Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) knbs válasza Szatesz (#10032) üzenetére


knbs
senior tag

Szerintem a class lapot ne nagyon eroltesd. Az evga forumaban olvastam jopar embertol, hogy nem kell tole csodat varni, normal tuningnal ugy teljesit mint a tobbi tucat lap. Stabilitasa extrem tuningnal(nitro,helium) jelentkezik meg igazan. Azt is tartsd szem elott, hogy eleg bonyolult a biosa is szoval foleg olyan tuningosoknak ajanlott, akik tenyleg szeretnek szoszolni a biosban sokat, majd tesztelnek ezerrel. Az is teny hogy nagyon tul van arazva, nem eri meg a penzet csak ha vilag rekord tuningra szeretnel torni.
En azt ajanlom, hogy nezelodj a szolidabb lapok kozott es sporolsz nem is kicsit a lapon ezzel.
A B3 ujitasait el lehet olvasni itt, en nem sok olyan dolgot lattam koztuk, ami atlag tuningnal sokat jelentene, talan a jobb/stabilabb QPI tuningolhatosagot olvastam.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#10052) Lauda válasza knbs (#10051) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem a bios temat kevered a dfi-vel.

[ Szerkesztve ]

(#10053) Szatesz válasza Lauda (#10050) üzenetére


Szatesz
őstag

Igen de te azt irtad kikell érte menni usába....ÉS senki nem ment ki érte hanem vagy onnan rendelte vagy innen EU bol...Én ahogy nézegetem már annyira nem horror az ára...Csak ha itt beszerzi neked valaki kintrol és rátesz egy keveset...

knbs: Mindentéren a legstabilabb a Classified....Szinte minden rekordot ezzel tartanak , és nem nagyon olvastam még hogy tul bonyolult a BIOSa , pedig elég jol utána néztem...
És Extrém tuningra is akarom hasznalni természetesen...
Nekem csak az nagykérdés ebbe hogy van e mar belöle B+ as vagy mikor lessz mert ha veszek akkor olyat kéne venni.... :K

[ Szerkesztve ]

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10054) Lauda válasza Szatesz (#10053) üzenetére


Lauda
félisten

Jo az kicsit tulzas volt, amugy nem olcsobb mar onnan rendelni, nezd csak meg az arakat+pk es azt hogy itthon mennyiert szerzik be. :K

(#10055) Szatesz válasza Lauda (#10054) üzenetére


Szatesz
őstag

Én megnéztem:D Ha akarod privibe leirom neked.....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10056) HSM válasza keIdor (#10037) üzenetére


HSM
félisten

Van egy olyan rossz érzésem, hogy ez az SC lap nem lesz egy QPI/BCLK világbajnok, mivel a procitól relatív messze van fizikálisan az X58 csip (hosszabb vezetékek=több zaj a kommunikációs csatornában, nehezebb időzítés, mivel picit később ér be a jel, stb), de ne legyen igazam. Elvileg ezek ellenére is meg lehet jól csinálni, de rekorder nem valószínű, hogy lesz.

(#10043) Szatesz: Azt ne felejtsd el, hogy a lapgyártóknak az esetlegesen felhalmozott B2-es X58 csipeket is el kell először adniuk (a régebbi lapjaikon, plussz azokból is lehet plussz készlet még akár hónapokig), utána jöhet a B3.....

(#10045) Overlocker: Miért akarod szétkapni? Kiírja az verest és asszem még a CPU-Z is, hogy milyen revízió... :F
Ha másért akarod szétkapni, sry... :B A sok felesleges hsz-közt már nem győzök keresgélni... XD

[ Szerkesztve ]

(#10057) Szatesz válasza HSM (#10056) üzenetére


Szatesz
őstag

Igen az eddigi tesztek szerint sem fog WR eket döntögetni :(

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10058) Lauda válasza Szatesz (#10055) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Na meselj! :DDD

En eddig a ferbazs-al beszeltem, de nem tud pontos revet, hogy 760 vagy 761, meg folyamatban a dolog, illetve az audi100td-nel van 115k-ert a 760-as rev.

Te mennyiert tudsz? :D

(#10059) Szatesz válasza Lauda (#10058) üzenetére


Szatesz
őstag

ment privi...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10060) Szatesz válasza HSM (#10056) üzenetére


Szatesz
őstag

Én amennyire tudom nem sok van belöle felhalmozva mert még talán hiányuk is volt belöle...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#10061) Zájec válasza HSM (#10056) üzenetére


Zájec
veterán

a cpu-z -nél mit ir a B2 -re :F milyen számot vagy betüt..?
nálad az UD5-nél mit ir ?

a többi lapnnál is érdekelne... Over nálad mit ir a DFI ?
ASUS tulajok is nyilatkozhatnak... :K

(#10062) szacsee válasza Zájec (#10061) üzenetére


szacsee
nagyúr

Motherboard fül... chipset: Intel X58 rev: 12
Nézegettem a CPU-Z-ket tegnap és nem találtam még B3-ast.
Csak azt az everest képet egy külföldi fórumon, amit Westlake linkelt.

(#10063) Lauda válasza Zájec (#10061) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam 12/B2.

A biostarod is b2 gondolom.? :F

[ Szerkesztve ]

(#10064) bim válasza Zájec (#10061) üzenetére


bim
veterán

(#10070) westlake válasza g@bo (#10069) üzenetére


westlake
félisten

megoldottam a problemat..
a lapokkal kapcsolatban a tovabbiakban a linkelt topikban eszmecsereljunk, ne pedig itt ;)

Play nice!

(#10075) Zájec


Zájec
veterán

szacsee , bim ,Lauda , HSM..::

nálam is "12" van a Biostar lapon szóval ez is B2-s...

köszi mindenkinek hogy megnézte... :)

[ Szerkesztve ]

(#10085) ImI87


ImI87
őstag

Szerintetek egy i7-hez való Triple Channel memóriából be lehet tenni 2db-ot egy AMD-s AM3 alaplapban? :F A ramjaim OCZ Platinum 1600 CL7, és 1,65V-osak.

(#10086) HSM válasza ImI87 (#10085) üzenetére


HSM
félisten

Persze, csak mivel nem ahhoz van optimalizálva az SPD, nagyobb az esély, hogy az AM3-as lap "ne szeresse".... (Nagyobb eséllyel nem fog indulni, vagy fog nem jól működni.)
Ki kell próbálni. :K
De ez is itt picit OFF, úgy gondolom... :U

[ Szerkesztve ]

(#10088) ImI87 válasza HSM (#10086) üzenetére


ImI87
őstag

OK, THX, kipróbálom........
Igazad van, elöbb elfelejtettem off-ba tenni. :B

(#10091) Overlocker válasza Zájec (#10061) üzenetére


Overlocker
veterán

Megnéztem a DFI-t, B2-es még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.