Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#100) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez gyakorlatilag csak sw kérdése, de nem tudom, mi érdeke lenne a nintendonak, hogy a felhasználók nagyrészét kizárja belőle (gondolom, a többség az egyszerűbb gépet veszi majd)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#102) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#101) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én nekem még olyat is mondtak boltban (szept. közepe-vége), hogy a Miiverse lemezen lesz és alapesetben a Deluxe-hoz fog csak járni. Meg hogy a Nintendo Networkben lesz lekorlátozás/extrák. Nem hinném, hogy pluszba kifizetnének az emberek ennyi pénzt csak a színért és a +24GB háttértárért.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#103) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#102) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez alapján nagyon nem úgy tűnik, pedig: "Miiverse will be free to use for all Wii U players and won’t carry a price nor a subscription plan. Miiverse is based on web-browser technologies, which means it will be accessible from any browser enabled device in the world, including phones, tablets, and more." Forrás: wiiudaily.com

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#104) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#103) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor ámen. Majd a third-party ellátottságra leszek kíváncsi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#105) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#104) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kifejezetten jónak ígérkezik a külsős fejlesztés Wii U-ra, itt írják, hogy a Nintendo számos saját fejlesztést tolt át a tervezett gépdebüt idejéről 2013 tavaszára, mert annyi külsős cím jön már nyitásra, ill. nem sokkal utána. Remélhetőleg tovább csiszolják a saját fejlesztéseket addigra, amiből néhány cím: Pikmin 3, Wii Fit U, Game & Wario, és LEGO City Undercover. Ami biztosan megjelenik a géppel egy időben, az a New Super Mario Bros U és a Nintendo Land (ezt adják majd az egyik deluxe csomagban). /wiiudaily.com/

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#106) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#105) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak az aggaszt, hogy sok játék megjelenésénél PS3, Xbox360, PC van megjelölve, mint platform - Wii U-ra meg még az official page sem ad megerősítést...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#106) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egyfajta kivárás biztosan lesz itt is, mint minden konzol megjelenésénél, de mivel ez lesz a legfejlettebb technológia a piacon - legalábbis amíg a két rivális nem lép, de erről még pletyka szinten sincs semmi -, nem kell félni szvsz, hogy sokáig parlagon hagyják. Egyébként meg a titkolózás is megy a Nintendo berkein belül, a saját fejlesztéseket nagyon nem akarják nyilvánosságra hozni, egyedül a Zeldát erősítették meg eddig. Lesz itt játékáradat még, szerintem bele is fulladunk.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#108) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#107) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én szívesen meg is venném a gépet, csak sajna túl drága lett a várthoz képest :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#106) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egyelőre ezt a listát találtam, talán nem baj, ha bemásolom ide:

Game title Genre Publisher Year

007 Legends First Person Shooter Activision Late 2012
Aliens Colonial Marines First Person Shooter SEGA February 2013
Assassin’s Creed 3 Action Ubisoft 2012
Batman Arkham City Action Warner Bros. 2012
Bayonetta 2 Action Nintendo 2013
Ben 10: Omniverse Action D3 2012
Darksiders 2 Action THQ Fall 2012
Devil’s Third Action THQ TBD
Dragon Quest X Action Square Enix 2013
Call of Duty Black Ops 2 First Person shooter Activision Fall 2012
Epic Mickey 2 Adventure Disney 2012
Formula 1 All-Stars Racing Codemasters 2013
FIFA 13 Sports EA Sports 2012
Funky Barn Casual Tantalus Games2012
Game Party Champions Party Warner Bros 2012
Game & Wario Party Nintendo 2013
Ghost Recon Online Action Ubisoft 2012
Homefront 2 First Person Shooter THQ 2013
Injustice: Gods Among Us Fighting Warner Bros. 2013
Jeopardy! Puzzle THQ 2012
Just Dance 4 Dance Ubisoft Fall 2012
LEGO City Undercover Platform Nintendo 2012
Mass Effect 3 Action EA Fall 2012
Madden NFL 13 Sports EA Sports 2012
Marvel Avengers: Battle For Earth Action Ubisoft 2012
Medium Action N/A 2013
Monster Hunter 3 Ultimate RPG Capcom 2013
New Super Mario Bros U Platform Nintendo Fall 2012
NBA 2K13 Sports 2K Sports 2012
NBA Live 2013 Sports EA Sports 2012
Nintendo Land Party game Nintendo Fall 2012
Ninja Gaiden 3 Razor’s Edge Action Nintendo Fall 2012
Pikmin 3 Strategy Nintendo Fall 2012
Project Cars Racing Slightly Mad Studios 2013
Project Nova Action/adventure Activision 2013
Pro Evolution Soccer 2013 Sports Konami 2012
Rabidds Land Party game Ubisoft 2012
Rayman Legends Platform Ubisoft 2012
Rise Of The Guardians Action D3 Publisher 2013
Scribblenauts Unlimited Puzzle Warner Bros. 2012
Sing Party Music Nintendo 2012
Skylanders Giants Platform Activision 2013
Sonic & All-Stars Racing Transformed Racing SEGA Fall 2012
Sports Connection Party Ubisoft 2012
Super Smash Bros. Wii U Fighting Nintendo 2014
Transformers Prime: The Game Action Activision 2012
Tank Tank Tank Action Namco Bandai 2013
Tekken Tag Tournament 2 Fighting Namco Bandai 2012
The Amazing Spider-Man Action Activision TBA
Trine 2: Director’s Cut Platform Frozen Byte 2012
Transformers Prime Action Activision 2013
Your Shape 2013 Fitness Ubisoft 2012
Warrior Orochi 3 Hyper Action Tecmo Koei 2013
Wii Fit U Fitness Nintendo 2012
Wheel of Fortune Puzzle THQ 2012
Wipeout 3 Casual Activision 2013
Wonderful 101 Strategy Nintendo 2012
ZombiU First person shooter Ubisoft Fall 2012
Zumba Fitness Fitness Majesco 2013

A megjelenési dátum már biztos, hogy néhánynál csúszni fog, de a nagyobbik része aránylag hamar ki fog jönni, plusz ott vannak a sima Wii és a Virtual Console játékok is, tehát halálra unni szerintem nem fogja magát senki. :N

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#110) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#108) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én is azt gondolom, hogy valami gubanc van az árszabással. Tételezzük fel, hogy az előrendelési árak nem változnak.

Fehér alapgép: 80k, játék és extra tartozék nélkül.

Deluxe gép #1: 90k, de van Nintendo Land játék ~15k, plusz apróságok ~5k

Deluxe gép #2: 105k, van menne ZombiU ~15k, pro kontroller ~15k, plusz vicik-vackok ~5k

Fentiekből az szüremlik le, hogy vagy az alapgép nagyon drága, vagy a deluxe gépeket adják kevesebbért, mint amit valójában érnek. Ha a tartozékok árát kivonjuk, maga a deluxe gép ~70k-ra jön ki, amellett, hogy picit fejlettebb is. Tehát ezen a gondolatmeneten lovagolva a sima fehér gép árának valahol 65-70k közt lenne a reális kezdőára.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#111) Sonja


Sonja
veterán

See the first ever Wii U game box unboxing!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#112) Dr.F.E.R.I. válasza Sonja (#111) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Anno a SNES játékaimhoz egész komoly kis könyveket mellékeltek, ezek a lapok nagy nullák. Nem kell regényeket a tokba rakni, de ha már fizikai formában megveszi az ember a tizenezres játékot, legalább részben érezze azt, hogy kap is valami tartalmat a pénzéért... :(

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#113) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#112) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Beh, még a Ground Control 2-m mellé is milyen pöpec füzetecske volt... :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114) ViharVadász


ViharVadász
őstag

És megjött az első Wii U Premium Pack kicsomagolása is Nintendo Wii U Premium Pack !

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#115) Dr.F.E.R.I. válasza ViharVadász (#114) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

:R Komoly csomagolása van, és az is jó jel, hogy van súlya.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#116) Def26 válasza Sonja (#111) üzenetére


Def26
félisten

Hát ez egy igazi gamer lehet. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#117) Mister_X válasza Sonja (#111) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, nem értem,hogy minek kellett az a recycle jellel belerondítani a dobozba :((( Normális ember nem dobja ki a játékait, ha meg igen, akkor tenni kell arról, hogy olyan anyagból készüljön, ami nem ártalmas a környezetre. Vagy legalább ne töltené ki az a rohadt jel a fél dobozt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#118) ldave válasza Mister_X (#117) üzenetére


ldave
félisten

Engem a hülye kék színe jobban zavar :) Amúgy meg gondolom azért van ennyire kivágva, mert ezzel is anyagot spórolnak.

A Slime draws near! Command?

(#119) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#118) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, nyilván a spór miatt, de a N helyében én hagytam volna a hülye a dvd-tok kinézetet, és az alábbiakat csináltam volna: egy kis, masszív tok, ami alig nagyobb, mint maga a korong, bele még egy vaskosabb kis füzet az egyes játékokhoz, meg még pluszba egy-két apróság (kuponok, kártyák, valami). Anyagot is spóroltak volna, és nézne is ki valahogy a dolog.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#120) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na mi van, gyerekek. Megjelent a konzol, oszt semmi mozgás itten...

Én februárban tuti megveszem. Ha költözök, akkor március, legkésőbb április. Már várom :)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#121) ldave válasza Mister_X (#120) üzenetére


ldave
félisten

Én még kivárok, majd ha lesz rá a 3D Mario, Zelda, Metroid hármasból legalább 2, akkor megveszem.

Szerintem egy 3DS-el lepem meg magam karácsonyra, ahhoz már van 4-5 játék ami érdekel.

A Slime draws near! Command?

(#122) Mister_X válasza ldave (#121) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Óhogyrohadnálmegte, eszembe juttattad a 3DS, pedig már olyan határozott voltam :DDD

Amúgy: bugos volt egy 3DS vagy mi? Ocarina demo volt a kiállított példányon, de én maxra tekert 3D-n is láttam mindkét képet akárhonnan néztem...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#123) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#120) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Tavaszig szerintem is érdemes vele várni, addigra kifoltozzák a gépet is, plusz jön rá az új játékhullám :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#124) ldave válasza Mister_X (#122) üzenetére


ldave
félisten

Az emberek kis része nem képes látni az ilyen módon létrehozott 3D képet, lehet hogy te ebbe tartozol :(

A Slime draws near! Command?

(#125) Mister_X válasza ldave (#124) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A vicces az, hogy 1-2 hónapja MM-ben Dead or Alive-val minden rendben volt, sőt, játszogattam a csúszkával is, hogy mikor a legjobb.

Wii U kell majd, TV nélkül :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#126) ldave válasza Mister_X (#125) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk mintha valahol olvastam róla, hogy valami spéci szemüveggel a GamePad is tud 3D-t.

A Slime draws near! Command?

(#127) Mister_X válasza ldave (#126) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Anyám borogass... Jó lesz az mezeinek is.

3DS többet eszik 3D alatt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#128) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#127) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy tudom, 1 órával tovább megy, ha nincs benyomva a 3D.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#129) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na, a konzol belépett nálam a must have kategóriába :) [link], addigra meg is lesz a keret a gépezetre, tuti vétel lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#130) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Ezen(bocs,más oldal)besz*rtam.

(#131) ldave válasza AkosAkos (#130) üzenetére


ldave
félisten

Ez van sajna, a szabályt be kell tartani :( Ez nem a Nintendo sara, hanem a német szabályozásé.

A Slime draws near! Command?

(#132) Mister_X válasza ldave (#131) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ilyenkor nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek... Annyira röhejes ez az egész. Így akarják a fritzek meggátolni a killer spiel-ék terjedését, nehogy elszaporodjon a totter Leute...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#133) truebaba8


truebaba8
tag

Sziasztok,

Zsir uj "Wii u 32 gb deluxe kiadás" 44 000 Ft-ert sok?

-

(#134) ldave válasza truebaba8 (#133) üzenetére


ldave
félisten

Nem, én is kérek annyiért :)

A Slime draws near! Command?

(#135) truebaba8 válasza ldave (#134) üzenetére


truebaba8
tag

a google cache-ben meg benne van egy emberkenek a hirdetese, aki ennyiert adja , szerintem nem mond igazat.
en meg sima WII-t rendeltem tole kiegeszitokkel, ra akart beszelni az elore utalasra, de meg utanvettel kuldhet egy fel teglat ;-)

[ Szerkesztve ]

-

(#136) Dr.F.E.R.I. válasza truebaba8 (#133) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

6 év múlva sem fogsz tudni talán ennyiért venni (100k körül van újonnan)... Vagy az áruval, vagy az eladóval lesz valami komoly gond... Ha kedves az életed, mindkettőt kerüld el! :((

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#137) truebaba8 válasza Dr.F.E.R.I. (#136) üzenetére


truebaba8
tag

szia, igen tudom..

kinalt egy WII-t is + WII fit-et, 2db controllerrel 30e-ert, az is tul jo volt. h igaz legyen...
2 éve próbálom megvenni a WII-t, de majd jövőre :-)

Egyebkent ez az első alkalom, h belefutok csalóba.. de szerencsére nem ért kár, de modjuk az h beleéled magad, és elvett 3 napot hogy más ajándékot vegyek...

[ Szerkesztve ]

-

(#138) Mister_X válasza truebaba8 (#133) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Átverés. Feleannyiba adná, mint a legolcsóbb bolt egy új Basicet. A kérdésedre: jó ár. Túlságosan is...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#139) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv

urak, a basic pakkot érdemes megvenni 85 ropiért? :B

ami gáz lehet, az a 8gb memória.

ami kell majd, az a sensor bar, az kimaradt a deluxe csomaghoz képest, meg párt tarót, de az nem is kell, meg 1 játék..... de a 100k most sok a nagyobbé.

(#140) Mister_X válasza g@bo (#139) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Deluxe minden tekintetben jobban megéri, mert több értékben kapod az extrákat, mint 15.000Ft. Ettől függetlenül, megveheted, ha nagyon szűk a nadrágszíj, maximum majd kiegészíted egy külső vinyóval.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#141) g@bo válasza Mister_X (#140) üzenetére


g@bo
nagyúr

elég szűk.... és maradt egy fehér kontroller is, csak sensor bar kéne. meg majd játék.

egyébként az ár is kemény, neked van wii u?

akkor vélemény ps3 vagy u? :B

(#142) Elderath válasza g@bo (#139) üzenetére


Elderath
őstag

Premium set sokkal jobban megéri. A nagyobb HDD, nintendoland játék, állványok stb. Inkább tegyél még hozzá egy keveset és vedd meg a premiumot. Meg aztán a fekete szín is szebb...szerintem :)

Ha már Wii U topik... Nem sok konzol van magyar kézen, ahogy elnézem ezért gondoltam, hogy akinek itt van beírhatná Nintendo IDjét, hogy fel lehessen venni egymást a friend listre.

Saját IDm : xX_Gero_Xx

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#143) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#139) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem csak a 8GB memória a gáz (amellett, hogy az a 8 inkább ~3 a valóságban), hanem az is, hogy nem kapsz hozzá semmit - még egy fabatka preinstall játékot sem, amivel a dobozból kivéve játszhatnál kicsit. Ha deluxe-t veszel, legalább kapsz néhány tartozékot, egy játékot, és 10% kedvezményt a letölthető tartalmakért. Külső vinyó meg így is, úgy is kell majd, mert a 32GB sem sok minden hosszú távon. Basic pack annak lehetne jó, aki csak dedikált wii u dobozos játékkal játszana, de ahhoz túl sok kompromisszumot kellene kötni, ahhoz képest pedig alig olcsóbb a deluxe-nál. Mindenképp elhibázott a basic pack pozícionálása, a tengeren túli eladások nagy része is deluxe pack, nem véletlenül. Nintendo ezt nagyon benézte, neked is csak saját felelősségre ajánlom...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#144) Mister_X válasza g@bo (#141) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát én most vettem egy PS3-at. Hardverileg nincs annyira lemaradva (GPU gyengébb, proci klasszisokkal erősebb, RAM kevesebb), az egész kiforrott, játékkínálata szintén, a legtöbb exkluzív cím ide van. Összehasonlítani tehát nem annyira érdemes, hagyni kell neki időt kiforrni, de ha már igen, akkor vegyél 71.000Ft-ért 500GB-os Super Slimet Uncharted 3-mal és Gran Turismo 5-tel, plusz marad pénz játékokra (most vettem bontatlan Resistance 2-t 3500Ft-ért) vagy ami kötelező: egy egy éves PSN Plus előfizetésre, amivel kezdésként kapsz tíz ingyen játékot amikből pár darab cserélődik havonta, így az előfizetésed ideje alatt 45 játékot kapsz. Ha nem tetszik a Super Slim kinézete, talán találsz 320GB-os Slimet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#145) Dr.F.E.R.I. válasza Elderath (#142) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha jól értem, van Wii U-d? Ez esetben írnál pár sort az eddigi tapasztalataidról? Amióta ugyanis megvan a fórum, még élő ember nem tévedt ide, aki látott is volna ilyen masinát... :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#146) Elderath válasza Dr.F.E.R.I. (#145) üzenetére


Elderath
őstag

Persze. Premium setet vettem én is, digitálisan vettem a NSMBU-t és lemezesen a ZombiUt. Első napi update kb másfél óra volt letöltéssel/installálással együtt. Az OS letisztult, nekem tetszik a design. Sebességével vannak még problémák. Egyes menükbe való ki-belépés még nem a leggyorsabb, de annyira nem vészes. Ezeket egy későbbi firmware frissítéssel úgyis orvosolják. Maga a gép kicsi, nem sokkal nagyobb, mint a Wii. Kontrollere viszont nagy, ennek ellenére baromi kényelmes. Kijelző jó minőségű, nem egy vita OLED szint, de mind a színek, mind pedig a felbontása jó. Annak ellenére, hogy rezisztív az érintőképernyő, nagyon érzékeny.

Miiverse app nagyon addiktív. Első nap mielőtt megnéztem volna játékokat majdnem másfél órát szórakoztam vele :) Amolyan facebook/twitter hibrid. Az eshop még elég hiányos, de a design nagyon jó. Olyasmi, mint az applestore. Letöltési sebességen mondjuk javíthatnának.

A játékok közül a NSMBU és a ZombiU is remek nyitócímek. Gamepadot meg imádom használni.

Pár negatívum : A konzol és a pad felülete is fényes, így brutál mód vonzza a port és az ujjlenyomatokat, illetve állandóan pörgeti a lemezt ha be van rakva egy és nem a leghalkabb a masina így. A gamepad se bírja olyan sokáig. 4-es fényerővel 3-3.5 óra egy töltéssel. Mondjuk nekem ez nem gáz, mert közel a konnektor és tudok játszani töltés közben is.

Összességében nagyon elégedett vagyok a géppel és remélem, hogy a 3rd party támogatás nem Wii szintű lesz. Sajnos 2013as felhozatalból egyelőre nem sok minden jön a gépre, de remélem, hogy lesznek bejelentések az év elején.

Ha van valami kérdés a géppel kapcsolatban kérdezzetek nyugodtan.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#147) Dr.F.E.R.I. válasza Elderath (#146) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi a beszámolót! :R Én Wii U-t egyelőre kihagytam (3DS XL lett helyette), mert még kiforratlan, és az első évben tipikusan játékhiány szokott lenni (mint van/volt a Vita és 3DS esetében is). Nálam külön csavar, hogy jó lenne az öreg SONY-t leváltani egy modern HD-képes tévére, viszont ez nem valami költséghatékony lépés, mert amúgy nem igazán nézek tévét.

Azt hadd kérdezzem meg, hogy a két játékról mennyire osztod a jól fizetett "szakújságírók" véleményét? Nevezetesen, hogy a Mario nem elég innovatív és könnyű végig vinni, a ZombiU pedig, hogy nehézkes a játékmenete és (harmat)gyenge a grafikája?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#148) Elderath válasza Dr.F.E.R.I. (#147) üzenetére


Elderath
őstag

Mario az mario. 20 éve ilyen, ezért szeretjük. Nehézségéről meg annyit, hogy a 3DS-es new super mario bros 2 gyerekjáték ehhez képest. ZombiU meg egyáltalán nem ronda, sőt... fények szépek, hangulat/atmoszféra csillagos ötös. Maga a játék is teljesen egyedi élményt nyújt (főleg a gamepad használat miatt), valódi régi stílusú survival horror. Állandó félelemérzés tényleg ott van az emberben végig és ez nem csak PR szöveg. Tipikusan az a játék, ami elé hosszabb időre le kell ülni és akkor mutatja ki igazán a foga fehérjét. A játékosok többsége nagyon is meg van vele elégedve, persze aki codos run'n'gun-ra vágyik az valóban csalódni fog. Csináltam is jó pár hangulatos képet miiversre, de azt sajna nem lehet gépre vagy máshova lementeni és be se tudom ide postolni. Érdekesség, hogy mielőtt megvettem beírtam a miiverse csatornájára, megkérdeztem, hogy a kétes értékelések ellenére megéri-e megvenni. Fél perc múlva már kaptam vagy 6 választ, hogy mindenképp :)

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#149) Dr.F.E.R.I. válasza Elderath (#148) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi mégegyszer, és további jó játékot! :R Néhanapján még "talán" kíváncsiskodunk! :U

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#150) ldave


ldave
félisten

Biztos lesz nekem is Wii U-m, a kérdés csak az, hogy mikor. Zelda, Metroid és 3D Mario hármasból amint kint lesz 2 cím, akkor jön el az ideje. Meg jó lenne ha bejelentenék, hogy GameCube játékokat lehet Virtual Console címként venni, sajna az a gép kimaradt nekem és van rá sok játék, amit játszanék (Wind Waker, Paper Mario, Luigi's Mansion, stb.)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.