Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#1149) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, szerintem is túl vannak árazva, egy 20k-val olcsóbb ár lenne a reális. Illetve ha már bundle, akkor tartalmazhatna valami pluszt is, pl. a Lego City bundle-be mehetne a játék limited változata, ahol egy lego figura is mellé van csomagolva, vagy valami hasonló vevő csalogató húzást bevethetnének (oké, Zelda fanoknak biztos érték az egyedi kontroller, de semmi hasonlóval nem találkoztam).

(#1152) magic2 válasza adalbert1 (#1151) üzenetére


magic2
tag

Valahol tényleg ott lenne a reális ára.

(#1153) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nézegetem a Vgchartz-ot, USA adatok és a hardverek már fent vannak, tényleg sikerült a Wii U-t felpörgetni a Wind Waker-rel, a héten ott beelőzte a PS3-at is. Most már annyira egymás sarkában vannak az exkluzív címek (WW->Sonic->Wii Party U->Mario 3D World->Wii Fit U), hogy ez a lendület simán kitarthat jövő év elejéig. Onnét az a kérdés, hogy a következő eresztés (Donkey Kong, Smash Bros, Bayonetta 2, Kart 8) mikortól fog tudni elstartolni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1154) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1153) üzenetére


Mister_X
nagyúr

MK8 csúsztatva lett?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1155) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#1154) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Egyelőre nem tudni, hogy csúszik-e, eredetileg jövő tavaszra ígérték és ez még áll mindig. A kérdés az, hogy ha már aktuális lenne a megjelenés, nem fog-e úgy járni, mint most a Donkey Kong, hogy X hónappal arrébb tolják.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1156) magic2


magic2
tag

A Wind Waker maga is elég jól teljesít. Már 304 481 darab talált gazdára valószínűleg ez a letöltéseket és a lemezest is tartalmazza.
Usa: 152 371 darab
Európa: 80 069 darab (Ezen belül Egyesült királyság 27 833 darab)
Japán: 37 309 darab

(#1157) adalbert1


adalbert1
veterán

Ma láttam 2 jó áron kínált bundlet a pólus media makrtban:
Zelda Bundle - 80k - 2 db-ot láttam kirakva
Zombi U Bundle - 90k - 1 db-ot láttam kirakva

[ Szerkesztve ]

(#1158) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#1157) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Te ritka szerencsés egy ürge vagy, mindenbe akciósan botlasz bele. :K Legutóbb, mikor MM-ben jártam, majd a hajam hullott ki az árak láttán. Amúgy a ZombiU csomag nagyon jó ezért az árért, a prokontroller miatt. A gép és a játék így jó tizessel a sima deluxe ára alá jön ki.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1159) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#1158) üzenetére


adalbert1
veterán

Az ilyen akcióktól eltekintve tényleg vicces árakkal dolgoznak, van ami szerintem még az 576-ban is olcsóbb, mint náluk :DDD . Most a DS topikból jött a tipp, igazából DS játékot mentem venni oda, csak akkor már kicsit körbenéztem... De amúgy igen, többször is sikerült már ilyen-olyan akcióba belefutni, remélem ez maradni is fog... :))

(#1160) Mister_X


Mister_X
nagyúr

No akkor, összegezzük, hogy mi van és mi lesz (mikor) U-ra, ami érdemleges?

Van:
- ZombiU
- LEGO City Undercover
- Monster Hunter 3 Ultimate
- Pikmin 3
- Wonderful 101
- Wind Waker HD

Idén már csak a Super Smash és Mario lesz?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1161) Brasco31 válasza Mister_X (#1160) üzenetére


Brasco31
csendes tag

Azért van ott Rayman Legends, Splinter Cell Blacklist, Sonic Lost World is, meg lesz Wii Fit U, AC Black Flag, Wii Party U, COD Ghosts, Deus EX Director's cut is többek között.

(#1162) Mister_X válasza Brasco31 (#1161) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Exkluzívakat igyekeztem írni. Wii Fit/Party/Sports U nem izgat, talán a Sonic Lost Worlds még. Ezek szerint idén még Super Smash, Mario, és Sonic érkezik. A lényeg ezek szerint jövőre csúszik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1163) ldave válasza Mister_X (#1160) üzenetére


ldave
félisten

Super Smash nem lesz idén.

A Sonic viszont elég jó pontokat kapott a japán sajtóban.

Amúgy meg a lényeg a Mario 3D World lesz, az meg idén jön.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1164) Mister_X válasza ldave (#1163) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor csak egy szál Marioval vág neki a Nintendo a karácsonyi szezonnak? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1165) ldave válasza Mister_X (#1164) üzenetére


ldave
félisten

Nem, hisz jön a Wii Fit U is, melynek elődje és a Plus rész együtt több mint 40 millió darabban fogyott.

A Slime draws near! Command?

(#1166) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#1164) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A karácsonyi szezon nem egyenlő a decemberben megjelenő játékokkal, hanem gyakorlatilag idesorolandó a szeptembertől év végéig kijövő összes komolyabb cím. Ami igazán vízválasztó idén, az a Wind Waker, a 3D World és a Wii fit/party U játékok. Ezek a katalizátorok, amikért az emberek elsősorban gépet fognak venni, de aki vesz gépet, az veszegetni fogja a korábban érkezett játékokat is. Lásd a Vgchartz listát, a NSMBU, Pikmin 3, ZombiU még mindig ott vannak (persze főleg a hátmezőnyben), mert ahogy bővül a géppark, úgy vadászgatják ezeket is össze az új tulajok. Amik még az előbbieken felül érdekesek, azok a W101, a Rayman Legends és a Sonic, ezek is fenntarthatják a lendületet, de nagyon erős lesz a szezon, főleg a másik két gép érkezése miatt, úgyhogy ezek a játékok időlegesen parkolópályára kerültek/kerülnek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1167) Brasco31


Brasco31
csendes tag

Csak ma ! 200 font
http://www.play.com/stores/ShopTo/listing/865174495
Az itthoni árakat elnézegetve azért el vagyok szomorodva.
Gusztustalan, hogy mindenhol csökken a konzol ára itthon meg nő :W

(#1168) magic2


magic2
tag

Akciózik az Ubisoft az Eshopon.
http://www.nintendolife.com/news/2013/10/nintendo_download_31st_october_europe
Assassin's Creed III €14.99 €69.99
Marvel Avengers: Battle for Earth €14.99 €29.99
ZombiU €14.99 €29.99
Rabbids Land €14.99 €29.99
Sports Connection €14.99 €29.99
Your Shape: Fitness Evolved 2013 €14.99 €29.99
Az AC3 ára most nagyon baráti!
A Capcom is akciózik kicsit.
Resident Evil Revelations €29.99 €49.99

(#1169) ldave


ldave
félisten

Durva, hogy a megjelenés után 1 hónap alatt 3szor annyi gép fogyott, mint azóta összesen.

A Slime draws near! Command?

(#1170) ldave válasza ldave (#1169) üzenetére


ldave
félisten

Újabb hír a témában: az EA utolsó negyedévében így alakultak a játékeladások: 54% X360, 42% PS3 és 3% Wii/Wii U.

A Slime draws near! Command?

(#1171) Feverke válasza ldave (#1170) üzenetére


Feverke
tag

Persze, mert visszamondta meg leállította meg különben is... sz@rja össze magát..

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#1172) ldave válasza Feverke (#1171) üzenetére


ldave
félisten

:F

Egyéb: A 3D World-ot megveszem. Az utóbbi napok trailer videói meggyőztek.

A Slime draws near! Command?

(#1173) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1172) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az vitán felül áll, hogy egyértelmű az előrelépés a 3D Land-hez képest, de nem tudom... Valahogy nehezen barátkozom meg ezzel a 2,5D-s megjelenítéssel. Bár mintha említették volna egy E3-as videóban, hogy lehet majd változtatgatni a kameraszögeket a gamepad-en, lehet rosszul emlékszem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1174) boost


boost
addikt

sziasztok,
garis PS3-amat ( SuperSlim 500GB, Wonderbook+Move szett, GTA5, TheLastofUs Collectors E. és még vagy 30 lehúzott plus-os játék ( FarCry 3, Hitman, BF3, AssasinsCreed3, stbstb) cserélném fekete WiiU-ra. Plus előfizetés még majdnem egy évig mindenképp él rmajd a gépre. Pü, ha érdekel a dolog.

(#1175) A.tessz


A.tessz
senior tag

Ha valakit érdekel a cod ghost wii u ra.

Köröket ver rá a ps3 v xboxos változatra, cimborám beszerezte ps3 ra, hát valami förtelem ahogy kinéz ps3 on.

Én is kicsit beijedtem amikor láttam , persze addigra már megszereztem wii u ra, csak nem próbáltam ki, aztán hazaértem bepattintottam és láss csodát, konkrétan next gen call of duty ghost lett wii u ra (next gen szöveget csak azért használom mert amit láttam ps3on ahhoz képest next gen) :)) , nagyon jól mutat, és szépen is megy, multija baromi jó ,van coop kampány, extinction mapok, ahol idegeneket aprítassz , zombik helyett.

Nagyon komoly még mindíg az osztott képernyő nélküli multi is, gamepadon tolom cimborám meg a tvn.
Dobok is egy livestremet hozzá mindjárt.

[ Szerkesztve ]

(#1176) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1175) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Néztem is az angol amazonon, hogy alig pár csillagot adtak rá, mi lehet vele a baj. Viszont az idióták meg agyon dicsérik a ps4-es változatot, pedig ahhoz még gép sincs, amin lejátszhatnák... :) Én már kinőttem ezekből a lövöldékből, de egy-két csillagnál azért biztosan jobb játék lehet, a Mesterlövész c. játékra és társaira adnék inkább ilyesmi osztályzatot.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1177) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1176) üzenetére


A.tessz
senior tag

Cod nál, a csillag értékelés nem sokat számít sajnos a a rajongó tábornál, csak egy dolog nagyobb az ellen drukker tábor :D Pikk pakk lepontozzák mindenhol, valahol érthető is, Crysis 3 at vár mindenki 60 playeres multiban.

Egyébként a multiplayer játékok közül az egyik legjobb, én nagyon szeretem a rendszert amit kitaláltak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1178) ldave


ldave
félisten

Este egy Wii Sports Club tenisz parti? :)

A Slime draws near! Command?

(#1179) magic2


magic2
tag

http://www.nintendolife.com/news/2013/11/mamma_mia_the_mario_and_luigi_wii_u_bundle_is_sold_out_at_target_and_gamestop
Kifogyott két amerikai kereskedőnél a Mario bundle vagy veszik mint a cukrot vagy nagyon keveset rendeltek.

(#1180) Devil198909


Devil198909
tag

Sziasztok srácok!A véleményeitekre vagyok kíváncsi ezzel a Super Mario 3D World-el kapcsolatban!Kinek mi a véleménye a játékról?Mert nagyon gondolkodok rajta hogy ahogy kijön meg is veszem egyből csak megmondom nektek az őszintét hogy van egy pár dolog amitől félek!Ilyen például a tartalom mert megmondom az őszintét hogy nézegettem a trailereket és néztem a world mappokat is és egy világban nem láttam több pályát ötnél az pedig elég kevés!Pláne hogy egy pályán pár perc alatt túl lehet jutni!Várom a véleményeiteket!Remélem nem kúrja el a Nintendo ezt a játékot mert sok minden függ azért ettől a játéktól!

(#1181) ldave válasza Devil198909 (#1180) üzenetére


ldave
félisten

Amikor Bécsben próbáltam, annyira nem tetszett, de ezt betudom annak, hogy négyen kellett egyszerre játszani és persze szokás szerint mindenki másfele ment, szóval nem volt úgy túl jó élmény. De aztán később a trailerek meggyőztek, szerintem jó játék lesz, sokféle felszedhető jelmez, ötletes pályál, én várom nagyon. A 3DS-es 3D Land is jó volt, ez szerintem még jobb lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#1182) Devil198909 válasza ldave (#1181) üzenetére


Devil198909
tag

Rendben!Köszönöm szépen!Hát nagy reményeket fűzök a játékhoz!Remélem nem okoz csalódást! :R

(#1183) ldave válasza Devil198909 (#1182) üzenetére


ldave
félisten

Az a titok, hogy nem szabad túl nagy reményeket fűzni semmihez, így nem csalódik nagyon az ember, ha mégse azt kapja, amit várt :)

A Slime draws near! Command?

(#1184) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A játék lemezképe:

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1185) Brasco31 válasza Devil198909 (#1180) üzenetére


Brasco31
csendes tag

Először nekem sem tetszett, de az októberi Nintendo Direct meggyőzött. Azóta "must have !"
Azért a Nintendo nem szokott olyan "végigszaladok rajta" játékokat készíteni, főleg ha mindent össze is akarsz gyűjtögetni.

Más. Mit szóltok a Wii Party U-s japán bundle-k megjelenése óta bekövetkezett eladásokhoz?
Wii Party U szoftver heti 6. - 37 000 db
Wii U hardver heti 2. helyezés - 38 000 db, előző héten 2 500 db
(csak a 3DS XL előzte meg.)

[ Szerkesztve ]

(#1186) Devil198909 válasza ldave (#1183) üzenetére


Devil198909
tag

Igen!Ebben van valami mert már előfordult velem ilyen!De azért bízok a Nintendo-ban! :R

(#1187) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#1184) üzenetére


Devil198909
tag

Egész pofás ez a lemezkép!Már akarom a gyűjteménybe! :)

(#1188) Devil198909 válasza Brasco31 (#1185) üzenetére


Devil198909
tag

Igen engem is a részletesebb trailer győzött meg a játék megvételéről az elött hidegen hagyott!Csak ezek jártak még a fejemben hogy mi van ha az egész játék ilyen 4-5 óra azt kész!De nem hiszem ahogy mondtad a Nintendo ilyet nem igazán szolott csinálni!

(#1189) ldave válasza Devil198909 (#1188) üzenetére


ldave
félisten

A 3D Land nekem ha jól emlékszem 7-8 óra között volt, de az csak az alapjáték, mindent megcsinálni benne szerintem legalább 3-szor annyi. Ez a 3D World meg szerintem ennél nagyobb játék lesz.

A Slime draws near! Command?

(#1190) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1189) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én a 3D Land-be 25 órát toltam bele úgy, hogy minden pályáról igyekeztem mindhárom csillagot összeszedni. Viszon elakadtam az ötödik vagy hatodik Special-világban, mert az nekem már bazi nehéz, nem is vittem végig a játékot azóta sem. Úgy legkevesebb 30 órát szerintem a World-be is bele lehet majd tenni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1191) Devil198909 válasza ldave (#1189) üzenetére


Devil198909
tag

Értem!Köszönöm hogy írtál nekem erről a 3d Land-ről mert azt én nem tudtam végigjátszani mivel sajnos nincs 3ds-em ez a 3d World meg végülis arra épül!Akkor meg is nyugtattál mert ha végülis abban 7-8 óra az alapjáték és abba a gyüjtögetések még nincsenek is benne akkor nem lesz ez olyan rövid!Majd megpróbálom pótolni ezt a 3d Lande-t! :R

(#1192) #78687232


#78687232
törölt tag

Sziasztok! 12 év pc lét után úgy döntöttem, jövőre áttérek Wii U-ra és Xbox One-ra.
Codok hogy operálnak a Nintendo masináin? Valaki tudna egy kis statisztikát adni? Tudtommal van Ghosts és Black Ops 2 is rá, érdekelne hogy egy átlagos este mennyien játszanak? Gépen kiírja a menüben :K
Ha jól olvastam, lejátssza a sima Wii játékokat is, valami Super Paper Mario mellett a Ghosts lesz a másik játék szerintem.

(#1193) Dr.F.E.R.I. válasza #78687232 (#1192) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem A.tessz barátunk lesz a te embered.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1194) Brasco31


Brasco31
csendes tag

Csak ma ! 200 font http://www.play.com/stores/ShopTo/listing/884882390
Ezt én már nem értem. Akinek van UK-ban ismerőse és szeretne egyet, megéri rá beruházni.

(#1195) Devil198909 válasza #78687232 (#1192) üzenetére


Devil198909
tag

Szia!Én csak a Black Ops 2-ről tudok neked nyilatkozni mert az új Ghost még nincs meg Wii U-ra!A játék maga szerintem a legszebb Wii U-n az biztos szerény véleményem szerint ugyanis összevetettem a PS3-as verzióval!

(#1196) boost


boost
addikt

Kedvenc WiiU reklám: http://www.youtube.com/watch?v=vadMRi7ybAU :D

(#1197) Mister_X válasza boost (#1196) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Háháh :C Az év apukája megkapta ami jár ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1198) A.tessz válasza #78687232 (#1192) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szia, wii u nem épp a legnagyobb tábor. 2000 ezer fölött van , de nem sokkal. Ezzel szemben szerintem xbox ra bőven 100 ezer felé lesz szerintem, valamint a dlc se jár hozzá, ami mondjuk csak egy pálya.

A lényeg én nagyon szereteem a black ops 2 őt és a ghostot is, de igazán akkor éri meg, ha ketten multiztok, mert wii u val lehet osztott képernyő nélkül is multizni az egyik játékos a tablet kontrolleren játszik a másik a tvn, de persze kell plusz egy kontroller hozzá.

(#1199) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Te mekkora gamer vagy? Ha van időtök és kedvetek - meg persze módotok - kiszámolni, mennyi időt töltötök el játékkal átlagosan egy nap, leírhatnátok a blogomba, hadd legyen egy kis házon belüli statisztikánk arról, ki mennyit nyüstöli a kis kedvenceit. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1200) A.tessz válasza A.tessz (#1198) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ezt kicst hülyén írtam , de vágjátok remélem :D , hogy 2 ezerre gondoltam. A másik pedig valóban 100 ezer :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.