a falat vakarom hogy megérkezzen és játszhassak vele!Azért remélem hogy nem lesz bukás a játék mert az értékelések alapján megérdemelné a sikert a játék!

(#1264) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1262) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Japánoknál nincs a Mariónak egyébként sem nagy keletje, a Galaxy-játékok eladásai is talán 10% körül származtak a japán piacról. Az usákok azok viszont meg vannak őrülve érte, náluk kell elsősorban nagyot dobbantania. Ha ott sikere lesz, akkor már enblokk sikeresnek lehet nevezni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1265) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1264) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, nem néztem még utána, csak picit kevésnek éreztem, hogy csak minden 10. Wii U tulaj vett Mario-t.

A Slime draws near! Command?

(#1266) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1265) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Még annyi hozzátartozik a történethez, hogy az alábbi diagram alapján az összes 3D-Marió közül ez nyitotta a legkarcsúbb első hetet Japánban:

Egyrészt érdemes megjegyezni, hogy az "első hét" eléggé tág fogalom, ez jelen esetben inkább három-négy nap csupán, a korábbi játékoknál pedig a jó ég tudja, mennyi. Másod sorban, itt is a törzsjátékosok rohannak érte először, a diagramról látszik, hogy az alkalmi játékosok - akikhez a legtöbb eladás társul - csak később lépnek pályára. Most elég sűrű a japánoknál is ez az év végi szezon, biztosan nem egyszerre veszi meg mindenki. Harmad sorban, É-Amerikában akár négyszer-ötször annyi játékot is eladnak a Mariókból, mint a japánoknál, így mégannyi jelentősége sincs most még számháborúzni. Szerintem globálisan jól fog teljesíteni, mert ez most egy igazi hiánypótló cím.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1267) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1266) üzenetére


ldave
félisten

Azt lenne még jó látni, hogy mekkora volt az 'install base' a gépekből a megjelenés első hetében, azt tudom, hogy a Mario 64 és a DS-es változat nyitócím volt. Amúgy szépek a hosszútávú eladások, főleg hogy N játékok esetében 1-2 év múlva is teljes árú címek, szóval nem keres rajtuk kevesebb a cég.

A Slime draws near! Command?

(#1268) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1266) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért azt is érmeses figyelem előtt tartani, hogy pl. Wii-ből nem egymillió volt a japán piacon a Galaxy megjelenésekor, tehát arányaiban nem rossz ez a nyitás.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1269) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#1268) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, azt nem írtam le előbb, de nem elhanyagolandó szempont, hogy a Galaxy-játékokat már a Wii fénykorában adták ki, egy jóval népesebb felhasználói gépparkra. Egy ilyen szintű játék sehogy sem produkált volna ilyen kezdő eladásokat egy éppencsak egy éves konzolon.

@Dave: szerintem N64-ből nem lehetett nagyon sok, már csak abból kiindulva, hogy az összeladása nem érte el a SNES által felállított számokat. A diagram alapján elég karcsú volt a Mario 64 startja is, tehát valószínűleg nem lehetett a konzolnak sem egy repülőrajtja.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1270) Zigur válasza Devil198909 (#1257) üzenetére


Zigur
senior tag

Amikor feltölt az ember egy videót a Youtube-ra, be lehet pipálni hogy mobil eszközön is lehessen nézni. A videó feltöltője nem engedélyezte, csak flashplayerrel lehetne lejátszani. Sok mindent nem tudsz csinálni.

(#1271) ldave


ldave
félisten

Gamepad feltöltve, ma korán fekszem, hogy holnap korán beérve a melóba, már 4kor eljöhessek és tolhassam a Mario-t. A gyenge pont viszont sajnos a bolt, ahol előrendeltem, ma nem tudták megmondani, hogy lesz-e holnap a játék... :F

Azért kíváncsi vagyok, mi lenne, ha mondjuk a GTA 5-re mondták volna azt a megjelenésekor, hogy nem tudják lesz-e másnap... na mindegy.

A Slime draws near! Command?

(#1272) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1271) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezt a lelkesedést már szeretem, bár a beosztottjaim lettek volna ilyen motiváltak, mikor még fizetett b@szogatóként dolgoztam. Csak arra az egyre vigyázz, nehogy a portás előtt érj be a munkahelyre. Még véletlenül te lennél a hónap dolgozója. :)

Ja és a játékról szállítsd majd az infókat, anélkül meg ne lássunk itt a fórumon :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1273) Devil198909 válasza Zigur (#1270) üzenetére


Devil198909
tag

Rendben!Köszönöm szépen a választ!Akkor ebbe bele kell törődni!Még egyszer köszönöm!István

(#1274) Mister_X válasza ldave (#1271) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engem előrendelésekkor egy nappal előtte hívtak, hogy holnap mehetek a cumóért. Szabad tudni, hogy melyik bolt ez?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1275) ldave válasza Mister_X (#1274) üzenetére


ldave
félisten

Mivel lusta vagyok, így a legközelebbi boltba járok. Ez egy darabig a 576 volt, mely bár nem a legolcsóbb, ellenben mindig volt minden (PS3, Wii, DS, 3DS, PSP játék) a megjelnés napján. Mivel ez a bolt sajna bezárt (sztem kevés játékot vettem), így most az Árpád híd közelébe járok (közel ahhoz, ahol egyszer talákoztunk), de itt picit hadilábon állnak a Nintendo címekkel sajna.

A Slime draws near! Command?

(#1276) Mister_X válasza ldave (#1275) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehet egyre gondolunk, a Váci úton kell picit lesétálni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1277) ldave válasza Mister_X (#1276) üzenetére


ldave
félisten

Hja, konzolvilág. Szerencsére náluk is van pontgyűjtő kártya. Azt én meg szeretem. Mindenhol gyűjtöm a pontokat :)

A Slime draws near! Command?

(#1278) Mister_X válasza ldave (#1277) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én majd a GameStar törzsvásárlói kártyámat fogom kiváltani, azon tiszességesen egy magazin ára lesz (plusz a rendszer kiszámolja, hogy nekem, mint öreg motorosnak mennyi bónusz fog járni) + az eddigi pontjaimat is átvihetem ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1279) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1277) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy láttam, ezeken a pontkártyákon kemény egy százalékokat szoktak jóváírni (nekem az 576-tól van egy, de azt nem használom). Egyszer eltűnődtem rajta, ki vásárol annyit (egy milla felett), hogy vehessen rajta akár egy darab játékot is :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1280) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1279) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez arra jó, hogy a következő vásárlásodkor kevesebbett kelljen otthagynod vagy mondjuk gyűjtögetsz. GameStar pontokból nekem kapásból lesz 4000 (mondjuk csak 500-asával lehet felhasználni) és törzsvásárlói pontokat is duplán szokták felszámolni :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1281) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#1280) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi a tippet, megnéztem ezt a GameStar-dolgot. Ez gyakorlatilag ugyanaz, amiről beszélek én is (a régi kv, gs kártyák), csak közben továbbfejlesztették, bár ahogy látom, még javában tesztüzem alatt van. Ha elengednek vele legalább 4-5%-ot egy átlagos játék árából, annak már azt mondom, hogy van értelme.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1282) A.tessz


A.tessz
senior tag

Egyenlőre csak az 576ban horror áron , meg a supergamerben drágán láttam mariot raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#1283) ldave válasza A.tessz (#1282) üzenetére


ldave
félisten

Eddig engem se hívtak, hogy megjött volna...

A Slime draws near! Command?

(#1284) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1283) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most néztem rá a kv honlapjára, de semmi nem jön be. Talán most frissítenek rajta.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1285) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1284) üzenetére


ldave
félisten

Sajna melóban nem tudom megnézni, le van tiltva szinte minden videójáték oldal.

A Slime draws near! Command?

(#1286) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1285) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Bejött, de egyelőre azt írják, nincs raktáron :(

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1287) A.tessz


A.tessz
senior tag

Srácok találtam , konzolokszervizénél van raktáron 13990 ért. Le is foglaltam egyet, este elugrok érte, ha kell még valakinek szóljatok.

(#1288) ldave válasza A.tessz (#1287) üzenetére


ldave
félisten

Nekik hol van az üzletük?

A Slime draws near! Command?

(#1289) adalbert1 válasza ldave (#1288) üzenetére


adalbert1
veterán

Oktogon közelében, a Hunyadi térnél.

szerk.:

Gondolom a viszonylag alacsony kereslet (mármint a másik 2 konzolhoz viszonyítva) miatt van ilyen gyenge Nintendo kínálat itthon... Ennek ellenére azért egy kicsit jobban rágyúrhatnának a pult túloldalán álló piaci szereplők, az elég gáz, hogy egy viszonylag ismert játék megjelenés után egy héttel ne legyen raktáron, illetve mikor 3DS XL-t akartam venni, akkor is megesett egy boltban, hogy azt mondták, rendeljem meg, és akkor talán hamarabb lesz raktáron - annyira azért nem érzem sehol se erősnek a szolgáltatás színvonalát, hogy egy ilyenbe bele menjek, így inkább elmentem egy másik boltba és megvettem ott. :)

[ Szerkesztve ]

(#1290) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1288) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Oktogontól két sarokra a Hősök tere irányába (Hunyadi tér 1-3.)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1291) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1290) üzenetére


ldave
félisten

Beszéltem velük és ha minden igaz, akkor angol kiadás van nekik, hazafele odamegyek, a konzolvilágot meg lemondom...

A Slime draws near! Command?

(#1292) A.tessz válasza ldave (#1291) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nyugodtan megcsörgethettél volna aztán hoztam volna egyet. Az én példányom itt pihen a kocsiban, este tesztelem. Angol verzió ,egyébként kpt vigyél kártyával nem tudsz fizetni!

[ Szerkesztve ]

(#1293) ldave


ldave
félisten

Most komolyan srácok, elküldtök egy olyan boltba, ahol a pult mellett egy 3DS-es Zelda fogad?

A Slime draws near! Command?

(#1294) A.tessz válasza ldave (#1293) üzenetére


A.tessz
senior tag

Hahahahahaha megtört a jég!

[ Szerkesztve ]

(#1295) ldave válasza A.tessz (#1294) üzenetére


ldave
félisten

Na fogadjunk hogy te szóltál az eladónak, hogy tegye ki elém :)

A Slime draws near! Command?

(#1296) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1293) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Törvényszegés!!! Szégyen gyalázat monnyon le!!! :Y :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1297) Mister_X válasza ldave (#1293) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már a Mario-val is bűncselekményt követtél el, ezzel meg minden enyhítő körülményt kizártál :DDD KSz volt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1298) adalbert1 válasza ldave (#1293) üzenetére


adalbert1
veterán

És a játék milyen? Kicsit játszogatva a 3DS Super Mario Land-del, arra jutottam, hogy nagyobb képernyőn biztos jobb lehet... A Zeldát én holnap tervezem beszerezni egy Lego City-vel együtt.

(#1299) ldave válasza adalbert1 (#1298) üzenetére


ldave
félisten

pöpec :)

A Slime draws near! Command?

(#1300) ldave


ldave
félisten

Elsö világ kész :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.