Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) saen


saen
veterán

Dbook kimaradt az all-star csapatból, olvasom a reakciókat, fél NBA megszólalt az ügyben, még Lebron is :K

(#8952) perempe válasza saen (#8951) üzenetére


perempe
addikt

Számomra az furcsa, hogy miért Paul megy helyette, pedig Booker több szavazatot kapott.

Több jó csapat nem ad játékost (Toronto, Indiana, San Antonio).

Két center, Gobert és Vučević került be a szavazatok ellenére.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8953) saen válasza perempe (#8952) üzenetére


saen
veterán

Én Ziont nem értem. Bookernél évekig azt hallgattuk, hogy az all-star meccshez győzni kell. Erre itt van Zion, oké, támadásban jó, de védekezésben egy fekete lyuk, papíron jó csapata van és mégse tud nyerni.

Keleten is Boston két játékost küld, pedig negatív rekordjuk van...

Olyan szinten egyébként nem zavar a dolog, hogy Booker most mérges lesz és keményen fog játszani. Akár még jól is elsülhet, remélem behozza azt amit Reggie Miller nyilatkozott :DDD

(#8954) nmate91 válasza saen (#8951) üzenetére


nmate91
tag

Nagyon sok jó játékos kimaradt idén. Ingram is kimaradt, nagyon hasonló számokkal, mint Booker. All Star meccs pedig még mindig csak egy marketingesemény, a jobban eladható játékos előnyt élvez.

(#8955) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Elképesztő, hogy milyen potenciál van a mai ligában. Egyszerűen nem lehet mindenkinek helyet biztosítani egy all-star gálán, pedig nagyon sokan megérdemelnék.

(#8956) perempe


perempe
addikt

a most lejátszott meccsek közül kettő érdekes:
- Saben Lee volt a Pistons legjobb dobója, nyertek is,
- a Nuggets 1 eladott labdája rekord.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8957) Cartevo


Cartevo
őstag

1 ötletes gyerekjáték, ami sokakat szoktat kosárlabdára. Nincs palánk, hogy olcsó legyen, de meccsen is sok olyan dobás van, amihez nem kell (pl a sarokból). Tét is van, mert aki ront, az labdaszedővé válik.

(#8958) perempe válasza Cartevo (#8957) üzenetére


perempe
addikt

hol található?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8959) Cartevo válasza perempe (#8958) üzenetére


Cartevo
őstag

orosz földön

(#8960) saen


saen
veterán

Booker közben megint All-star, AD helyett választották be.

(#8961) jkrisztian válasza saen (#8960) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nagyon megérdemli szerintem!

(#8962) perempe válasza saen (#8960) üzenetére


perempe
addikt

sejteni lehetett.

ma Jarrett Allen is ajánlott (26 pont, 18 lepattanó, 4 blokk)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8963) perempe


perempe
addikt

Bojan Bogdanovic lepattanót szed (0:33)
Bekerülhet a Shaqtin' A Fool-ba?

Talen Horton–Tucker is esélyes, ő a 4. negyed közepén hagyott ki egy zsákolást látványosan.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8964) jkrisztian válasza perempe (#8963) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nem hiszem, nincs ebben semmi extra.

(#8965) nmate91


nmate91
tag

A Knicks .514 és 4. keleten :DD :C

(#8966) perempe válasza nmate91 (#8965) üzenetére


perempe
addikt

:CAz MSG Networks pár videójába belenézek.

A nap statisztikája azért a Memphis 41 kihagyott hármasa (4/45).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8967) saen válasza perempe (#8966) üzenetére


saen
veterán

:Y :DDD ;]

(#8968) perempe


perempe
addikt

A Suns második nyugaton, nem csak Davis kiesésével magyarázható.
Most Booker 3. negyedbeli kiesését Šarić és a többiek megoldották.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8969) nmate91 válasza perempe (#8968) üzenetére


nmate91
tag

Lakers most a Lebron második Cavs-es éveiből a harmadik éves Cavsre emlékeztet. Playoffban tuti szintet fognak lépni.

(#8970) saen válasza nmate91 (#8969) üzenetére


saen
veterán

AD hiánya nagyon érezhető. Szintet akkor tudnak lépni ha egészséges lesz a csapat.

Egyébként az tetszett, hogy mindkét csapat komolyan vette a találkozót, a Lakers is, elég ideges hangulatú meccs volt. Emellett az is tetszett, hogy Booker kizárását nagyon sokan kritizálták és nemcsak a Suns-os tábor.

(#8971) nmate91 válasza saen (#8970) üzenetére


nmate91
tag

Hónapok óta vicc amit a játékvezetők művelnek, régen volt Tim Duncan nevetős kiállítása, na, ahhoz hasonló most hetente előfordul.

(#8972) saen válasza nmate91 (#8971) üzenetére


saen
veterán

Elvileg "bitch"-nek nevezte a bírót, ezért kapta a kiállítást. Mindenki eldöntheti, hogy mennyire tartja jogosnak.

(#8973) nmate91 válasza saen (#8972) üzenetére


nmate91
tag

Ja, mondjuk reggel még ilyet nem olvastam. Ez már ér kiállítást, ettől függetlenül áll amit írok.

(#8974) saen válasza nmate91 (#8973) üzenetére


saen
veterán

Most jött ki az info, Sunsos rádiós publikálta. Ahogy olvasom még így is erősen megoszlanak a vélemények. Tény, hogy sértő, de 5mp alatt két technikai reklamálásért az azért erős nekem még így is.

(#8975) perempe


perempe
addikt

McConnell: Labdaszerzéses tripla-dupla rontott dobás nélkül

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8976) jkrisztian válasza saen (#8974) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

DBook egész meccsen tök frusztrált volt, a bírók borzalmasak voltak, a Lakers pedig ütötte vágta szerencsétlent. Előfordul az ilyesmi....

(#8977) ImACeltic válasza perempe (#8975) üzenetére


ImACeltic
őstag

Jókor raktam be a fantasy csapatomba. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#8978) jkrisztian válasza perempe (#8975) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Az egyik legjobb backup irányító, nagyon szeretem a játékát. Imádtam volna a Sunsban. :)

(#8979) borges7 válasza saen (#8974) üzenetére


borges7
aktív tag

Ott kezdődött, hogy fújtak egy fantom faultot Ayton ellen Lebron betörésénél. Nevetséges volt, jogosan reklamált Booker.

De a mai 76ers-Jazz rangadón is voltak indulatok bőven, Mitchellt is kiszórták a végén, az előbb néztem végig, bizony lejtett kicsit a hazai pálya.

(#8980) saen


saen
veterán

Ma este Suns-Warriors, nem játszik se Curry, se Green. Az ilyen papíron sima meccseket szokta a csapat elbukni, kiváncsi leszek. Sunsnál Cam Johnson lesz hiányzó.

(#8981) attiati


attiati
veterán

Azon gondolkodom, hogy az edzők maszkban adnak villáminterjút a meccsek közben, pedig a kérdező távol áll, a mikrofont meg úgy lógatják oda. Nem is mindig érthető, hogy mit mond.

Közben a játékosok simán félrehúzzák a maszkot, amikor érthetően akarnak egymással beszélni közelről. Meccs végén meg ölelkezve végigpacsiznak az ellenféllel. Nem túl következetes ebben az nba.

Porzingis mozgása mindig ilyen esetlen volt?
Itt van ez az ember csilliós fizetéssel és nehéz elhinni, hogy ilyen profi ligában, terapeutákkal, étkezéssel nem lehet összelapátolni belőle egy fitt játékost :F
Doncicnak meg kellene egy sportpszichológus, mert nagyon emocionális játékos. Ha jó kedve van, akkor jól játszik. Máskor meg dühöng minden ítéletnél és nem tesz jót a játékának.

[ Szerkesztve ]

(#8982) jkrisztian válasza saen (#8980) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nader védekezése eszméletlen jónak tűnik szemteszt alapján, az éjjel ráadásul a dobásai is estek. Monty félelmetes, hogy ilyen Payne, Nader, Kaminski féle játékosokból jó kis role playert fabrikált.

(#8983) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Lebron all star csapata :Y

(#8984) szebe válasza attiati (#8981) üzenetére


szebe
őstag

Btw Porzingis. Most mi a helyzet azzal, hogy cserélné a Mavs?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8985) perempe válasza Bazsi1987 (#8983) üzenetére


perempe
addikt

Duranté egy felturbózott Nets lehetne, bár számítani lehetett rá

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8986) saen


saen
veterán

Griffint kivásárolta a Pistons a szerződéséből, ő meg visszaadott 13.3m dollárt. Úgy tűnik megy a Netshez a hétvégén.

(#8987) attiati válasza szebe (#8984) üzenetére


attiati
veterán

Pletykák mennek róla.

Szerintem illik a Mavs játékába.
Akárhol is játszik, egy 25 éves játékos fizikumát stabilizálni kellene.

(#8988) perempe válasza saen (#8960) üzenetére


perempe
addikt

Conley megy Booker helyett, a dobóversenyen is részt vesz
DeRozan és a Spurs jobban megérdemelte volna (vagy más játékos)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8989) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ismertek olyan oldalakat, ahonnan régebbi meccsek és All-Star gálák tölthetőek le?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#8990) attiati


attiati
veterán

(#8991) perempe válasza attiati (#8990) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm a linket. :R

EuroLeague Regular Season Round 28 Top 10 Plays
a másik 9-et is megéri megnézni.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8992) perempe


perempe
addikt

[2:55] Sikma passza és befejezés

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8993) saen


saen
veterán

Nem vagyok nagy rajongója az all-star meccsnek, de az tetszett nagyon, hogy CP3 és Curry dobtak egymásnak alley oop-ot és behúzta mindkettő :C

(#8994) perempe válasza saen (#8993) üzenetére


perempe
addikt

A dobóverseny után elmentem aludni. Curry jó volt az első körben, a döntőt csak megnyerte.

Bár valószínűleg szabadságon voltak, a Sixers hiányzói helyett be lehetett volna hívni 2 Hawks játékost (Young, Collins vagy Capela).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8995) saen válasza perempe (#8994) üzenetére


saen
veterán

Túl későn derült ki, hogy nem játszhatnak. Ilyenkor már nem tudnak behívni senkit.

(#8996) ImACeltic válasza saen (#8993) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azok tényleg szépek voltak. :D

Amúgy nagyon durvák ezek a halál faszáról bedobott triplák is, de én jobban szerettem a zsákolásokat, amiket pár éve toltak meccs közben. Mostmár az az elsődleges szándék, hogy triplákat dobjanak, nem az, hogy betörjenek és tömjenek vagy alley-oop lehetőséget keressenek.

A zsákolóverseny bírálását meg jól elbaszták. Simons-nak nulla kreativitása volt. Nagyot ugrott aztán kész. Első kör alapján ha Stanley-nek sikerül a dupla láb alatti, akkor én Őt mondom a legjobbnak és valószínűleg utolsó zsákra is szépet hozott volna. De így Toppin nyert számomra.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#8997) perempe válasza ImACeltic (#8996) üzenetére


perempe
addikt

Tényleg ez a kettő volt a legemlékezetesebb jelenet. Kyrie zsákolása is jó volt.

Legalább Curry és Lillard távoli hármasai közül több bement, mint a meccset záró, de többen csak simát vállaltak, mint Harden és Beal.

Volt régen olyan gála, aminek az utolsó percében csináltak egy rövid zsákolóversenyt, az jó volt.

A zsákolóverseny nem tetszett, meg se kellett volna rendezni.

Engem a fiatalok meccsének elmaradása zavart, az sokszor nagyon jóra sikeredett.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8998) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Az All-Star gála már hosszú idők óta önmaga paródiája, hiába a tavalyi egész izgalmas meccs. Gyűlölöm, hogy ilyenkor nincsenek rendes meccsek, csak a baj van ezzel a hétvégével. :D

(#8999) hajsza válasza jkrisztian (#8998) üzenetére


hajsza
aktív tag

No igen, a legrövidebb könyvek listájába fel lehetne venni valami ilyesmit: "Emlékezetes védekezések az NBA All Star gálákon 2010-től napjainkig". ;]

(#9000) btf


btf
aktív tag

Blake Griffin --> Brooklyn Nets

Egyre szimpatikusabb nekem ez a Nets.

Szerk: Enyém a 9000. hsz :)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.