Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) ldave válasza magic2 (#500) üzenetére


ldave
félisten

Nem olvastam erről eddig sehol, hol találtál ilyen infót?

A Slime draws near! Command?

(#502) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#501) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Például itt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#503) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#502) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem ez hülyeség.

A Slime draws near! Command?

(#504) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#503) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Engem sem győzött meg a cikk.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#505) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#504) üzenetére


ldave
félisten

Ennyire nem hiszem hogy túl lehetne hajtani ezt a gépet azzal a kis hűtéssel, amit a Wii U-ba tettek. Amúgy meg meg kéne nézni egy fogyasztásmérővel, hogy mennyit eszik egy updatelt Wii U, ha jól rémlik, akkor 30-35 W körül volt a patch előtt a gép fogyasztása.

A Slime draws near! Command?

(#506) Mister_X válasza ldave (#503) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most mé', hát nem tök logikus a 260%-os CPU és 160%-os GPU overclock? :U Ellenben 50W körülire felmehetnének nyugodtan, az úgy 30-30% OC lehetne és az összteljesítményen is megmutatkozna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#507) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#505) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Inkább 30W-hoz van közelebb, úgy rémlik. Nincs tapasztalatom ezekkel a többmagos processzorokkal, a régi P2-es gépemet 50%-kal lehetett biztonságosan túlhúzni egy ilyen kaliberű hűtés mellett. Valamekkora tartalék biztosan lehet benne, de nem hiszem, hogy a Nintendo máris kukázná az energiatakarékos imídzsét a gépnek, ha már ennyi hangsúlyt fektettek rá eddig.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#508) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#507) üzenetére


ldave
félisten

Wiki szerint a Wii U procija Power PC 7xx típusú valami, annak pedig az órajele az oldal szerint sose volt 1 GHz felett igazán, szóval eléggé valószínűtlen még a 2 GHz-es sebesség is.

A Slime draws near! Command?

(#509) magic2 válasza ldave (#505) üzenetére


magic2
tag

Igen a fogyasztásmérő hasznos lehet.
Nem tudom honnan szedhette az eredeti forrás.
Vajon a VGA chip jobban túlhajtható mint a proci?
Az biztos, hogy nagy szó az hogy minimális fogyasztással nagyjából azt ki tudja magából préselni mint az x360 azt hiszem 150-200wattos fogyasztással és traktor hanggal.

(#510) A.tessz


A.tessz
senior tag

Wii u akció Alakul az ár!

(#511) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#510) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Néztem egyik nap, de még így sem tartozik az olcsóbb ajánlatok közé. Esetleg az szólhatna mellette, hogy ha a garanciázást korrektül érvényesítenék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#512) ldave


ldave
félisten

Na srácok, indul az E3 pletykagyár:

- május 30-tól jönnek majd a Nintendo Direct-ek, az E3 végéig ötször fognak jelentkezni (ezen mondjuk nem lepődök meg)
- a Wii U-ra készülő 3D Mario játék nagyobb lesz mint minden eddigi Mario cím, kinézetre pedig egyik korábbihoz se fog hasonlítani (ez így meredek, mármint, hogy nem fog hasonlítani kinézetre az eddigi Mario játékokra, most vagy elmennek realisztikus irányba ami lol, vagy cel-shaded lesz, mást nem nagyon tudok elképzelni)
- a Retro új játéka egy scifi fps lesz, amit mindenki vár már tőlük (Metroid Forever!)
- a Smash Bros következő részét a Namco-val közösen készítik és nagy az esélye, hogy lesz benne egy bizonyos szupercsillagharcos karakter is (éljen Goku :) )

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#513) Mister_X válasza A.tessz (#510) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, majd be is megyek megkérdezni, hogy ez nekem mennyi lenne. Nagyon kezdek a Nintendo felé csábulni, de nyáron PS4-re szeretnék spórolni.

@ldave: Metroid :Y Na, ha az jön, akkor lepetézek és eladom a PS-t (ideiglenesen, mert most pumpáltam fel az egyenlegem + Plus). Mondjuk 2-3 cím már van U-ra, ami nekem is megteszi. LEGO City Undercover, Monster Hunter 3 Ultimate, ZombiU. Éés, ha lesz itt pár rendes fórumtag, akkor lehet kölcsönkérek/bérlek egy pár Wii-s játékot :) Van egy olyan érzésem, hogy a nextgen Metroid - 3D Mario - Wind Waker HD hármas a PS4 rajtja közelében fog becsapódni. Hjaj. Sokat kell dolgoznom a nyáron...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#514) ldave válasza Mister_X (#513) üzenetére


ldave
félisten

Ne is mondd, most tolom újra a Corruption-t, sajna a Triology-t nem tudtam beszerezni, így az első két Prime rész nincs meg (manapság egy bontatlan csomag aranyáron megy). Aztán ha megjön a múlt héten rendelt Other M, akkor az következik. Végül pedig beváltom a Club Nintendo pontjaim és veszek rajta egy Super Metroid-ot VC-re :)

A Slime draws near! Command?

(#515) magic2


magic2
tag

Egy jó Metroidnak én is nagyon tudnék örülni. :-)
Holnap 4 kor lesz egy Direct adás. Várom de furcsa az időpont.
Kemény 3 hét múlva E3. Így ezen most nem várható túl sok minden néhány konkretizált megjelenési dátumon kívül. Legalábbis nem valószínű, hogy ellőnék a puskaport.

(#516) Elderath


Elderath
őstag

Holnap délután 4-kor nintendo direct. Lesz benne szó nyáron érkező Wii U meg 3DS címekről és E3 környékén júniusba lesz még egy direct, amiben az ősszel/télen és a jövőben érkező Wii U játékbejelentések lesznek.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#517) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem lesz kint az E3-on a Nintendo?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#518) magic2 válasza Mister_X (#517) üzenetére


magic2
tag

Stand lesz és két előadás. Az egyik az újságíróknak a másik a forgalmazóknak(áruház láncok gondolom).
A nagy nyilvános konferencia kimarad. A vásárlók Nintendo Directeket kapnak 3-5 darabot az E3 alatt. Ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

(#519) ldave válasza Mister_X (#517) üzenetére


ldave
félisten

Hja, ahogy magic2 mondja. Gondolom úgy vélik, hogy kevés sajtóvisszhangot kapnának a Sony és az MS konferenciája mellett, így inkább nem tartanak idén ilyen rendezvényt. Üzleti döntés.

A Slime draws near! Command?

(#520) Mister_X válasza ldave (#519) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem rossz üzleti döntés. Igaz, a két másik most nyitja a nextgent, de mi szokott manapság az E3 alatt menni? Live Stream. És azokat nagyon sokan nézik. A nyomtatott sajtók (kivéve a specializálódottak, pl. Official PlayStation Magazine) meg elvből nem kerülhetnék meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#521) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#520) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én nem csupán üzleti döntésnek tartom, inkább egy paradigmaváltás lehet, amit mostanában látunk. Konkrétabban azt veszem észre, hogy a három cég egyre nagyobb teret enged a célzott marketingnek, igyekszik mindegyik a saját táborát jobban megszólítani az általános jellegű kampányok mellett/helyett. A Sony ugye nemrég tartotta meg a saját prezentációját a PS4-ről, az MS most fogja valamikor bemutatni az új boxot, szintén egy önálló rendezvény keretei közt. A Nintendo pedig - ha már róla van szó - eddig is már nagyban alapozott a Directekre, mint a saját célközönsége elérésére, idén pedig szinte teljesen kiváltják velük az E3-as szereplést. Ők persze azt állítják, hogy a megváltozott marketing stratégiájuk az oka ennek, de jobban belegondolva lehet mögötte ráció, mert rengeteg konzoluk van a piacon, amivel közvetlenül letölthetőek/megnézhetőek ezek az adások. Mivel ilyen konzol híján nehezen jut el egy nem-nintendóshoz az üzenetük, ezért érzem azt, hogy leginkább a meglévő - amúgy cseppet sem kicsi - tömegbázisukat szeretnék méginkább megszilárdítani. Mivel nincs más konzolom, ezért nem tudom, hogy a két másik cégnek vannak-e a Nintendo Direct-hez hasonló kezdeményezései, de az biztos, hogy magam részéről meg vagyok elégedve ezekkel az adásokkal, amit érdemes megtudni a készülő játékokról/miegymásról, azt kiválóan bemutatják, nem kell egy-két nagyobb alkalomra várni évente, csinnadratta ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#522) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#521) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pont ez az, hogy a Direct csak a Nintendósoknak szól. Az E3-at pedig nem csak a videojátékos sajtó követi, így olyanokhoz is eljuthat a cég újdonságai, akik nem rendelkeznek N vassal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#523) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#522) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azt a 'csak'-ot tedd sűrű idézőjelek közé, mivel alsó hangon van legalább 160M nintendós (ennyit adtak el a régi DS-ből). Ha 'csak' őket bírja rá a N egy jól irányzott marketinggel, hogy vegyék meg a legújabb konzolait és a soron következő x,y,z exkluzívjait, akkor továbbra is be fogja tudni magát betonozni a konzolpiacon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#524) ldave


ldave
félisten

Picit máshogy látom. Lesz Nintendo előadás, csak nem olyan az a nagy sajtó konferencia, mint szokott az E3 előtt. Én ezt, mint Nintendo kedvelő sajnálom, hisz rengeteg legendás pillanatnak lehetettünk tanúi ezen rendezvény alatt. Viszont gondoljatok bele, akármit is csinálna most ezen az előadáson a Nintendo (bejelentheti akár a Super Mario 128-at is), másnap úgyis az lenne a címlapokon, hogy a Sony bemutatta a PS4 dobozát vagy valami hasonló.

A Slime draws near! Command?

(#525) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#523) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, most szerinted pont DS-en lehet követni a Directeket :N Wii, Wii U, 3DS. De még ezzel mindig az a baj, hogy _csak_ Nintendósoknak szól, mert az E3 pusztán a híre miatt több emberhez jut el. Sony ide vagy oda.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#526) ldave


ldave
félisten

Az EA egy interjúban azt mondta, hogy jelenleg egy játékuk se készül Wii U-ra. Eddig 4 játékot adtak ki a gépre: FIFA 13, Madden NFL 13, Mass Effect 3: Special Edition és Need for Speed Most Wanted.

Mondjuk Wii-re nekem 0 darab EA játékom van, de ez akkor is fura, főleg pl a FIFA esetében, azokat még PS2-re is kiadják a mai napig. Nem tudom mi lehet a háttérben, de valamin nagyon összeveszhetett a két cég.

A Slime draws near! Command?

(#527) Mister_X válasza ldave (#526) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy csak nem hozott elég bevételt egyik sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#528) magic2


magic2
tag

Megvolt a Direct.

Jön egy téli olimpia játék és megerősítették a Sonic Lost Worlds-öt. Mindkettő exkluzív a Lost Worlds 3DSre is jön.
Game & Wario Június 28.-án érkezik.
Resident Evil Revelations Május 24. én érkezik a demó.
A Luigi dlc Június 20-án érkezik.
Lesz egy új játszható karakter Nabbit néven.
Kijön majd Dobozos játékként is ha valami ódzkodik a letöltéstől vagy nincs nete otthon. Ez Július 26án érkezik.
A wonderful 101 Augusztus 23án jelenik meg.
Sokat beszéltek a Pikmin 3ról július 26odikán érkezik.

Ennyi nagyjából ennyi hírre lehetett számítani.

(#529) Dr.F.E.R.I. válasza magic2 (#528) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Rövidre sikeredett, jobbára csak az eddig lebegtetett címek megjelenési idejét konkretizálták. Úgy látszik, az ütősebb anyagokat az e3 idejére tartogatják.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#530) ldave válasza magic2 (#528) üzenetére


ldave
félisten

Pöpec, akkor ezek szerint július 26-án veszem meg a Wii U-t :) Remélem lesz valami bundle pack.

A Slime draws near! Command?

(#531) Mister_X válasza magic2 (#528) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy elnézem, az uborkaszezont betáblázzák a játékokkal. Így a sajtó jobb dolog híján foglalkozni fog velük, reméljük jók is lesznek. Nyáron tudtommal az egyetlen nagyágyú a konkurensektől a The Last of Us.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#532) magic2


magic2
tag

Tényleg a E3ra spórolnak :-)
Még azon is meglepődtem, hogy két Sonic címet bejelentettek.
Jó lenne ha a Sega kiadná a Binary Domaint Wii u ra.

(#533) ldave


ldave
félisten

Most meg azt mondja az EA, hogy mégiscsak készít játékot Wii U-ra, csak nem annyit, mint a másik gépekre... Eldönthetnék már végre :)

Amúgy technikailag nem értek nagyon hozzá, de szerintem ezek a modern játékmotorok simán tudnak értelesem skálázódni, szóval amit a PS4/X1 lekezel majd 1080p-ben, azt szerintem a Wii U vasa simán vinne 720p-ben.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#534) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#533) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ahogy a Fifa14-et elnéztem az X1 bemutatóján, azt szerintem a Wii U is gond nélkül elvinné. Nem vagyok ugyan nagy focis, öcsém a fifabuzi a családban, de én nagy változást egyelőre nem láttam az előző részekhez képest.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#535) Mister_X válasza ldave (#533) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehet, hogy a Nintendo közben tett egy látogatást az EA-nál. :)

Azért a U hardvere nem olyan erős... leskálázva, 720p-ben, a sima felbontáscsökkentés kevés lenne. De nem is a 3rd party szemeteknek kellene eladniuk a gépet, de amikor józsika könyörög egy Call of Dutyért, akkor nem mindegy, hogy apuka a 60.000-es Wii U-val vagy a 120.000-es PS4-gyel vegye-e meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#536) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#535) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nintendo nagyon elkanyarodott a többi platformtól, gyakorlatilag a PC,X1,PS4 közt csak körítésben lesz különbség, lényegében egyazon architektúrára épülnek. Ezért kérdés, mennyire fognak odafigyelni a portolás minőségére, mert a másik háromnál ennek már nem szabadna gondot okoznia. Nagyon fel kell kötnie a Wii U-nak a nadrágszíjat, mert mostanában N konzolnak nem kellett ennyire támaszkodnia az exkluzív játékokra. Még jó, hogy néhány nagyobb külsős kiadó azért melléjük állt.

A nyilatkozatról meg az a meglátásom, hogy azt is valami fejlesztő tette, akinek csak részben van rálátása a cég viselt dolgaira. A pénzügyi főgóré szava azért nyomósabb, mert neki hivatalból bejárása van az igazgatósági ülésekre, míg az alsóbb szinteken dolgozó lófaszjóskák sokszor csak folyosói pletykákon keresztül értesülnek erről-arról.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#537) ldave válasza Mister_X (#535) üzenetére


ldave
félisten

Fene tudja mennyire erős a Wii U, eddig 1 olyan játék se jött rá, amiről tudni lehetne, hogy rendesen kihasználja a gép lehetőségeit, a Pikmin 3 is egy Wii címként indult, szóval arra se mondanám, hogy echte Wii U cím. A többi játék meg szinte mind valami port.

Mivel a legtöbb játékmotor fut PC-n, így a skálázódás adott. 720p és 1080p között egy 2,3-as szorzó van, szóval ha csak feleolyan erős a gép, illene 720p-ben gond nélkül mennie (mondjuk valamivel kevesebb effekttel), ez csak a fejlesztőkön múlik.

A Slime draws near! Command?

(#538) magic2


magic2
tag

Volt róla hír, hogy a Xbox one bejelentése után A Sony részvények elindultak felfelé.
Ha az alábbi link igaz akkor a Wii u eladásoknak is jót tett az Xbox.
http://www.nintendolife.com/news/2013/05/consumers_go_crazy_for_wii_u_following_xbox_one_reveal

(#539) Dr.F.E.R.I. válasza magic2 (#538) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Semmi köze nem volt a részvényrallynak az új xboxhoz, teljesen más folyamat húzódott meg mögötte. Nekem amúgy az a véleményem a látottak után, hogy aki véres játékot akar, annak ott lesz a PS4, az alkalmi/cuki játékokhoz meg továbbra is ott marad a Wii U. Nem tudom elképzelni, hogy az új boxnak az USA-n kívül átütő sikere lenne.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#540) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#539) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Frissítés: már 875%-on tart.

Szerk.: abbéli félelmeim sem alaptalanok ezek szerint, hogy egy hirtelen megugró keresleti hullám felhajthatja az árakat. Itthon egészen 65e Ft-ig lementek egyes üzletek, lehetséges, hogy jó darabig ez lesz az alja.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#541) magic2 válasza Dr.F.E.R.I. (#540) üzenetére


magic2
tag

Vajon ez a Xbox hatása vagy ahogy közeledik az E3 és a fontos core N játékok úgy megy fel az érdeklődés a gép iránt?

(#542) Dr.F.E.R.I. válasza magic2 (#541) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez speciel az xbox bemutatóval hozható összefüggésbe, mert írják, hogy előtte a 390-ik helyen volt a Wii U az Amazon eladási listáján, most meg valahol egyből a 40-ik hely környékén kötött ki. Nyilván megvárták a népek, mit lebegtet meg az M$, majd levonták a következtetéseiket...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#543) magic2 válasza Dr.F.E.R.I. (#542) üzenetére


magic2
tag

Belenéztem és a Zombiu-nál is 170%ot láttam.
Igazad van. Valószínűleg a Wii tulajok akiknek Wii előtt nem volt konzoljuk megvárták mit ajánl a Microsoft.

(#544) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#539) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor _nagyon_ furcsa a véletlen egybeesés, amikor kb. időrendhez lehetett kötni a Sony részvényeinek alakulását. A Wii U meg ezek szerint odacsaphat a karácsonyi szezonban egy mesterségesen lenyomott árral és egy decensebb exkluzív felhozatallal.

Az ONE pedig nagy eséllyel tarolhat. EU-ban már egyeztetnek a szolgáltatókkal a honosított tartalmak miatt. A játékok terén pedig a Forza 5 volt mondhatni az egyetlen érdemleges, E3-at még nem láttunk. Még mindig tartom magam ahhoz, hogy a Nintendonak nem lenne szabad Direct megkerülni a rendezvényt, mert ezek alapján van igény a gépre, csak az utolsó nextgen részvevőre is kíváncsi volt a nép.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#545) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#544) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem akarok linkelgetni,mert csak angol forrást tudok, de tömören arról van szó, hogy egy amerikai üzletember, aki egy giga befektetési alap tulajdonosa, ami révén a Sony részvényeinek 6%-át is birtokolja (ez rohadt sok egy ekkora cégnél), a bemutató előtt egy héttel nyilvánosan bejelentette, hogy milyen elképzelései vannak a Sony nyereségessé tételére, és ezt a Sony igazgatóságával egy ülés keretében részletesen megvitatja. Többek közt leválasztaná a veszteséges üzletágakat a cég testéről, mint amilyen a kilencedik éve veszteséges tévégyártás, de értékesítené a Sony pénzügyi részlegét is, több más intézkedéssel egyetemben. Aznap, mikor bejelentette az elképzelést, akkor ugrott meg először a részvényárfolyam, másodszor pedig egy héttel később, amikor az igazgatósági ülés volt. Ez utóbbi esett egybe az M$ prezentációval, pontosabban egy órával azelőtt kezdték. A piac ezt reagálta le a második nagy részvényár-emelkedéssel, semmi köze nem volt az xboxhoz. Sok nyeretlen tizenéves az utóbbit mantrázza persze, pedig az igazság az, hogy a Sony most nagyon fontos időket él meg, ez húzódik valójában a háttérben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#546) ldave


ldave
félisten

Angol Amazon-on 230 fontra vitték le a 32 GB-os Wii U árát, ez most kb 78000 Ft.

A Slime draws near! Command?

(#547) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#546) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

'Csak' az a baj, hogy hozzánk nem szállítják ki, plusz rápakolnak egy rahedli csomagolási díjat és az áfakülönbözetünk is rájön. Sajnos ez csak nekik olcsó, nem nekünk. De az alap gép már idehaza is nagyon jó árban van, kár, hogy a játékok olyan nehezen akarnak rá jönni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#548) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#547) üzenetére


ldave
félisten

Nyáron megyek ki Londonba haverhoz 3-4 napra, talán belefér majd a bőröndbe hazafele egy gép :)

Az a baj, hogy a magyar konzolboltok ritkán követik az ilyen külföldi árcsökkentéseket ...

A Slime draws near! Command?

(#549) g@bo válasza ldave (#548) üzenetére


g@bo
nagyúr

fontot viszont most érdemes váltani.

(#550) ldave


ldave
félisten

Plastik médiáról, zseniális:

Wii U saving marriages since 2012

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.