Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) Szatesz válasza Achill3uS (#10950) üzenetére


Szatesz
őstag

:K

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10952) DeckardCain válasza Zájec (#10943) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Egy kevésbé "noname" oldal, gondolom..
[link]
Kizárólag játékos szemmel nézve, magas felbontáson. Van OC és min max fps is.

(#10953) Zé_Mester válasza Zájec (#10943) üzenetére


Zé_Mester
őstag

azért van X4 955 BE <-> Core i7 920 összehasonlító teszt, mert ár szempontjából ez a kettő van 1 kategóriában.
jó oké, értem én hogy az órajel nem azonos, de az i7 még az alacsonyabb órajel ellenére is megfogja az AMD-t. nagyobb i7 procival nem lenne értelme, mert a 955-höz képest jócskán magasabb árkategória, ebből kapásból következik hogy jóval gyorsabb is tőle.

Achill3uS : 1 kérdés.
mi a különbség az i7 975 EE és az i7 975 XE között ? :F
mert tudtommal mindkettő D0, órajelben és minden másban megegyeznek.
válogatott darabok lennének az XE-k ? mert 30e-rel drágább a sima EE-től, de nem találtam róla semmi spéci infót :U

(#10954) old gray


old gray
addikt

Hmm és kit érdekel az órajel? Ilyen alapon egy 2,6GHz-s S478 celerongy vs. i7 920 már normális tesztnek számítana mert egyenlő az órajelük? VGA teszt, és? Játékok vannak tesztelve, azonos vga-k mellett, két, eltérő platformon, nincs ezzel semmi baj. Jah, persze, nem hiteles... a logoutos, egy hétvégén összedobott tesztekre mert helyeslően bólogattok. Az hiteles ez meg nem? Milyen érvet tudtok felhozni a hitelesség/nem hitelesség kérdésében, azon kívül, hogy kijelentitek? A tuning részéről meg inkább ne beszéljünk, nem a userek 1%-ról van szó, hanem az átlagról. Befejeztem, neem kell reagálni, én csak egy tesztet akartam belinkelni amit találtam, erre ti keresztes hadjáratot indítottatok, mert fáj nektek, hogy milyen jól szerepel a 955BE játékokban.

Én nem vagyok sem inteles sem amd-s, a magam pártján állok és azt veszem ami ár/teljesítmény arányban a legjobb és sztem egyértelmű, hogy a Phenom II ha játékokról van szó. Viszont ezt a kijelentést nem csak én szoktam hangoztatni, meg lehet nézni a nevesebb hardver oldalak ajánlását. És nem én vagyok az a személy akit cyberpunk említett. És nem akarok sem flamelni, sem vitát, nem ez volt a szándékom. És peace. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10955) Sárpac válasza Zé_Mester (#10953) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az egy és ua. csak valahol így írják máshol meg úgy.:)
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10956) Zájec válasza Zé_Mester (#10953) üzenetére


Zájec
veterán

Zé_Mester :: értem mit szeretnél , de figyeld az én példámat....:::
van két darab kocsi.. az eggyik egy Opel astra 1.6 a másik egy BMW 316i.
mindkettöt közel azonos menetteljesitméynü 1.6 literes benzines motorral szerelik..
az Opel 4millába , a BMW 6 millába kerül, pedig nagyjából egyforma erösek...
ha az árat nézzük, akkor 6 milláért már veszek egy 2.2liter -s Opel-t, aminek jobb a teljesitméyne az azonos áru BMW-vel.... tehát u.azért a pénzért van egy erösebb kocsim....

Ha az AMD lenne most piaci elönyben akkor lehet hogy ö adná drágábban a cuccát és az Intel meg olcsóbban..... ezért nem igazán jó ez az árösszehasonlitás hogy ki és mit mennyiért ad jelenleg...

(#10954) old gray :: tényleg nem értelek, senki semilyen hadjáratot nem inditott ellened... ahogy nézem csupán én válaszoltam egy pár sorban, érvekkel a felvetett dolgodra.. erre te megbotránkozva elkezdesz miket megkérdöjelezni mit látunk hitelesnek és mit nem... valamint az AMD procit véded és reklámozod a Core i7 topikban, aminek semmi értelme.... én se megyek át az AMD topikba, reklámozni a core i7-t hogy az igen is jó..... érdekes, csak én tartom tiszteletben ezt a dolgot ? te nem ? mondtam is egy szóval hogy nem jó az AMD ? (nemmondtam)

"erre ti keresztes hadjáratot indítottatok, mert fáj nektek, hogy milyen jól szerepel a 955BE játékokban. lol "
gondolhatod mennyire fáj ez a core i7 tulajoknak... :D
"Én nem vagyok sem inteles sem amd-s," dehogynem, AMD-s vagy , ezért vagy itt , és hittéritöt játszol... ha nem az lennél hanem semleges,, akkor nem ilyeneket irnál...
ha ez megnyugtat, akkor én aztmondom neked hogy tényleg nagyon jó az AMD , le a kalappal, tud csinálni klassz procikat :)
kérlek csak a topik témájával kapcsolatban irj ide, ellenkezö esetben flame és OFF-nak minösül, amit a moderátorok segitségével töröltetünk a topikból...
köszönöm megértésedet :R

(#10958) katt777 válasza subaruwrc (#10843) üzenetére


katt777
félisten

:DDD
Az tény, hogy maga az egyébként korában csúcs lap is szar volt (szerencsére annyira, hogy még Phenomra sem lehetett upgrade-elni, így jött vissza az Intel), de hát mégiscsak AMD chipset volt rajta, és AMD proci benne, és az összes nyűgétől megszabadultam, amikor visszatértem Intel platformra. De pl. az, hogy a CnQ aktiválása esetén a gép nem képes 100%-on, csak kb. 97-en teljesíteni, AMD specifikus, nem a lap hibája. Bezzeg az Intel felküldi 100%-ra a procit, ahogy azt kell, amikor szükség van rá.

old gray: Szia, rég láttalak. Most szólnom kell, hogy messze nincs igazad, mert játékokban tesztek szerint az AMD a Phenom II-esekkel is csak a Q9-es szériát tudja megközelíteni, hiába a szintetikusan jó eredmények. Van persze pár AMD-támogatott játék (elég csak a procik utasításkészletére gondolni), amelyekkel a reklámokból élő lapok megvezetik az olvasókat, de ez olyan, mint amikor én azt hittem a CF-re, hogy az egy szuper dolog, miközben a néhány, mindenütt tesztelt játékon kívül semmire nem volt képes. Az Intel piaci filozófiája, hogy MINDIG az azonos teljesítményű AMD prociknál kicsit olcsóbban adja a saját CPU-it, amiből nyilvánvaló, hogy a legerősebb PhenomII X4-esek maximum a szerény, 2.66GHz-es i920-at képesek megközelíteni (nem véletlenül kerül 2X annyiba az eggyel erősebb i7), és processzor-teljesítményben, nem szólva a játékokról, amelyekben a Phenomokat az E8-as procik is szarrá verik, ha nem valami 4 magra kihegyezett játékról van szó (nyilván persze olyanokkal tesztelnek, de az ember nem csak olyanokkal játszik). Ezeket nem ártana figyelembe venned. :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#10959) katt777 válasza Sárpac (#10955) üzenetére


katt777
félisten

Az Xtreme Edition prociknak állítható a szorzója felfelé is, nem? Azért olyan drágák a QX9x50-ek is, bár egyébként a Q9650 és a QX9650 is ua. :U Ha rosszul tudom, majd rám szólnak, de most nincs időm utánanézni. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#10960) #97544192 válasza Sárpac (#10957) üzenetére


#97544192
törölt tag

Az a COD5 Privat ikon micsodácska ott? :DDD

(#10961) Sárpac válasza #97544192 (#10960) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mivel a pb nem támogatja a win7-et kénytelen vagyok pb hackkel(private client Patch 1.5) bemenni, de ez csak arra jó, hogy be tudj menni win7 alatt másra nem.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10962) #97544192 válasza Sárpac (#10961) üzenetére


#97544192
törölt tag

Aha, azt hittem Private WH, vagy bot... :DDD
Akkor bocsi. :DD

(#10963) westlake válasza Sárpac (#10957) üzenetére


westlake
félisten

gondolom ez 20x200-as beallitas akar lenni.. sajnos nem tudom elfogadni, mert ez a kep csak azt bizonyitja, hogy valamilyen beallitason lefutott a 32 megas hyperpi.. persze a 15 perces futasi idobol lehet kovetkeztetni a proci sebessegere, de a feszultseg meg mindig hekkelhetted ;] :D
persze en elhiszem, hogy a valosagban az, hogy nem csiteltel.. az zavar nagyon, hogy nalami miert szall el all time, ha minden mas progi stabil... idoszeru lenne egy vista reinstall, de szerintem az sem nagyon segitene..

Play nice!

(#10964) westlake válasza Zájec (#10938) üzenetére


westlake
félisten

nem veled beszelgettem, hanem Sarpac-cal. meg akor sem, ha tobbes szamban beszeltem.. ha ti leirhatjatok, hogy a 20-as szorzo nem jon be a konfigotoknak, akkor en nyugodtan leirhatom, hogy nalam semmi kulombseg nincs tuning szempontjabol a 19-es, 20-as es a 21-es szorzo kozott.. nem neked irtam, ebbol kifolyolag nem tartok igyenyt a valaszaidra.. ugyhogy nyugodtan kimeld meg magad szokasos mocskolodasodtol.. koszi..
te beszelsz barmilyen stilusrol? vicces csoka vagy.. olvastam nehany szosszenetedet, amit privatban irtal valakinek.. falun a kocsisok elbujhatnanak szegyenukben, hogy a nyomodba sem erhetnek..

Play nice!

(#10965) sniper elite válasza Szatesz (#10949) üzenetére


sniper elite
senior tag

960 milyen árban van? Nem lenne érdemesebb akkor már 975-be beruháznod? :)

(#10966) Sárpac válasza westlake (#10963) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem ez egy 19x200 24/7 amiben használom minden nap.:D
Eist be van kapcsolva ezért lesz 12 a 19ből.
De mindjárt csinálok folyamatjában is ha gondolod.:)

BR4D: :DDD

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10967) #97544192 válasza sniper elite (#10965) üzenetére


#97544192
törölt tag

Biztos érdemesebb lenne. Kétszer annyi.

(#10968) keIdor válasza #97544192 (#10962) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

sniper: 500$, mint a 950.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10969) westlake válasza Sárpac (#10966) üzenetére


westlake
félisten

nem fontos.. a 3800mhz meg nem olyan sebesseg, aminek instabilnak kellene lennie azon a feszultsegen (oke, hogy nalam az)... en olyan beallitasra gondoltam, amilyen az enyem.. ugy ertem, hogy egy olyan sebesseg, ami meg eppen stabil a progik szerint.. magyarul egy penge elen tancolo beallitas, amin a hyperpi (remelhetoleg) par perc elteltevel elhasal.. nem azt mondtam, hogy a hypertpi barmilyen tuningbellitast elfektet.. logikus(nak kellene lennie), hogy a tenyleg stabil beallitasok mellett a hyperpi is szepen lefut (mint nalad).. 1.2 volt, 3700mhz-en valoszinuleg nalam is tokeletesen lefutna.. en meg mindig azt nem ertem, hogy egy "hatereset" stabil gepet miert csak a hyperpi fektet ketvallra ;)

Play nice!

(#10970) Sárpac válasza westlake (#10969) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Másként működik a tuning Core i7 alatt, pl. ami yorknál game stabil, de ibtnél vagy primenál nem az itt pont fordítva van.:)
20x szorzóra érzékeny az i7-es szerintem mind, nálam jóval több fesz kellene ha 20x190-el nézném ugyan ehhez a stabil beállításhoz.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10971) Zájec válasza westlake (#10964) üzenetére


Zájec
veterán

szerinted mennyire érdekel az hogy a másnak irt privát üzeneteimet olvasgatod.. :DDD

egyébként tényleg érdekes, hogy a mindenkinél ez a tapasztalat x20 szorzóval kapcsolatban , csak nálad nem..... "felejsetek mar el, ezt a 20-as szorzos baromsagot ".. nem értem miért fogalmazol igy, miért nekünk kellene "elfelejteni" és miért "baromság"... szerintem te használtál erös,csúnya jelzöket....
elovastam még egyszer, semmi kivetni valót nem találok az emlitett h.sz-ben , teljesen normálisan fogalmaztam... mutassd meg mi volt "mocskolodo",
én ilyet nem találtam a h.sz-m-ben...
inkább azt látom hogy szándékosan jössz elö ezzel a stilus kérdéssel, ami jogtalan, és ha nem hagyod abba akkor ezt jelezni fogom az illetékeseknél...

mod: az nem baj ha leirod, csak nem ilyen formában ahogy fogalmaztál ::
"felejsetek mar el, ezt a 20-as szorzos baromsagot semmivel sem stabilabb a gep 19-es, vagy 21-es szorzoval.. lehet, hogy nalatok igy van, de ez meg nem azt jelenti, hogy mindenki masnal is.""

a "felejtsétek már el " és "baromság" szóhasználat nélkül irod le, akkor lehet hogy másképp jön le a közösség felé.... :K

[ Szerkesztve ]

(#10972) keIdor válasza Zájec (#10915) üzenetére


keIdor
titán

Merre is vetted? Keresővel nem sikerül rátalálni. :W
Köszi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10974) Zájec válasza keIdor (#10972) üzenetére


Zájec
veterán

az argep.hu-n.. van egy kerskedö a "Compuweb".. korrekt fazon ,töbször beszéltem vele telefonon... Ő a kinti német nagykerböl hozza, de magyar Garancia papirt és áfás számlát ir névreszóloan...) de nem egy ilyen sajfecnit, hanem rendesen, amilyet kell...) ha bármi van, nagyon segitökész, rögtön a német nagykerbe küldi ahol egy kicsit "korrektebb" lehet az ügyintézés , mint a kicsiny hazánkban...
nekem a megrendelés után 3nap alatt meghozta ( hétfön és pénteken küldi el a rendelési listát németbe )... plussz egy nap a GLS... mert ö Pécs-i én meg BP-i....
egyébként 2év gari van a Biostar-ra..
ami a pozitivum egy kicsit, hogy Biostar és leragasztja a dobozt, mint az EVGA....
tehát nincs esély hogy belenyúltak, vagy alighasznált lapot kapsz..

(#10975) keIdor válasza Zájec (#10974) üzenetére


keIdor
titán

Köszi! :R

Más: Kaptam 2 embertől egy listát, nekik is :R !

Ezekről a lapokról van valakinek infója? :F
DFI LANparty DK X58-T3eH6 - 60.800Ft
Foxconn Flaming Blade GTI - 47.800Ft
XFX X58i - 53.600Ft

Mondjuk a DFi-t már tudom kb. mire képes Overtől, de ha valaki rendelkezik infóval a másik két lapról az kérem ne tartsa magában! :R Sokat csökkent a DFI ára is... múltkor még 75k volt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10976) Szatesz válasza Sárpac (#10957) üzenetére


Szatesz
őstag

Nekem is szépen futkos a hipePi ..Szokott olyan lenni hogy egy adott rendszeren az istenert nem akar lefutni ...Régebben volt olyan nekem is...Lehet ott az a bibi

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10977) Sárpac válasza keIdor (#10975) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mind minőségi gyártó, de azok a lapok náluk az alapkategóriát képviselik.

Foxconnból a Bloodrage amiről nagyon jókat olvastam, de az már 80ks kategória.
DFI-ből a DFI LANPARTY UT X58-T3eH8 ajánlanám szintén 80ks kategória 8digit pwm vezérlővel.:)
vagy jó alternatíva lehet a Asus Rampage II GENE is igaz mATX de kitűnő lap 56k magasságában.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10978) Zájec válasza keIdor (#10975) üzenetére


Zájec
veterán

kérlek , nincsmit :)

Over-nak nem a nagy DFI van az eH8 ?? :F ( az digit pwm-s) és 76k :)
a kicsi az fapadosabb és csak 6 fázisu vagy 8 ? most nem tudom csipöböl mondani :)

a Foxconn Flaming Blade az megint a "fapados"-abb ,, 6 fázis....
az igazi a Foxconn Bloodrage, az már felszereltebb, bivalyabb... ára 70-80k..
de nincsen tulaj,, legalábbis itt a PH-n még nem jelezte...

XFX... szintén fapados , gyenge felépités.. 6 fázis...
info nincs róla,, tulaj sem...

én ezeket mind megvizsgáltam mielött a Biostar-t választottam... :)

(#10979) Szatesz válasza Zájec (#10978) üzenetére


Szatesz
őstag

Overnak mind a 2 DFI böl volt már..És nagyon szép eredményeket ért el vele....Jó lapok nagyon.... :K

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10980) AirBooms válasza keIdor (#10975) üzenetére


AirBooms
addikt

Nem kell félni a Rampage 2 Gene-től sem. ;)
Nekem az első mATX lapom, de igazi Asus minőség, sőt! Rengeteg előnye van, nagyon megbízható és jól tuningolható. Igazi, teljes értékű ROG lap, és 775-ös hűtőfelfogatás is van rajta - nagyon baráti árral (Achi épp most adott el egy bontatlan újat 52k-ért... :U )

(#10981) Zájec válasza Szatesz (#10979) üzenetére


Zájec
veterán

milyen különbségeket tapasztalt a két lap között ? eH6 vs eH8..
mert árban van , nem kicsi... és teljesitményben ?

de majd jön és elmondja :) ha van infod akkor ird le kérlek.. ;)

AirBooms:: a gigánál nem ragasztják le a dobozt a gyárban...
az Asus-nál vajon igen ? csak azért mert "bontatlant" irtál... :)

Szatesz :: egyébként Over-en nem csodálkozok,, neki bármi kerül a kezébe , mindig elöcsal valami fincsiséget a lapból... van érzéke hozzá, ügyes gyerek... :K

és vannak mások aki nem... ( most nem akarok senkit harapdálni :R ) de van már két EVGA tulaj is , akiktöl várnánk valami klassz eredményt, de valahogy nem hozzák elö a lapukból, pedig a legjobb van nekik....

[ Szerkesztve ]

(#10982) Szatesz válasza Zájec (#10981) üzenetére


Szatesz
őstag

Extrém tuningnal mind a kétlap 250 bclk felett megy...De ez mellékes ebben az esetben....
Azt irta még nem is olyan rég hogy a kisebbik DFI a 6 os 230Bclk 32m stabil az uj biossal...
Ami szerintem elég jol hangzik....Minimális különbség van a két lap tudása között , természetesen a nagyobbik DFI lap javára....De ö tud ebben megerösiteni....Nekem volt fél éve DFI eH8 asom és max bclk ra tudtam vele C0 as procival , gyari intel hütövel 229Bclk t elérni és 32M stabilra 224BCLK t ment...És azota már jött ki sokkal jobb bios is rá.....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10983) Cyberpunk válasza keIdor (#10975) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát Foxconn meg az XFX lapokból szerintem nincs itt a ph-n tulaj.

Az én véleményem az hogy ezek közül a DFI a legjobb az XFX-ről nem halottam túl sok jót még 200MHz-es BCLK-t sem tudtak vele elérni :N
De miért nem akarsz egy jó kis gigát vagy ASUS-t azokkal tuti hogy nem nyúlsz mellé?
A Gene az tényleg jó választás lenne én is sokáig nézegettem azt a lapot csak nálam fontosabb szempont volt a bővíthetőség ezért letettem az mATX-ról.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10984) Lauda válasza keIdor (#10975) üzenetére


Lauda
félisten

Multkor azt irtad, nem akarsz sokat bibelodni a tuningal. Erre tokeletes egy deluxe mondjuk, belovod a 3800-at es papa. :P

(#10985) Sárpac válasza Lauda (#10984) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Inkább az új szerzeményedről tarts egy kis előadást szívesen vennénk egynéhány eredményt megjegyzést stb.!:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#10986) Zájec válasza Sárpac (#10985) üzenetére


Zájec
veterán

ezt már monduk neki :D hajrá Lauda nyomjad neki... :DD
mutass valami 4000-s uncore-t ami 1.2v-al stabil...

(#10987) AirBooms válasza Zájec (#10981) üzenetére


AirBooms
addikt

Nézd, nem tudom. Nem volt a kezemben Achi lapja. Az enyém pedig ugyan új volt, de nem bontatlan. A korábbi Asusokra nem emléxem, de lehet, hogy igazad van, s nem ragasztják le (bár mintha az egyiknek a 16x PCI-E sínjei le lettek volna ragasztva...). Azért írtam, hogy bontatalan volt Achi lapja, mert ő biztos nem használta, nincs is i7 cucca. De mindegy, már úgyis elkelt...

Cyberpunk: Mire szerettél volna bővíteni, amit nem tudott volna a Gene? :U :R

[ Szerkesztve ]

(#10988) sniper elite


sniper elite
senior tag

westlake Akartam neked mutatni egy beállítást, hogy 1.3V alatt mégis 4GHz felett is van élet! :)) [link]

[ Szerkesztve ]

(#10989) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ugyan ez nem a Gulftown topik, de egy kérdést engedjetek meg vele kapcsolatban:

Olvastam az első bemutatót a hatmagos prociról, és érdekelne, hogy szerintetek mennyi esélyem lesz rá majd a későbbiekben - ha eljutok oda -, hogy alaplapcsere nélkül bővítsek egy ilyen CPU-ra?

Jelenleg nekem egy Gigabyte EX58-UD5 van, és olvastam a bemutatóban, hogy kompatibilis lesz a jelenlegi X58-as lapokkal az új proci. Ez tényleg így lesz? Elég lesz egy BIOS upgrade? :)

MOD: Írták, hogy jelenleg nem sok különbség van teljesítményben, de ha addigra kihasználják a több magot a progik, akkor lehet hogy lesz létjogosultsága, és nekem sem lenne mindegy, ha úgy tudnék bővíteni, hogy ne kelljen alaplapot cserélnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10990) sniper elite válasza Vistaboy (#10989) üzenetére


sniper elite
senior tag

Igen kompatibilis lesz! Én is ez miatt gondolkodom csak lehet a váltáson, mert alaplapomat szeretem és nem akarnék lapot is váltani!

(#10991) #97544192 válasza sniper elite (#10988) üzenetére


#97544192
törölt tag

Ilyen CPU-Z képeket én is tudok csinálni. Sárpac is tud 4.4 GHz CPU-Z képet @ 1.1V :U

(#10992) Vistaboy válasza sniper elite (#10990) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, köszi. :)

Én sem szeretnék egy darabig új lapot venni, remélem kihúzzuk ezzel a procival tovább. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10993) Szatesz válasza sniper elite (#10988) üzenetére


Szatesz
őstag

Ezen az örajelen stabil is ennyi fesszel? Mert enm nagyszám... :N

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10994) sniper elite válasza #97544192 (#10991) üzenetére


sniper elite
senior tag

Ez kb 6-7 órája így van! 3 óra játék után!

Szatesz ez stabil!

(#10995) #97544192 válasza Szatesz (#10993) üzenetére


#97544192
törölt tag

Azért ilyet ne mondj, hogy nem nagy szám, mert 975-ből is ki lehet fogni gyenge darabot, hiába 975. Ennyi fesszel igen is szép ez az órajel. :)

(#10996) Szatesz válasza sniper elite (#10994) üzenetére


Szatesz
őstag

Ha joltudom Sárpacnak 4200 on 1.23v al stabil minden.....
A tiednek jobban kell menni .. nézted tovább is vagy kisebb fesszel?

Hát 975 ök közül ez az eredmény szerintem teljesen átlagosnak mondható...Biztos megy jobban is, elég jo FPO az ha joltudom

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10997) Sárpac válasza #97544192 (#10991) üzenetére


Sárpac
nagyúr

(#10998) sniper elite válasza Szatesz (#10996) üzenetére


sniper elite
senior tag

Ezt csak azért tettem ki mert Westlake mutatott egy tesztet amin 4GHz-et járatott 1.3V fesszen! Próbáltam tovább is, de most oda figyelek a fesz-re is! Mindjárt megnézem 1.3V alatt meddig tudom húzni!

(#10999) Szatesz válasza Sárpac (#10997) üzenetére


Szatesz
őstag

Ezzel bootoltal is ?

Sniper...: alig várom, biztos jol megy... :C

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#11000) Sárpac válasza Szatesz (#10999) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem, ezzel max csak botolni lehetne így!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.