Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) Dr.F.E.R.I. válasza Devil198909 (#700) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszönjük a vélemény nyilvánítást, és arra kérlek, maradj majd itt a köreinkben, legalább lesz kivel megosztani a tapasztalatokat. Többen is vagyunk itt, akik tervezünk Wii U-t venni, ki előbb, ki utóbb. Legalább - ha úgy adódik - lesz kikkel multizni, chatelni és hasonlók. :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#702) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#701) üzenetére


Devil198909
tag

Nagyon szívesen remélem tudtam egy kicsit segíteni!Mindenképpen maradok!Üdv!
István :R

(#703) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#701) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én majd Japánban veszek egyet, ha kijutok :P voltam a nagykövetségem és elkerekedett a szemem, hogy mekkora esélyem lenne kijutni ösztöndíjjal. Nem jelentkeznek sokan és képzelhetitek, hogy vannak olyanok, akik nem tudnak hozzátenni eleget az egészhez. Ikszelgetős a feladatlapok háromnegyede, a kémia és a biológia (igaz, vegyiparisként) nagyon egyszerű, a nehezített matek 50%-os lett otthon kitöltve, az angol 70%, de mázlim volt a tippelésekkel, a japánhoz meg hozzá sem fogtam. Jövő nyárig ki kell művelnem magam angolból és a matekra rá kell feküdnöm, japánt meg erőltetni, amennyire csak lehet. Egy tankönyvet kellene vennem, csak a PS mindig elviszi a pénzt.

A Wii U szerintem is nagyon jó lett, csak játékok is kellenének. Az a baj, hogy húzócím jelenleg nem nagyon van. JRPG-ből a felhozatal ténylegesen nulla, az X-nek robbantania kell - Wiire bezzeg mennyi jött. A többi hc címről nem is beszélve. Majd ha kijön az X, a Bayonetta 2 (és jók lesznek) akkor veszek egy gépet. Remélem azért tartogatnak valamit a Tokyo Game Showra is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#704) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#703) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha jól értelmezem, Te "hozzá tudsz tenni", de közben nincs pénzed egy tankönyvre? Na mindegy, én mindig mindenkinek drukkolok, rajtam semmi sem fog állni... :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#705) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#704) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyílván nem anyagiakra gondoltam. Láttam én már földrajz érettségit, ez is hasonló, azaz eljönnek páran, hogy majd csak lesz valami.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#706) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#705) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hát nem tudom, semmi rossznak nem vagyok elrontója, de ez így túl szépen hangzik, hogy igaz legyen.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#707) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#706) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is állítom, hogy tuti befutó lennék. De van egy évem. :B

Na, de off OFF.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#708) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Iwata nyilatkozott a CNBC-nek: 'We Are to Blame'

A lényeg szerintem ebből az, hogy nem árcsökkentéssel akarnak több Wii U-t eladni, hanem jobb játékokkal és ez szerintem jó döntés.

A Slime draws near! Command?

(#709) Mister_X válasza ldave (#708) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Árat ráérnek karácsonykor csökkenteni, mert a PS4-hez képest elég rossz árban lenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#710) ldave válasza Mister_X (#709) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Szerintem nem fognak árat csökkenteni, amíg ki nem jöttek a nagy címek, pl Mario Kart 8 és társai. Ha azok se dobják meg az eladásokat, akkor talán meglépik, hogy letolják 300 $-ra az árat.

A Slime draws near! Command?

(#711) Mister_X válasza ldave (#710) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De most 350$ egy gép és a PS4 meg 400$ lesz. A hardver meg ég és föld. Ne mondják már, hogy egy év alatt nem tud lejjebb menni a gép ára, mert muszáj lesznek árat csökkenteni - kb. a PS4 nyitókínálat lesöpri az eddigi Wii U-sat és csak utána jönnek a nagyobb címrk, tavasszal. Mario meg DKCF van ígérve télre, egy árvágás sem ártana.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#712) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#709) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem biztos, hogy belemennek egy árháborúba, mert így is nullszaldós a Wii U a legjobb esetben is. A N pedig híres arról, hogy a konzoljait is nyereséggel adja, így lehettek profitábilisek a GC-időszakban is. Ahhoz kellene szerintem egy masszív eladási hullám a nyáron és ősszel, hogy talán 300$-ra levihessék a deluxe modell árát. Igazság szerint megint a Sony az, aki jócskán alávágott az előállítási árnak, mert azt ne mondja senki, hogy ilyen hardvert összepakolnak 400$-ból. Így vagy úgy, de aki Mariózni, Zeldázni, Metroidozni akar, az úgy is Wii U-t vesz, olyan áron, amilyenen éppen hozzájut.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#713) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#712) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De nem is hiszem el, hogy egy Wii U nincs meg 250$-ból. Egy 7"-os tablet (ami ráadásul kapacitív) a boltokban van 100$-ért és abban hardver is van, itt meg a GamePad nem képes önállóan üzemelni és az aksija is ramaty, nem lehet több 70$-nál. 180$ meg talán bőven sok is lenne a Wii U hardveréért. Karácsonyra van ígérve pár cím, egy árcsökkentés meglökné a szekeret - és muszáj is lesznek árat csökkenteni, mert tényleg kevés a két gép közötti árkülönbözet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#714) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#713) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Még Iwata nyilatkozta a premier tájékán, hogy önmagában a gép enyhén veszteséges, viszont ha már vesznek hozzá legalább egy játékot, akkor már nyereségük van rajta. Azért az olcsó kínai androidos tableteket nem kellene idevonni, ahol a gyártóknak nem kell saját operációs rendszert fejleszteni, és a gépet is szinte 100%-ban össze tudják rakosgatni meglévő filléres kínai alkatrészekből. A N azért nem ez a kategória, a minőség terén még mindig ott vannak és a többlet szolgáltatásaikat tekintve bőven hihető, amit Iwata állít.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#715) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ahogy olvasom ezeket az X1 hátraarc hír topikokat, eléggé viccesnek érzem azt az egymás hátát veregetést és ömlengést, ami most ott megy a nagy 'rajongók' között. Kívülről mi is ilyenek vagyunk? :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#716) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#715) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

:N

Nagyon Off, de azért hadd ragadjam ki egy-két hsz-em az XBOX 1 topicból (néha-néha beírogatok):

#141: "Nem vagyok xboxbuzi, ezért nem is követem annyira a pletykáit, de ez a 17k-25k játékárazás honnét származik? Azért furcsállom, mert már többek felhánytorgatták itt a fórumokon, ugyanakkor a másik két gyártó 60$-ban maximálta a játékaik árait. A Wii U játékok tény, hogy nem kerülnek többe (a hazai árazás mondjuk annyi-amennyi, de ez így van minden másban is), de a Sony is ígéretet tett rá, hogy egy játékukért sem fognak 60$-nál többet kérni. Szóval nekem nem kicsit fura így ez a történet."

(szűk egy hónappal később megerősítette az MS, hogy 60$ lesznek a játékaik)

#1050: "Jók a cikkíró meglátásai. Az egyetlen, amit tenni lehet az ilyen mamutcégek önkénye ellen, a fogyasztói bojkott. Ha nagy lenne a játékos társadalom ellenállása, ezek is visszatáncolnának, pénz beszél."

(ez tíz napja volt, a rajongók esélytelennek látták, nincs egy napos hír, hogy az MS visszatáncolt)

Rád bízom azt eldönteni, ki az, aki két lábbal jár a földön és az eszét is használja (néha) ;)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#717) A.tessz válasza ldave (#715) üzenetére


A.tessz
senior tag

Több mint valószinü :D

Egyébként, nem rossz a Microsoft hátraarca, így leagalább egészségesebb verseny lesz!

Egy játékuk már van ami érdekel a killer instinct! Nagy játéktermi favoritom volt!!!

[ Szerkesztve ]

(#718) ldave válasza A.tessz (#717) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Az a baj a KI-vel, hogy valami gagyi csapat készíti, nem pedig a Rare :( Nekem is nagy kedvencem volt, megvolt N64-re meg Gameboy-ra is :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#719) Szemikee


Szemikee
tag

Sziasztok!

Most lettem Egy Wii U boldog tulajdonosa a mai napon.
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy a UPC wifi-vel valamiért nem tudom összehangolni a gépet.
Jelenleg a mobilomról osztottam meg az internetet és arról frissíti magát a gép, de hosszú távon jobb lenne a rendes netet használni.
Tudtok valami infót ezzel kapcsolatban?

Köszönöm a korrekt hozzáállást!

(#720) Dr.F.E.R.I. válasza Szemikee (#719) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szia, gratulálok a géphez! Sajnos nincs (még) Wii U-m, de a beállítási procedúrája elég hasonló a 3DS-hez, így furcsállom, hogy nem tudtad a 'nagy' wifit elfogadtatni vele, de a mobilost megeszi. Nem tudom, hogy mennyit segít, itt a hivatalos útmutatója a wifi beállításának (sajnos angol). Ír ki valamit egyébként? 'Csak' rácsatlakozni nem tud a gép, vagy a wifis hálózatot sem látja?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#721) A.tessz válasza Szemikee (#719) üzenetére


A.tessz
senior tag

Upc wifivel is mennie kéne, miért nem sikerül az összehangolás?
Wii u beállításaiban, probáltad konfigurálni a netet , utána mit írt ki?

Legrosszabb esetben veszel egy lan usb kábelt , asszem usb lan adapternek hívják!
De szerintem simán mennie kéne!

Itt találtam egy cikket ! click

[ Szerkesztve ]

(#722) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#721) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Simán vinnie kéne, a 3DS is egyből kidobta a hálózatot, csak a jelszót kellett megadni hozzá. Semmiképp nem szabadna, hogy a Wii U-nak gondot okozzon, legrosszabb esetben szerintem kézzel kell majd egy IP-címet bepötyögni neki.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#723) ldave válasza Szemikee (#719) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Gratu a géphez! Szabad megtudnunk hogy melyiket és hol vetted?

A Slime draws near! Command?

(#724) Szemikee


Szemikee
tag

Köszönöm közben megjavult.
A telefonról frissítettem a nintentód és utána minden rendben lett.

A Game parkban vettem a nintendót és 90000.ért.

Köszönöm a korrekt hozzáállást!

(#725) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog


Konnektor-on találtam ezt a képet. Nem tudom mennyire pontos, mert forrás nincs, de nagyságrendileg talán azért látható a lényeg.

A Slime draws near! Command?

(#726) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#725) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azt gyanítom, hogy ez az adózás előtti eredmény lehet, a Nintendo esetében azzal csengenek egybe a számok a leginkább. A másik két cégnek gondolom csak a konzolrészlegét emelték ide. Azt mondjuk passzolom, hogy ezek mennyire lehetnek hiteles adatok, de állítólag az xbox-márka felfuttatásába nagyon sok pénzt beleölt anno az MS, ebből a szempontból hihetőnek tűnnek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#727) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#726) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Számomra az volt meglepő elsőre, hogy amikor a PS2 tarolta le a fél világot, akkor is többet keresett a Nintendo, pedig a GC nem volt egy sikeresnek mondható gép. A GBA ennyit lökött volna az eredményen?

A Slime draws near! Command?

(#728) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#727) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Éppen a napokban nézegettem ezt a táblázatot, ahol kilistázzák a legismertebb konzolok all-timer eladási számait. A Nintendo kézikonzolai mindig taroltak, a GBA-ra is 80M körüli eladott példányt írnak. Ennek tükrében nem meglepő, hogy még a visszafogottabb nagykonzolos időkben is szép profitot zsebeltek be.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#729) idegen lény válasza ldave (#686) üzenetére


idegen lény
őstag

Ötletes, hogy a 8 hasonlít a Möbius-szalag pályákra.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#730) idegen lény válasza Mister_X (#693) üzenetére


idegen lény
őstag

De akkor már ne hagyják ki a Star Wars-t és a 007-et se!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#731) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#716) üzenetére


adalbert1
veterán

Az első idézett hozzászólást szerintem pont nekem írtad válasznak :) , én meg ha jól emlékszem Xirtam infóira támaszkodtam. Arra azért kíváncsi leszek, hogy az első pár hónapban milyen játékárak lesznek itthon, illetve arra is, hogy azok a játékok között mekkora árkülönbség lesz, amik kijönnek a jelenlegi és a következő generációra is...

Szemikee: játékot mit vettél a Wii U mellé?

ldave: igazán impozánsan néz ki ez a táblázat , azért a Nintendo tud valamit, több mint 30 éven keresztül fentmaradtak, úgy, hogy közben rengeteg vetélytárs hullott ki mellőlük, és nagyon szép bevételeket értek el. Ebben azért nagyon nagy szerepe van szerintem annak is, hogy pár nagyon sikeres franchise-t sikerült összehozniuk (Mario simán a legismertebb játék-főszereplő).

(#732) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#731) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jól emlékszel. :K 25 ezerbe biztosan nem fognak kerülni, a kutya sem venné meg őket. Pár ezressel talán drágábbak lesznek eleinte, aztán fokozatosan beállnak a mostani x360/PS3 játékok árszintjére, ahogy kizárólagos platformokká válnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#733) Devil198909


Devil198909
tag

Szeretnék veletek megosztani egy oldalt a WII U-val kapcsolatban kérlek olvassátok el!!!
http://www.gamers.hu/a-rockstar-jatekai-igy-a-gta-5-is-elkerulheti-a-wii-u-t-ujabb-kegyelemdofes/

Látjátok itt a probléma hogy a kiadók egyszerűen lefikázzák ezt a jó kis gépezetet meg hogy nem adnak ki rá játékot mert hogy nem fogyott még elég belőle pedig pont hogy az ilyen játékok kiadása is megdobná a gép sikerét!A másik dolog hogy ha Ps3-on meg xbox360-on menne ez a bizonyos GTA5 akkor biztos hogy WII U-n is és abban is biztos vagyok hogy még szebb is lenne a játék mint a másik két konzolon!Várom a reakciókat!
István

(#734) Devil198909


Devil198909
tag

Egyszerűen nem értem miért kell így állni ehhez a WII U-hoz!Nekem az az érzésem hogy a WII miatt van ez mert ugyebár az gyengébb volt mint a Ps3 meg az Xbox 360.De hahó ez a gépezet már felveszi a versenyt a másik két konzollal!Az egy dolog hogy majd a PS4 meg az Xbox one erősebb lesz de addig amíg azok a gépezetek megérkeznek addig nem kéne így állni szerintem ehhez a géphez!Ugyanez van az EA-vel is amit megmondok őszintén nem is értek mivel biztosították a Nintendo-t hogy támogatni fogják a konzolt!Megértem én hogy úgy látják hogy még nem fogyott ebből a gépből elég de hogy is fogyna ha nem adják ki rá a játékaikat!Abban viszont biztos vagyok hogy amikor az exluzív játékok amiket bemutattak megérkeznek a WII U-ra akkor meg fog ugrani az eladása!Akkor meg majd bánhatják hogy nem adták ki rá a játékaikat!Az EA-is az egyik legszemetebb vállalat nem is véletlenül kapta meg ezt a bizonyos kitüntetést!
István

[ Szerkesztve ]

(#735) Dr.F.E.R.I. válasza Devil198909 (#733) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez egy ismert probléma - egyfajta 22-es csapdája - hogy ha nem éri el a konzoleladás a kritikus tömeget, akkor nem nagyon éri meg fejleszteni rá, de ha nem fejlesztenek, akkor meg sosem érik el az eladások a kritikus tömeget. Most a Nintendóé a felelősség, hogy a saját címeivel beindítsa az eladásokat, a növekvő fizetőképes tábor pedig - a piaci törvényszerűségek miatt - a platformhoz fogja csalogatni a külső fejlesztőket is, mert a pénz folyton utat próbál keresni magának. Ahol megjelenik a fizetőképes kereslet, ott előbb-utóbb megjelennek azok a szereplők is, akik kielégítik ezeket az igényeket. Olvastam is ma egy idevágó cikket, ahol Iwata mesélt ugyanerről a témáról.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#736) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#735) üzenetére


Devil198909
tag

Értem!Köszönöm a válaszodat!Nem szeretnék elfogultnak tűnni a nintendo-val szemben szóval én is bevallom hogy szerintem másképp kellett volna ezt a generáció váltást végrehajtani!Nem úgy hogy kiadnak a géphez egy pár darab játékot és kész!Szerintem mindjárt másképp festene a dolog ha azokból az exluzív cimekből amiket bemutattak nem az összes csak pár darab a géppel együtt jelenik meg nem pedig majdnem egy évre rá a gép megjelenése után!
István

(#737) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#735) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A gond az, hogy a Nintendo töketlen. Ez a "22-es csapdája" kb. minden egyes új gépnél fennál és az egyetlen út, ha a cég pénzt öl a külsős fejlesztőkbe is. Tele van az egész vállalat pénzzel, de nem nagyon látszik, hogy használnák. Aktatáskányi zöldhasúval kellett volna beállítani a Rockstarhoz, EA-hez, mindenkihez. De nem hogy a 3rd, de még a 1st party fejlesztőkkel nem bírnak :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#738) Devil198909


Devil198909
tag

Mégegy észrevétel amit megszeretnék osztani veletek!Ugyebár írtam hogy elöször egy fekete WII U-t vettem de az nem tetszett mert minden piszok meglátszik rajta ezért eladtam és vettem egy Basic csomagot ami ugyebár fehér és nekem sokkal jobban tetszik.Na már most azt vettem észre hogy Európán kívűl a Basic csomagban is van egy sensorbar a géphez csomagolva amit itt már kispórólnak belőlle amit megmondom az őszintét nem igazán értek mivel én ezt a csomagot is majdnem 80 ezer forintért vásároltam!Nekem nagyon jó lenne mert wii játékokkal is szeretnék rajta játszani!Ami a fekete géphez volt nekem azt természetesen odaadtam a géppel együtt mert az jár hozzá!A legtöbb helyen egy ilyen eredeti sensorbar 5000-forint!Hogy ez a Nintendo érdeme vagy a hazai forgalmazók szedik ki a csomagból azt nem tudom de gratulálok nekik hogy ezen spórolnak!
István

(#739) Dr.F.E.R.I. válasza Devil198909 (#738) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

"Hivatalosan" van kispórolva belőle (ne kérdezd, miért), ha veszek egyszer Wii U-hoz, akkor vezeték nélkülit veszek hozzá, mondjuk egy ilyet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#740) A.tessz válasza Devil198909 (#738) üzenetére


A.tessz
senior tag

Pesti vagy? Nekem már 3 van, ha kell adok egyet ingyen!

(#741) Devil198909 válasza A.tessz (#740) üzenetére


Devil198909
tag

Szia!Igen pesti vagyok!Azt nagyon szépen megköszönném!Üdv!

(#742) Devil198909 válasza Dr.F.E.R.I. (#739) üzenetére


Devil198909
tag

Értem!Csak nem tudom miért amikor szerintem úgy ahogy megkérik az árát a gépnek!

(#743) Devil198909 válasza Devil198909 (#741) üzenetére


Devil198909
tag

Persze azért ingyen nem várom el ha arról van szó fizetek érte!Mondj egy árat!Üdv!

(#744) A.tessz válasza Devil198909 (#743) üzenetére


A.tessz
senior tag

Tartom magam az előzőhöz, ingyen adom! Majd priviben dobok telefonszámot aztán megbeszéljük, hol találkozzunk meg mikor! kb hétfő felé jó is lesz!

(#745) Devil198909 válasza A.tessz (#744) üzenetére


Devil198909
tag

Rendben!Köszönöm szépen!Akkor várom majd a számodat és hétfőn felhívlak!Köszi mégegyszer!Üdv!

(#746) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Satoru Iwata, a Nintendo elnöke nem hisz benne, hogy nagy szükség volna beintegrálni a játékkonzolokat a Facebook-hoz és Twitter-hez hasonló szociális médiumokba. Habár a Sony és a Microsoft nextgen rendszerei erősen ráfókuszálnak a szociális médiumokra, Iwata úgy gondolja, ez rossz megközelítés. Egy interjúban leszögezi:

"A Twitter és a Facebook elsődleges területe nem a játék, ezek egyfajta kommunikációs csatornák. Jóllehet egyiket sem használom, ám ha mégis így lenne, úgy képzelem, hogy leginkább a kirándulásaimról és a vakációmról beszélgetnék olyan emberekkel, akik nem feltétlenül a videojátékok megszállottai. Nem hiszem, hogy a volt osztálytársaimat érdekelnék a Mario Kartos körrekordjaim és effélék."

Iwata néhány komment erejéig a Wii U szociális hálózatáról, a Miiverse-ről is beszélt, mely hamarosan átkerül 3DS-re is. Iwata elmondta, ha végre megjelenik a 3DS platformon, a "Miiverse robbani fog". Cikk.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#747) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#746) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igaza van. Se a facebook, se a Twitter nem erre való. Hányhatnékom van az olyan mobilos játékoktól is, amik minden menet végén bedobják, hogy "osszad megfele a barátaiddal, hogy milyen raj vagyol". A Miiverse viszont erre pont jó. Ott a játékostársaimat venném fel, nem minden ismerősömet és oda "bátrabban" posztolnék ki egy szebb statot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#748) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Miyamoto tolja a Pikmin 3-at. Komolyan mondom, szerintem nincs nála szimpatikusabb játékfejlesztő.

A Slime draws near! Command?

(#749) 90Quiet


90Quiet
tag

Az épp kickstartolásban lévő Armikrog című játékot Wii U-ra is elkészíti, sőt a gépben lévő különleges lehetőségeket is kiaknázza az immár szerződéses Nintendo partner a Pencil Test Studios, ha sikerül beindítani a projektet.
Ha te is kellemes nosztalgiával emlékszel vissza a nagyszerű point n' clikk kalandjátékokra, vagy esetleg a Neverhood szó megdobogtatja a szíved, akkor mindenképp nézz rá erre a támogatóit gyűjtő gyöngyszemre ;)

http://www.kickstarter.com/projects/1949537745/armikrog

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#750) Dr.F.E.R.I. válasza 90Quiet (#749) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Tovatűnt PC-s korszakom egyik legfájóbb kihagyott játéka éppen a Neverhood volt. Emlékszem, még egy '96-os PCX CD-mellékleten volt fenn a demója (olyan játékok demója mellett, mint a Heroes 2), ami abból állt, hogy egy szobából kellett kijutni néhány zsinórkapcsoló és egy húsevő növény segítségével. Nagyon egyedi volt a virtuális gyurma (agyag?) használata, ez nagyon megmaradt bennem. Sajnos csóró diákként a teljes játékra nem volt tízezer forintom (az akkori minimálbér ennek a másfélszerese volt), mire megvehettem volna, pedig már régen lekerült a boltok polcairól. Amúgy pénzügyileg nem volt túl sikeres játék, úgy tudom.

Amit viszont nem értek, hogy ha a Nintendo leszerződött velük, miért nem ők állják a portolási költséget? Egyébként majdnem mindegy is, mert már csak három napig lehet támogatni a projektet, és még több, mint a negyede forrás hiányzik hozzá. Ennyi idő alatt biztosan nem fogják a hiányzó pénzt előteremteni, pedig egy valóban Wii U-ra szabott játék lehetett volna belőle.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.