Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#801) Mister_X válasza ldave (#799) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az gáz... fejben kell kiszámolni, az a biztos. Melyik bank?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#802) ldave válasza ldave (#800) üzenetére


ldave
félisten

Óó, hogy a fenébe, addig vártam mire visszavitték az árat 220 fontra, a hülye fejem...

A Slime draws near! Command?

(#803) Mister_X válasza ldave (#802) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lol?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#804) ldave válasza Mister_X (#803) üzenetére


ldave
félisten

Úgy látszik ez egy 1 napos akció volt :( Na mindegy, pedig már beleéltem magam.

A Slime draws near! Command?

(#805) Mister_X válasza ldave (#804) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legközelebb kevesebbet kell gondolkodni :) És a másik bolt? Prof01 szerintem szívesen megveszi neked (ha utalod az árát - még csak nem is kell euróval számolni).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#806) ldave válasza Mister_X (#805) üzenetére


ldave
félisten

Ott meg "Sorry, out of stock." :DDD

Így jártam, most bánatomban vennem kell valamit, hogy felviduljak :))

A Slime draws near! Command?

(#807) Mister_X válasza ldave (#806) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vegyél Etrian Odyssey: Millenium Girl-t, ja hogy az még csak Japánban van ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#808) ldave válasza Mister_X (#807) üzenetére


ldave
félisten

Az Etrian Odyssey nem az én stílusom, szóval fel se merül bennem, mint depresszió elleni vásárlás.

A Slime draws near! Command?

(#809) Mister_X válasza ldave (#808) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hmm... Mario vs Donkey Kong 3?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#810) ldave


ldave
félisten

Találtam egy ilyet, össze-vissza ugrál az ár, de ami vicces, hogy a 32 GB-os csomag maradt £199, szóval jelenleg olcsóbb, mint a 8 GB-os kiadás :D

A Slime draws near! Command?

(#811) Mister_X válasza ldave (#810) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És az nem is kell?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#812) Elderath


Elderath
őstag

Magyarországi Nintendo szerviznek van valami mailes elérhetősége?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#813) ldave válasza Elderath (#812) üzenetére


ldave
félisten

Csak ennyit találtam:

Hivatalos magyarországi Nintendo szerviz:
 

1171 Bp. Berky Lili u. 36.

Ny.t.:H-P.: 10-19-ig, Szo.: 09-15-ig

Tel.: +36 1 258 7809

A Slime draws near! Command?

(#814) ldave


ldave
félisten

Na, ma újra 149 font a Wii U basic, gyorsan meg is rendeltem :))

A Slime draws near! Command?

(#815) magic2


magic2
tag

Olvastam egy érdekes hírt.
http://www.ipon.hu/hir/felvasaroltak_a_regi_amiga_jatekok_jogait/25952
Nem lenne rossz ha mind a 300 a Virtual Konzolon landolna előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#816) ImpersonatoR válasza ldave (#814) üzenetére

Es akkor szallitasal meg atalakitoval mennyibe allt meg igy forintositva?

[ Szerkesztve ]

(#817) ldave válasza ImpersonatoR (#816) üzenetére


ldave
félisten

Átalakítót nem tudom mennyi, de ez így nekem összesen (gép + szállítás) 56 374 forintba került.

A Slime draws near! Command?

(#818) 90Quiet válasza ImpersonatoR (#816) üzenetére


90Quiet
tag

angol - magyar hálózati átalakító

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#819) adalbert1 válasza ldave (#817) üzenetére


adalbert1
veterán

Remélem ez az árcsökkentés a következő pár hónapban Magyarországra is begyűrűzik, itthon a legolcsóbb példány is drágább mint 70k...

(#820) ldave válasza adalbert1 (#819) üzenetére


ldave
félisten

Én nem hiszek benne, ezért is vettem meg így. Vicc, hogy még postával együtt is olcsóbb, mint nálunk bárhol :(

A Slime draws near! Command?

(#821) ldave válasza 90Quiet (#818) üzenetére


ldave
félisten

Na mondjuk abba nem gondoltam bele, hogy 2 ilyen kell majd, hisz ha jól tudom, akkor a GamePad-nek külön tápegysége van :) Na mindegy, ez a legkisebb tétel.

A Slime draws near! Command?

(#822) Mister_X válasza ldave (#821) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Idehaza is olcsón kapni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#823) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#814) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Micsoda történelmi pillanatok esnek meg a távollétem alatt... :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#824) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#823) üzenetére


ldave
félisten

Hja, vicces volt az egész. Vasárnap este betettem a kosárba 149 fontért, hogy majd hétfőn teszek pénzt a netes kártyámra és megrendelem. Erre hétfőn visszament az ára 229-re. Ma reggel beérve melóhelyre még az az amazon oldala volt kint a böngészőn, frissítettem és látom, hogy újra 149. Lecsaptam rá :)

A Slime draws near! Command?

(#825) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#824) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én is figyeltem most, de nemtom... Az a bajom, hogy egyelőre még nem nagyon jönnek azok a játékok, amiket jobban várok, illetve most már nagyon ráfeküdtem a felújításra, őszre mindenképp végeznem kell(ene) a szigeteléssel. A 3DS-t sem kapcsolom be már egy hónapja rendszeresen, most egyik nap vettem elő ad-hoc és raktam bele a Monster Hunter-be 7-8 órát. Nem igazán tudnék nyugodt szívvel Wii U-zni. Meg aztán nagyon azt súgják az ösztöneim, hogy lesz még ez a jövőben (egy éven belül) újra hasonló árban. Persze, ha végleg ki nem vonják a forgalomból a modellt. Persze bármikor változhat a helyzet, de perpillanat nem szerepel a masina a képzeletbeli listám elején. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#826) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#825) üzenetére


ldave
félisten

Egyelőre nekem is csak majd a Pikmin 3 lesz amit megveszek rá, de szerintem eShop-ban beszerzek pár VC címet (Super Metroid és A Link to the Past biztos, a többit majd még meglátom), aztán majd a Wind Waker ősszel.
Amúgy lehet kivonják és amiatt ilyen olcsó most, kisöprik a készleteket, viszont kétkedve hiszem, hogy nálunk újonnan lenne majd ilyen áron egyhamar.

3DS nekem is hetekig pihent bekapcsolás nélkül, most az új M&L pörög benne, lassan 10 óránál vagyok 4 nap alatt :)

A Slime draws near! Command?

(#827) ldave


ldave
félisten

Srácok, akinek már van Wii U, szerintetek érdemes ilyen (vagy hasonló) védőizét venni a GamePad-ra?

A Slime draws near! Command?

(#828) Devil198909


Devil198909
tag

Üdv!Srácok nem akarom elvenni a kedveteket a vásárlástól de amiket olvasok a Wii U-al kapcsolatban az egyre aggasztóbb!Belinkelem nektek!
http://itcafe.hu/hir/nintendo_wii_u_arcsokkentes_asda_amazon_uk.html

http://gamepod.hu/hir/zombi_u_2_valoszinuleg_nem_lesz.html

Nézzétek meg és olvassátok el!Ezeket a dolgokat úgy mondom hogy én is Wii U tulaj vagyok és eddig nagyon bíztam a Nintendo-ban de ezek a dolgok hogy már mást nem is olvasni erről a gépről csak rosszat az már aggasztó és kezdek elbizonytalanodni a géppel kapcsolatban!Ez srácok mind a Nintendo hibája!Megjelentetik az új gépüket már 8 hónapja és gyakorlatilag játékok terén pang az egész!Amiket meg bejelentettek exluzívok azok is még messze vannak sajnos,szerintem fel kéne itt pörgetni a dolgokat mert ennek rossz vége lesz!Én például nagyon gyorsan bejelentenék egy Super Mario Galaxy 3-at is erre a gépre mert megmondom az őszintét hogy ez a 3d world amit decemberre bejelentettek nem nagyon nyerte el a tetszésemet pláne úgy hogy szerintem ez nagyon hasonló lesz mint a 3d land!Ahogy olvasgattam oldalakat azért egy Galaxy 3-nak sokkal jobban örültek volna emberek és többen is azt várták!Szerintem még ki lehetne hozni ebből a galaxyból valamit pláne hogy wii-n is elég jó volt meg szép volt a grafikája!Akkor képzeljétek el ezen a gépen!

(#829) Mister_X válasza Devil198909 (#828) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindkettő hír megvolt már. Én konkrétan teszek rá, hogy mi lesz a third party mamutok tucatvackaival, nekem exkluzívak, Nintendo exkluzívak kellenek. Most van három játék ami kell, karácsonyi szezonra lesz ez dupla ennyi. Ha idehaza is emberi áron lesz, akkor én megveszem a gépet, mert tudom, hogy a Nintendo mindenképpen nyomni fogja a jobbnál jobb cuccokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#830) Devil198909 válasza Mister_X (#829) üzenetére


Devil198909
tag

Rendben!Értelek!Még valami ez a hírt is olvastad?

http://www.gamers.hu/mar-a-wii-u-utodjan-dolgozik-a-nintendo/

Nem tudom hogy mi igaz ebből az egészből de ha igaz esetleg akkor ez így elég dúrva mert azért szerintem elég sok ember beruházott már a gépre és ha kiadnának egy új változatot akkor ennek valószínűleg annyi!Ezt viszont egy kicsit igazságtalannak érezném ha igaz lenne!

(#831) ldave válasza Devil198909 (#830) üzenetére


ldave
félisten

Emiatt ne aggódj, a Sony is már elkezdett dolgozni a PS4-en, amint a PS3 a boltokba került. Ez nem jelent semmit a közeljövőre nézve.

A Slime draws near! Command?

(#832) Devil198909 válasza ldave (#831) üzenetére


Devil198909
tag

Értem!Köszönöm szépen!Megnyugtattatok!Remélem lesz még jobb is a helyzet mert ez egy jó kis masina én csak a Nintendo-t hibáztatom hogy így elcseszték ezt az egészet!Nem így kellett volna útjára engedni ezt a gépet!

(#833) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#827) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én biztosan veszek majd, de én ezt néztem ki még korábban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#834) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#833) üzenetére


ldave
félisten

Kissé kalandosan, de ha minden igaz, akkor holnap itt lesz a gép. Azért egész jó ez az Amazon, 2 nap alatt megérkezik a csomag Angliából és mindez kb 3000 Ft-ba kerül.
Már ma megkaptam volna, ha a munkahelyemre kérem és nem a lakcímemre, de azt hittem a posta hozza, nem pedig a DHL.

A Slime draws near! Command?

(#835) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#834) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na majd várjuk akkor a fejleményeket. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#836) Feverke


Feverke
tag

system seller a pikmin 3 japánban... ki mondta hogy a wii u nak annyi?;)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#837) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#835) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy ma hazafele bementem egy MM-ba, megnézem mennyi egy ilyen adapter, mert csak 1 van itthon. 4000 Ft, na mondom ennyiért nem veszek. Szóval egyelőre 1 adapterrel kell megoldanom a GamePad és a Wii U áramellátását :)

A Slime draws near! Command?

(#838) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#837) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Semmi gond, majd veszünk innét egy száz darabos csomaggal, hogy jusson mindenkinek itt a fórumon. ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#839) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#838) üzenetére


ldave
félisten

Köszi a linket, itt darabja 500 Ft, asszem innen rendelek akkor még 2-t, legyen egy pluszban a biztonság kedvéért :)

A Slime draws near! Command?

(#840) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#839) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szívesen. Egyébként azért nem szoktam a MediaMarkt-ban vásárolni, mert hülye aztért nem vagyok. ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#841) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#840) üzenetére


Mister_X
nagyúr

He, ez az én szövegem!!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#842) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#840) üzenetére


ldave
félisten

Mégse annyira jó ez így, 1000 Ft értékre jön kb 1500 Ft postaköltség :(

A Slime draws near! Command?

(#843) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#842) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy látom, hogy előre utalás esetén 'csak' 1000 Ft, de amúgy igen, ez a baj, ha ilyen filléres dolgokat rendel az ember, mert azt is ugyanannyi üzemanyaggal szállítják, mint a normálisabb cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#844) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#843) üzenetére


ldave
félisten

Hazafele megnézem Obi-ban, talán ott van normális áron. Ha nem, akkor benyelem ezt a postaköltséget...

A Slime draws near! Command?

(#845) ldave válasza ldave (#844) üzenetére


ldave
félisten

Obiban nem volt szóval most épp szívatom magam :)

Mivel csak 1 adapterem van, így most a GamePad-et töltöttem fel, kb. két és fél óráig tarott. Vettem rá egy védőfóliát, persze szokás szerint sikerült kicsit bénán feltenni (picit bubis lett), de így is jobb, mintha nem lenne rajta, valahogy olyan sérülékenynek érzem a kijelzőt.

További beszámoló majd az update végén.

A Slime draws near! Command?

(#846) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#845) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

No mi van, semmi pezsgőnyitás, örömkönnyek, miegymás? Csak szép csendben dugdosol? :) Na várjuk ám azt a beszámolót!!!

Ui.: ha sejtettem volna, hogy ekkora érvágás az a sz@ros ezer forint, esküszöm, szerveztem volna délután egy gyűjtést itt a fórumon, már biztos összejött volna rá a zsé

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#847) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#846) üzenetére


ldave
félisten

:P nem érvágás, hanem hogy nem szeretek feleslegesen szállításért fizetni, a bolt meg sajna nem pesten van, így személyen átvétel nehéz, mivel nincs autóm. De úgy látom, hogy nem nagyon kapok ilyet máshol, így kénytelen leszek megrendelni.

Teljes update majd utána a beállítások kb 1 óra 10 percet vett igénybe, most kezdem csak el nézegetni a dolgot, játékom még nincs, szóval csak eShop-os dolgok jöhetnek szóba egyelőre.

Ja, az network id-m: ldave82.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#848) Mister_X válasza ldave (#847) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már megjött Angliából a cucc?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#849) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#847) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezen a gépen már nem kellett azt a hírhedt giga-frissítést megejteni?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#850) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#849) üzenetére


ldave
félisten

Passz, első indítás során update-t követelt, nem tudom mi volt az alapverzió, de egy lépésben a legfrissebb lett, szóval okés. 3DS-ről áthoztam a Mii-t, szóval készen áll minden. Jövő pénteken Pikmin 3, addig eShop :)

@Mister_X: meg, kedden rendeltem, ma már itt volt. Amazon a király :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.