Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#82) joker1220 válasza malnabokor (#81) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

B380 -ig frissült OTA -n, aztán amikor kijött a B396 akkor a három gombos metódussal ráhúztam, aztán FR és utána is ment gond nélkül 3 hónapig. Aztán egyik napról a másikra elkezdődtek a korábban leírt jelenségek.

Akkor nyomtam megint FR -t, de 1 nap után megint elkezdte. Aztán az egyik fórumtárs linkelt egy leírást ami alapján egy köztes verzió felrakása után vissza tudtam rakni az eredeti Android 5 ös FW -t, mind a hivatalos Honor oldalról lett leszedve, nem volt semmilyen mókolás, majd ezt szépen OTA -n felfrissítettem B380 -ra. Ezt követően gond nélkül működött 4 napot, majd megint elkezdte a szétfagyást és újraindulást. Közben jött a hír a play services hibáról a huawei és honor készülékeknél. Ezt követően mivel használhatatlan volt a telefon, vettem egy új telefont. Ezen pedig nyomtam egy FW -t és azóta nem jelentkeztem be google fiókkal rajta, így nem frissült semmilyen alkalmazás. Most úgy néz ki hogy azóta nem is volt se fagyás, se újraindulás.

Szóval ha most belépek és lefrissítem és nem lesz hiba, akkor nem tudom hogy sírjak vagy nevessek mert vettem egy másik telefont feleslegesen :W Ha ugyanúgy elkezdi akkor meg lehet hogy valami döglődik a telóban :F Pedig új korától kezdve tok és fólia volt rajta, sosem volt leejtve, nem hagytam a napon, nem játszottam rajta, nem úsztattam meg stb.... Szóval nagyon vigyáztam rá és nem volt agyonhasználva sem :(

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.