Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) kovic


kovic
csendes tag

Sziasztok!
A Honor 10 magyarországi megjelenése után szerintetek mikortól és mennyivel fog csökkenni a Honor 8-nak és a Honor 9-nek az ára?

(#52) malnabokor válasza Honor_HU (#50) üzenetére


malnabokor
senior tag

köszönöm szépen!

Láttam, hogy angliában elindult egy Honor “Elite member club”, (www.honorelite.club).
Magyaroszágon is lesz ilyen, vagy valami ehhez hasonló?

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#53) Aryon87


Aryon87
félisten

Hoppá, most látom hogy ilyen is van már. Üdvözölendő lépés, csak aztán győzzétek a válaszokkal, mert hatalmas tábora van a márkának. Nekem is volt 2x Honorom, egy 8-as és egy 9-es. Imádtam őket.
Jelenleg Huawei ágon vagyok a Mate szériánál, de figyelemmel fogom kísérni ezt a topikot is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A Honor 8-al nálam is belopta magát a kedvencek közé a márka. Sajnos a mostani S8+-om nem hozza azt a fluidsagot, mint amit a honor tudott. Samazos, hogy lesz még nálam a márkától. Kamera terén kár, hogy nincs ois, de így is temekül teljesített a készülék. Egyedül a videó felvételek minőségén kellene csiszolni még, az nem az igazi.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Azt esetleg lehet tudni, miért maradt ki a H10-ből az SD kártya bővíthatőség és miért csak a "butább" 4 gigás változat jut el hozzánk? (csak azért kérdem, mert ilyen szempontból nincs semmilyen előrelépés a H9-hez képest, inkább visszalépésnek minősül)

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#56) lucza


lucza
csendes tag

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni.

Sony Z2-rőlváltanék. Vajon megéri-e?
4 éve használom, hiba nélkül. Nagyon szeretem, de ez a Honor 10 nagyon megtetszett. :DDD :DDD
Mit gondoltok?

Feri :)) :))

(#57) Micsurin válasza cl.aci (#55) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Banyek EMUI mellet gyak a 4GB is felesleges amúgy, úgyis mindent agresszíven kezel. :DDD
RAM háborúba a Huawei nem fog belemenni az EU piacon tippre, támogatandó dolog.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#58) cl.aci válasza Micsurin (#57) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Nekem konkrétan nem is a 4 giga fáj, hanem a bővíthetőség hiánya.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#59) Micsurin válasza cl.aci (#58) üzenetére


Micsurin
nagyúr

OTG? :)
64GB hova kevés ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#60) Honor_HU válasza malnabokor (#52) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Az Elite member club egy hivatalos hátszéllel megáldott angol rajongótábor, aminek struktúrája és a tagságból származó előnyei jelenleg is körvonalazódnak. Ha sikere lesz, jó eséllyel lesz hasonló itthon is, de nem biztos, hogy ebben a formában.

Kisebb frissítések a Honor 8 kapcsán júniusban, a Honor 9 és a Honor 9 Lite kapcsán pedig júliusban várhatók, előbbire a hivatalos Oreo pillanatnyilag nincs tervben.

(#61) Micsurin válasza Honor_HU (#60) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönjük, hát persze.
Vártam ezt a választ :DDD Ergo valóban lesz, hacsak Media Pad 2 stílusban nem hagynak minket hátra a teszt rom után mint eb a...
(OFF)
H8 topikba érdemes benézni, Cunaja mindig szolgál valami érdekességgel a közelgő frissítéssel kapcsolatban.(/OFF)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#62) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ez a topik is nagyon hasznos lesz, én már most látom... :DDD

BTW ha Honor 8-ra "hivatalosan nincs tervben" valami, akkor miért tesztelik hivatalosan? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#63) Micsurin válasza Lackooo84 (#62) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert a user a menedzserek szerint hülye. :DDD
Miért? Mert a multiknál a menedzserek a mindenhez is értenek vili? :DDD

Még mindig az fáj hiába van benne még egy oh topik életen tartásában is a hazai ügyélszolg / márkaképviselet, ha az anya cég az összes kirendeltségére magasan tojik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#64) Honor_HU válasza Honor_HU (#60) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Némi további információ a frissítésekkel kapcsolatban:

Honor 8, a júniusi frissítésekkel az alábbiakat kapja meg:

-Háromujjas képernyőfotó
-Új virtuális gomb az alkalmazásváltóba, amivel azonnal aktiválható a többablakos nézet

Honor 9 Lite, a júliusi frissítéssel az alábbiakat kapja meg:

-QR-kódos vásárlás natív támogatása
-HiTouch

Honor 9, a fentieken kívül:

-Optimalizált képernyővideózás, a maximális hossz beállíthatóságával

(#65) ForRedGlory válasza Z.m.Z (#38) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A nemet AFA sokkal alacsonyabb, mint a magyar.

(#66) Aryon87 válasza Honor_HU (#64) üzenetére


Aryon87
félisten

Na egy ilyen jellegű téma jól jönne a Huawei ágazata alá is, legalább tudnánk mi is, mit mikor kapunk.. persze ha valamikor létrejön.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67) Surplus


Surplus
tag

Üdv mindenkinek!
Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra. Remélem tényleg lesznek hasznos infók.

(#68) Exelsior24 válasza ForRedGlory (#65) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ott 19% , nálunk 27% az ÁFA a műszaki cikkekre, ami persze különbség, de ettől függetlenül nálunk még jócskán rátesztek a kereskedők a tovább szélesíti az árak közötti különbséget, és akkor persze a keresetek közti hatalmas különbséget ne is említsük. Múltkor egy srác linkelte a német MediaMarkt-ban 600€ -ért adták a Mate 10 Pro-t, nálunk hivatalos forgalmazótól sehol se lehetett még olyan olcsón megvenni sehol sem.
A Honor telefonokkal ugyan ez a helyzet sajnos.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#69) joker1220 válasza Honor_HU (#64) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

PLK-L01 Honor7 -hez érkezik még valami javítás / frissítés?

Nem tudom hogy van-e összefüggés a play services update miatti bugokhoz, de a telefonom 2 hete egyik napról a másikra elkezdett szétfagyni, újraindulni, Launcher leállt, Rendszerfolyamat leállt üzenetekkel bombázni. Gyári visszaállítás nem segített, komplett android reinstall sem segített. Viszont érdekes módon most azt vettem észre, hogy ha a gyári visszaállítás után nem jelentkezem be google account al és így nem frissül semmilyen alkalmazás akkor nincs szétfagyás meg újraindulgatás sem. Semmi mókolás nincs és nem is volt, teljesen gyári állapotban van a telefon, B390 es frissítés volt az utolsó ami OTA jött rá..

Ez azért ciki mert 1 hét szenvedés után vennem kellett egy másik telefont mert teljesen használhatatlanná vált, előtte pedig 2 év 3 hónapig semmi baja nem volt, és eszembe sem jutott volna lecserélni.

Ha kiderül hogy a google tette tönkre akkor megeszem a kalapom és adhatom el az egyik telefont :F :W

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#70) Honor_HU válasza joker1220 (#69) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Szia!

Ezzel kapcsolatban érdeklődöm egy kört, hogy teljesen biztos információt tudjak adni. A jelenség mindenesetre erősen összefüggőnek a Google-problémákkal, ezeket villámgyorsan igyekszik orvosolni a cég.

(#71) joker1220 válasza Honor_HU (#70) üzenetére


joker1220
őstag

Szia,

Nagyon szépen köszönöm előre is!

Honor 7 fórumon többen is jeleztek hasonló lefagyásos újraindulásos problémát egy időben. Utána vált gyanússá hogy nem az ''én készülékemben'' van a hiba :U

Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#72) Micsurin


Micsurin
nagyúr

@Honor_HU

Erről tudnátok infót adni? Nagyon érdekelne a miértje a dolognak... nagy tök*n rúgás lesz a lépés.

Továbbá: a kód lekérése jár valamilyen retorzióval a garancia tekintetében míg a telo nem lesz nyitva? (Fiókba eltenném szívem szerint a kódot amíg még lehet.)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#73) Honor_HU


Honor_HU
Hivatalos

(#72) Micsurin: Ezzel kapcsolatban érdeklődnünk kell még egy kört, mert egyelőre még az általad linkelt hozzászólásban lévő információkat sem lehet tényként kezelni. Kerítünk rá egy érdemi választ. :)

A Honor elindított egy nemzetközi témaszerkesztő versenyt, melynek alapvető témája a mesterséges intelligencia szépsége. A végső nyertes 20 000 dollárral és egy Honor 10-zel lesz gazdagabb, de rengeteg egyéb nyeremény is, az öttagú zsűri összesen 132 versenyzőnek oszt ki díjat. Minden további információ ide kattintva érhető el, mindenkinek sok sikert kívánunk!

(#74) joker1220 válasza Honor_HU (#70) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Van esetleg valami fejlemény?

Előre is köszi

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#75) Long1


Long1
csendes tag

A Honor View 10 bemutatóján nagyon reklámozták az új Honor Animojit. Erről esetleg van valamilyen infó? Már fél év is eltelt. :))

(#76) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

https://tech2.hu/huawei-mate-10-szeria-ais-frissites/amp/

nos ugyanezt a frissítést a honor 10 és v10 is megkapja?

(#77) Honor_HU válasza joker1220 (#74) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A hibabejelentést továbbítottuk, sajnos/szerencsére korábban még senki nem panaszkodott erre a problémára, így azonnali választ nem kaptunk. Efféle problémákkal a garanciaidő lejártán túl is lehet érdeklődni akár a Huawei ügyfélszolgálatán, ezt neked is javaslom!

A bootloader nyithatóságának korlátozása sajnos igazán, biztonsági okokra hivatkozik a gyártó, rengeteg szoftverhibával kapcsolatos visszajelzés érkezett olyan mobilokról, amikről később kiderült, hogy bootloader kinyitása utáni beavatkozások lettek rajta elvégezve. Kivételezni sajnos senkivel nem tudnak, aki szeretné beszerezni a nyitókódot, tegye meg gyorsan, július 24-én zár az unlock code application service.

(#78) Depista


Depista
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap sikerült átnyergelnem a H10-re , H8-at váltotta. A korábbi telón a Nova Launchert használtam, amelyet szeretnék az új készüléken is beállítani. Problémám az, hogy nem sikerül alapértelmezetté tennem a programot. Valakinek lenne ötlete rá? Vagy ne is kisérletezzek vele? Köszi.

(#79) Micsurin válasza Honor_HU (#77) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, és arról info, hogy maga a KÓD LEKÉRÉSE és "fiókba tétele" milyen hatással van a garira?
Addig a pontig míg nincs nyitva a BL nem vonják meg a garit? Vagy lekérés egyenlő gari vesztés?
2 hónapos készülék... nem lenne kedvem bekockáztatni a gari vesztést. Főleg, hogy egy hetes korában már cserélve lett a hátlapja mert jött le... hagyott bennem egy kis félszt! :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#80) joker1220 válasza Honor_HU (#77) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Köszönöm szépen. Ha egyedi eset, akkor sajnos valószínű hogy valami hardver hiba mert a telefon nem volt buherálva, teljesen gyári rendszer van/volt rajta a vásárlás óta.

Mondjuk azért az továbbra is furcsa hogy az utóbb 1 hétben mióta egyáltalán nem használom a google szolgáltatásokat (azaz nem jelentkeztem be google fiókkal) azóta nem fordult elő sem lefagyás, sem újraindulás. :F

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#81) malnabokor válasza joker1220 (#80) üzenetére


malnabokor
senior tag

Ha FR-ed a telefont, és hagyod hogy felfrissítsen a Google Play Szolgáltatások, vagy belépsz, és hagyod, hogy az utolsó verzióra frissítsen, akkor elvileg jó lehet megint (a GPSZ-okat javították). Akinek hasonló gondjai voltak, más Honor és Huawei készülékeken, nekik megjavult.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#82) joker1220 válasza malnabokor (#81) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

B380 -ig frissült OTA -n, aztán amikor kijött a B396 akkor a három gombos metódussal ráhúztam, aztán FR és utána is ment gond nélkül 3 hónapig. Aztán egyik napról a másikra elkezdődtek a korábban leírt jelenségek.

Akkor nyomtam megint FR -t, de 1 nap után megint elkezdte. Aztán az egyik fórumtárs linkelt egy leírást ami alapján egy köztes verzió felrakása után vissza tudtam rakni az eredeti Android 5 ös FW -t, mind a hivatalos Honor oldalról lett leszedve, nem volt semmilyen mókolás, majd ezt szépen OTA -n felfrissítettem B380 -ra. Ezt követően gond nélkül működött 4 napot, majd megint elkezdte a szétfagyást és újraindulást. Közben jött a hír a play services hibáról a huawei és honor készülékeknél. Ezt követően mivel használhatatlan volt a telefon, vettem egy új telefont. Ezen pedig nyomtam egy FW -t és azóta nem jelentkeztem be google fiókkal rajta, így nem frissült semmilyen alkalmazás. Most úgy néz ki hogy azóta nem is volt se fagyás, se újraindulás.

Szóval ha most belépek és lefrissítem és nem lesz hiba, akkor nem tudom hogy sírjak vagy nevessek mert vettem egy másik telefont feleslegesen :W Ha ugyanúgy elkezdi akkor meg lehet hogy valami döglődik a telóban :F Pedig új korától kezdve tok és fólia volt rajta, sosem volt leejtve, nem hagytam a napon, nem játszottam rajta, nem úsztattam meg stb.... Szóval nagyon vigyáztam rá és nem volt agyonhasználva sem :(

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#83) malnabokor válasza joker1220 (#82) üzenetére


malnabokor
senior tag

Másképp nem derül ki, csak szervizben, ha nem próbálod ki :) Ha van egy kis időd, én megpróbálnám most a Google-lel használni, hagyni, hogy a GPSZ-es felfrissüljön (esetleg APKmirrorról).

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#84) joker1220 válasza malnabokor (#83) üzenetére


joker1220
őstag

Mindenképp kipróbálom :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#85) Depista válasza Depista (#78) üzenetére


Depista
csendes tag

Már megoldottam :) :K

(#86) realist válasza oszzoltan (#76) üzenetére


realist
őstag

Ez a témakör sokak számára érdekes lehet. Számíthatunk konkrét válaszra?
Honor kapcsán régóta zavaró a képstabilizáció hiánya.

(#87) papelado válasza Honor_HU (#77) üzenetére


papelado
aktív tag

Dehát akkor ennyi erővel miért nincs tíltva a külső forrásból származó appok telepíthetőségének lehetősége?...

Ez nem igazán magyarázat, konkrétumok nélkül ráadásul.
Mik voltak azok a bizonyos utólag megállapított hibák?Link rájuk, video ,leírás dokumentáció?

Illetve tényleg jó lenne tudni,hogy melyik hazai és EUs jogszabállyal kompatibilis ha lekérem a bootloader nyitó kodot és NEM használom fel melyik jogszabály szerint vonjátok meg a garanciát?

Ugyanis EZEN EU direktíva szerint még ha legyalulom az eumit és karcsika 0.2 es szoftvert teszem a készülékemre akkor SEM lehet elutasítani a garit de a 2 ÉV KÖTELEZŐ jótállást semmiképpen !!!

Köszönöm szépen a kimerítő linkelt paragrafusokkal ászefekkel és tiszta egyenes egyértelmű válaszaidal telített viszont válaszod előre is!

Drágaszágom....

(#88) Micsurin válasza papelado (#87) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"Dehát akkor ennyi erővel miért nincs tíltva a külső forrásból származó appok telepíthetőségének lehetősége?..."

Nézzétek meg, és adja az ötleteket! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#89) malnabokor válasza papelado (#87) üzenetére


malnabokor
senior tag

A gyakorlatban úgy tudom, nincs garanciamegvonás, vagyis a topikokban az az általános tapasztalat, hogy javították azokat a készülékeket is, amelyeken feloldották a bootloadert valamikor.

Gondolom az a helyzet, hogy megvan a statisztika, hogy hány ember kért le bootloader kódot (teljes eladásokhoz képest szerintem kb hibahatár), illetve hány készüléket cseréltek, amely téglásítva lett, és később kiderül, hogy valószínűleg a tulaj hibájából. Összevetették, és kijött, hogy jobban megéri megszüntetni a lehetőséget és elveszíteni potenciálisan max pár ezer-tízezer tulajt, mint fellépni a kérdéses helyzetekben és bizonyítani, hogy a tulaj hibája.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#90) papelado válasza Micsurin (#88) üzenetére


papelado
aktív tag

De jogos! :D

#89) malnabokor
Igen olvasom de pont ezért kérem huawei/honort egyértelműen itt a közzösség elött jelentse ki és akkor lesz hivatkozási alap!
Ha nem vonják meg lekéréskor akkor ok ha megvonják akkor pedig melyik huawei/honor cég ászfe erősebb mint az Eu-s törvények
Ingoványos rész ez ideje lenne tudni pláne úgy ,hogy már csak 20 nap van kódot kérni!!! ;)

Nem hiszem ,hogy olyan őrült nagy szám lett volna a kinyotott bootloader és abból jelentős hányad vitte volna vissza hibásan a készülékét amiből meg a bootloader nyitásra meg mennyi is vezethető vissza....Áhh fenét.-

Egyébként is megtagadhatja a gyártó ok ha tényleg BIZONYÍTANI tudja ,hogy loader nyitás miatt lett hibás...De egy felhasználatlan kodlekérésért garit vonni??? Mi van?

Szóval várom a választ.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#91) Sanki


Sanki
addikt

Üdv.

@Honor_HU: lehet tudni, hogy miért szűnt meg a honor8.hu weboldal?
Pár fontos infó onnan jött és az összefoglalóba is oda mutatnak a linkek.

Hihonor.hu-n pedig nem szerepel a 8-as a készülékek között. :U

(#92) Lackooo84 válasza Sanki (#91) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert már le vagyunk sz**va... :U

The Truth is out there...

(#93) Micsurin válasza Lackooo84 (#92) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha legalább a telo működne és megbízható lenne..... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94) joker1220 válasza Sanki (#91) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

A Honor7 sincs a készülékek között már :(

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#95) Exelsior24 válasza joker1220 (#94) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A Honor 7 legalább ott van ha rámész az összes készülék gombra, de a Honor 8 még ott sincs bent. Azt a készüléket még a téridő kontinuumból is kitörölték. ;]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#96) joker1220 válasza Exelsior24 (#95) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Tegnap kerestem, de nem találtam meg a sima H7 -t csak a Light meg az X jelent meg ha jól emlékszem..

Mondjuk az azért is érdekes mert a H8 frissebb telefon :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#97) Sanki válasza joker1220 (#96) üzenetére


Sanki
addikt

A 7-es az tényleg ott van, az összes készülék menüben. :K

(#98) joker1220 válasza Sanki (#97) üzenetére


joker1220
őstag

A honor oldalán tényleg ott van, de az csak egy bemutató oldal, a forum oldalon már nincs kint :) Viszont ott meg ott van a H8 :DD

https://club.hihonor.com/in/category

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#99) vasi89


vasi89
addikt

Üdv,

Ahogy láttam még nem tette fel senki a kérdést így én felteszem :DDD Tudja valaki, hogy szolgáltatókhoz is fog jönni a Honor 10? Elsősorban a Telenor érdekelne.köszi :R

(#100) Honor_HU válasza vasi89 (#99) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Biztos, hogy lesz szolgáltatónál, de a Telenort egyelőre nem tudjuk biztosra mondani. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.