Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Pulsar


Pulsar
veterán

kinek van itt FFB-s Joy-a?
Jó az? Milyen játék támogatja?

(#202) kersakdave


kersakdave
csendes tag

halihó!

már olvasgatom az oldalt egy ideje, de nem látom sehol: érdemes genius f23-at venni, avagy sem?! kezdő lévén nem feltétlenül szeretnék a "mélybe ugrani" pénzügyileg, de azé azt sem szeretném, h ócska legyen az első joyom...
köszi

(#203) wilkyx


wilkyx
tag

SOrry az offért, de ha valakit esetleg érdekel, van egy logitech freedom 2.4em aminek én nem sok hasznát veszem, ha valakit érdekel írjon...[hírdetés]

[ Szerkesztve ]

(#204) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Egy Saitek Cyborg 3D Digital gameportos joystickom van és sehol se találok hozzá XP drivert. Így nem tudom rendesen kalibrálni.
Kösz.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#205) Sátán44 válasza JetiRulez (#204) üzenetére


Sátán44
addikt

Bocsánat ez nem jó :(

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#206) Sátán44 válasza JetiRulez (#204) üzenetére


Sátán44
addikt

Megnéztem a gyártó honlapján és sajnos nem csináltak hozzá XP drivert.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#207) JetiRulez válasza Sátán44 (#206) üzenetére


JetiRulez
őstag

Régen a HWSW-n lineltek egy nem hivatalos béta XP drivert hozzá, de az a link már nem működik és még a Google-n se találom. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#208) JetiRulez válasza JetiRulez (#207) üzenetére


JetiRulez
őstag

Mostmár mindegy. Behírdettem: [link].

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#209) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem olyan joy-t mondani, aminek az alján van gumi tapadókorong és usb-s? A legegyszerűbb is megfelelne, mert autó szimulátorozáshoz kellene kéziféknek.
mod: vagy egy ilyen joyra hogy tudnék feltenni tappacsokat, illetve hol szerezhető be?

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#210) Sanyix


Sanyix
őstag

Mennyire reális egy x52 21k-ért újonnan?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#211) Pulsar válasza Sanyix (#210) üzenetére


Pulsar
veterán

a joy és a kar is? Szerintem nem vészes az ára. Láttam már többért is.

(#212) Pulsar válasza dni (#209) üzenetére


Pulsar
veterán

veszel egy tappancsos fogast pl :) A közepét átfúrod, és önmeccő csavarral beletekered a joy aljába. Vagy erős, kétoldalas ragasztóval felragasztod... :)

(#213) Sanyix válasza Pulsar (#211) üzenetére


Sanyix
őstag

ez az, hogy én csak többért láttam, nemkicsit többért.

Valaki már rendelt a pixmania-ról?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#214) fobee000 válasza Sanyix (#213) üzenetére


fobee000
tag

Én már rendeltem pixmania-ról csak nem joy-t hanem nyomtatót. Karácsonykor volt, 2 hét alatt hozták ki az ünnepek miatt. Egyébként rendben volt minden, a csomagolás jó, futár hozza a cuccot. Ja és végig nyomon lehet követni hogy helyileg merre jár a csomag :K

''Nincs az az elba**ott helyzet, amin ne lehetne szívós, kitartó munkával még tovább rontani''

(#215) MmDorian


MmDorian
őstag

Háj !
Ide teszem fel a kérdésem, mert gamepados topikba nem írtak elég rég óta.

Szóval a Logitech Rumblepad 2-t érdemes megvenni ?
Ha nem, akkor ennyi pénzést mit kéne ?

(#216) gent


gent
csendes tag

Sziasztok!

Elnézést a zavargálásért, de lenne egy megválaszolásra váró kérdésem.

Van egy Logitech Extreme 3D Pro Joy-om, amivel az a probléma, hogy beállítás után remekül működik kb. 1-5 perces intervallumokban. Sajnos utána a kalibráció elcsúszik, hol jobbra húz, hol lefele sad.gif Miután ki húzom s vissza akkor újra jó kb. 1-5 perig.

Fenn van a 4.5-ös szoftver, az új intel usb driver 6.3.0.1005, sőt már próbáltam az USB hibák jelzésének ki-be kapcsolását, de a probléma állandó.

Ha tudtok segítsetek, előre is köszönöm.

Üdv, s szép napot:)

(#217) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hi all!

Nem ismer valaki egy olyan progit, amivel XP alatt tudok holtteret (dead zone) állítani a joy-nak?? Nagyon kéne, mert a mechanikája álló helyzetben 1,5cm-es kilengést enged, ami azt jelenti, hogy nem lehet vele egyenesen menni.

Ma megcserélem az x-tg és az y szenzorát, bízva, hogy az még nem ugrik.

A joy: Logitech WingMan Extreme Digital 3D. Bringázás közben tláltam. Vki kidobta, mert 3 forrasztás elengedte a vezetéket. Szóval, ha dobni kell, nem fogok sírni érte. :))

Azóta szemezek egy Saitek Cyborg-al, mióta haveréknál meláttn egy gyönyörű Gold edition-t. Egyszerűen sokkolt a látvány, hogy itt-ott látszik a fém váz, nem minden műanyag. :C

Most egy ilyenen gondolkodom: Saitek Cyborg-X De egyelőre nem találtam magyar boltban. Ki a Saitek MO-i forgalmazója??

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#218) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#217) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Háát... Nem segített... Ugyanúgy ugrál a középső tartományban, mint eddig. :O :W

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#219) AdamMcKraken


AdamMcKraken
tag

Sziasztok, olyan gondunk van haverral, h ő nem olyan jó bill+egér-el ilyen fps, tps játékokban, és kitalálta h joy-al neki jó lenne, és vettünk is egy Genius MaxFighter F-31U Vibration joyt, Vistára sikeresen fel is telepítettük, minden frankó, csak kb egy játék alatt sem lehet használni, bár gondolom h alapból nincs is ehhez támogatottság, de mondjuk olyan játék mint pl a Gears of War, vagy Dead Space ami a joypad-ot támogatja, ott miért nem lehet rendes joystick-al játszani?(ilyen joy+bill módon) szal az lenne a kérdés, h esetleg tudtok-e valamilyen progit, vagy megoldást amivel akár joystickal is lehessen tolni, vagy h a gép egérnek ismerje fel a joyt v ilyesmi?? előre is köszi

a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

(#220) AdamMcKraken válasza AdamMcKraken (#219) üzenetére


AdamMcKraken
tag

már megtaláltam: link

a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

(#221) Tes Parker


Tes Parker
csendes tag

Cső Srácok! Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mennyire lehet jó ez a joystic?

Speed-Link Black Widow: http://www.c-sale.hu/index.php?akt_menu=30&kk_id=3018&t_id=5532&muv=reszletek

[ Szerkesztve ]

Cooler Master Centurion, Gigabyte EP35 DS3, Gigabyte NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB, Intel Core2 Duo E7300 2.66 GHz, CSX 2048 MB DDR2 1066Mhz, Corsair VX450, WD 500 GB, Logitceh Driving Force Pro

(#222) Dany007


Dany007
veterán

Hello!

Ma vettem egy Logitech Freedom-ot.

Az a gondom vele, hogy a játékokban (Hawx, TDU, Burnout, amiket próbáltam) a bal jobb, valamint előre hátra irányban (x,y tengely) durván 2cm-es holtjátéka van! Ez normális?
Durván egy centit húzom jobbra, és csak utánna kezd el jobbra fordulni a gép a játékban. Ugyan ez az összes többi irányba is. És más játékoknál is. Így mocskosul nehéz bármit is kezdeni :s
Viszont a kalibrációs programban érzékel minden kis mozzanatot. Szal nem értem. Ha hardver hiba lenne, akkor a kalibrációs programban is lenne holtjáték.
Hátha valaki tud valamit plz!!!

(#223) Dany007 válasza TESCO-Zsömle (#217) üzenetére


Dany007
veterán

látom kicsit hasonló a problémánk... Nekem ez úgy tűnik mintha alap dolog lenne a játékban. próbáltam autós meg repülős játéknál is

(#224) Dillon


Dillon
tag

Lamer kérdés lesz, mivel nem vagyok nagy joystick-guru... Szóval egy olyan joystick-ra lenne szükségem, ami nagyban (az sem gond, ha teljes mértékben :D ) hasonlít egy QuickShot C64-es joy-ra. Értem ez alatt, hogy ne legyen übernagy kilengése, mert emulátor alatt igencsak zavaró, hogy egy kilométert kell húznom a kart, hogy mozduljon valami.

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#225) Dillon válasza Dillon (#224) üzenetére


Dillon
tag

Valaki erre?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#226) Dillon válasza Dillon (#224) üzenetére


Dillon
tag

Up! :O

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#227) Dillon válasza Dillon (#224) üzenetére


Dillon
tag

UP!

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#228) Dillon válasza Dillon (#224) üzenetére


Dillon
tag

Mai UP!

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#229) Dillon válasza Dillon (#224) üzenetére


Dillon
tag

Upot neki, hátha... :O

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#230) Dillon válasza Dillon (#224) üzenetére


Dillon
tag

UP, még mindig :DD

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#231) Pulsar válasza Dillon (#230) üzenetére


Pulsar
veterán

látom elvagy :DDD
Szerintem olyat nagyon nem fogsz találni, mert ezok egy egyszerű mikrokapcsolósok voltak, tehát vagy ment, vagy nem. A mostaniak meg már potisak, tehát fogozatmentesen szabályoz.

(#232) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

Kicsit off, mert hirdetés hirdetése, de témába belevág.
Aki szeretne jó joy-t venni, annak ajánlanám a hirdetésem: [link]

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#233) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sziasztok.

Ilyen olcsóságok közül melyiket? Saitek ST30 v. Saitek ST90?

Progik: FS 2004; FSX, Lock On, IL2 Sturmovik.

Sooo?
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#234) grunge válasza Synthwave (#233) üzenetére


grunge
addikt

hali!

hm...módodban áll valami media outletben kézbe venni őket?:) szimulátoroknál fontos hogy jo legyen a "center"-e. a rugós saitek (90es) ebből a szempontból jónak tűnik. saitek-től nézd meg a cyborg evo cuccokat is! azokrol is olvsni jo dolgokat. Tanács: "force"-os Logitech-et ne vegyél ha sturmovikozni akarsz, teljességgel használhatalan...hatlamas holtjáték, semi center, meg akadozva mozog a kurzor. volt 3 db (2 tönkre ment egy-két hó után) mig jött a megváltás egy Microsoft FFB 2 személyében:) MS joy-ok szimulátorozni ajánlott kategória sztem. ha tárca is engedi ott vannak még a CH Products terékei is, felfelé ugye nincs ár határ...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#235) Synthwave válasza grunge (#234) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hahó!:D

Köszi a tippet, végül egy szimpla kis ST30 lett belőle, Egész használható, csak van vele egy problémám: Lock On-ban nem műxik a gázkar, de a Windows-ban igen...Lehet, hogy a gém nem támogatja?:F Nincs valami ötleted?

Jaja, pár hónap múlva CH Fightstick.;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#236) grunge válasza Synthwave (#235) üzenetére


grunge
addikt

hm...egyszer kipróbáltam azt is, alapból nem teszi be a gázkart nekem sem, opciok-nál kellett belőni. alapbol vacak volt a joy görbéje, nem szorakoztam a finomhangolással. meg Sturmovik-ozni szoktam inkább amúgy is:) CH fightstick? na, az szép:) én Saitek pedálokat és a track-irt szeretnék majd, tovább kéne lépni sturmoban ;]
irj még arrol a 30-asrol? egyik spannak is megtetszett a sturmovik, hátha rá tudom beszélni egy olcsobb joy-ra:) menynire pontos, nem ugrál-e, center stb..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#237) Synthwave válasza grunge (#236) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, (ST30) árához képest (~4k) szerintem teljesen korrekt, elég pontos (persze megint csak kategóriájában), nem ugrál, a center is egész jó. A hat switch is fajántos. A kar (nekem legalábbis) kényelmes. Szerintem 4k-t megér, jobb mint pl. a Logitech Wingman Attack-széria. :K

Hát, ha lesz majd píz, akkor CH Fightstick+ Pro Throttle+ Pro Pedals. ;]

De várjá' mán'!:) Hogy lőtted be az opcióknál (Lock On, v1.02)a gázkart? Nekem nem engedi. Vaagy csak láma vagyok?:) Segííííííííts!:U:B

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#238) grunge válasza Synthwave (#237) üzenetére


grunge
addikt

na ha ennyire meg vagy vele elégedve, akkor felvetem spanomnak a dolgot. logit tapasztalataim alapján én is kerülöm...

jaja 1.02-val probálkoztam én is. hétvégén kerülök a géphez, akkor majd megnézem neked hogy kell beállitani, igy most nem ugrik be sajna.

Pro Throttle is lesz? na:) azon hány "tekerő" van? gondolok itt a trimm-re. saitek x52 kombót is nézegettem, de igazábol onnan nekem csak a gázkar kéne. külön nem lehet megvenni mi? :F

159 SW 1.9 jtdm <3

(#239) Synthwave válasza grunge (#238) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jaja, árában szerintem teljesen korrekt.

Hát, Throttle+miegyéb csak akkor lesz, ha sikerül összespórolni rája.:B

X52-nél nem tudsz külön gázkart venni :(, de CH-nál igen.

Egyébként csekkdiszáut :):
Fighterstick
Pro Throttle
Pro Pedals

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#240) grunge válasza Synthwave (#239) üzenetére


grunge
addikt

naja nekem is a spórolás sikerén múlik a pedál+trackIR. nem rosz ez a ch gázkar, de 150 dolcsi nem éppen kevés :( saitek féle meg 40ropi kb itthon. :( Ahogy elnézem TrackIR-t is Naturalpint-éktól lehet csak beszerezni..2010 októberére igérik Olegék a Storm of War: Battle of Britain-t, addigra csak összekaparok ezekre. MS joy-t próbáltál már? Ha valahonnan tudsz jó állapotú FFB 2-est szerezni, nagyon megéri ám :K hihetelne pontos, 2 force-motor hajtja és optikai elven működik. kár hogy abbahagyták a gyártását.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#241) Synthwave válasza grunge (#240) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, MS joy-hoz még nem volt szerencsém, de szokták dícsérni őket. Sok olyan régi hardver van, amiért kár. Pl. Microsoft Sidewinder gamepad. Nekem az naggyon teccik.:D És hány évvel a Wii előtt jelent meg?:U

150 dolcsi nem kevés egy gázkarért, de valószínűsíthetőleg az 10 év múlva is gázkar lesz. Csak nem tudom, hogy ezeket hogy rögzítik az asztalhoz, mert szerintem, ha tolom a kart, akkor sanszos, hogy elcsúszik.:F

Saitek? :( Sima X52-t használtba, garival olyan 20k körül kapsz már. Azért az sem olyan rossz.

Battle of Britain...nem tudom, nekem már kicsit uncsi a sok II. VH-s repszim.:U Én F-15C-re vágyom...:B Nem tudom, lehet, hogy beszerezek egy Flight Simulator X-et, ha végre kiderül, hogy multiban lehet légiharcot is vívni vadászgépekkel.

Viszont----> Lock On v1.02 throoothleeeee? :U:U:U

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#242) grunge válasza Synthwave (#241) üzenetére


grunge
addikt

No volt kis időm, igy megtnéztem a dolgot. igy remélem érthető lesz. amugy tévedtem, nem a gázkart nem állitotta be, hanem a twist-funkciot. kiválasztod a contorllereknél a joy-t, majd az 'axes' menüpont alaltt tudod modositani a beállitásokat.

én személy szerint nagyon várom a SoW: BoB játékot. jobban bejön a forgolodós gépágyúzós "test-test" elleni stílus :) nekem valami olyasmi kéne ahol rendesen meg van csinálva egy Mig-21es vagy egy F-14 Tomcat:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#243) grunge válasza Synthwave (#241) üzenetére


grunge
addikt

na jutottál valamire?
MS ujraélesztette a sidewinder nevet, remélem építenek majd valami joy-t, meg kormányt. régi cucccaik nagyot ütöttek, nem is értem miért hagyták abba a joy-ok gyártását 2004körül. némely egerük is tök jó szerintem;)
jó megoldás lenne még valami olcso x52-t beszerezni és abbol csak a gázkart használni. lehet olcsobban kijönnék vele mint a ch-sal:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#244) Synthwave válasza grunge (#243) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha. Feltünt, hogy a controls-ban a "radar sweep range"-nél van egy Axis2... Hát nem az volt a gázkar?:W:U

MS egér? MS WMO 1.1/ IE 3.0, legjobb. Hardcore FPS-re.:K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#245) Synthwave válasza grunge (#242) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyébként köszi a segítséget, de időközben ráébredtem a dolgokra. :B Már csak azt kéne valahogy megoldani, hogy a joy "sensitivity"-jét lejjebb venni, de a görbékkel nem tudok kielégítő eredményt elérni.:)

Hát, jó dolog a dogfight, de azt inkább lokátoros önirányítású rakétákkal, ha lehet...;]

Én izét vezetnék szívesen, na...:) F-16 Fighting Falcon, F-22 Raptor, Sukhoi Su-34 Platypus, F-117A Nighthawk, B-2 Spirit, Lockheed Martin SR-71 Blackbird (bár ez utóbbi négy nem kifejezetten air-to-air vadász)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#246) grunge válasza Synthwave (#245) üzenetére


grunge
addikt

én mondjuk kiegyensitettem a görbét, de igysem volt valami "kézre álló" az irányitás. meg kiengedett flapekkel, futóval le-fel bukdácsolt a gép, hiába probáltam meg ovatosan korrigálni joy-al. kell itt még finomhangolás...próbáltam máshol a gámát X-52-es rendszerrel, ott is jelentkezett ez a "bukdácsolás".

jaja MS egér! IE 3.0 foreva, franc tudja milyen régóta van már meg, CS-s időkből. máig tökéletesen meg vagyok vele elégedve :C

Na igen azoakt én is kipróbálnám szívesen! mondjuk SR-71 még vadásznak indult a legelején, mókás ötlet:D Storm of War sorozat keretein belül egyébként nemcsak 2. vh-s játékok fognak megjelenni, kiváncsi leszek ;]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#247) grunge


grunge
addikt

na ezt sasing meg! jonak tűnik! :K

159 SW 1.9 jtdm <3

(#248) Synthwave válasza grunge (#247) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jaja!:K A joy meg a gázkar igen tetszetős, de az a rudder-pedál...Háááát, nem tűnik valami masszívnak...:U

Meg eddig ahány Logitech joy-om volt, mindegyikkel szívtam...

Aszongyák', hogy 300 euro körül lesz. Még egy picit hozzáraksz, és ott van a komplett CH-szett.:U

Vélemény?:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#249) grunge válasza Synthwave (#248) üzenetére


grunge
addikt

egyetértek! a gázkar nekem is bejön, a többi nem annyira bizalomgerjesztő. pláne a sajtát force rendszerük. ha oylan mint ami a force 3D sorozatban van, akkor a 300 ojró az év poénja is lehetne:) viccet félre téve azért szivesen kipróbálnám valahol, hogy mennyit fejlődtek a joyaik.

CH-éknál nincs túl közel egymáshoz a két taposó? :U a fentebb linkelt logitech-el együtt joval kisebbnek/keskenyebbnek tűnnek mint a saitek pro rudder pedál szett. saiteket próbáltam már, kényelmes, stabil és massziv. kéne valami hely ahol az összes efféle cucc ki van pakolva és ki lehet próbálni élesben vásárlás előtt:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#250) Synthwave válasza grunge (#249) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, nem tudom.

Rudder-ek között a CH az ász. Ránézésre nekem a Logitech-féle tűnik a legkisebbnek, a CH meg a legnagyobbanak. De egy hely tényleg nem ártana, ahol ki lehet őket próbálni, egyesével. Tudtommal ilyen nincs (CH-terméket meg nem is nagyon lehet itthon kapni), szóval maradnak a review-ok, meg a remény.:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.