Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz LuckyL #15406 üzenetére

    Na jo, de befosas, hogy 2019-ben meg mindig itt tartunk, hogy papiralapu szarokat lobogtatunk, hogy az allam lassa, hogy az allam mennyit fizetett ki neki, intezzek el egymas kozott az ugyfelet meg ne cseszegessek ilyen baromsaggal. Hogy ott tatunk, hogy mittomen, a kizarolag ugyfelkapus regisztracioval rendelkezve intezheto moso- hutugepcsere palyazaton beker tolem nevet, lakcimet, adokartyaszamot, es emelle szemelyi- es lakcimkartyat lefenykepezve/scannelve (ugyfelkapus azonositas utan b+ !!!!!!!!!), hogy europai egeszsegbiztositasi kartya igenylesehez -ugyfelkapun is intezheto- bekeri tolem a nevemet, a taj szamomat, az anyam nevet, a lakcimemet, a kisfaszomat, amikor annyi kene, hogy az ugyfelkapun belepek, rakok egy pipat, hogy sajat reszemre kerem, meg egy pipat hogy a lakcimemre, majd megnyomom az igenyles gombot, ehelyett toltotgessek ki abban a hulladekfos abevjava cuccban minden olyan adatot, amit tudnak rolam, es ami arra is keptelen, hogy amikor felul kitoltom az adataimat, es megnyomom, hogy magam reszere kerem, akkor az igenylo adatait atmasolja a jogosult adataihoz, es persze a lakcimemet sem masolja at, hogy igen, ugyanoda kerem, ahol lakom. Teljes mertekben megertem a felhaborodasat, mert el sem tudom mondani mennyire tele van a tokom az ilyenekkel nekem is. Es akkor abba mar bele sem megyek, hogy amikor lejar ez a kartya -mert haromevente megteszi-, akkor ahelyett, hogy -leven ugyfelkapun itneztem- kapnek egy mailt az ertesitesi tarhelyemre, hogy hellofigyuszevasz, nemsoka lejar, kersz-e ujat, es ha igen, klikelj ide, ott minden adatom elore kitoltve, es csak le kell klikkelni, hogy kerem, es semmi szart nem kell kitoltogetni, kulonosen nem ugy, hogy amig az igenylonel nev, anyja neve, szuletesi hely sorrendben kell kitolteni a mezoket, addig tiz centire tole a lap kozepen a jogosult adatainal mar nev, szuletesi hely, anyja neve sorrendben. Szoval a f*sz kivan az allami ugyintezessel, es szantsak be meg soval hintsek be az egeszet, amig egy ekkora szanalomhalom az egesz.

Új hozzászólás Aktív témák