Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Gregorius válasza pbalu (#100) üzenetére


Gregorius
őstag

Olyanom is volt. Két napig. Bármit kalibráltam, mindig ugrált a közepe. Jobban, mint az F22X-nek (utóbbi újkorában, aztán az is degradálódott az idők során).

(#102) zizzenet


zizzenet
csendes tag

Szervusztok!

Segítsetek, ha tudtok, kérlek. Nemrég vettem egy SpeedLink Cougar SL-6630 Joyt. Nagyon királyos, egyetlen problémám van vele: amikor jobbra húzom a botot, vagy 10-20 fokot döntenem kell, mire reagál az elmozdulásra. Már ellentart a joy, de nem érzékeli a mozgást. A többi irányban viszont eléggé érzékeny, optimális, amint ellentart a joy, már érzékeli is az elmozdulást. Mi lehet a hiba és lehet-e (akár mechanikusan) javítani a helyzeten?

Itt a joyról egy picike kép:
[kép]

A segítséget előre is köszönöm.

(#103) szesa


szesa
senior tag

Udv!

Van egy Saitek cyborg usb gold joyom.
volt egy winxp reinstall a saitek driver cdt nem talaltam, euert leszedtem a drivert a saitek oldalrol, feltelepitettem, ahogy irta racsatlakoztattam, minden ok volt majd kozolte hogy most restartol es miutan visszatoltott a elvielg be is fejezte a tellepitest csak epen a joy nem muxik.
az eszkozkezeloven ott van mellette a jel hogy nem ok az eszkoz, azt irja code 10 aztan baszik mukodni, mar 3x ujratelepitettem fingom sincs hogy kene eletre lehelni, a regi xpben minden gond nelkul ment :

milyert nem muxik ez? :((:O

-

(#104) szesa válasza szesa (#103) üzenetére


szesa
senior tag

fukk
megvan az ereti cd ezzel muxik, a honlapukon levo driverrel meg baxik :(((

-

(#105) Triangulum


Triangulum
tag

Van olyan, hogy olcsó és megbízható joystick?:F

(#106) Kiskutya válasza pbalu (#97) üzenetére


Kiskutya
veterán

figy Logitech Wingman Attack 3 hol 4ezer?

hmm...

(#107) Kiskutya


Kiskutya
veterán

amugy a bf2hoz kellene melyik a jobb a genius f-23 vagy Logitech Wingman Attack 3?

hmm...

(#108) pbalu válasza Kiskutya (#106) üzenetére


pbalu
aktív tag

nagyker;)

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#109) Kiskutya


Kiskutya
veterán

es tudsz nekem is szerezni?:)

hmm...

(#110) pbalu válasza Kiskutya (#109) üzenetére


pbalu
aktív tag

Ilyen óccsón sajna nem.

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#111) Kiskutya


Kiskutya
veterán

es arakat tudsz irni hogy en mennyibe kapnam meg?

hmm...

(#112) Kiskutya


Kiskutya
veterán

amugy jo a genius? nekem csak a bf2hoz kellene es azert nem akarok sokat kolteni ra!

hmm...

(#113) pbalu válasza Kiskutya (#112) üzenetére


pbalu
aktív tag

Mail ment.
BF2 az mi? Nekem X-wing-re teljesen jó. Strapabíró, pontos, bár minden játék előtt újrakalibrálom.

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#114) Kiskutya


Kiskutya
veterán

battlefield 2 jo kis game, de a helikhez meg vadaszgephez kell joy.

hmm...

(#115) Kiskutya


Kiskutya
veterán

ok thx az emailt!

hmm...

(#116) Darken válasza Kiskutya (#107) üzenetére


Darken
aktív tag

Egyértelműen Attack 3!!!

http://darken.hu

(#117) X Factor


X Factor
addikt

Logitech extreme 3d pro elado 5rogyért!
És mindenhez nagyon yo;)

Make things work

(#118) mgege


mgege
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a Cougar elődje van, de nem teljes a cucc... Régi ThrustMaster F-16 FLCS-em van,
[kép]

és szeretnék hozzá TQS-t,
[kép]

és RCS-t.
[kép]

Nagyon jó lenne, ha valakinek lenne, vagy tudna valakit, akinek van, esetleg az a valaki tud valakit, stb...

Az se baj, ha csak FLCS-sel együtt tudok hozzájutni, de JÓ ÁLLAPOTban legyen!!!

Remélem, tudtok segíteni!

Előre is köszi!

[Szerkesztve]

F-15 Forever!

(#119) mgege


mgege
csendes tag

hahó...

F-15 Forever!

(#120) mgege


mgege
csendes tag

valaki...

F-15 Forever!

(#121) Bekre Pál


Bekre Pál
tag

sziasztok,

lenne 1 nagy problémám. adott 1 thrustmaster joy pedállal és HVK-val. tehát nem semmi a cucc.igaz nem mai gyerek. az a gond hogy nem készült hozzá xp-s driver csak 98-as, pedig annyira nem régi,. nem lehet szerintetek valamit tenni hogy müködjön xp alatt?? mert különben rakhatok 2 op rendszert. egyébként 1 barátomé a cucc és gondban van vele. köszi a választ. :F :F :F ugy néz ki a cucc mint 3 hsz-vel lejjebb csak más a tipusa.

[Szerkesztve]

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#122) mgege válasza Bekre Pál (#121) üzenetére


mgege
csendes tag

Pedig kell két op.rendszer... ami ugye csak egy, hisz az XP az első igazi op.rendszer...
:)

A lényeg az, hogy nekem így működik:
98ME alatt csinálom a profilt a joy-hoz, és ott töltöm fel rá, aztán XP alatt repülök... Persze XP nem muszály, csak ha a játék nem megy másképp (Pl.: LoMac)
De így frankón működik, leszámítva azt, hogy a korából adódóan a joy már kicsit érdekes dolgokat művel... lehet, meg kéne nézetni valami okos műszaki zsenivel...

Amúgy milyen a típusa? CH?

Nem tudnál belinkelni képet a netről, hogy milyen?

Megjegyzem, az enyém ugye ThrustMaster, és 2003-as az utolsó driver hozzá (98-hoz)... Aztán megépítették a vas-testvért, a Cougar-t, és a kistesó le lett sz@rva, nem foglalkoznak vele semmilyen szinten... Pesze ki lehetne olvasni egy XP-t támogató joy chipjéből a programját, és áttölteni a ''te'' joyodra, de ehhez én nem értek, és csak fél füllel hallottam ilyet...

Sok sikert...

Amúgy te nem tudsz valakit, akinek van TQS és eladná pár ezer forintért? Többet úgyse ér, de mindegy... Hm?

F-15 Forever!

(#123) Bekre Pál válasza mgege (#122) üzenetére


Bekre Pál
tag

Köszi a segítséged!! :R

Ez a joy is Thrustmaster, TOP GUN sorozat,
valószinű két op rendszer lesz, de előtte kipróbálok valamit, állitólag az XP - ben van gyárilag hozzá. Érdekesnek találnám ha müködne de a név az tényleg stimmel.
Sajnos nem tok senkit aki eladna ilyet, ugyanis nagy értéknek számit :) :)
Amúgy ez sem lenne régi joy csak hát a TM nem nagyon foglalkozik a driver utánpótlással,
Képet keresek róla desztem nem lesz egyszerű.

Más: Asszem téged láttalak a vmh59-s fórumban és az lenne a kérdésem nem játszol e esetleg multiban lock on-t.? megvan neked az 1.1?
köszi előre is.


|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#124) Bekre Pál válasza mgege (#122) üzenetére


Bekre Pál
tag

Egész hamar találtam képet :DD :DD

[kép]

[kép]

és a HVK

[kép]

És a pedál:

[kép]

Nagyon jó cucc,csak hát a macera!!!! :O :O :DD

[Szerkesztve]

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#125) mgege válasza Bekre Pál (#123) üzenetére


mgege
csendes tag

Szeva'!

Lehet, hogy láttál a vmh-n, mert ott is jelen vagyok néha...
A válasz az, hogy MÉG nem játszok multiban Lock On-t, mert #1 nincs kivel, #2 nincs szélessávú net... Utóbbit tegnap intéztem, rendeltem 512kbps-es ADSL-t, szal max január eleje-közepe táján lesz... :D
1.1 még nincs, de úton van, ha minden igaz, épp Brüsszelben tart... Asszem hétfőn vagy mikor rendeltük meg... Ha benézel a vmh fórumon a csoportos rendelés topicba, akkor bővebb képet kapsz majd...

Visszatérve a joyokra... Olyat sem tudsz, aki (jó, hogy nagy érték de) már nem tudja használni és ''csak a helyet foglalja''?

F-15 Forever!

(#126) Bekre Pál válasza mgege (#125) üzenetére


Bekre Pál
tag

Haii!!

Ha azon múlik akkor én benne lennék egy multiban(csak nincs 1.1)
Nem értem miért hagynak ki 1 teljes országot a terjesztésből!!!

Sajna nem tudok senkit aki eladná a teljes rendszert, mert csak ezt az egyet láttam mióta élek!!! :DD :DD

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#127) mgege válasza Bekre Pál (#126) üzenetére


mgege
csendes tag

Nem egy teljes országot hagytak ki, hanem az összeset... Ha jól tudom, 3 helyen lehet megrendelni az egész világon... Oroszországban, Hollandiában, meg még valahol... passz... Multiban én is benne lennék, még nem jött meg az 1.1, de még ADSL sincs... Viszont amint lesz, mehet a dolog... Ám arra készülj fel, hogy nekem ez lesz az első együtt-repülés, és nem vagyok valami nagy ász, márcsak azért sem, mert kihagytam az elmúlt kb 4-5 évet... :(
Most A-10-vel repkedek, de kb 10-ből 1-szer nem szednek le mission alatt...
Majd még visszatérünk rá később...

csövi

F-15 Forever!

(#128) Bekre Pál válasza mgege (#127) üzenetére


Bekre Pál
tag

Ezt megbeszéltük,

sajna én sem toltam még multiban de gyakorlás teszi a mestert.
Azért ez az árusítás dolog az nagyon sovány, főleg hogy látják mennek a rendelések más országokba, sztem megérné nekik :((( :((( :(((
Ha esetleg lenne lehetőség tolni multiban, keress meg plz
csáá

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#129) Bekre Pál


Bekre Pál
tag

Kérdés:

Szerintetek a Force Feedback- es vagy a ''sima'' joy a jobb, és miért?

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#130) Sanyo válasza Bekre Pál (#128) üzenetére


Sanyo
senior tag

A Lock On 1.1-ből van letölthető változat is, természetesen a bankkártyás fizetés után... :B

[link]

Én a cd változatot preferáltam, jobban mutat a polcon. :)

(#131) Bekre Pál válasza Sanyo (#130) üzenetére


Bekre Pál
tag

igen,tudtam róla de azért köszönöm :R
de azért akármelyik megoldást nézük egyik sem olyan minha bemegyek a tecssóba és leemelem a polcról :O
és ha jól tudom csak dombornyomott kártyával lehet fizetni

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#132) Bekre Pál


Bekre Pál
tag

Senkinek nincs tapasztalata a force-os joyokkal, vagy ennyire kihalt ez a topik??? :O

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#133) Duck Dodgers


Duck Dodgers
csendes tag

Nekem van mind a kettő . Egy Saitek X52 és egy MS SW FF 2. , hogy melyik jobb ? Attól függ mire , az Il-2 sokkal jobb vele mint egy nem FF-es , nagyon jól lehet ''érezni'' a gépet , az erő változása jelzi az átesés közelségét , a sebességet , leszállásnál a földetérést és úgy általában sokkal hangulatosabb az egész . A másik szim amit nyomok a LockOn viszont teljesen játszhatatlan vele , egyszerűen túl kevés a gomb rajta , azt X52-vel nyomom , szvsz az tökéletes hozzá . Sok szim egyébként egyártalán nem vagy rosszul kezeli a FF-et , szvsz - az Il-2-t leszámítva - érdemesebb egy nem FF-es joy-ba fektetni inkább .

(#134) Bekre Pál válasza Duck Dodgers (#133) üzenetére


Bekre Pál
tag

azért kérdeztem, mert lock on-t próbáltam 1 saitek evo force-al és az nem volt valami rendkÍvüli élmény és csodálkoztam is :(

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#135) Bagoly


Bagoly
senior tag

Olyan régi-forma joy-t vásárolnék, amilyeneket ANNO a C=64-ez is használtunk páran, csak éppen nekem PC-re kéne. (Egy erős, pontos kar, max.két gombbal..azt sanyi)....Amiket eddig láttam, az leginkább egy SCI-FI-re emlékeztetett...
Valaki segítsen már! Ilyesmit nem láttatok?

Édesanyámnak lenne ajándékba, aki egy C=64 emulátoron játszana néhány régi játékkal, amiket régen is játszottunk joy-al, de ezektől az új joy-októl (tolóerőszabályzóval, meg 86 gombbal) biztos megzavarodna.... :O.

Láttam, hogy az egyik elektronikai áruházláncban van ''kvázi'' C=64-el egybeépített joy (annak a formája is megfelelne) amin 64 játék fut beépített tárolóról, de ha nincs benne a kedvenc game, vagy egyszerűen más játékokkal játszana, akkor mi van...... :( ....ez a megoldás ezért nem működik.

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#136) Bagoly


Bagoly
senior tag

Magad uram, ha.......... :C
Kicsit utánanéztem a témának, és megtaláltam ezt a gyönyörűséget......[link] Ráadásul egy olyan gyártótól, aki még anno C=64-es időkben piacvezető volt....(Long live QUICKSHOT! :C )
Ettől többet, mit kívánjak?......

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#137) Bekre Pál válasza Bagoly (#136) üzenetére


Bekre Pál
tag

Hali, a helyi corában láttam olyan joyt, ami neked kell, 1 kar, rajta semmi, és két gomb a talpzaton. atom egyszerű :DD nézz utánna

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#138) Gaben001


Gaben001
tag

Helló!
Olvastam,hogy van egy-két embernek logitech wingman extreme digital 3d joy-a.Az érdekelne,hogy lehet rábirni a működésre xp alatt mert sehogy se látja.Ha meg látja akkor bill-nek meg egérnek.Szóval van rá mód vagy csak egy másik oprendszerrel fog menni?Amugy gameportos.
Előre is köszi a válaszokat.

(#139) Mic ACE válasza Gaben001 (#138) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Megoldódott a probléma?
Amúgy tervben van nálam már régóta egy joy, de most már tényleg megérett a dolog. Vezeték nélküliben gondolkodom, méghozzá Saitek Evo Wireless-ben, esetleg Logitech Freedomban. Egyelóre a Saitekre hajlanék elsősorban a tartósság miatt, viszont Logitechet tudnék beszerezni két év garanciával, Saiteket pedig csak neten keresztül 1 év garival. Szóval a kérdés: melyik bírja jobban a gyűrődést hosszú távon?

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#140) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

Up!

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#141) K1992


K1992
csendes tag

Sziasztok lenne egy play station-om eladó és van hozzá joy is úgy hogy gondoltam érdekel valakit! http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=273815

Csá: K1992

(#142) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

Up az információ éhségemnek!

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#143) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

Up!

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#144) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

X-edik olyan véleményt olvasom a neten, hogy pl. ha Fight Simulatorozás közben hosszabb időre úgy hagyják a Saiteke Cyborg Evo Wireless-t, akkor nem lehet normálisan beíndítani, mert úgy lekapcsol, hogy csak elem kivétel és behelyezés után tér újra magához. Ugyanakkor a Logitech Freedom 2.4 Cordlessnek pedig állítólag rövid idő alatt elszállnak a potijai és húzni fog valamerre, illetve kalibrációs problémái lesznek.
Ezek alapján szerintetek a jobbnak tartott, de sleep problémás, Saitek 1 év garival, vagy inkább a Logitech két év garival, és jó eséllyel arra, hogy azt érvényresíteni is kell fél éven belül, amit érdemes megvenni? :F
Írjon már valaki, aki kb. egy éve használja egyiket vagy a másikat, mert nem tudok döntemi! :O

[Szerkesztve]

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#145) Mic ACE válasza Mic ACE (#144) üzenetére


Mic ACE
aktív tag

Hát nem vártam a hozzászólásokra, megrendeltem az Evo Wirelesst. Ha vacakol a kapcsolat, akkor majd találok rá megoldást a neten. Túl sokan használnak ilyen cuccot ahhoz, hogy ne legyen rá megoldás, ellentétben a Logitech poti kopásaival, amire nincs gyógyszer csak a garanciális javítattás. Ez utóbbira hallotam példát, hogy valaki kb. 2-3 havonta viszi cserére a joy-t, és már kb. a tizediket fogyasztja. :Y

[Szerkesztve]

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#146) Gaba


Gaba
senior tag

[kép]

Ha valakit érdekel ,van egy Quickshot Warrior 5-ös joy-om. Alig használt ,game portos ,2k-ért eladom.

Telszám : Húsz-401-negyven4-hetven7

(#147) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

Megan a Wireless Evo. :) Első tesztre probléma mentesnek tűnik. Nem tapasztaltam kapcsolati problémákat. Remélem így is marad.

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#148) rauschie


rauschie
senior tag

holnap ugyfest tulaja leszek egy saitek cyborg evo force joynak.

mivel tesztejjem?:D

(#149) rauschie


rauschie
senior tag

nah megvan a cucc, ha valakit érdekel irhatok vmi rewiew félét.

(#150) rauschie


rauschie
senior tag

up

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.