Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  RAM topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:00:17

LOGOUT.hu

A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38108) sixer66 válasza 04ahgy (#38107) üzenetére


sixer66
senior tag

Nem tudom miért kellene szégyelnem magam.Ez egy RAM-os topic a másik pedig egy Alaplapos topic.Tehát nem ugyan ott tettem fel a kérdést, gondoltam ott is megkérdezem, mert itt senkitől nem jött válasz,vagy nem oldotta meg a problémámat.Ez az egyik.A másik pedig, hogy nem azután tettem fel máshol a kérdést, ami után megválaszoltad!!!!Nem tudtam előre, hogy Te jössz és megválaszolod Nekem azt,amire kíváncsi vagyok.Ezt köszönöm is, de ezért nem kellene lehurrogni.Szerintem nem amiatt lettem tag, mert feltettem egy kérdést kétszer vagy háromszor.De Neked ezt tudnod kellene és nem kioktatni.Segítséget kértem, nem kioktatást! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  RAM topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.