Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) saen válasza nmate91 (#8800) üzenetére


saen
veterán

Hát ez a warriors csapat nagyon gyenge volt most. Amikor Kaminsky majden tripla duplát csinál 25 perc alatt, az azért kemény :DDD Nem is a Suns volt jó igazán, hanem az ellenfél gyenge. Bár szerencsére kicsit változtattak az előző naphoz képest és támadták a palánkot ami be is jött.

(#8802) borges7 válasza nmate91 (#8800) üzenetére


borges7
aktív tag

Szerintem nem Curry a gyenge pont, nála mindig megvan az effort, illetve a helyezkedés, persze van, hogy róla dobnak, de a fiatalok több hibát vétenek. A Suns jól járatta most a labdát, de ezt nem annyira a védőoldalon veszítettük el, hanem támadásban voltunk igen gyengék, Curryn kívül alig akadt, aki hozzá tudott volna tenni. 93 ponttal elég nehéz nyerni a mai ligában.

(#8803) nmate91 válasza borges7 (#8802) üzenetére


nmate91
tag

Persze, csak ilyenkor jön ki, hogy ő átlagos ebben. Curryt évekig tudták egyensúlyozni, csak kellett mellé 4 nagyon jó védő. Volt ott Barnes, Green, Thompson, Iggy, Durant stb... Sosem volt jó védő, de persze, efforttal meg kis ésszel tudott ilyen arcok mellett elég lenni ez.

(#8804) saen válasza nmate91 (#8803) üzenetére


saen
veterán

Szerintem Curry a fizikai méretéhez képest jó védő, csakhát az, hogy pici, az hatalmas hátrány és ezt ki lehet használni. Ő sosem lesz domináns védekezésben, de tud nagyon hatékony lenni ha van mellette csapat. Most nincs.

(#8805) nmate91 válasza saen (#8804) üzenetére


nmate91
tag

De pontosan erről beszélek, kell a csapat mellé.

(#8806) borges7 válasza nmate91 (#8805) üzenetére


borges7
aktív tag

Tessék, egy kis Suns-csemege [link]

(#8807) attiati


attiati
veterán

Végre bele merek olvasni a topikba spoiler mentesen :) Pótoltam pár meccset.

Hát nem túl acélos az alapszakasz. Persze érthető valahol.

Most a Nets - Miami meccsen végre látni lehetett a hajtást nyomokban.
Adebayo odapakolta magát. Elég sokszor és látványosan beleugrált a védőbe, hogy faultot harcoljon ki. Vele valahogy elnézőbb a közvélemény ezügyben, mint Trae Young estén. Harden meg egyenesen a sárga földig lenne lehordva érte.
Netstől azért többet vártam egy tartalékos Miami ellen.

Hardenről mit gondoltok? Nagyon próbál haverkodni, beilleszkedni, nem önzőzni. De nagyon nem volt hatékony (pont alig, sok gólpassz, sok eladott labda).

Láb nincs az nba-ben? :) Irving látványosan sípcsonttal vitte tovább a végjátékban és mégsem fújták.

[ Szerkesztve ]

(#8808) perempe


perempe
addikt

Lillard az utolsó 50 másodpercben 8 pontot szerzett a Bulls otthonában, hármasával nyertek

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8809) borges7 válasza perempe (#8808) üzenetére


borges7
aktív tag

Az kegyetlen volt, neki is megint "egyedül" kell erőlködnie, most hogy kiesett Nurkic és McCollum, nehéz a helyzetük, de elképesztő, amit Lillard művel sokszor. Azok közül, akik nem a kedvenceim, az egyik, ha nem a legszimpatikusabb játékos. Örülnék neki, ha egyszer sikerülne bajnoki címet nyernie.

(#8810) saen válasza borges7 (#8809) üzenetére


saen
veterán

Ő jó eséllyel gyűrű nélkül fejezi be a karrierjét. A csapata nem elég jó egy bajnoki címhez, legalábbis nehéz elképzelni, hogy végigmenjenek a mezőnyön.
Ettől függetlenül Lillard-ot én is bírom, meglepően értelmes játékos.

(#8811) perempe válasza borges7 (#8809) üzenetére


perempe
addikt

Kanter is jól játszott, a pontjai mellett az elzárásokat is jól csinálja, 'roll man' is lehet akár.
Szerintem a játékosok között jóval kisebbek a különbségek, mint az az emberek gondolják.

Nem követem Lillardot, de tényleg jó játékos, és hű a klubjához.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8812) nmate91


nmate91
tag

A Nets a Harden trade óta:

122.6 offensive rating
- Best in league
- Would be the best of all time
119.9 defensive rating
- Worst in league
- Would be the worst of all time

Nem meglepő igazából :)

(#8813) attiati


attiati
veterán

Wizzards Nets meccset valszeg érdemes megnézni
(Nem néztem, csak belefutottam spoilerbe)

[ Szerkesztve ]

(#8814) saen válasza attiati (#8813) üzenetére


saen
veterán

Elég szerintem a végét. Emellett a Jazz-Nuggets is jó meccs volt, Jokic eléggé lejátszotta Gobertet, ilyen meccsek miatt kaphat MVP címet év végén. Lassan neki szurkolok ebben a versenyben.

(#8815) saen


saen
veterán

Mavericks-Suns meccs vége is izgalmas lett, érdemes legalább egy összefoglalót megnézni.

(#8816) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem hétvégén a Lakers - Boston meccset. És kicsit felcsesztem magam. Ugyan nem a kosárlabda miatt. De többször volt látható, hogy van bent pár néző. És bazki, nem hogy össze tennék a két kezüket, hogy 3m -ről nézhetik a meccset, nyugiban. Nem, folyamatosan a telefonjukat nyomják. Az ilyet vezetném ki a francba, nem az atlantai szurkolókat kellett volna. :( Lehet, hogy családtag volt, nem mezei halandó, de akkor is. Kb a könnyem kicsordulna ha NBA meccsen lehetnék néző. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8817) perempe válasza .LnB (#8816) üzenetére


perempe
addikt

Amíg fizikai kontaktus nincs, nem kéne foglalkozni a szurkolókkal. Focin pl. a fél lelátót kiüríthetnék.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8818) btf válasza .LnB (#8816) üzenetére


btf
aktív tag

"Kb a könnyem kicsordulna ha NBA meccsen lehetnék néző. :((( "

Féloff következik: '19 decemberében eldöntöttem hogy a 35. születésnapomat ami márciusban van, New Yorkban fogom eltölteni. (7 nap 6 éjszaka)

Ha már ott vagyok, beültem volna egy Nets és egy Knicks meccsre.

2020 év elején már megvolt a szállás (Brooklyn, 15 perc sétára a Barclays Centertől) + repjegyfoglalás (direkt jegy, átszállás nélkül), aztán márciusban mindenki tudja mi történt...

Nekem is kb. egy álmom válna valóra ha élőben láthatnék egy meccset (igen akár egy Knicks meccset is :DDD )

Addig marad a league pass, aztán egyszer csak majd visszaáll a normális kerékvágásba.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#8819) perempe


perempe
addikt

[Eric Gordon] 1:07 eurostep, látványos befejezés ballal

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8820) jkrisztian válasza saen (#8815) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Külön extra nagy öröm számomra minden Suns győzelem a Mavs ellen. Nem szeretem azt a csapatot, elsősorban Cuban miatt. :DD

(#8821) saen válasza jkrisztian (#8820) üzenetére


saen
veterán

Pedig Cuban egy normális fickó, de mivel Suns szurkoló vagyok, így én sem panaszkodom :)

(#8822) jkrisztian válasza saen (#8821) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Akkor már ketten vagyun Suns szurkolók. :R
Mondjuk nekem az első számú kedvencem a Sonics volt, de sajnos tudjuk mi lett velük... Mostanában azért felerősödtek a bring back our sonics hangok, megépült az új csarnok, jön az NHL csapat. Az egyik CEO-val volt tegnap egy interjú a The Athletic hasábjain és nagyon szeretnék és mindent meg is fognak tenni, hogy újra legyen NBA csapat Seattleben. :DD
Izgatottan várom!

edit:

ja amúgy Cuban mostanában tényleg normális pali, de anno a Dirk időszakban borzalmas volt amit a pálya szélén leművelt! Én ott utáltam őt meg. Ja és Luka játékának sem vagyok nagy rajongója. Már-már Hardeni szintre emelte a rinyálást, pedig egy zseni. :(

[ Szerkesztve ]

(#8823) saen válasza jkrisztian (#8822) üzenetére


saen
veterán

Van Sonics csak úgy hívják őket, hogy OKC :DDD

Egyébként készítik elő az új csapatokat, elég jó eséllyel lesz megint Seattle-ben NBA.

(#8824) jkrisztian válasza saen (#8823) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nick Collison visszavonulásával már nem Sonics az OKC, legalábbis az én szememben. :DDD
Egy darabig tudtam nekik szurkolni, de szépen lassan kihűlt bennem a dolog... :(

(#8825) nmate91 válasza jkrisztian (#8822) üzenetére


nmate91
tag

Már-már Hardeni szintre emelte a rinyálást

Rinyálás azért erős kifejezés, Hardennel egy lapon említeni meg főkeg :D De idén visszaesett Doncic bőven a tavalyihoz képest, nemhogy előrelépett volna.

Sunsszal kapcsolatban nem lehet elmenni a tény mellett, hogy ott játszik a valaha volt egyik legjobb irányító. Azt hiszem nem lövök mellé ha azt mondom, az elmúlt 25 évben top 10. Zseni a faszi, tud mindent ami kosárlabda. Tudom nyugger korban van, de nézzük már miket tol nap mint nap. Ha pedig nincs ekkora balszerencséje a sérülésekkel, vagy Griffin nem ragad meg rookie évének szintjén, lehet az a gyűrű is ott lenne.

(#8826) saen válasza nmate91 (#8825) üzenetére


saen
veterán

CP3-ban engem egy dolog lepett meg. Félelmetes a mentalitása amit magával hozott. Folyamatosan meccs előtt/közben/utána dumál, nincs kompromisszum, mindenkinek megmondja, hogy mit hogyan kellett volna csinálni. Tegnapi Booker győztes kosár után is az volt a megjegyzése, hogy szerencse, hogy bement a kosár, de most végig a kosár alatti rossz kizárások lesznek a téma. Több nyertes meccs után is nem az ünneplés megy, hanem a hibák elemzése.
Ehhez hasonló mentalitású játékos nem volt a csapat közelében nagyon-nagyon-nagyon régóta, engem meglepett. A csapat alapvetően nagyon fiatal, szerintem rengeteget fognak tanulni tőle, rengeteget formálja őket. Igaz sok dologban kell is fejlődni, vannak hibák bőven.

(#8827) perempe válasza saen (#8826) üzenetére


perempe
addikt

Minden elismerésem, de dögunalom Paul. Szeretnék tőle olyat látni, mint amit Gordontól.

Középtávból elit (51.9%), míg LeBronnak minden harmadik (24/72) megy csak be.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8828) jkrisztian válasza perempe (#8827) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Paul dögunalmas? Szerintem élmény nézni a palit. Igaz, hogy a Sunsban közel sem olyan látványos a játéka, mint fiatalabb korában, de én imádom az ilyen minden hájjal megkent játékosokat, akiknek minden mozdulatáról lerí a tudatosság. Óriásit lendített ezen a csapaton is.

nmate91: Akkora népharag lengi körül Hardent a közösségi médiában, hogy az valami félelmetes, nekem sem tetszik ahogy játszik, de Doncic is ugyanazt csinálja, csak kicsiben és érdekes, nekik elnézik az emberek. Nekem kínszenvedés nézni a Mavs meccseit.

(#8829) szebe válasza jkrisztian (#8828) üzenetére


szebe
őstag

Szerintem azért, mert Doncic még "friss élmény" sokak számára.
Amint elmúlik a varázs, sokaknál át fog menni haterkedésbe a dolog.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8830) saen válasza szebe (#8829) üzenetére


saen
veterán

Most hogy szenved a Dallas, a reddit már tele van utálkozó posztokkal.

(#8831) jkrisztian válasza saen (#8830) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Borzalmas, hogy egyesek milyen szinten tudnak utálkozni. Instagram meg Reddit nálam messziről kerülős platformok, ahogy mostanában egyre kevesebbet olvasom az NBA Magyarország facebook csoportot is. Ott is eléggé elharapózott a helyzet. Valami baj lehet az ilyenek fejében. Én elismerem a szlovén srácot, tényleg egy zseni, csak a játékstílusa távol áll tőlem.

(#8832) perempe válasza jkrisztian (#8828) üzenetére


perempe
addikt

VanVleet pl. most dobott 54-et, az se olyan látványos.
Zion nem nyer, se nem hatékony, pedig arra gerjednék.

Még Jokic is kiismerhető, aki sokat nézi, pl. ahogyan megpróbál bebújni az embere hóna alá.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8833) saen válasza perempe (#8832) üzenetére


saen
veterán

Nálam eddig Jokic az MVP idén, fantasztikusan játszik szerintem.

Zion viszont nem tanult meg játszani, csak gyors és erős, közel se lesz olyan sztár, mint aminek kikiáltották. Egy dolgot tud, azt nagyon jól, azon kívül viszont semmi.

(#8834) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki. Nem normális azért az NBA.
Egyik oldalról, meccsek alatt, időkérések alatt nem érintkezhetnek a játékosok, nehogy átadják a covid-ot. stb stb szabályok vannak.
De All-Star gálára összecincálnának mindenkit, minden honnan Atlantába. :U
"Baromi jó ötlet". Elég lesz egy pozitív ember a "katasztrófához".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8835) saen válasza .LnB (#8834) üzenetére


saen
veterán

Phoenix is elkezdi a nézőket beengedni jövő héttől a meccsekre, pedig a vírus által leginkább érintett állam... Vasárnap a Boston ellen meghívtak egy csomó egészségügyi dolgozót, utána meg a többi hazai meccsre beengednek 1500 embert.

(#8836) jkrisztian válasza perempe (#8832) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Pedig úgy rémlik, hogy Zion TS%-ban a liga egyik legjobbja, de könnyen lehet, hogy rosszul emlékszem. Nem rossz ő, de hosszú távon az a test nem lesz alkalmas az NBA igénybevételére.

saen: Én Ziont sokat láttam játszani az egyetemen, nagyon érdekelt az a draft class. Főleg RJ miatt a Duke legtöbb konf. meccsét megnéztem és sosem értettem, amikor az mondták a draft előtt (pl. keleten nyugaton podcastes srácok is), hogy nagyon sokat kell a kezébe a labda, hagyni kell majd kreálni blablabla, pedig már akkor teljesen világos volt, hogy az ember se nem playmaker, se nem ballhandler. Egyszerűen képzetlen ilyen téren a srác.

(#8837) perempe válasza jkrisztian (#8836) üzenetére


perempe
addikt

Akkor mondom azt, hogy ő meg Ingram semmire se elég, jelenleg a Pelicans 7-12.

Persze, hogy a legjobb Jokic. Nekem akkor tűnt fel, amikor a Minnesotával játszottak a rájátszásért '18-ban: bár kikaptak hosszabbításban, toronymagasan ő volt a legjobb.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8838) jkrisztian válasza perempe (#8837) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Na igen, ez így van. Én is többre számítottam tőlük. Ingram meg Zion pedig megteszik a dolgukat, de valami ott rendszerszinten nem működik. Adams megszerzését még most sem értem igazán, JJ Redick is önmaga paródiája. Nagy kérdőjel az a csapat.... :F

(#8839) saen válasza jkrisztian (#8838) üzenetére


saen
veterán

Két meccset láttam tőlük a szezon elején, illetve ma este is pont lesz egy a Suns ellen. Ami megmaradt az, hogy a védekezésük pocsék, abszolút nem volt meg az egység, Zion is ész nélkül rohangált a védelemben. Kiváncsi leszek, hogy mennyire tudták ezt rendberakni eddig, amíg ez nem megy nekik addig szenvedni fognak.

(#8840) jkrisztian válasza saen (#8839) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Áh Zion védekezése kritikán aluli. Állandóan el van csúszva miatta a védekezés. Túl sokat kockáztat a stealekért. Védekező IQ nem sok van benne sajnos. A Pelicanst vernie kell a Sunsnak, de ugye ilyen meccseket szoktunk elbukni mostanában. Holnap este az lesz a program. Idén eddig láttam minden Suns meccset. Jó lenne ezt a sorozatot nem megszakítani. :D

(#8841) saen


saen
veterán

Most jártam úgy először, hogy nem indul el az éjszakai meccs League Pass-on... Persze random nyomtam egy másikra, ott nincs probléma :O

(#8842) jkrisztian válasza saen (#8841) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nálam is ugyanez a probléma. Remélem meló utána már rendben lesz és megtudom nézni. Te amúgy leszoktad csekkolni az eredményt mielőtt megnézed a meccset?

(#8843) saen válasza jkrisztian (#8842) üzenetére


saen
veterán

Általában nem, de most tudom mi volt. (nem akarok spoilerezni)

(#8844) jkrisztian válasza saen (#8843) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Én egyből ébredés után, csipásan már az ágyban csekkolom az eredményeket, szóval nálam nem tudsz spoilerezni. Majd figyelek, hogy én ne áruljak el előre semmit ebben a topicban. :)

(#8845) saen válasza jkrisztian (#8844) üzenetére


saen
veterán

Lehet spoilerezni, legalábbis eddig nem volt tilos. Csak miattad gondoltam, de akkor mindegy.

Detroit ellen is ki fogunk kapni szerintem, de azt remélem a vasárnapi matinéra összekapják magukat. Szeretném ha a Bostont elverné a csapat, azt élőben tudom nézni :)

(#8846) perempe


perempe
addikt

[Westbrook nem népszerű]

Úgy látszik, hogy a Kings se reménytelen csapat, Haliburton az egyik legjobb újonc.
A mai összefoglalókból érdemes megnézni Bealt és George-ot. Kenrich Williams volt csapata legjobb dobója győztes meccsen, ami hatalmas meglepetés, őt is láttam.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8847) jkrisztian válasza perempe (#8846) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nekem a Draft előtt Haliburton volt a kedvencem, nagyon szerettem volna, hogy a Suns kihúzza. Még most sem értem, hogy hogyan hagyhattuk bent, azt pedig végképp nem értem, hogy miért húztuk ki annyira magas helyen azt a magast, aki tutira nem kelt volna el a lotteryben. Na mindegy, előbb vagy utóbb csak megbékélek ezzel.

Mavs elég komoly pofont kapott az este. Oubre jól megszórta őket. :C

(#8848) nmate91 válasza jkrisztian (#8847) üzenetére


nmate91
tag

Ebben az alapszakaszban hihetetlen mennyi blowout van, ez a gháci kovid meg sok sérülés mindent szétbarmol...

(#8849) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Március 7 All-Star gála @ Atlanta. :U
Én nem tudom... Eddig csodáltam az NBA-t amiatt, amit a buborékkal művelt. De ez már nekem a felköpök, aztán alá állok szitu.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8850) saen válasza .LnB (#8849) üzenetére


saen
veterán

Lebron is lenyilatkozta már, hogy fizikailag ott lesz, de fejben egyeltalán nem. Nem is érti a döntést...

Vagyis érti, pénzt hajtja a liga, túl sok kiesett, ez van. Ez is egy üzlet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.