Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Locutus válasza Al Capone (#450) üzenetére


Locutus
veterán

Aquából vettem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#452) Al Capone válasza Locutus (#451) üzenetére


Al Capone
tag

Mi az, hol van? :)

(#453) basszusluigi válasza kodaek (#398) üzenetére


basszusluigi
csendes tag

Szia!
Én csak érdeklődnék,hogy sikerült-e valami megoldást találnod,mert nekem is van hasonló problémám.
Előre is köszönöm a választ! :W

(#454) parabob válasza Al Capone (#452) üzenetére


parabob
csendes tag

Nyugi, ott most épp nem kapható.... :(
Egyébként Bp. VII. ker. Dohány utca-Nagydiófa utca sarkán van, asszem.

(#455) Al Capone


Al Capone
tag

Hát azóta azért már megoldottam... :D Vettem egy Thrustmaster T.Flight Stick X-et.

Jó egyébként, reagál minden apró kis mozdulatra. Az már más kérdés, hogy én vagyok béna hozzá, szóval repülőt vezetni nem nagyon tudok vele, helikopter már jobban megy. :D De gondolom gyakorlás kérdése az egész.

(#456) parabob válasza Al Capone (#455) üzenetére


parabob
csendes tag

Thrustmaster T.Flight Stick X - ez nem a külön gázkaros joy, ugye? Én is BF3-hoz keresek joyt, de alig van időm játszani, úgyhogy nem tervezek nagy befektetést. Az 16000m mindenesetre felcsigázott, kár, hogy szinte sehol se kapni... Lassan azért megszerzem.

(#457) pike74


pike74
csendes tag

Sziasztok!
Én is BF3-hoz keresnék joy-t.
Logitech Extreme™ 3D Pro-ezek szerint kizárva?
Thrustmaster T-16000M a megbízható jó joy lenne?

(#458) vfeco válasza pike74 (#457) üzenetére


vfeco
aktív tag

Én azzal tolom!
Qrvajó. :D

(#459) Peak


Peak
addikt

urak,én if bf3hoz keresnék valami minőségibb cuccot, de sehol semmi raktáron, vagy februárban érkezik, meg ilyenek... :S botrány

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#460) traders


traders
tag

Én NEM csak BF-hez keresnék joy-t... a lényeg hogy nem vagyok nagy szimulátor mániás, inkább a harci szimulátorokat szeretem mint egy Boeing 747-est vezetgetni :D

De most olvasva a posztokat kicsit elbizonytalanodtam :D

Nekem ideális lenne a fent már említett Saitek FLY 5 és megnéztem korábban vagy 4-5 értékelést (magyar/angol) de sehol nem írtak a gomb problémáról. Erről tudnátok adni egy linket a leíráshoz vagy videóhoz?

Amúgy (csekély) meglátásom szerint, 10ezer ft körül nem kell nagy csodákat várni, aki komolyabban gondolja az úgyis valami "gonosz" szerkezetbe ruház be mint pl a warthog akinek meg nem ér ennyit szerintem oly mindegy hogy mit vesz mert ennyiből nem lehet csodákat készíteni.

Az élet olyan nemi úton terjedő betegség, amelynél a halálozási arány 100%

(#461) Peak


Peak
addikt

megelégeltem a b@xxakodást a helyi informatikai üzletekkel, közvelten logitech.hu rendeltem joyt... most ingyenes a szállitás... 13490 forint az Extreme 3D Pro ...

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#462) pike74 válasza Peak (#461) üzenetére


pike74
csendes tag

Nade nem pont ezzel az egyébként elsőre nekem is szinpatikus joy-al vannak a gondok, hogy egy két hónap múlva jönnek elő a hibái ...? :-)

Jó értem én viszonylag olcsóért mit várok....

(#463) Sharks válasza traders (#460) üzenetére


Sharks
tag

Jó, hogy ilyen reálisan látod. A joy abszolút jó választásnak tűnik. Mindegyikkel lehet gond, teljesen mindegy, mennyibe kerül. A saitek egy megbízható gyártó, garancia van, nincs mitől félni, egy próbát mindenképp megér.

(#464) Sharks válasza pike74 (#462) üzenetére


Sharks
tag

Milyen hibára gondolsz? Nekem évekig volt ilyenem, csupán aktív használat (kb. napi) mellett kezdett el kopni, de úgy is több, mint fél év után volt ez érezhető. Hátrányként csupán a gázkar gyenge imitációját lehetne felhozni (bár mikor én vettem, még az is jónak számított, most már vannak újabbak, amik jobbak).

(#465) Peak


Peak
addikt

na meg is jött a joy a logitechtől (extreme pro 3d) ... 17én rendeltem d.u. és 20-án a UPS kézbesítette.
kicsomagolás után az anyagminőség, egységesség 5ös, a kar határozottan áll ellen, egyre erősődően a kitérés mértékétől, de meg sem nyikkan, semmi recsegés, vagy "gagyiérzés".
este teszt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#466) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Családtagomnak keresnék Joystick-ot, repülős játékhoz szeretné használni.
Nagyon maximum 9 ezer Ft-ot szánnék rá, 3 irányba mozgó-forgó kellene, extra gombok vagy gázkarok nem szükségesek.
Ami még fontos, hogy hosszú távra kell, ha lehet valami masszívabb darab legyen, ami nem törik el a 3dik használat után :B Gyártói oldalról is ha lehet, egy nevesebbet keresnék (a tartósság/garancia miatt).
Az idő elég szűkös, de minden jó ötletnek nagyon örülnék!

Előre is Köszi!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#467) Töki bácsi válasza Peak (#465) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

használd egészséggel :) ! majd írd meg a tesztedet kérlek, kíváncsi vagyok rá, mivel egy olyat szeretnék én is venni :R

osu-no seishin

(#468) Peak válasza Töki bácsi (#467) üzenetére


Peak
addikt

szuper kis joy, nagyon kellemes, jó súlyos a talpazat, a meghajtó szoftver logitechen igényes.
a kis "tolóerő" karocska egyelőre tökéletes, nagyon finoman adagolható vele minden, preciz, tizedmiliméter állást is érzékel a szoftver.
Battlefield3ban közöm nincs a repüléshez :DDD gyakorolni kell vele nem keveset, az biztos...

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#469) pike74 válasza Peak (#468) üzenetére


pike74
csendes tag

Szia!

Akkor ha jól gondolom win7-alatt működik tökéletesen ha már Battlefield3-ról van szó.

(#470) Peak válasza pike74 (#469) üzenetére


Peak
addikt

természetesen.
a logitech általános driverpakkja kellett a joyhoz is, csak úgy, mint a momo kormányhoz.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#471) PIT888


PIT888
tag

Extreme 3D Pro-val szerintem semmi féle probléma nincs, masszívan az asztalon marad, kényelmes, jó a fogása, ajánlani tudom csak! Sajnos egyenlőre BF3-ban nekem sincs hozzá közöm, nagyon neki kellene esni és gyakorolni :DD :DD

„Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!” ~ Blöff

(#472) Töki bácsi válasza Peak (#468) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Köszönöm a választ! IL-2 és Lock On után azért könnyebb a repülés BF3ban, de joystick-al az igazi. Ezért is tervezek beruházni egy efféle jószágba.

osu-no seishin

(#473) Sharks válasza Töki bácsi (#472) üzenetére


Sharks
tag

Hova süllyedtél... :) Még egy lapon említve látni is szörnyű a 3 programot...

(#474) Töki bácsi válasza Sharks (#473) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Ha kijönne egy vagány repülős játék az volna a jó. A Hawx túl arcade, a Flight Simulator meg túl szimulátor nekem :)

osu-no seishin

(#475) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hali!

Nézegetem a webshopokat de alig találok különbséget az 5 évvel ezelőtti állapothoz képest. Maximum csak a Saitek és a Logitech PRO cockpit felszerelései újdonságok. Tervezek amúgy ilyenbe beruházni, de most még nincs rá lehetőségem.

Van nekem egy Saitek ST290 jelű darabom. Nagyon szépen kiszolgált 5-6 évet, de kezd már nyöszörgőssé válni és a gombok is néha beragadnak. Szóval váltanék egy átmeneti darabra amíg meg nem épül a rendes szimulátor fülkém.

Csak egy egyszarvas botkormány kéne olyan 10-15 ezer forint között. Nem baj, ha a gázkar mellett van trim lehetőség (mindkét tengelyen ofc) és force feedback (ezek sajnos hiányoznak a mostaniból).

Kábeles kell, hagyjuk a vezeték nélküli darabokat. Nincs időm napi szinten játszani szimulátorokkal (FSX, X-Plane, Lock On, IL-2, stb) és utálnám folyton töltögetni játék előtt.

(#476) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Manapság melyik a legolcsóbb, de tartós, normális force feedbackes joystick?

(#477) csaabz


csaabz
őstag

Majd ha kijön a World of Warplanes, kicsit felpörög a topic... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#478) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Abszolút nem vagyok otthon a kontrollerek témájában, de 2 hét múlva hosszabb ágybanfekvésre leszek kényszerülve és gondoltam beszerzek valamit, mivel az egér/bill kombó nem lenne jó.
Sok helyen olvastam, hogy különböző játékok támogatják az xbox 360 kontrollerét. Hogy tudom összehozni ezt a PC-vel? Láttam, hogy van külön PC-hez is, de azt kicsit drágállom egy időszakosra tervezett használathoz. Milyen alternatívák lehetnek, amik kompatibilisek? Gondolok ilyen "utángyártott" cuccokra, amik valamivel gagyibbak, meg nem microsoft logó van rajtuk, de ugyanúgy xbox kontrollerként jelennek meg pl. egy játékban.
Előre is köszönöm a segítséget!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#479) artfix


artfix
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy Logitech Cordless Rumblepad 2!Egyáltalán nem használt csak ki lett próbálva.Force Feedback,rezgés és vezeték nélküli de gondolom nem kell nektek bemutatni:)

7000.- huf az ára és azonnal vihető/kipróbálható de ha kell,elviszem én (Budapesten..)

Bárkit érdekel kérem keressen,nekem nagyon sürgős és az elsp vevőnek odaadom,mert nekem nem játékbeli problémáim vannak...

Ezenkívűl ha érdekel valakit van egy Microsoft/xbox vezetlk nélküli controllerem is (használtam) de abszolút hibátlan,karctalan,nem kopott,stb..szóval dobozát leszámítva ami egyiknek sincs meg már,olyanok, mintha boltban akarná megvenni valaki.Nem ragozom.Az is vihető 10ezerért azonnal.

(próbához természetesen adok elemet de az marad nálam,mert nem egyszeri elemek)

Van még pár dolgom csak nem itt van a helye.

Érdeklődni elsősorban telefonon,mert nincs időm nézni a fórumot,költözés/pakolás végett.

Tel.:06-20-438-5199
Dani

(#480) sampe


sampe
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy Saitek Cyborg evo-t, és a segítségeteket szeretném kérni a beállításhoz, valahogy nem akar rendesen összejönni, vagy csak én vagyok a béna. :B Battlefield 3 alá lenne. A videókban olyan jól tudják ezzel a kontrollerrel irányítani a gépeket : ;]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#481) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#396) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Másfél évbe telt, de végre itt van. Kezem alatt tudhatom ezt a csodát. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#482) brd válasza TESCO-Zsömle (#481) üzenetére


brd
nagyúr

:D Legalább olyan, amire számítottál?

The only real valuable thing is intuition.

(#483) TESCO-Zsömle válasza brd (#482) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pont olyan.

El is adom... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#484) longwild válasza TESCO-Zsömle (#483) üzenetére


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Saitek x52 vs
x52 Pro vs
Logitech Extreme 3d Pro?

Melyik a tuti?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#485) TESCO-Zsömle válasza longwild (#484) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az X52-es az HOTAS, a Logitech meg nem... Nem is értem, hogy jött szóba...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#486) longwild válasza TESCO-Zsömle (#485) üzenetére


longwild
aktív tag

Igazabol soha nem volt joystick-om.... Igy nem is igazan tudom -latatlanbol- erzekelni, erezni a kulonbseget...

Esetleg van meg mas HOTAS joy amivel erdemes szemeznem?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#487) TESCO-Zsömle válasza longwild (#486) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez attól függ, mennyi pénzed van rá... Joyoknál a HOTAS jelenti a felsőházat.

Nekem pl van egy eladó X-65F-em.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#488) longwild válasza TESCO-Zsömle (#487) üzenetére


longwild
aktív tag

Annyim tuti nincs :)

De miért adod el? Nemrég szerezted, ha jól emlékszem valahonnan...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#489) TESCO-Zsömle válasza longwild (#488) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Túl drága, hogy megtartsam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#490) longwild válasza TESCO-Zsömle (#489) üzenetére


longwild
aktív tag

Miket jatszottal vele?

Egyaltalan: HOTAS joyt erdemes venni arcade-jellegu gamekhez?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#491) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Semmit nem játszottam vele. Nincs egy hete, hogy megvan, a nagygép alaplapja meg gar-ban. Nem sok cucc fut el egy 2.2GHz-es Atomon, még akkor se, ha 9300-as GeForce IGP-vel van megküldve... (Első generációs ION + tuning)

F-22 Raptort és IL-2 Sturmovikot próbálgattam, meg egy kis Airfix Dogfightert, de igazából csak az volt a lényeg, hogy menjen, mert hibásként vásároltam meg. Szerencsére sikerült megtalálni és 'kijavítani' a hibáját.

Amúgy ez volt az első HOTAS-om. Eleddig (mikor/hogy) egy Logitech Wingman Extreme Digital 3D-t használtam, de úton van felém egy Saitek PS38*-as is.

* - Cyborg-X; F.L.Y. 5

Igazából -szerintem- az a kérdés, hogy neked mire van igényed. Egy HOTAS akkor is más élmény, ha a játék nem profitál a nagyobb precizitásából.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#492) palyszer


palyszer
csendes tag

Hali!

Bocsi hogy ide írom,de nincs véletlen valakinek eladó Logitech force 3D pro-ja?

üdv

(#493) longwild válasza palyszer (#492) üzenetére


longwild
aktív tag

siskin7 kollégánál van extreme 3d pro. Most leveleztem vele, de sajnos ido kozben talaltam masikat...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#494) palyszer válasza longwild (#493) üzenetére


palyszer
csendes tag

Köszi már találtam itt a hp-n egyet. :) Ha minden igaz 2 nap és itt van.
Szerintetek a Force 3D pro jó belépő szintnek, akinek volt ilyen az tudna valamit mondani róla? IL-2 cliffs of dover hez szeretném használni.

Üdv

(#495) Acsi


Acsi
aktív tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy az alábbi Joystick jó e PC-re?
Cyborg F.L.Y. 9 Wireless Flight Stick for PS3

(#496) brd válasza Acsi (#495) üzenetére


brd
nagyúr

Nem hiszem, akkor írva lenne, ill. drivert sem lehet letölteni hozzá.

The only real valuable thing is intuition.

(#497) TESCO-Zsömle válasza brd (#496) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem biztos, hogy kell hozzá driver.

Ránézésre az a Joy egyszerű, mint a faék. 4 tengely, tizenakárhány gomb.

Én nemrég az X-65F Pro-t dugtam rá a gépre, és a win alapértelmezett drivere gond nélkül kezelt le 7 analóg tengelyt és 32 gombot. Persze nálam problémát jelentett, hogy ennél jóval több tengely és gomb van a cuccon... :DDD De a lényeg sztem érthető.

A Logitech Driving Force GT egy hivatalos GranTurismo kormány PS3-hoz, és röhögve megy PC-n...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#498) Acsi válasza TESCO-Zsömle (#497) üzenetére


Acsi
aktív tag

Akkor az mondod merjem megvenni közel 30k-ért?

(#499) TESCO-Zsömle válasza Acsi (#498) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt mondom, dobj hozzá még 20-at és megkapod az X-65F-emet. :DDD :P

Esküdni nem mernék rá, hogy működni fog. Ha teheted akkor inkább keress valakit, akinek van, és kérd meg, hogy dugja rá gépre. Laptop is jó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#500) brd válasza TESCO-Zsömle (#497) üzenetére


brd
nagyúr

Na igen, de még ha működik is, a gyártó láthatóan nem támogatja a megoldást, így az esetleg kiderülő hibákat sem fogod tudni megoldani (amit egy új driver megoldana). Azonkívül van egy wireless kütyü is az eszközhöz, ahhoz is kellene némi kezelőprogram (persze az is lehet, hogy működik a Winbe csomagolttal, vagy ahhoz talán külön is lehet szerezni). Én biztos nem próbálkoznék a saját pénzemből ilyesmivel (ha csak nem kellene pont az a cucc' valamiért, és semmi alternatíva rá). Esetleg amazonon/ebay-en meg lehetne kérni egy eladót, hogy nézze meg, működik-e jól PC-n...

A Logitech Driving Force GT-hez a gyártó ad hivatalos drivert. Sőt, még egy PC-s példát is írnak, amivel használhatod.

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.