Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) abéla válasza TESCO-Zsömle (#1998) üzenetére


abéla
senior tag

Nekem egyébként furi ez a két kar egyben-törése, meg olyan élesek azok a törésszélek, viszont nincs felfehéredés a szóban forgó anyagfáradásokon;
szóval nem tudom, persze lehet, hogy lassan is így törik, de itt sztem kapott egy jó nagy adag izmot a throttle és ez elvégezte a melót.

Más: miután lecsúsztam egy Warthog throttléról, hirtelen felindulásból (és kissé racionalizálva eme emo-drájvot
-bocs Vesa :) - ) rendeltem egy -régebbi- Saitek x52 prot ebayről (25+5) germánoktól, dobozban, kiváló állapotban.
(meg előtte egy sima pro joyt is beszerzésre került (15), de sajna az nem hajlandó együttműködni a sima x52 throttléval)

Így a meglévő kissé zajosodó sima X52 throttlét cseréltem -volna- , de ha már itt volt mindkettő, szétszedtem a pro-t is és a
simát is -ismét :) - , kiszedtem belőlük ezt a throttle-akasztó benga műanyag pöcköt(így már szép simán járnak), befújtam a potikat, kapott egy kis forrasztást a régi. Funkcióban így egál lett a kettő.

Pro és sima között belsejét tekintve szinte semmiben, külsejében a műa-ok színében különbözött kb., szóval kissé el van túlozva e kettő közti különbség (legalábbis a throttlék tekintetében).

Így végül a régi maradt használatban, a pro-t elraktam tartalékba
(joyból van kettő is :B ), ha esetleg a VKB kifeküdne.

...vagy eladom mindet :D (bár minek, ennyiért ilyet már nem kapni)

hootka!

(#2002) Vesa válasza TESCO-Zsömle (#1998) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Pontosan! Ez olyan, mint amikor törik a Warthog gimbal, aztán kiderül, hogy az illető egy 30cm-es hosszabbító csövel használta. Ja, ahhoz tényleg vegyen Virpilt és nem tudom miért lepődik meg, ha ezt a terhelést nem bírja egy alapvetően desktopra szánt vezérlő. Persze ettől még tény, hogy a Thrustmaster is elmehetne melegebbre, amikor a Warthog reklámban "full fém" kialakításról zagyvál, ami szvsz karcolgatja a vásárlók megtévesztését.

A tudomány a valóság költészete!

(#2003) Vesa válasza abéla (#2001) üzenetére


Vesa
Topikgazda

A Pro-nál elsősorban a stick-nél történtek "fejlesztések". A Pro-ban 2db rugó van a centerezésnek, a simában csak 1. Hall szenzorból a Pro-ban kettő van axisonként, a simában csak egy! Illetve ha jól emlékszem, a Pro Led-ek programozhatók, a simánál nem, stb...

A pöcköt jó, hogy kiszedted, az egy ritka nagy marhaság benne. :)

A tudomány a valóság költészete!

(#2004) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Melyik a legjobb program, amivel egy Thrustmaster Hotas X-en a gombok funkcióját sokszorozni lehet billentyű kombinációval? Pl. shifttel, controllal stb egy gombnak több funkciót lehet adni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2005) Vesa válasza petymeg (#2004) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Próbálj meg futni egy kört pl. ezzel.

Joystick Gremlin

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2006) alvarezlopez


alvarezlopez
tag

Sziasztok! Nem olyan rég kezdtem el MSFS20 al játszani egy Thrustmaster TCA társaságában. Mondanom sem kell, hogy nevetségessé váltak azok az állítások, hogy teljesen élvezhető lenne a játék egy mezei kontrollerrel.
Nagyon szeretem, szerintem nagyon jó vétel volt.
Viszont pár nap elteltével elkezdtem hiányát érezni néhány kezelőfelületnek. Hozzáteszem kicsi, egyszerű repülőket szeretek vezetni - nevezetesen a Cessna sétarepülőit - segítőelektronikák nélkül. Emiatt meg nagyon nagyon kéne még 2, de inkább 3 tolókar. Egy darab van a TM TCA -ba beépítve, azt használom gázadásra, az oké. De nagyon kéne mégegy trimwheelnek, mivel digitális gombbal lehetetlen finoman kezelni, flight simulator véleményem szerint még szoftveresen is borzasztóan kezeli. A másik pedig a keverék állításához.
Mit tudnátok javasolni ezen igények kielégítésére?

Nézegettem a GNX THQ -t, hogy relatív olcsó, kis helyen elfér és mindent tudna amire nekem szükségem van, viszont kicsit gagyinak tűnik az anyaghasználat ránézésre. Valamint kell hozzá Gladiator is mert nincs saját vezerlése. Ti próbáltátok már? Mi a véleményetek róla?

https://flightsimcontrols.com/product/gnx-thq-throttle-quadrant/

Itt jön a másik kérdésem gondolkozok azon, hogy veszek egy VKB Gladiatort, ahhoz viszont jelenleg csak a WWII grip elérhető. Valakinek van olyanja? Ez is van annyira jó mint a Space Combat? Mert nekem gombszámban szerintem teljesen elég lenne a WWII is.
https://flightsimcontrols.com/product/gladiator-nxt-evo-wwii-combat-edition/

(#2007) alvarezlopez


alvarezlopez
tag

VKG kérdés. Z tengely a Baseben van vagy a gripben?

(#2008) xtremist válasza alvarezlopez (#2007) üzenetére


xtremist
senior tag

Nekem van egy gladiator evo +gnx thq, és nagyon jó minőség, semmi gagyi nincs benne. Ha veszel hozzá egy SEM modult, akkor magában is használható. A z tengely a gripben van. Trim állításra nagyon jó a base-ben levő tekerőkerék. Várd meg míg lesz kosmosima grip, (abból is a premium) semmi nincs útban rajta és ha később kell a sok hat switch, akkor bánni fogod hogy a ww2 grippel vetted meg. Ha épp nem elérhető, hamar pótolni szokták.

[ Szerkesztve ]

(#2009) alvarezlopez válasza xtremist (#2008) üzenetére


alvarezlopez
tag

köszi! Igazad van a több gomb időtállóbb, ha estleg rákapnék közben valamilyen bonyolultabb repcsire, vagy ha kijön valami új space sim a jövőben.

(#2010) xtremist válasza alvarezlopez (#2009) üzenetére


xtremist
senior tag

Amúgy trimmelni is jó a kosmosima premium hüvelykujjra eső hat switch-e, és megmarad a tekerő másra.

(#2011) alvarezlopez válasza xtremist (#2010) üzenetére


alvarezlopez
tag

Meg amúgy be lehet állítani, hogy amíg nyomtartok egy gombot, a kamera egy adott műszerre zoomoljon. Ehhez pedig nagyon jól jönnének ezek az extra gombok. Ez mai felfedezés :D

(#2012) repvez


repvez
addikt

(#2013) repvez válasza repvez (#2012) üzenetére


repvez
addikt

(#2014) CoroStar86 válasza repvez (#2013) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Vajon kompatibilis a Warthog stickkel?

(#2015) repvez válasza CoroStar86 (#2014) üzenetére


repvez
addikt

hát mivel különállo egység és egy USB-vel kapcsolodik a géphez, igy gondolom , hogy külön eszközként ismeri fel. DE ha ugyan azt a softver környezetet fejlesztették hozzá mint a Warthoghoz, akkor egy frissités után gondolom abba is be lesz integrálva.

(#2016) Vesa válasza repvez (#2012) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ígéretes... :D
Remélem a végén az a billegés az asztal miatt volt és nem azért, mert egyenetlen a base.

A tudomány a valóság költészete!

(#2017) repvez


repvez
addikt

[link]
F15E/EX markolat

(#2018) repvez válasza repvez (#2017) üzenetére


repvez
addikt

[link]
az alábbi gázkar egy kicsit részletesebb bemutatása

(#2019) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok! T16000m et szeretnék zsìrozni. Wd40 többnyire valóban kerülendő? Konkrétan milyen gépzsír vagy esetleg gyógyszertári vazelin használható pl. a joystick alapjához? :R

Pl. Ezek? [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2020) xtremist válasza cintula187 (#2019) üzenetére


xtremist
senior tag

Felejtsd el a wd40-et, gépzsírt és társait, a viszkozitásuk sem megfelelő, és az összetételük sem barátja a műanyagoknak. Szilikonzsír, abból is lehetőleg NyoGel, ezt a sima szilikonzsírt azonnal kinyomja magából mert a viszkozitása kb 0.

(#2021) cintula187 válasza xtremist (#2020) üzenetére


cintula187
addikt

[link] ilyen akkor, köszi
A throttle ruddert vezérlő billenős vezérlőjét is próbálnám mert elég régóta használhatatlan jeleket ad. A joy twist funkciojával is csodát tett. Sajnos ahhoz olyan videót vettem alapul ahol WD40 et javasoltak

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2022) cintula187 válasza xtremist (#2020) üzenetére


cintula187
addikt

Ez amúgy villany borotvák pengéihez is jó? :)

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2023) xtremist válasza cintula187 (#2021) üzenetére


xtremist
senior tag

Ez is jó lehet, ha sűrűbb kellene írj rám.

(#2024) CAB85


CAB85
tag

Sziasztok.

Elvileg nemsokára megnézek egy eladó Saitek X52-őt. Lenne pár kérdésem, a válaszokat előre is köszönöm! A windows 11 simán felismeri? A vezérlőpultból tudom csekkolni a gombokat és a tengelyeket (elvileg) Vagy kell hozzá asaját driver, ez esetben a logtech x52 driver/szoftver is jó hozzá?

Van tipp, hogy mire kell figyelni?
Köszönöm!

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#2025) xtremist válasza CAB85 (#2024) üzenetére


xtremist
senior tag

Sima vagy pro?

(#2026) CAB85 válasza xtremist (#2025) üzenetére


CAB85
tag

A sima a kiszemelt

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#2027) xtremist válasza CAB85 (#2026) üzenetére


xtremist
senior tag

A pro- nál tapasztaltam hogy win11 re csak úgy lehet a drivert felrakni ha kicsomagolod a telepítőt, simán elindítva nem. Driver nélkül nem ment a mini joystick meg a csúszka, de amúgy is használhatatlanok voltak annyira zajos volt a jelük. Ja, meg nem engedte a kijelző fényerejét beállítani. Lehet hogy a simánál is ez lesz.

(#2028) CAB85 válasza xtremist (#2027) üzenetére


CAB85
tag

Köszi!
És a driver/szoftver ugyanaz mint a logitech eseteben? A Saitek oldaláról már nemtudtam letölteni, a csoda driver oldalakban pedig nemnagyon bízom. Optikai meghajtóval meg évek óta nem találkoztam

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#2029) xtremist válasza CAB85 (#2028) üzenetére


xtremist
senior tag

Tudomásom szerint a saitek/logitech/logilink kopp ugyanaz a termék, az enyém logilink volt és saitek driverrel ment. Biztos hogy kell erőltetni ezt az x52-t?

(#2030) repvez


repvez
addikt

[link]
VBK gázkar

(#2031) Vesa válasza CAB85 (#2028) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Tökugyanaz a szoftver és a termék is, csak a logó lett más.

A tudomány a valóság költészete!

(#2032) CAB85 válasza xtremist (#2029) üzenetére


CAB85
tag

Nekem annakidején nagyon tetszett, most egy TM Hotas van, szeretem, de régóta szeretnék picit komolyabbat. Igazából azért lett a TM, mert amikor vettem az X52-esek ára épp a csillagokban volt. Ahogy körbenézek, nincs túl sok alternatíva 20k környékén használtan. Vagy tévedek és lenne hasonló megoldás amivel jobban járnék?

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#2033) xtremist válasza CAB85 (#2032) üzenetére


xtremist
senior tag

Csak annyira ingadozó a minőségük, hogy könnyen lehet hogy kidobott pénz lesz. Én vettem újat, a funkciók jelentős része használhatatlan volt, minden trükköt kipróbáltam, nem segítettek. Ha érdekel leírom részletesen de annyi a lényeg hogy azt a pénzt inkább nyomtam volna egy hajléktalan kezébe hogy igya el.

(#2034) CAB85 válasza xtremist (#2033) üzenetére


CAB85
tag

Passz, nekem még nem volt, amit próbáltam, teszteltem kiváló volt, az ismerettségi körömben sem volt nagy gond. Használtan jó áron belehet szerezni, tetszik, hasonló árban pedig a fasorban sincs semmi. Nekem egy próbát megér, ha nincs ebben az árkategóriában más/jobb lehetőség

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

(#2035) Vesa válasza CAB85 (#2034) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Viszont ha már X52, akkor abból a Pro-t érdemes megvenni. Az sem a minőség csúcsa, de azért jelenős különbségek vannak a javára a simához képest.

A tudomány a valóság költészete!

(#2036) Altair77 válasza repvez (#2030) üzenetére


Altair77
tag

Pont tegnap érkezett meg.Féltem a műanyagtól de alaptalan volt. Brutál masszív és quality build,persze ennyiért legyen is.Redditen ezen megy a recsegés,hogy miaz hogy nem fém,igazából fel se tűnik és majdnem olyan nehéz mint az Orion F-18 a tartó konzolla együttl. A szoftver pedig egészen durva dolgokra képes bár elsőre kaotikusnak tűnhet.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#2037) BoB válasza Altair77 (#2036) üzenetére


BoB
veterán

Melyik kiszerelésben vetted meg?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2038) Altair77 válasza BoB (#2037) üzenetére


Altair77
tag

A Standard változatot,egyelőre bőven elég főleg hogy a szoftverrel bármelyik gombból axist lehet csinálni. Később még lehet bővíteni ha kell de most ez is elég kiadás volt. :DDD

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#2039) BoB válasza Altair77 (#2038) üzenetére


BoB
veterán

Ez a bővíthetőség elég jó előny ennél.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2040) BoB


BoB
veterán

VPC Apache-64 Collective Grip Teaser | VIRPIL Controls

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2041) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! tudom, hogy nem idevaló a kérdés, de nem találok hozzá topikot.
Van egy Logitech Attack3 joystickom. Hiába telepítem, illesztőprogram hibát ír ki, és bár a windows látja, a játék nem ( még ha be is állítom, manuálisan). Op rendszer win 11.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2042) Vesa válasza zorzy4 (#2041) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Szerintem ehhez a típushoz már nincs direkt w11-es driver. A windowsnak mondjuk fel kellene ismernie, maximum a gombkiosztáshoz kellene manuális mókolás. Milyen program az, ami nem látja? joy.cpl-t próbáltad a windowson belül? Az látja és kalibrálni is tudod vele a joyt?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2043) zorzy4 válasza Vesa (#2042) üzenetére


zorzy4
őstag

Igen tudom a tesztelni, azzal nincs gond. De korábban win 10en se ment. Én először játszanék, úgy egyáltalán pc-n. Valamit mondott korábban egy gamer ismerősöm, hogy nem microsoft játék kiegészítőket a win, csak valami mókolással ismer fel. Anyiban meg tudom erősíteni, hogy gamepadnál a "gyárit" azonnal, de pl saiteket, semmilyen módon nem is ismer fel. Vagyis felismer, de a játékok, nem tudják használni. Ez van most is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2044) Vesa válasza zorzy4 (#2043) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Az természetesen nem igaz, hogy MS hardveren kívül mást nem ismer fel a win, sőt, éppen az volt az eyik "nagy újítása" a W10-nek, hogy nagyon sok eszközt legalább alap szinten képes külön driver nélkül is kezelni, maximum az extra fícsöröket nem tudja. Az USB-s joyok is ilyenek, standard driver van hozzájuk amivel az axisokat és pár gombot kezelni tud a win. Ha a windowsban látod és kalibrláni is tudod -plusz pár gombnak is működnie kell-, de a játékban mégsem megy, akkor ott valami más probléma lesz, leginkább a konkrét játék joy támogatásával.

Tettél fel valami drivert külön?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2045) zorzy4 válasza Vesa (#2044) üzenetére


zorzy4
őstag

tettem a gyárit is. De már mindegy köszönöm, meguntam. A játék is lekerült.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2046) zorzy4 válasza Vesa (#2044) üzenetére


zorzy4
őstag

Közben, beszéltem hard gamer kollégámmal. Nem fog menni a War Thuner játékkal, vagy csak nagyon alapos kalibrálással.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2047) Breaker


Breaker
tag

Sziasztok!

Kihasználva a novemberi leárazásokat, megvettem egy Winwing Orion 2 F16Ex hotas+joy combot.

Tudnátok ajánlani hozzá valamilyen diszkrét desk mountot? Olyasmi lenne jo amit lehet forgatni vagy csusztatni, szoval hogyha nem hasznalom akkor az asztal alá el tudjam tüntetni valahogy :)

Előre is köszönöm
Üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#2048) BoB válasza Breaker (#2047) üzenetére


BoB
veterán

Szerintem inkább gyorsan szabadulj meg tőle, írom a címem privátban :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2049) Breaker válasza BoB (#2048) üzenetére


Breaker
tag

5-6 év múlva visszatérhetünk rá :)

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#2050) Vesa válasza Breaker (#2047) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Olyat amit el lehet forgatni, nem igazán tudok, viszont van pl. ez, amit egyetlen mozdulattal le tudsz venni az asztalról, nem kell állandóan csavargatni a menetes rögzítőt. Van hozzá WinWing Orion tálca is.

A tudomány a valóság költészete!

(#2051) cheatergs


cheatergs
senior tag

Sziasztok!

Nincs külön topicja, így itt kérdezem, hogy mi a teendő, ha a Win10 nem ismeri fel a 16000M FCS-t? Csatlakoztatásra adja a hangot, de nem reagál semmit a Win. Telepítettem a drivert, de az se érzékeli. Utána jött a TARGET, nem lett jobb. Másik portban is próbáltam. De ha megmozdítom a kart, akkor világít, tehát áramot kap.

Mindig minden mindegy

(#2052) BoB válasza cheatergs (#2051) üzenetére


BoB
veterán

Az mit jelent hogy nem ismeri fel? Egyáltalán nem jelenik meg?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2053) cheatergs válasza BoB (#2052) üzenetére


cheatergs
senior tag

Semmi nem történik. A csatlakoztatás hangját beadja, de nuku képernyő v bármi reakció az OS részéről. Restart 2x is volt.

A drivert kifejezetten win10-11-hez írja a Thrustmaster.

Mindig minden mindegy

(#2054) BoB válasza cheatergs (#2053) üzenetére


BoB
veterán

Nem is fog történni semmi. Játékot próbáltál?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2055) cheatergs válasza BoB (#2054) üzenetére


cheatergs
senior tag

Ja, No Man's Sky, de kiderült, hogy az nem is támogat joysticket. Mindegy, marad az X-széria.

Megtaláltam a Control panelben, ott minden patent. nem gondoltam, hogy a 10 nem úgy reagál, ah a korábbi Winek.

Mindig minden mindegy

(#2056) repvez


repvez
addikt

[link]
winwing rudder

(#2057) repvez


repvez
addikt

új TM base AVA néven a németeknél kiszivárgott az ára is 260eur, de még nem tudni mikor jelenik meg

(#2058) repvez válasza repvez (#2057) üzenetére


repvez
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2059) Vesa válasza repvez (#2058) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Ígéretesnek néz ki! :)

A tudomány a valóság költészete!

(#2060) repvez válasza Vesa (#2059) üzenetére


repvez
addikt

nem rossz, nekem csak egy kicsit az bántja a fantáziámat, hogy ugy néz kimint ha csak másolták volna másoktol, nem saját ötlet.
Ugyan olyan az egész mint amit az open joy tervezője csinált 3d nyomtatásra vagy akár a VKB base is hasonlo kialakitásu.

(#2061) Vesa válasza repvez (#2060) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Erre gondolsz vagy erre? (Vagy egyikre sem?) :)

Ezek nem igazán hasonlítanak a TM megoldására, ahogy a VKB Base sem. Virpil is más, és így ránézésre a TM robosztusabb kivitel.

Nem kapcsolódik szorosan, de engem az zavar, hogy erőltetik azt az F/A-18 gripet, pedig nagyon kényelmetlen, nincs rajta kéztámasz. Bár így autentikus, mert az eredetin sincs, de ez mégiscsak egy PC-s szimulátor, kicsit az ergonómiára, kényelemre is figyelni kéne.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#2062) repvez válasza Vesa (#2061) üzenetére


repvez
addikt

ugy értem a másolást, hogy ez a CAM és rugo megoldást és minden tengelyre külön érzékelő megoldás. Egy ilyen cégnél azért valami uj ötlettel is elöjöhettek volna. vagy méret vagy kialakitás terén .
Akár lehetett volna egy FFB is, mert az MS és logitech ota senki nem gyártott már ilyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.